Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bon 400 zł na zakupy w sklepach Biedronka ponownie do wzięcia

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium530 zł od BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

2.12.2019

Bon 400 zł na zakupy w sklepach Biedronka ponownie do wzięcia

BNP Paribas odpalił nową edycję promocji swej karty kredytowej.

400 zł w bonach do Biedronki za kartę MamBonus w BNP Paribas (łatwiejsze warunki!)
Do wzięcia niezmiennie czeka ta sama nagroda gwarantowana: bon o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka. Warunki do spełnienia zostały zmienione, ale to zmiana na szczęście nieznaczna.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje bankowe w BNP Paribas.]

Karta kredytowa BNP Paribas w promocji


Dla kogo promocja? Uczestnikiem tej promocji karty kredytowej może być osoba pełnoletnia, która w okresie od 1.01.2018 do 30.11.2019 r, nie miała zawartej umowy o kartę kredytową w BNP Paribas (czy wcześniej BGŻ BNP Paribas; wykluczenie obejmuje też posiadaczy kart wydanych przez przejęty Raiffeisen Polbank).

Posiadanie konta osobistego czy jakichkolwiek innych produktów w BNP Paribas (bądź BGŻ Optima) na szczęście nie wyklucza z promocji karty kredytowej.

Nagroda. Na uczestników promocji karty kredytowej BNP Paribas czeka bon o wartości 400 zł do zrealizowania podczas zakupów w sklepach Biedronka. Z bonu korzystać można wielokrotnie aż do wykorzystania środków, ale nie dłużej niż do 31.12.2020 r. (bo taką ma mieć ważność).

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Odbierz 400 zł na zakupy w sklepach Biedronka – II etap" i zgarnąć tytułową nagrodę:
 • wypełnij formularz zgłoszeniowy, do promocji karty kredytowej
 • gdy zadzwoni konsultant banku, zawnioskuj o kartę kredytową Mastercard; 
 • najpóźniej do 31.12.2019 r. zawrzyj z bankiem umowę o kartę;
 • najpóźniej do 30.04.2020 r. wykonaj płatności na sumę co najmniej 2 000 zł (chodzi tutaj o łączną kwotę w tym okresie, a nie wydatki miesięcznie, więc transakcje możesz rozłożyć sobie w czasie, dopasowując wydatki do swych możliwości).
 • do dnia odbioru nagrody posiadaj kartę wyrobioną w promocji.

Suma płatności, które należy wykonać kartą na potrzeby promocji, jest nieco wyższa niż w poprzedniej edycji (gdy wykonać należało płatności na sumę min. 1500 zł), ale ciągle zdecydowanie niższa niż wcześniej (gdy dla uzyskania nagród o tej samej wartości trzeba było wydać min. 4 000 zł). Choć trzeba jednak pamiętać o wydaniu kwoty, która zwalnia z opłaty za kartę, o czym piszę nieco niżej.

Wydanie nagrody przez bank. By uzyskać nagrodę, po otrzymaniu karty należy zarejestrować się na stronie mambonus.pl. Mam Bonus to darmowy program lojalnościowy dla posiadaczy kart kredytowych z logo Mastercard wydanych przez BNP Paribas. W panelu tego programu będzie udostępniona nagroda w ramach niniejszej promocji. Informacja o uzyskaniu bonu do Biedronki ma się pojawiać (po zalogowaniu) najpóźniej w ciągu 60 dni roboczych od dnia spełnienia wszystkich warunków uzyskania bonu (a odebranie bonu ma być możliwe w ciągu dwóch miesięcy od jego udostępnienia przez bank).

Ważne wskazówki. Realizując warunki promocji karty kredytowej, zwróć uwagę na poniższe kwestie:

▶️ Do sumy transakcji wymaganej na potrzeby promocji BNP Paribas zaliczy płatności kartą, przelewy z karty i wypłaty z bankomatów. Jednak wykonywać warto wyłącznie płatności kartą, bo z tego tytułu nie ma dodatkowych prowizji, a gdy wykorzystaną kwotę spłacisz w okresie bezodsetkowym, to oddasz dokładnie taką samą kwotę (bez odsetek). Z kolei przelewy z karty i wypłaty z bankomatów kartą kredytową są bardzo drogie (bank nalicza prowizję 4,9%, min. 10 zł).
💡 Jeśli dotąd nie było Ci dane posiadać karty kredytowej, to więcej o tym jak rozsądnie i bez kosztów z niej korzystać, przeczytasz we wpisie: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać

▶️ Na potrzeby promocji płatności kartą wykonywać można w punktach handlowo-usługowych i/lub w sklepach internetowych. Pamiętaj jednak, że zgodnie z regulaminem do promocji karty kredytowej nie zaliczą się płatności zwrócone, przeznaczone na spłatę zadłużenia w innym banku lub wykonane kartą dodatkową (jeśli takową do swej karty zamówisz). Ponadto przez bank nie zostaną uwzględnione transakcje:
"polegające na zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych lub innych instrumentów/rachunków, których posiadaczem jest Uczestnik lub inny podmiot nieprowadzący działalności gospodarczej lub niebędący dostawcą towarów lub usług w ramach tej transakcji lub podmiot pośredniczący w dokonaniu transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług za które odbywa się płatność w ramach tej transakcji lub podmiot, który świadczy usługi w zakresie przechowywania środków pieniężnych klientów, w szczególności używanych w celu dokonania płatności za towary lub usługi u właściwych dostawców towarów lub usług" 

Definicja jest dość długa i skomplikowana, ale w skrócie chodzi o to, że nie zaliczy się np. doładowanie elektronicznych portfeli umożliwiających szybkie i proste wykonanie płatności kartą (czasem bez faktycznego płacenia za towary czy usługi). Wszelkie "normalne" płatności w sklepach stacjonarnych lub internetowych, marketach, aptekach, restauracjach, kinach, przychodni czy na stacjach paliw będą zaliczone.

▶️ By uzyskać gwarantowaną nagrodę w postaci bonu do wykorzystania w sklepach Biedronka niezbędna jest, wspomniana już, rejestracja w programie lojalnościowym "MamBonus". Program ten jest okazją do załapania się na dodatkowe nagrody. Całość opiera się na zbieraniu punktów (wydany 1 zł = 2 punkty), które wymieniać można na vouchery zakupowe (m.in. Allegro, Empik.com, H&M, RTV Euro AGD i Smyk) lub nagrody rzeczowe z katalogu dostępnego dla uczestników programu.

Warto zwrócić uwagę, że już za same płatności kartą na potrzeby promocji (z bonami do Biedronki) uzbiera się co najmniej 4000 punktów. Dodatkowo można też zgarnąć 200 punktów za samą rejestrację w programie oraz 5000 punktów powitalnych na start. Otrzymasz je, jeśli w ciągu 60 dni od dnia zawarcia umowy o kartę wykonasz co najmniej 4 transakcje kartą na kwotę min. 50 zł każda (a te płatności zaliczą się również do sumy transakcji wymaganej w promocji z Biedronką). Zatem w prosty sposób zbierzesz co najmniej 9 200 punktów, które wymienisz np. na bilet do kina (w katalogu nagród MamBonus "kosztujący" 6 500 punktów), voucher 20 zł do wykorzystania na Allegro (warty 6000 punktów) albo jakąś drobniejszą nagrodę rzeczową.

Karta kredytowa MamBonus w BNP Paribas - szczegóły oferty


Za kartę kredytową Mastercard Standard bank nie pobiera opłat, jeśli łączna wartość rozliczonych transakcji kartą w danym, miesięcznym okresie rozliczeniowym (poprzedzającym naliczenie opłaty), wyniesie min. 1 000 zł. W przeciwnym wypadku bank pobierze opłatę 9 zł. To opłata miesięczna. BNP Paribas obecnie nie stosuje już opłat rocznych.

W przypadku chęci rezygnacji z karty kredytowej BNP Paribas, pamiętaj o zapisie w cenniku banku, w którym jest opłata "za wypowiedzenie umowy przed upływem 6 miesięcy od dnia jej zawarcia" (w wysokości 25 zł). Zatem jeśli postanowisz zamknąć swą kartę, to zaczekaj z tym "chwilkę", aż minie wspomniany okres.

Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami bankowymi dzięki mailingowi do Czytelników bloga Bankobranie - będziesz otrzymywać powiadomienia o nowościach. A w prezencie, po zapisie możliwym tutaj, otrzymasz ode mnie eBook "Jak zyskiwać dzięki bankom?" z licznymi poradami, wskazówkami i inspiracjami, które ułatwią Ci korzystanie z bankowości i usprawnią udział w promocjach bankowych:

Przydatne dokumenty:

57 komentarzy:

 1. Czy płatności sprytnym zalicza się do tych wymaganych 2 tysięcy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bank poinformował mnie,że nie mogę otrzymać kartę kredytową gdyż ukończyłem 75 lat w tym roku.To jedyny powód.Nadmieniam,że posiadam konto w tym banku.

   Usuń
  2. Mr.Złotówa-piszesz,że oferta jest dla osób pełnoletnich,to oznacza,że jak ktoś ma ponad 75 lat to nie jest pełnoletni.To chyba dyskryminacja!

   Usuń
 2. Można mieć kartę bez konta? Bo zamknąłem 3 m-ce temu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie ma nigdzie napisane jednoznacznie więc zapytam, im szybciej wykonamy płatność tym szybciej dostaniemy bon tak? Czyli warunki ogólnie podobne jak przy kredytowej Simplicity?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Uczestnik otrzyma Nagrodę w ciągu 60 dni od spełnienia wszystkich
   warunków określonych w § 3 Regulaminu i dokonania jednej lub więcej Transakcji Kartą o łącznej wartości wynoszącej co najmniej 2000 PLN"

   Czyli czym prędzej, tym prędzej będzie nagroda.

   Usuń
  2. Witam
   RACZEJ NIE - im szybciej wydamy 2000 tym szybciej dostaniemy bon - czytajcie dokładnie regulamin - po spełnieniu WSZYSTKICH warunków §3 a tam punkt 3. Wychodzi na to, że bon dostaniemy 60 dni po dacie 30.04.2020

   cyt regulamin
   "§ 3.Warunki Uczestnictwa
   Uczestnikiem może być jedynie pełnoletnia osoba fizyczna działająca jako konsument, która spełnia łącznie wszystkie następujące warunki:
   1. zawrze z Bankiem Umowę o Kartę w Okresie Sprzedaży Premiowej;
   2. w okresie od 01.01.2018 roku do dnia rozpoczęcia Okresu Sprzedaży Premiowej nie łączyła go z Bankiem strona 3 z 5 Umowa o Kartę
   3. w okresie do 30 kwietnia 2020 roku nie rozwiązała, nie wypowiedziała ani nie złożyła oświadczenia o odstąpieniu od zawartej z Bankiem Umowy o Kartę;
   4. zawarta przez nią z Bankiem Umowa o Kartę nie okazała się nieważna w Okresie Sprzedaży Premiowej;
   5. nie jest zatrudniona przez Bank lub spółki grupy kapitałowej, do której należy Bank, na podstawie umowy o pracę ani nie świadczy na ich rzecz usług na podstawie umowy cywilnoprawnej w dniu zawarcia Umowy o Kartę.

   Usuń
 4. mam pytanie dotyczące karty kredytowej w city banku. Próbowałem złożyć wniosek internetowo w promocji z bonem do Biedronki, ale go nie ukończyłem. Czy w takiej sytuacji będzie dzwonił do mnie konsultant banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powinni zadzwonić. Ale jak będzie cisza przez tydzień to się odezwij. Ja napisałem przez formularz na stronie banku i następnego dnia już oddzwonili.

   Usuń
  2. Byłem w podobnej sytuacji i konsultant oddzwonił, daj im parę dni.

   Usuń
 5. Czy jeśli mam kartę dodatkowa zakładana kiedyś w Raiffeisen to czy promocja zadziała? W końcu to nie ja podpisywałem umowę.

  OdpowiedzUsuń
 6. Miałem kartę kredytową w Polbanku. Ale to było 10 lat temu.
  Teraz to chyba bez znaczenia już jest?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli już tej karty nie masz, to jak najbardziej możesz wziąć udział. W promocji BNP Paribas wystarczy nie posiadać karty kredytowej 1.01.2018 r.

   Usuń
 7. Witajcie koledzy i ty Mr. Zlotówo uważam że w opisie jest drobny błąd odnośnie programu mam bonus w opisie przedstawiona jest możliwość odbioru vouchera do Euro RTV za punkty lojalnościowe ja natomiast jako klient i posiadacz tej że karty nie widzę po zalogowaniu do mam bonus aby taka nagroda figurowała w dostępnym katalogu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nagrody czasem się wyczerpują ale później powinni dodać.

   Usuń
 8. Czy za transakcję zostanie uznane zapłacenie za towar w sklepie internetowym za pomocą karty poprzez system płatności Dotpay?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na Allegro przez PayU się liczą więc tak samo powinno.

   Usuń
  2. Odnośnie Allegro mówisz z doświadczenia? Bo już wiele różnych opinii było na forum na temat tego czy płatności kartą na Allegro się zaliczają (jako właśnie, że przez PayU idą).

   Usuń
 9. MM pytanie, mam już konto ,,mambonus,, założone w poprzedniej promocji KK. Mogę założyć drugie aby zebrac punkty dodatkowe ?

  OdpowiedzUsuń
 10. Czy to prawda, że jest jakaś Promocja, że ta karta jest przez pierwsze pół roku darmowa?

  OdpowiedzUsuń
 11. Upadli na głowę żeby dzwonić do każdego wnioskującego z telefonem na który jak mi powiedzieli, trzeba poświęcić z 15-20min? No mega niewygodne jest takie coś. Szkoda, niestety ta promocja przejdzie mi obok.

  OdpowiedzUsuń
 12. Trzeba miec jakis dochód minimalny umowe?

  OdpowiedzUsuń
 13. Jeżeli nie mogę zdzwonić się z konsultantem, czy mogę zawrzeć umowę o kartę kredytową w punkcie obsługi BNP Paribas?

  OdpowiedzUsuń
 14. Te 2000 zł można Revolutem ogarnąć? Zaliczą jako płatność kartą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na 99,99% nie. Przez to (zacytowane, długie) wykluczenie. Osobiście bym nie ryzykował (bo w kontekście uzyskania nagrody to wóz albo przewóz).

   PS. Ale płatność tego typu powinna się zaliczyć do obrotu zwalniającego z opłaty za kartę.

   Usuń
 15. z artykulu wynika zeby karta byla darmowa trzeba wydac miesiecznie 1000zl inaczej placimy 9zl

  OdpowiedzUsuń
 16. A jak wygląda sprawa limitu odnawialnego Allegro? Posiadanie go wyklucza możliwość skorzystania z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyklucza tylko karta kredytowa. A ten limit jest w karcie czy nie?

   Usuń
 17. Witam, tak sie zastanawiam...jestem w stanie wydac 2 tys w czasie promocji ale 1 tys miesiecznie i to przez 6 mc to troche duzo. Rozumiem ze ze jesli oplata oplata sie sie bedzie naliczala ale w okresie promocji wydam 2 tys zl to bon i tak dostane?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wykonywania płatności w celu uniknięcia opłaty za kartę nie ma wpływu na uzyskanie nagrody. Ważne, by wydać 2 tys. zł w okresie na to przeznaczonym (dla uzyskania bonu).

   Usuń
 18. To ile czasu trzeba czekać na ten bon? Bo z treści artykułu można wywnioskować, że najpierw dwa miesiące na jego udostępnienie, a potem kolejne dwa na jego odebranie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 60 dni roboczych to okres w którym bank musi udostępnić odbiór nagrody. A od momentu, gdy się ona pojawi, to klient będzie miał właśnie 2 miesiące na potwierdzenie jej odbioru (i wtedy bon przyjdzie na maila).

   Usuń
 19. Hejka. Czy mozna po otwarciu karty w ten sam dzień wydać 2.000? Wplacic to powiedzmy za 2 d i i od daty wpłaty liczyć 60 dni na odbiór nagrody?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można. 60 dni liczy się od początku nowego miesiąca.

   Usuń
  2. Czytaj dokładnie regulamin a dokładnie par3 punkt 3

   Usuń
 20. A czy opłaty na poczcie zrobione będą się zaliczały?

  OdpowiedzUsuń
 21. Czy jeśli nie pracuję, a mam miesięczny dochód łącznie 1350 zł z różnych stypendiów na studiach, to jest sens w ogóle składać wniosek czy raczej nie? Kurczę te 400 zł to dużo... W Millenium założyłam niedawno kartę kredytową bez problemu, nie chcieli nawet żadnego potwierdzenia dochodów, ale to może dlatego, że już od kilku lat mam tam konto. A tutaj taka fajna promka, w City Simplicity to samo, ale niestety brak umowy o pracę ehh ;(

  OdpowiedzUsuń
 22. czy opłaty np za prąd dokonane kartą za pomocą serwisu moje usługi też się zalicza ?

  OdpowiedzUsuń
 23. Rezygnował już ktoś z tej karty kredytowej? bon już odebrałam, ale zastanawiam się czy za ten punkt odnośnie braku rezygnacji do 30.04.2020 będą jakieś konsekwencje lub kary dodatkowe (poza 25zł o których jest w regulaminie). Chodzi mi o poprzednią wersję promocji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedy zakładałeś konto? Kiedy spełniłeś warunki? Kiedy dostałeś bon?
   Bo o mnie chyba zapomnieli

   Usuń
 24. Skorzystałem. Zbieram płatności kartą.

  OdpowiedzUsuń
 25. A w którym miejscu w programie mam Bonus szukać tej nagrody trzeba będzie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. trzeba wejść w nagrody -> vauczery -> na 2 stronie odklikać żądany vauczer z ZEROWĄ ilością punktów wymiany.

   Usuń
 26. Witajcie :)!!!
  28.11.2019 podpisałem umowę o kartę kredytową
  W grudniu wydałem całą wymaganą kwotę i ją spłaciłem
  24.01.2020 otrzymałem vauczer
  ====
  Po zalogowaniu do MAM BONUS wyskoczyło okienko, że dostałem bon > wystarczyło kliknąć odbierz

  OdpowiedzUsuń
 27. Kiedy można spodziewać się kolejnej edycji? Czy przerwa między I a II edycja była długa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właściwie to była edycja jedna po drugiej. Teraz przerwa wybitnie długa.

   Usuń
 28. Na początku grudnia podpisałem Umowę o KK. Jeszcze w grudniu na KK zrobiłem obrót ponad 2000 zł. Czekam na vauczer. Czy ktoś, kto podpisał Umowę w grudniu i spełnił warunki w tamtym roku już otrzymał vauczer do Biedronki?

  OdpowiedzUsuń
 29. Może to głupie pytanie ale żeby skorzystać z bonu to należy za każdym razem podawać ten kod czy jest obcja wydrukowania go jakoś z kodem kreskowym czy innym czytnikiem.....?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Są stronki gdzie możesz wygenerować kod kreskowy ale skąd wiesz czyja to strona i co jej właściciel zrobi z tym kodem? Podawaj ustnie.

   Usuń
 30. Promocja dla tych co nadal mają kartę:

  W kwietniu dokonując min. 5 płatności kartą kredytową (RRSO 14,13%) objętą programem mamBONUS na min. 100 zł każda – zyskasz 1000 ekstra punktów!  Sprzedaż premiowa ważna od 1 do 30 kwietnia 2020 r.

  OdpowiedzUsuń
 31. Dokonaj we wrześniu min. 5 płatności kartą kredytową,
  wydaną przez BNP Paribas Bank Polska S.A.
  (RRSO 12,14%*), na min 100 zł każda, a otrzymasz
  dodatkowo 1000 punktów mamBONUS!


  Promocja ważna od 1 do 30 września 2020 r,

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A to są osoby które korzystają z tej karty dla tych punktów?? Przecież to mega nieefektywne po tym jak wycofali naliczanie punktów za wszelkiego rodzaju ułatwiacze.

   Usuń
  2. Jak ma się baaaaardzo duże wydatki to się opłaca i to :)

   Usuń
 32. Kolejne promki na październik:

  500 punktów za min. 5 transakcji na min. 50 zł każda
  1000 punktów za min. 10 transakcji na min. 50 zł każda
  2000 punktów za min. 20 transakcji na min. 50 zł każda

  oraz druga:

  Dokonaj zakupu kartą kredytową wydaną przez BNP Paribas Bank Polska S.A. (RRSO 12,14%*), na min. 100 zł w sklepach Carrefour, a otrzymasz
  dodatkowo 500 punktów mamBONUS!

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...