Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bonus 200 zł na Nowy Rok za konto osobiste w Banku Millennium (+2,7% dla oszczędności)

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

17.12.2019

Bonus 200 zł na Nowy Rok za konto osobiste w Banku Millennium (+2,7% dla oszczędności)

To już kolejna edycja promocji, która za każdym razem okazuje się hitem.

Bonus 200 zł na Nowy Rok za konto osobiste w Banku Millennium
Do wzięcia czeka bowiem gwarantowany bonus pieniężny 200 zł, który bank wypłaca za spełnienie bardzo prostych warunków (jednocześnie sprawiają, że konto i karta będą darmowe). A dodatkową zachętą do otwarcia konta z bonusem może być też propozycja tego banku z promocyjnym oprocentowaniem dla oszczędzających.


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Millennium.]

Premia 200 zł za konto w Banku Millennium


Dla kogo promocja? W całej tej promocji to właśnie wyjaśnienie, kto może wziąć udział w akcji i zgarnąć premię 200 zł za konto w Millennium jest najbardziej skomplikowane. Bo dalej warunki do spełnienia są już proste (wystarczy bowiem wspomnieć, że regulamin promocji to zaledwie jedna strona).

Uczestnikiem promocji "200 zł na Nowy Rok" może być osoba pełnoletnia, która na dzień 17.12.2019 r. nie posiadała jakiegokolwiek produktu w Banku Millennium, nie jest stroną jakiejkolwiek umowy z tym bankiem, ani współposiadaczem rachunku, pełnomocnikiem, przedstawicielem ustawowym, opiekunem lub kuratorem posiadacza rachunku w Millennium. (wliczają się do tego też klienci Eurobanku, czyli banku który niedawno został przejęty przez Bank Millennium).

Premia 200 zł za konto w Banku Millennium nie jest dostępna również dla użytkowników takich produktów Millennium, jak karta pre-paid, dodatkowa karta kredytowa, jednostki Millennium TFI oraz poręczycieli kredytów (są oni wykluczeni z promocji).

Udziału w promocji "200 zł na Nowy Rok" wziąć nie może żaden były uczestnik którejkolwiek "akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student organizowanej przez Bank lub inny podmiot, w ramach której otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student". Jeśli więc było Ci dane posiadać inne konto lub nawet Konto 360° lub Konto 360° Student, ale założone bez jakiejkolwiek promocji, to teraz premia 200 zł za konto w Millennium może być Twoja.

Poza tym wykluczenie obejmuje też osoby zarejestrowane jako wnioskodawcy o jakikolwiek produkt w Millennium, których wniosek jest obecnie procesowany.

Nagroda. Do zgarnięcia czeka gwarantowany bonus pieniężny w wysokości 200 zł, który Bank Millennium wpłaci na Twe konto - środki te będzie więc można przeznaczyć na dowolny cel (wypłacić, przelać lub wydać).

Zasady promocji. By skorzystać z promocji "200 zł na Nowy Rok" i uzyskać tytułowy bonus:
 • do 28.01.2020 r. złóż wniosek o konto osobiste wraz z wydawaną do niego kartą (udział w promocji zapewniają wyłącznie wnioski złożone za pośrednictwem ww. strony), wyrażając przy tym zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon (teraz zakres wymogów został więc ograniczony - wystarczy wyrazić zgody dla banku, ale zgody np. dla podmiotów współpracujących są dobrowolne!);
 • do 31.01.2020 r. zawrzyj umowę z bankiem; 
 • do 30.04.2020 r. aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium (dostępną na urządzenia z systemem Android lub iOS; na potrzeby promocji wystarczy sama aktywacja, czyli w praktyce pierwsze zalogowanie do niej - nie ma potrzeby wykonywania jakichkolwiek transakcji czy płatności telefonem); 
 • w lutym, marcu i kwietniu 2020 r. (w każdym z tych trzech miesięcy): 
  • zapewnij wpływy na konto na łączną kwotę min. 1 000 zł oraz 
  • wykonaj co najmniej 1 płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem (na dowolną kwotę). 

I tylko tyle wystarczy, by otrzymać 200 zł. Bonus wpłynie na Twe konto do 29.05.2020 r. (do tego momentu nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem i nie wycofuj zgód).

W graficznym uproszczeniu tę łatwą promocję konta w Banku Millennium można przedstawić tak:
Bonus 200 zł na Nowy Rok za konto osobiste w Banku Millennium

Ważne wskazówki 


Biorąc udział w promocji, w której do zdobycia jest 200 zł za konto w Banku Millennium, pamiętaj o poniższych zasadach:

▶️ Najprostszym sposobem na spełnienie warunku wpływów na konto będzie przelew z własnego konta w innym banku (przez bank pod uwagę nie będą brane przelewy pomiędzy własnymi rachunkami w Millennium, ani wpłaty gotówki - np. w kasie banku lub we wpłatomacie). Wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta, więc nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas (w każdej chwili część lub całość pieniędzy można wydać, przelać lub wypłacić).

▶️ W przypadku płatności kartą lub BLIKiem, mogą to być transakcje na dowolne, nawet drobne kwoty zarówno w punktach handlowo-usługowych jak i w Internecie; można więc płacić za wszystko i wszędzie z jednym wyjątkiem - bank nie zaliczy transakcji związanych z uczestnictwem w grach hazardowych, ani transakcji anulowanych.

2,7% na koncie oszczędnościowym


Bank Millennium ma też ciekawą propozycję dla oszczędzających. Na koncie oszczędnościowym Profit uzyskać można 2,7% w skali roku dla kwoty do 100 000 zł.  Stawka gwarantowana jest na okres 100 dni od pierwszej wpłaty "nowych środków" na konto oszczędnościowe (a czas na tę wpłatę bank daje do 14.03.). Chociaż okres promocyjnego oprocentowania jest ograniczony (100 dni), to w praktyce korzystać z kolejnych edycji promocji (jedna po drugiej) udaje się już od dawien dawna, co opisuję tutaj. Konto oszczędnościowe Profit w Banku Millennium otworzysz wraz z kontem osobistym.

Konto w Millennium - prześwietlenie szczegółów 


W promocji z premią 200 zł od Millennium założyć można Konto 360º lub 360º Student. Pierwszy z rachunków dostępny jest dla każdej osoby pełnoletniej. Z kolei z drugiego z wymienionych kont skorzystać mogą tylko osoby w wieku 18-26 lat (i to właśnie wiek jest jedynym wyznacznikiem, bo choć nazwa konta sugeruje co innego, to jego posiadacz nie musi być studentem).

Konto 360º prowadzone jest za 0 zł, jeśli co miesiąc spełnisz łącznie 2 warunki: wykonasz 1 płatność (na dowolną kwotę) kartą wydaną do konta lub BLIKiem oraz zapewnisz wpływ min. 1 000 zł. Warunki te idealnie więc pokrywają się z wytycznymi promocji, które trzeba zrealizować dla uzyskania bonusu 200 zł 🙂 A spełnienie powyższych warunków jednocześnie zwolni Cię z opłaty za kartę wydaną do konta oraz za wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce (bez względu na to, do jakiego banku czy instytucji należy urządzenie). Jeżeli jeszcze dodać, że krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej są darmowe, to wychodzi, że wszystko co najważniejsze przy koncie osobistym jest w tym przypadku za 0 zł.

Konto 360° Student - jak to zazwyczaj jest w przypadku kont dla młodych - stawia jeszcze prostsze warunki. Konto, kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów (a także krajowe przelewy PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej) będziesz mieć za 0 zł, jeśli w ciągu miesiąca wykonasz minimum jedną płatność (na dowolną kwotę) kartą wydaną do konta lub BLIKiem. Zapewnianie wpływów na konto nie jest już wymagane (bo jak wspomniałem, jest ono prowadzone za 0 zł), ale pamiętaj o nich na potrzeby promocji (czyli od lutego do kwietnia).

Do promocji z bonusem 200 zł kwalifikują wyłącznie wnioski o konto złożone na stronie promocji. A wtedy we wniosku wskazać można jeden z poniższych sposobów zawarcia umowy:
 • za pośrednictwem kuriera (który na koszt banku przyjeżdża na wskazany przez Ciebie adres i oprócz umowy przywozi też kartę do konta) lub 
 • w wybranej przez siebie placówce Banku Millennium - w tej sytuacji pamiętaj, by doradcy w banku zasygnalizować, iż wniosek został już złożony przez Internet i teraz zależy Ci wyłącznie na jego finalizacji (czyli podpisaniu umowy), by wziąć udział w promocji z premią; warto tego dopilnować, by pracownik banku nie przyjmował kolejnego wniosku (bo ten złożony w oddziale nie będzie uprawniał do premii).

Przydatne dokumenty:

79 komentarzy:

 1. Witam

  U mnie na nowy rok zaproponowali premie cash back 5% na pół roku łącznie 360zl za utrzymanie konta.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Potwierdzam. Ja też dostałem taką promocję na zatrzymanie.

   Usuń
  2. Mi dali 5% na 3 miesiące max 760

   Usuń
  3. Hej dostałeś taka propozycję już po złożeniu dyspozycji o zamknięciu? Bo zastanawiam się czy ich nie postraszyć :) że zamknę konto. Póki co otrzymałem 3% na 3 miesiące z kk za każdą płatność. Tomasz P.

   Usuń
 2. Ciągle się nie łapię. Karencję mogliby już w końcu zmienić.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak i kiedy można zamknąć konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przez bankowość internetową. Choćby zaraz po wypłacie premii.

   Usuń
 4. Udziału w promocji "200 zł na Nowy Rok" wziąć nie może żaden były uczestnik którejkolwiek "akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student organizowanej przez Bank lub inny podmiot, w ramach której otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student".
  Czyli można powiedzieć że 99% nas łowców promocji bankowych nie może skorzystać z tej promocji ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. innymi słowy dziękuję nie słodzę

   Usuń
 5. Jeśli podpisze umowę w grudniu, czy wpływ 1000 zł i płatność kartą muszą być wykonane jeszcze w grudniu, żeby spełnić warunki darmowego konta czy dopiero w styczniu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W grudniu nie będzie wymogu, ani wpływu, ani wykonania płatności.

   Usuń
  2. Nawet i w styczniu. Taki wydruk dostałem dzisiaj przy dokumentach dot. zawarcia umowy o konto. Czyli wpływ i płatności trzeba robić dopiero od lutego.

   Usuń
 6. Czy stan konta jest sprawdzany co miesiąc?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W jakim kontekście? Chodzi o promocję z bonusem 200 zł czy promocję oprocentowania na koncie oszczędnościowym?

   Usuń
 7. KO Getin lepsze bo dłużej trwa, można wpakować do 200 tys. zł no i przelewy z KO na ROR za friko do końca 20 roku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy lepsze? Na pewno dla większej kwoty (do 200 tys. zł) i dłużej obowiązującego oprocentowania w jednej edycji (4 miesiące). Ale niestety w Getinie nie da się przechodzić płynnie z jednej edycji promocji na kolejną, bo obowiązują inne zasady (dwie edycje nie mogą się zazębiać). Innymi słowy trzeba robić sobie dłuższe przerwy z lokowaniem środków, by liczyć na to, że w przyszłości uda się załapać na kolejną edycję promocji oprocentowania. W Banku Millennium obowiązuje korzystniejsze rozwiązanie, dzięki czemu promocyjne oprocentowanie można mieć przez dłuższy okres, bez dłuższych przerw (poza wypłatą środków na określony weekend), obracając przy tym cały czas tą samą kwotą. I sprawdza się to z edycji na edycję (obecnie obowiązuje już 18. odsłona tej promocji).

   Usuń
 8. Czy ta promo łączy się z programem poleceń "Lubię to polecam"?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminach obydwu promocji można znaleźć zapisy: "Każda promocja organizowana przez Bank jest odrębna i realizowana na podstawie odrębnego regulaminu. Promocje polegające na sprzedaży premiowej Kont organizowane przez Bank nie podlegają łączeniu (...)".

   Jeśli chodzi o program "Lubię to polecam!", jakby nie patrzeć, wypada on słabiej. Nawet sumując wartość nagród (dla poleconego i polecającego) wyjdzie mniej, niż 200 zł. W programie poleceń wymagane jest też wykonanie płatności na większą sumę. Otwarcie konta z polecenia w praktyce opłaca się wyłącznie osobom, które już miały Konto 360º lub 360º Student założone w promocji i teraz nie łapią się na promocję z premią 200 zł (bo program poleceń pozwala na powrót takich osób i ma stosunkowo krótką karencję).

   Usuń
 9. Czy mają wykaz osób, które kiedykolwiek skorzystały z promocji 360?
  Można to jakoś zweryfikować?
  Sam już nie pamiętam czy (mając do czynienia z Millennium w 2016/2017 roku) przystąpiłem na zasadach promocyjnych czy nie.

  OdpowiedzUsuń
 10. A mam pytanie jeszcze jak jest z bankomatami w Millenium? Tylko od nich są darmowe, czy inne też?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wszystkie

   Usuń
  2. Darmowe wszystkie ale pod warunkiem wykonania 1 płatności w poprzednim miesiącu.

   Usuń
  3. Z opisu powyżej: 1 płatność (na dowolną kwotę) kartą wydaną do konta lub BLIK-iem oraz wpływ min. 1 tys. zł w m-cu poprzedzającym zapewnia darmowe wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce (bez względu na to, do jakiego banku czy instytucji należy urządzenie).

   Usuń
 11. Płatność karta za usługi i towary, więc Revolut odpada ? Dzwonił ktoś ?

  OdpowiedzUsuń
 12. Dzisiaj konto założone. To moje pierwsze podejście do promocji. Bloga czytam już od ponad pół roku ale dopiero teraz na coś się zdecydowałam. Liczę że wszystko będzie dobrze i niczego nie zawalę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocja dobra na początek, bo na tyle prosta, że wszystko powinno pójść dobrze. Życzę powodzenia i dalszego owocnego korzystania z promocji! :)

   Usuń
 13. Czy przelew z KO Profit na ROR, a następnie wypłata całego salda z ROR dokonane w oddziale są płatne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli to pierwszy przelew z konta oszczędnościowego Profit w danym miesiącu kalendarzowym, to jest on darmowy. Za wypłatę środków z konta osobistego (jak i wpłatę) w placówkach Millennium nie pobiera opłat.

   Usuń
  2. Czyli w przypadku gdy to jest 1. przelew z KO Profit na ROR w danym m-cu i jest wykonany przez pracownika w oddziale, to jest również darmowy?

   Usuń
  3. Złotówa, podbijam pytanie.

   Usuń
 14. No i oprócz 2,7% na koncie oszczędnościowym jest jeszcze lokata Urodzinowa. 3% na miesiąc ale zawsze coś.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jak założyć lokatę urodzinową? U mnie w bi jest najlepsza lokata do 1,9%

   Usuń
  2. Chyba tylko w miesiącu urodzin się da..Zakładałam w czerwcu w aplikacji,jest te 3% kwota max 10000,00

   Usuń
  3. Szczegóły dot. lokaty wraz z filmikiem instruktażowym dot. jej założenia można znaleźć we wpisie "Lokata Urodzinowa w Banku Millennium: 3% do 10 tys. zł na 1 miesiąc".

   Usuń
  4. Te lokatę można założyć tylko w ciągu 30 dni od urodzin. Jak się ma urodziny to przysłają życzenia i informację o tej lokacie.

   Usuń
 15. czy dwa wpływy po 500zł łapią się do warunków promocji? w opisie są wpływy miesięczne ale jak jest w praktyce?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapis w regulaminie promocji brzmi "suma wpływów zewnętrznych na Konto w każdym z tych miesięcy wyniosła co najmniej 1000 PLN", więc mogą być mniejsze wpływy - ważne by w miesiącu łącznie wpłynął min. 1000 zł.

   Usuń
 16. Czy żeby otrzymać promocyjne oprocentowanie konta oszczednosciowego, trzeba otwierac je razem z kontem osobistym? Czy mogę zrobić to później, np. za miesiąc?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto oszczędnościowe może być otwarte później... aczkolwiek składając wniosek o konto w promocji z premią 200 zł w pakiecie jest konto oszczędnościowe (informacja o tym jest od razu po wejściu we wniosek). Konto oszczędnościowe jest bez warunków darmowe, więc może być założone wcześniej i czekać sobie na wpłatę.

   Usuń
 17. Jezeli bralam udzial w poprzedniej promocji to do kiedy powinnam wyczyscic saldo, zeby skorzystac z wyzszego oprocentowania na koncie oszczednosciowym?

  OdpowiedzUsuń
 18. Kiedy najbliższe badanie wysokości salda?
  U mnie promocyjne oprocentowanie kończy się 11.01.

  OdpowiedzUsuń
 19. Czy zakładając to konto można skorzystać także z kodu polecenia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. W regulaminach obydwu promocji można znaleźć zapisy: "Każda promocja organizowana przez Bank jest odrębna i realizowana na podstawie odrębnego regulaminu. Promocje polegające na sprzedaży premiowej Kont organizowane przez Bank nie podlegają łączeniu (...)".

   Ponadto nie jest to możliwe technicznie. We wniosku na stronie promocji (z premią 200 zł) nie ma miejsca na wpisanie kodu polecenia. Z kolei wnioski, gdzie są polecenia, nie biorą udziału w promocji z premią 200 zł.

   Usuń
 20. Bank, który ciągle się reklamuje i wabi "promocjami" jest mocno podejrzany,

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zły trop. Bo promocje (większe lub mniejsze, lepsze lub gorsze i częściej bądź rzadziej) organizuje większość banków. Od największych po te mniejsze. To efektywniejszy sposób zachęcania klientów, niż wydawanie kroci na spoty w tv czy inną formę "tradycyjnej" reklamy. Bank płaci za efekt, a przede wszystkim nie koncernom medialnym, a uczestnikowi promocji, więc finalnie zyskuje usatysfakcjonowanego klienta.

   Usuń
 21. chciałam przed chwilą założyć - bez wyrażania zgody dla podmiotów współpracujacych - ale nie puszcza mnie dalej. Każe wszystkie zgody zaznaczyć
  A Ty Złotówa piszesz że nie trzeba "ale zgody np. dla podmiotów współpracujących są dobrowolne!)".
  Uściślij proszę

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie warunek brzmi: "składając wniosek o Konto wyrazi zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od Banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon" (a w poprzednich edycjach dochodził jeszcze fragment "i podmiotów stanowiących jednostki powiązane z Bankiem oraz współpracujące z Bankiem na podstawie umowy" - stąd ta wyłapana przeze mnie różnica; teoria więc się zmieniła, a w praktyce - co wynika z tego, co piszesz - w praktyce jest po staremu). Zgód wymaganych w regulaminie zweryfikować nie jestem w stanie, bo nie zakładam konta (nie łapię się na promocję).

   Usuń
 22. Konto osobiste można założyć do 28.01. a konto oszczędnościowe do 11.01. Czy dobrze zrozumiałam? Jeśli tak, to czy będzie się liczyła data złożenia wniosku, bo dziś już 10.01.?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obecna edycja promocji oprocentowania na koncie oszczędnościowym Profit dostępna jest do 11.01. (ale to już 18. edycja tej promocji, więc są spore szanse na kolejną edycję od 12.01.). O uruchomieniu promocyjnego oprocentowania (na 92 dni) decyduje nie otwarcie konta, ale pierwsza wpłata nowych środków na konto oszczędnościowe Profit.

   Usuń
  2. Dziś nie udało mi się przelać środków na świeżo założone konto oszczędnościowe (bank Millenium w tej chwili nie obsługuje przelewów ekspresowych). Miałam plan przelać pewną kwotę, aby załapać się na wpłatę do 11.01 i skorzystać z oprocentowania do kwoty 100 tys. (resztę wpłaciłabym za kilka dni). Pozostaje liczyć, że równie atrakcyjna promocja zacznie się jutro lub w najbliższym czasie.

   Usuń
  3. Nie ma co tracić nadziei, bo Millennium już od dłuższego czasu utrzymuje tę stawkę, więc może ją wznowi :) Ale jakby co, to promocję uruchamia dowolna kwota nowych środków, które wpłyną jako pierwsze na konto oszczędnościowe, więc jeśli posiadasz choć grosz na koncie osobistym, to można przelać i uruchomi promocję (w ramach 18. edycji) na 92 dni. Jeszcze alternatywnym rozwiązaniem jest przelew na telefon (BLIK) - powinien przejść z innego banku nawet dziś i od razu.

   Usuń
  4. Na koncie osobistym niestety nie mam nawet grosza :) ale udało się z pomocą męża zrobić przelew blik na telefon. Na razie symboliczna złotówka i liczę, że dla kolejnych środków do 100 tys. uda mi się uzyskać te 2,7 proc.
   Dziękuję za pomoc!

   Usuń
  5. Rozumiem, że po wczorajszej wpłacie (1 zł na oszczędnościowe) "siedzę" już w 18. edycji i nie mogę w żaden łatwy sposób skorzystać z 12.?

   Usuń
  6. Możesz. Zadzwoń na infolinię i zrezygnuj z 18. edycji. Będziesz mieć 19. edycję z saldem z 11 I czyli 1 zł jak rozumiem.

   Usuń
 23. a czy przelew na telefon z innego konta na millenium moze byc jako wpływ na konto? 2 x 500 zł

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej chodzi o zwykłe przelewy a nie na telefon. Ale na pewno mogą być mniejsze wpływy na sumę min. 1000 zł/mies. To sprawdzone.

   Usuń
 24. Witam. Założyłem to konto i mam pytanie czy do końca stycznia tez należy zapewnić wpływ 1000 zł i zrobić jedną płatność kartą by konto i karta były darmowe ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już wiem, że w styczniu i lutym jestem zwolniony z opłat.

   Usuń
  2. Ale w lutym już trzeba zrobić wpływ i płatność bo to wymóg w regulaminie promocji.

   Usuń
 25. Witam. Jeśli założyłem konto w styczniu 21.01 i zapewnie wpływ czy będzie on zaliczony jako pierwszy z trzech czy dopiero będzie się to liczyć od lutego do premii?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten wpływ w styczniu niczemu nie zaszkodzi, ale na potrzeby promocji wpływy mają być konkretnie w trzech miesiącach (od lutego począwszy).

   Usuń
 26. Jeżeli mam kartę kredytową to czy mogę skorzystać z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Posiadanie karty kredytowej czy jakiegokolwiek innego produktu Banku Millennium niestety wyklucza z powyższej promocji.

   Usuń
 27. czy warunki tj 1000 zł wpływów i płatność karta trzeba wykonac w kazdym miesiącu czy to się sumuje za te 3 miesiące?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W każdym miesiącu, a więc i w lutym wpływ(y) na sumę min. 1000 zł + 1 płatność, i w marcu wpływ(y) na sumę min. 1000 zł + 1 płatność, i w kwietniu wpływ(y) na sumę min. 1000 zł + 1 płatność.

   Usuń
 28. Czemu nie napisałeś Złotówa że można dostać 4 bilety do sieci helios? Konto przez Wasz link założone i bilety przepadły.

  OdpowiedzUsuń
 29. Witam. A kiedy bank księguje odsetki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kapitalizacja odsetek na koncie oszczędnościowym Profit jest na koniec każdego miesiąca kalendarzowego.

   Usuń
 30. Czy aktywacja karty jest niezbędna do skorzystania z promocji? Chyba nie? Wystarczy zapłacić raz w miesiącu BLIKiem, prawda?

  OdpowiedzUsuń
 31. Mam pytanie: w regulaminie w paragrafie 3 punkt 2: "Bank dokonując oceny spełnienia przez Uczestnika warunków, o których
  mowa w ust. 1 pkt 3, nie będzie uwzględniał wypłat gotówki, poleceń
  przelewu wewnętrznego między własnymi rachunkami płatniczymi
  Uczestnika prowadzonymi w Banku, transakcji niebędących zapłatą za
  towary czy usługi, (...)" - chodzi mi o ten ostatni zapis - "transakcji nie będących zapłatą za towary i usługi" czy zatem jeśli przeleję ze swojego konta w innym banku na konto w banku millenium wymagany 1000zł to czy będzie to uwzględniane?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten zapis odnosi się do płatności (kartą lub BLIKiem).
   Przelew (wymagany wpływ 1000 zł) może być z własnego konta w innym banku (sprawdzone w teorii i w praktyce).

   Usuń
  2. Super, dziękuję bardzo :)

   Usuń
 32. Cześć, dostaliście juz premię? Miala byc 29.05, spelnilam warunki. Pieniadze nie dotarly. Zlozyc reklamacje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Termin wypłaty już minął, więc jak najbardziej można już składać reklamację (najprościej i najszybciej będzie wiadomością w bankowości internetowej lub w aplikacji). Udział w tej promocji wzięło sporo osób i dotąd powyżej nikt nie zgłaszał braku premii (tylko jedna osoba pisała mi w prywatnej wiadomości o jej braku). Życzę szybkiego i pozytywnego wyjaśnienia sprawy!

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...