Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Odbierz 400 zł na sprzęt Xiaomi w sklepie mi-home.pl za przetestowanie karty Citi Simplicity

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

12.12.2019

Odbierz 400 zł na sprzęt Xiaomi w sklepie mi-home.pl za przetestowanie karty Citi Simplicity

To druga edycja tej propozycji Citibanku, w ramach której karta kredytowa w promocji pozwala dodatkowo zyskać solidnej wartości bon na zakup sprzętu Xiaomi.

Bon 400 zł do mi-home.pl Xiaomi od Citibanku
Dzięki bonowi aż o 400 zł taniej można kupić wybrany samodzielnie sprzęt Xiaomi. A dostępne są m.in. telefony tej marki, które przy takich samych parametrach często są tańsze od propozycji konkurencji. 

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Citibanku.]

Dla kogo promocja? Karta kredytowa w promocji Citibanku jest dostępna dla każdej osoby pełnoletniej, która nie ma i co najmniej od 1.01.2017 r. nie posiadała głównej karty kredytowej w Citibanku. 

Posiadanie innych produktów Citibanku (np. konta osobistego, kredytu, pożyczki czy dodatkowej karty kredytowej z logo Citi) na szczęście nie wyklucza z niniejszej promocji.

Nagroda. Do wzięcia jest bon rabatowy. Obniży on cenę o 400 zł przy realizowanych przez Ciebie zakupach w internetowym sklepie mi-home.pl, a więc w sklepie ze sprzętem Xiaomi.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i sprawdź jak otrzymać kod rabatowy na 400 zł do wykorzystania w sklepie internetowym mi-home.pl – edycja 2" (uff, to chyba najdłuższa nazwa promocji z jaką mieliśmy do czynienia w promocjach bankowych) i zdobyć tytułową nagrodę: 
 • do 11.02.2020 r. złóż wniosek o kartę Citi Simplicity (wyłączenie wnioski złożone za pośrednictwem tej strony kwalifikują do udziału w promocji); 
 • przekaż bankowi dokument potwierdzający dochody, zawrzyj z bankiem umowę i aktywuj kartę; 
 • do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data ta będzie wpisana przez bank w umowie, którą bank Ci prześle) co najmniej jeden raz zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Citibanku (do tego wystarczy posiadanie samej karty - nie trzeba zakładać konta);
 • do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę: wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 2 000 zł (oczywiście nie muszą to być zakupy na mi-home.pl - transakcje można wykonywać prawie wszędzie - a piszę "prawie wszędzie", bo są drobne wykluczenia, ale o tym za chwilę).

Zatem przykładowo: jeżeli umowę o kartę kredytową w promocji zawrzesz w grudniu, to czas na zalogowanie będziesz mieć do stycznia, a na wykonanie płatności na powyższą sumę 2000 zł upłynie dopiero z końcem marca (aczkolwiek czym prędzej wydasz tę kwotę, tym prędzej otrzymasz nagrodę). 

Na potrzeby promocji kartą płacić można zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Aczkolwiek zwróć uwagę na wykluczenia zastosowane przez bank: 
•  "nie będą to Transakcje szczególne w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A., 
• nie będą Poleceniami przelewu wewnętrznego w złotych lub Poleceniami przelewu krajowego w złotych (...), 
• nie będą Transakcjami zwróconymi"

A zgodnie ze wspomnianym regulaminem kart kredytowych, transakcje szczególne to:
"– wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych, 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych (...), 
– Transakcja w urzędzie pocztowym, 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie" 

Takie wykluczenie bank zapewne stosuje w celu eliminacji sposobów na zrealizowanie szybkiego obrotu na karcie (często bez faktycznych zakupów). Na potrzeby promocji będą się jednak zaliczać płatności w sklepach (spożywczych, odzieżowych, monopolowych i innych), marketach, aptekach, drogeriach, lokalach gastronomicznych, kinach, w przychodni, u mechanika lub na stacji paliw czy też np. na Allegro.

Nagrodę w postaci kodu rabatowego o wartości 400 zł (do realizacji w internetowym sklepie mi-home.pl) dostaniesz wiadomością w bankowości internetowej Citibanku najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji (do tego czasu posiadaj aktywną kartę). Kod ma być ważny przez 6 miesięcy, a wykorzystać go będzie można jednorazowo przy zamówieniu o wartości min. 401 zł.

Kto może uzyskać kartę kredytową w promocji Citibanku? 


Przed osobą wnioskującą o kartę kredytową w promocji Citibank stawia niniejsze kryteria minimalne do spełniania: 
"wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce. Dla działalności gospodarczej: wiek - minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto - minimum 2500 zł" 

Bank akceptuje też inne źródła dochodu: umowy cywilno-prawne, emerytury, renty, dochody z tytułu najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych, ale w każdym przypadku wnioskowania o kartę kredytową w promocji trzeba też spełnić wspomniane kryteria minimalnego wieku i dochodu wnioskodawcy.

Ile kosztuje karta Citi Simplicity i jak z niej korzystać, by nic nie płacić?


Karta Citi Simpllicity, czyli karta o którą wnioskuje się w powyższej promocji, wydawana jest bezpłatnie. Citibank nie pobiera też opłat (ani miesięcznych, ani rocznych) za jej użytkowanie. I to bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków, więc nawet jeśli kartę po wykonaniu płatności (tych na potrzeby promocji) odłożysz do szuflady, to pozostanie ona darmowa. Warto jedynie pamiętać, by nie włączać usług dodatkowych (jak CitiPhone), nie nadpłacać karty kwotą 200 zł lub wyższą, ani nie korzystać z dodatkowych produktów (takich jak karta dodatkowa lub naklejka zbliżeniowa), bo te już mogą kosztować. Na potrzeby promocji nie są one wymagane.

Jeśli zaś chodzi o samo korzystanie z karty kredytowej, to działa ona na zasadzie przyznanego limitu kredytowego, z którego można korzystać w zakresie indywidualnych preferencji. Na potrzeby promocji trzeba co prawda wydać określoną kwotę, ale jeśli te wykorzystane środki oddasz w okresie bezodsetkowym (maksymalnie do 56 dni), to oddasz dokładnie tyle samo (bez odsetek i bez opłat).

Na stronie promocji znajdziesz zapis, że Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 10,47%, ale pamiętaj, że pojawia się on tam w oparciu o ustawowo narzucone obowiązki informacyjne banku. Wyliczenie bazuje na założeniu wykorzystania całej kwoty od razu i spłacania jej w miesięcznych ratach, co jest jednak oderwane od rzeczywistości. Gdy dokonasz spłaty wykorzystanych środków z karty we wspomnianym okresie bezodsetkowym, tych kosztów nie będzie.

Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, zachęcam do przeczytania poradnika: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam wyjaśniam zasady jej działania oraz m.in. to, czym jest wspomniany okres bezodsetkowy.
💡 Na koniec przypomnę, że dla posiadaczy karty kredytowej w Citibanku (jak i dla tych, którzy ją dopiero wyrobią) dostępna jest też promocja konta osobistego z kontem oszczędnościowym oprocentowanym na poziomie 3% w skali roku (do 100 tys. zł; z gwarancją utrzymania tych warunków przez 6 miesięcy). Można na nią załapać się już tylko do końca grudnia.


3 komentarze:

 1. Da się jakoś połączyć z promocją z telefonem LG?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, da się. Ty weź w tej z Xiaomi a druga osoba w LG. W ten sposób połączycie te dwie odrębne promocje.

   Usuń
  2. To co pisze przedmówca, to najlepsze rozwiązanie. Promocje są alternatywą. Jedna osoba wziąć może udział tylko w jednej promocji (o tym w której bierze się udział decyduje strona promocji, na której złoży się wniosek).

   A dla zainteresowanych wpis o wspomnianej okazji: "Telefon LG K30 Dual Sim jako nagroda gwarantowana za przetestowanie darmowej karty Citi Simplicity".

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...