Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia 300 zł w promocji "Przedświąteczny szał" za konto w BNP Paribas

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

11.12.2019

Premia 300 zł w promocji "Przedświąteczny szał" za konto w BNP Paribas

Właśnie pojawiła się nowa promocja konta osobistego w BNP Paribas.

Promocja "Przedświąteczny szał" w BNP Paribas
Tym razem do zgarnięcia jest to, co w promocjach tego typu najbardziej pożądane, a więc premie pieniężne, które można wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel. A zyskać można nawet 300 zł.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje bankowe w BNP Paribas.]

Przyznam, że dzisiejszy wpis powstaje dość nietypowo, bo w McDonald's przy ciepłej herbacie. Bo osoby śledzące Bankobranie na Facebooku, czy Instagramie mogły już zauważyć, że jestem dziś w Monachium (to efekt udziału w jednej z promocji bankowych). A tu zimno dzisiaj (jeszcze kilka chwil temu temperatura wynosiła -4°C), więc ogrzać się trzeba koniecznie.

Powód do przerwy w zwiedzaniu miasta jest jednak też i drugi. To nowa promocja konta w BNP Paribas. A dobre okazje czekać nie mogą. Oto zatem prześwietlenie.

Promocja "Przedświąteczny szał" z premią 300 zł


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas oraz nie posiada i w okresie 9 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie posiadała konta osobistego w BNP Paribas (wcześniej działającym pod marką BGŻ BNP Paribas) i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie dotyczy również współposiadaczy rachunków. Udział w promocji brać mogą z kolei klienci BGŻ Optima (nawet obecnie posiadający jakiekolwiek produkty w tym banku).

Nagroda. W promocji zgarnąć można 2 bonusy pieniężne w wysokości 100 i 200 zł. Łącznie można więc uzyskać nawet 300 zł.

Limit rejestracji w promocji. Udział w akcji "Przedświąteczny szał" wziąć może maksymalnie 3000 osób. W przypadku wyczerpania puli rejestracji przed czasem, na stronie promocji pojawi się stosowna informacja, a kolejne rejestracje nie będą już możliwe. Zatem kto zdąży się zarejestrować, ten może mieć pewność zdobycia nagrody - oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, o których pisze niżej.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji:
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 31.12.2019 r. złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj - o tym dlaczego, piszę nieco niżej); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji;
 • do 14.01.2020 r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę do konta i dostęp do bankowości internetowej;
 • w styczniu 2020 r.:
  • wykonaj 5 płatności kartą (na dowolne, nawet drobne kwoty - mogą to więc być zakupy np. bułki, batonika, gazety czy kawy);
 • w lutym 2020 r.:
  • wykonaj 10 płatności kartą (tak samo na dowolne, nawet drobne kwoty) oraz
  • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1000 zł (może być to przelew środków z własnego konta w innym banku; wpływ oznacza pojawienie się środków w historii rachunku - bez konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas).

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz pierwszy bonus (100 zł). Ale to nie wszystko, bo jest jeszcze jeden bonus w wysokości 200 zł. By go zgarnąć musisz mieć spełnione warunki uzyskania pierwszego bonusu (100 zł) oraz:
 • w marcu i kwietniu 2020 r. (w każdym z tych dwóch miesięcy):
  • wykonaj 10 płatności kartą (na dowolne kwoty) oraz
  • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1000 zł (może być to przelew środków z własnego konta w innym banku; wpływ oznacza pojawienie się środków w historii rachunku - bez konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas).

Wydanie nagród. O przyznaniu bonusów pieniężnych, organizator promocji poinformuje Cię mailowo: 
 • do 20.03.2020 r. (o bonusie 100 zł za spełnienie warunków w styczniu i lutym) oraz
 • do 20.05.2020 r. (o bonusie 200 zł za spełnienie warunków w marcu i kwietniu). 

Na pierwszą z tych wiadomości będzie trzeba zareagować i najpóźniej do 25.03. zalogować się na stronie promocji (za pomocą danych otrzymanych w mailu), by tam podać numer rachunku konta założonego w promocji. I właśnie na to konto wpłyną bonusy: 100 zł ma być wypłacone najpóźniej do 31.03.2020 r., a drugi bonus (200 zł) wpłynąć powinien do 31.05.2020 r. Do dnia otrzymania nagrody należy posiadać aktywne konto wraz z wydaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości internetowej.

Ważne wskazówki. Spełniając warunki uzyskania bonusów w promocji "Przedświąteczny szał", pamiętaj o poniższych zasadach: 

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji wykonywać można zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym drugim przypadku pod uwagę BNP Paribas nie będzie brał transakcji wykonanych:
"za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)". 

▶️ Regulamin promocji wyklucza również transakcje wykonywane w niektórych miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (kody te wskazują na dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy): 
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, 
- 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), 
- 6012, określający instytucje finansowe, 
- 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, 
- 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, 
- 4829, określający internetowe przekazy pieniężne. 

Choć lista z pozoru wydaje się długa, to jednak w praktyce chodzi tu przede wszystkim o wyeliminowanie metod, które mogłyby pozwolić na szybki obrót na karcie (często bez faktycznego robienia zakupów). Spokojnie można za to płacić w różnych sklepach (spożywczych, odzieżowych), marketach, aptekach, drogeriach, na stacjach paliw, w kinach czy lokalach gastronomicznych itd. 

▶️ Wpływy na sumę min. 1 000 zł mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BGŻ BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi). Najprościej będzie więc np. wykonać przelew z własnego konta w innym banku. Warto też pamiętać, że wpływ oznacza jedynie pojawienie się w historii konta - nie ma wymogu utrzymywania tych środków przez jakikolwiek określony czas.


Konto Otwarte na Ciebie - szczegóły oferty


Główne cechy konta zakładanego w BNP Paribas to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN wykonywane za pośrednictwem bankowości internetowej lub mobilnej; 
 • do Konta Otwartego na Ciebie wybrać można jedną z trzech poniższych kart:

  Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/3 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz 1 płatność kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat);

  Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.;

  Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

Jeśli nie chcesz płacić za kartę (w zamian za dodatkowe ubezpieczenia), a do tego darmowe wypłaty z bankomatów nie są dla Ciebie priorytetem, a preferujesz darmowe korzystanie z konta, to najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj. W tym przypadku jedna płatność kartą miesięcznie wystarczy, by mieć kartę za 0 zł!

Złożenie wniosków o konto objętych promocją możliwe jest wyłącznie na stronie promocji. Umowę z bankiem zawrzesz za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank. Po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy już kartę do konta). Po nadaniu PINu do karty możliwa będzie aktywacja dostępu do bankowości internetowej (wystarczy wpisać login z umowy, a hasło do pierwszego logowania przyjdzie wtedy SMSem).

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty:

66 komentarzy:

 1. Jakiś okres wykluczenia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z opisu:
   "Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas oraz nie posiada i w okresie 9 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie posiadała konta osobistego w BNP Paribas (wcześniej działającym pod marką BGŻ BNP Paribas) i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie dotyczy również współposiadaczy rachunków"

   Usuń
 2. Czy te płatności trzeba robić w różnych miejscach czy mogą być w tym samym?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma takiego ograniczenia, więc nawet gdy wszystkie transakcje zostaną wykonane w jednym miejscu, to też będzie okey. Ważna jest tylko liczba płatności kartą.

   Usuń
 3. BNP Paribas szaleje z tymi promocjami. Inne banki mogłyby się inspirować częstotliwością akcji oraz czasem wykluczenia. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie. A nie premia 100 zł i karencja 3 lata.

   Usuń
 4. Karencja to okres 9 miesięcy. 5 marca b.r moje konto zostało zamknięte po 30 dniowym okresie wypowiedzenia. Dzisiaj mamy 11 grudnia czyli już mogę brać udział w promocji? Czy liczą 9 pełnych miesięcy od pierwszego do pierwszego ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli się lapiesz. Liczy się normalnie miesiącami czyli od 5.marca do 5.listopada. Ja potwierdziłem to jakiś czas temu. Założyłem konto po 9 mies. i 2 dniach. Pierwszy bonus już wpadł. Czekam jeszcze na drugi. No ale wszystko gra.

   Usuń
 5. Wniosek poszedł. Tylko mnie teraz nurtuje pytanie czy czasem we wniosku nie musiałem wyrazić zgód na marketing?

  OdpowiedzUsuń
 6. Bank wydmuszka dla mnie. Chciałem wziąć udział w poprzedniej promocji. Zarejestrowałem się, złożyłem wniosek. Aktywacja miała się odbyć, gdy kurier DHL przywiezie mi kartę. Problem w tym, że karta nigdy nie dotarła. Dzwonię po kilku tygodniach do banku i dowiaduję się, że wniosek zablokowany, bo mają "jakiś błąd" i nie mogą wysłać karty. Po kolejnych kilku tygodniach dzwoni babka i pyta się, czy chcę jeszcze tę kartę. Mówię, że nie, bo już po promocji. Po tygodniu dzwoni kurier, że jedzie z kartą. Ręce opadają. Nie przyjąłem przesyłki. Teraz dostaję SMSy i maile, że czemu karty nie aktywowałem i zachęcają do aktywacji. Okazało się, że mam podpisaną umowę ramową z bankiem! Umowę podobno podpisałem SMSem, przez co nie mogę wziąć udziału w nowych promocjach, bo nie łapię się na okres karencji. Dzwonię do banku i mówią, że tak, umowa ramowa jest aktywna, bo wystarczy sam SMS do jej podpisania ale zamknąć jej SMSem i telefonicznie "nie da się" i muszę jechać do placówki banku. Nóż się w kieszeni otwiera.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja kartę dostałem. Ale w takiej sytuacji jak twoja to bym złożył reklamację i zażądał zaliczenia spełnienia warunków promocji z powodu błędu po stronie banku.

   Usuń
  2. Jak to okazało się że masz podpisaną umowę ramowa smsem? Widziałeś proces wnioskowania i rachunek? przechodząc przez wniosek musiałeś ja podpisać poprzez Autenti i zatwierdzić smsem. Inaczej byś karty nie dostał. To że ja dostałeś po tak długim czasie to inny temat,mają bałagan i powoluja się na jakieś błędy.

   Usuń
  3. Mają bałagan we wszystkich działach. Konto z kartą uruchomili u mnie po ponad 100 dniach. Infolinia to kpina, dział reklamacji podobnie, koresponduje z nimi od września....

   Usuń
 7. Macie jakąś radę jak przy wielu promocjach obejść płatność kartą, bo są momenty że nie można się z tym wyrobić w miesiącu (np przy wyrobieniu warunku płatności po 300 zł). Można zrobić zakup w sklepie stacjonarnym i zwrócić na inna swoja kartę? Czy jakiś inny pomysł ? Zapłaciłbym internetowo poprzez payU czy blumedia za rachunki ale te płatności często odpadają.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz płacić kartą za wszystkie rachunki jakie masz w serwisie Moje Usługi. Mają tam MCC 4900 więc się zalicza.

   Usuń
  2. Ok ale kod 4900 to też przelewy24 czy blumedia a takie płatności za zabronione w kontekście promocji.

   Usuń
  3. Moje Usługi przy płatności kartą nie korzystają z PayU, Przelewy24, Dotpay, Blue Media itp. Może się mylę, niech Mr. Złotówa mnie naprostuje :)

   Usuń
  4. Mr. Złotówka możemy prosić o komentarz w tym temacie?

   Usuń
  5. Zapis w regulaminie faktycznie ma taki wydźwięk jakby płatności przez PayU itp. były wykluczone. Ale z drugiej strony jest mowa o tym, że mogą być płatności w Internecie. Zatem jeśliby wykluczyć transakcje z udziałem pośredników (biorących udział w obsłudze transakcji) to mało gdzie (gdzie?!) można by płacić.

   Twórca tego zapisu w regulaminie zapewne miał na myśli wykluczenie transakcji, polegających na zasilaniu rachunków u takich pośredników (czyli transakcji bez faktycznego zakupu towaru czy usług). Niemniej jednak wychodzi na to, że w teorii transakcje są wykluczone, ale w praktyce (jak wynika z doniesień Czytelników; sam nie testowałem) są uwzględniane.

   @Łukasz 12 grudnia 2019 08:17 dla osób zapisujących się na newsletter w prezencie jest eBook z pomysłami i inspiracjami na zrobienie większych obrotów na karcie (to jednak wskazówki ogólne, bo oczywiście trzeba mieć na uwadze wykluczenia w tej promocji).

   Usuń
  6. No własnie bo idąc tym tokiem rozumowania to trzeba byłoby napisać w regulaminie, że płatności w internecie sa wykluczone, byłoby prościej. Pośrednicy są wszędzie praktycznie więc gdzie mamy płacić? Regulamin jest nieprecyzyjny, mieli cos innego na mysli a napisali jak napisali. Po za tym jak pytam BNP o ta kwestie to odpowiadają, że mozna płacić. Czytając opinie z archiwalnych promocji to doświadczenia są na plus więc raczej nie się co tym martwic.
   @ Mr. Złotówa dzięki za propozycję, zapisze się i rzucę okiem.

   Usuń
  7. Pytałem na czacie, moje usługi maja kod MCC 4299:) wiec jest dobrze

   Usuń
  8. Mi zaliczalysię się płatności kartą na Aliexpress. Tam mozna dużo kupić za Grosiki z darmową wysyłką. Tylko płatności kartą a nie przez przelewy 24.

   Usuń
 8. Czy komuś zdarzyło się że BNP chce zatrzymać klienta i proponuje kolejne promocję do karty kredytowej lub konta. Citi tak robi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W Paribasie nie mają takich propozycji

   Usuń
  2. Za to masz krótką karencję więc może to dlatego.

   Usuń
 9. Jak aktywować bankowość? Bo coś mi nie działa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dostęp do bankowości internetowej da się aktywować dopiero po otrzymaniu karty do konta i nadaniu do niej PINu. A wtedy po podaniu loginu na stronie logowania (login można znaleźć na trzeciej stronie umowy) przyjdzie SMS z hasłem do p-wszego logowania.

   Usuń
 10. Ten bank to jedna wielka porażka.Po moich poprzednich doświadczeniach gdzie trzeba było czesto pisać reklamacje, chciałem zbaczyć czy coś się zmieniło.Po rejestracji na stronie promocji i wypełnieniu wniosku o konto jest komunikat weryfikacja niepomyślna i odsyłanie do placówki banku po szczegóły.Także w myśl przysłowia by nie wchodzić dwa razy do tej samej rzeki,nie polecam tego banku bo zawodzą albo prcedury albo ludzie.Pozdrawiam świątecznie.

  OdpowiedzUsuń
 11. Promocja jest jeszcze dostępna?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Ciągle można się rejestrować i złożyć wniosek.

   Usuń
 12. Rejestrując się w promocji podałem innego emaila niż przy zakladaniu konta, czy otrzymam bonus pieniężny z tej promocji mimo tego błędu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego co kojarzę, to gdzieś, w którejś z poprzednich promocji ktoś pisał, że się załapał (mimo tej rozbieżności).

   Asekuracyjnie, zaraz po złożeniu konta możesz zaktualizować swój adres mailowy podany w banku tak, by pokrywał się on z tym podanym podczas rejestracji.

   Usuń
 13. A orientuje się ktoś pod jakie mcc podpada płatność mandatu karta u policjanta?

  OdpowiedzUsuń
 14. Witam, czy można założyć rachunek na podstawie paszportu?

  OdpowiedzUsuń
 15. Czy płatności na allegro - które są przez PayU - będą się liczyć czy nie?

  OdpowiedzUsuń
 16. Niestety weryfikacja negatywna pewnie chodziło o adres inny niż w dowodzie ale pytają o zamieszkania więc słabe to z ich strony. A po drugie wczoraj dlugo trwała weryfikacja wiec napisane było że wyslą info na maila kiedy weryfikacja się zakończy. Dzisiaj rano dzwoni Pani z tego banku z zapytaniem czy jestem zadowolona z ich oferty wiec mowię że wczoraj zacięła się weryfikacja, Pani sprawdziła że jest negatywna weryfikacja. No trochę słabo, gdyby nie zadzwoniła to nawet nie wiedziałabym że nie udało się założyć.

  OdpowiedzUsuń
 17. Czy mozna, po zgarnieciu bonusa,konto zamknac zdalnie tzn bez wizyty w placówce?

  OdpowiedzUsuń
 18. Złożyłem wniosek 20 dni temu i do dziś nie otrzymałem karty też tak długo czekaliście ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie karta przyszła po 2 tygodniach.

   Usuń
  2. Ja przy wrześniowej promocji dostałem kartę po 2 miesiącach, zadzwoniłem na infolinię promocji i wytłumaczyłem sytuację. Konsultantka zaproponowała mi udział w nowej promocji bez warunku założenia konta z linku w podanym terminie i kazała napisać maila, a ona dopisze mnie do promocji. Po kilku dniach odpisała z informacją o dołączeniu do nowej promocji. Dostałem już pierwszą część nagrody.

   Usuń
  3. Do mnie karta dotarła w ciągu kilku dni - o ile dobrze pamiętam, kurier był 7 stycznia (wniosek 31 grudnia).

   Usuń
 19. Karta dotarła,a jak jest z lokatą na start u mnie tylko 2% a gdzieś czytałem o 3%

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To raczej nie ten bank. Tu nie ma żadnej lokaty 3%.

   Usuń
 20. Czy dobrze rozumiem, że w ramach tej promocji w styczniu wystarczy przelać na konto w BNP Parbas dowolną kwotę a 1000 zł dopiero od lutego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W styczniu wpływ(y) nie są wymagane. W praktyce wystarczy przelać tyle, by wystarczyło na płatności.

   Usuń
 21. Dziękuję za rozwianie wątpliwości :)

  OdpowiedzUsuń
 22. Spełniłam wszystkie warunki a nie otrzymałam jeszcze maila o przyznaniu nagrody, jutro ostatni dzień. Wygląda na to że trzeba będzie złożyć reklamacje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 20-go czyli pojutrze

   Usuń
  2. maili jeszcze nie było, trzeba czekać

   Usuń
  3. Ja już mam gotową do wysłania reklamację :)

   Usuń
  4. Reklamacja to będzie konieczna jak wyślą emaile a TY m.in nie dostanisz, póki co to nie wysłali dla tej promocji nikomu. Dla promocji 'konto z zyskiem' wysyłali wczoraj..wydaje mi sie, że wysyłają systematycznie do roznych promocji a maja ich wiele.

   Usuń
  5. Rzeczywiście pomyliłam daty, to chyba przez to siedzenie w domu :) Maila dostałam dzisiaj po 18-tej.

   Usuń
  6. Czy ktoś otrzymał już wiadomość?

   Usuń
  7. Tak ja otrzymałem. Mail przyszedł z prośba o uzupełnienie danych wczoraj po 18 tej.

   Usuń
  8. Czy wszyscy dostali maila potwierdzającego wykonanie warunków:
   ..."b) każdy Laureat do dnia 25 marca 2020 r., zaloguje się na stronie wskazanej w wiadomości od Organizatora za
   pomocą swojego adresu e-mail, podanego w Formularzu rejestracyjnym oraz przesłanych uprzednio przez
   Organizatora linku i unikalnego kodu oraz przekaże numer Konta Osobistego, na który zostanie wypłacona nagroda."

   Usuń
 23. Ruszyło coś z informacją o ostatniej nagrodzie? Wiem, że jest czas do 20tego ale różnie to bywa.

  OdpowiedzUsuń
 24. Dostał ktoś informacje o wypłacie 200 zł ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak były emaile od organizatora wysłane 18.05

   Usuń
  2. Podbijam pytanie. Ja nic nue dostałam ani maila ani kasy.

   Usuń
  3. I maila i kasę. Termin już minął więc zgłaszaj reklamację.

   Usuń
 25. Nic nie dostałem kto był organizatorem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 2 miesiące spóźnienia. W takim czasie to spam się sam oczyszcza. Ale pisz reklamację:
   https://bankobranie.blogspot.com/2020/03/finalizacja-4-promocji-konta-w-bnp-paribas.html

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...