Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zgarnij 530 zł premii za konto w BNP Paribas w promocji "Gorący bonus"

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

13.05.2024

Zgarnij 530 zł premii za konto w BNP Paribas w promocji "Gorący bonus"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas.

"Gorący bonus": zgarnij do 530 zł premii za konto w BNP Paribas
Do wzięcia czeka nagroda gwarantowana w postaci premii pieniężnej o łącznej wartości nawet 530 zł (to zmiana na plus, bo dwie alternatywne promocje konta w tym banku ostatnio dawały o 40 i o 100 zł mniej).


"Gorący bonus": zgarnij do 530 zł premii za konto w BNP Paribas


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji nie miała (ani nie współposiadała) konta osobistego w BNP Paribas.

🎁 Nagrody. Na każdego uczestnika niniejszej promocji czekają 4 bonusy pieniężne: 1 x 50 zł oraz 3 x 160 zł, co łącznie da tytułowe 530 zł.

To nagrody gwarantowane, gdyż nie jest to loteria, ani konkurs, a promocja bankowa. A to właśnie na nich przede wszystkim skupiam się na blogu Bankobranie. Dostaniesz je, jeśli spełnisz określone warunki, które szczegółowo omawiam poniżej. 

Limit rejestracji. Promocja przewidziana jest dla 6 000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji pojawi się komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Tym samym dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, będzie pewien zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady promocji "Gorący bonus"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 15.07.2024 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej Kartą Otwartą na Dzisiaj); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji;
 • najpóźniej do 31.07.2024 r.:
  • zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej oraz
  • aktywuj kartę wydaną do konta.

Spełnienie powyższych warunków zapewni Ci pierwszą nagrodę: bonus 50 zł.

By zdobyć kolejne premie (po 160 zł każda), w pierwszym, drugim i trzecim miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu aktywacji karty do konta (w każdym z tych trzech miesięcy):
 • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1 000 zł (te wpływy mogą pochodzić np. z własnego konta w innym banku);
 • wykonaj co najmniej 3 płatności kartą na łączną kwotę min. 350 zł (rozwiewając wątpliwości: nie muszą to być 3 transakcje po 350 zł; wystarczą płatności na mniejsze kwoty, ale ważne by były co najmniej 3 i by w sumie wydać min. 350 zł);
 • wykonaj 3 przelewy na telefon BLIK (na dowolne kwoty; mogą to być przelewy na dowolny numer - nawet Twój, który masz podpięty w innym banku do odbierania przelewów Blik).

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższe warunki, otrzymasz premię 160 zł.

Warunkiem uzyskania każdej z kolejnych nagród jest uprzednie spełnienie warunków uzyskania nagrody w miesiącu poprzednim (a więc np. by zgarnąć 160 zł za spełnienie warunków w drugim miesiącu po aktywacji karty, uprzednio w pierwszym miesiącu musisz mieć spełnione warunki uzyskania premii 160 zł za pierwszy miesiąc).


💸 Kiedy otrzymasz nagrody za konto w BNP Paribas?


Organizator promocji o przyznaniu kolejnych nagród powiadamiać będzie mailowo (przesyłając wiadomości z adresu goracybonus@promocja.bnpparibas.pl) do 22. dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków uzyskania danej premii (jeśli ten dzień wypadnie w dzień wolny od pracy, to wiadomości należy spodziewać się w kolejnym, najbliższym dniu roboczym). 

Na pierwszą z tych wiadomości (o przyznaniu pierwszej premii 50 zł) będzie należało zareagować i za pomocą danych z tego maila zalogować się na stronie promocji, by tam podać numer rachunku konta założonego w BNP Paribas. Będzie trzeba to zrobić do 26. dnia miesiąca, w którym przyszła wiadomość powiadamiająca o premii 50 zł. Wypłata bonusów przewiedziana jest do ostatniego dnia tego miesiąca kalendarzowego. Do momentu otrzymania nagród posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz z dostępem do bankowości elektronicznej.
💡 Przykładowo, jeśli konto otworzysz w maju i jeszcze w maju aktywujesz kartę, to warunki uzyskania premii (po 160 zł każda) będzie należało spełniać w czerwcu, lipcu i sierpniu. Maile powiadamiające o nagrodach będziesz dostawać do 24.06. (o premii 50 zł) oraz do 22.07., do 22.08. i do 23.09. (po 160 zł każda). Na pierwszą z tych wiadomości będzie należało zareagować, logując się na stronie promocji i uzupełniając tam numer rachunku konta do wypłaty premii. To na ten rachunek będą wpadać bonusy - odpowiednio do 30.06. (50 zł) oraz do 31.07., do 31.08. i do 30.09.2024 r. (po 160 zł każdy).


💡 Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Gorący bonus"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Rejestrując się na stronie promocji i wnioskując tam o konto, warto wyłączyć AdBlock'a (lub inne, podobnie działające programy), jeśli z takowych korzystasz. Czytelnicy bloga sygnalizowali, że bez tego wniosek o konto może się nie otwierać.

▶️ Aktywacja karty wydawanej do konta w BNP Paribas - zgodnie z informacjami zawartymi w regulaminie promocji - możliwa jest na jeden z poniższych sposobów: 
 • w bankowości internetowej bądź aplikacji mobilnej lub
 • poprzez infolinię banku, lub
 • w dowolnym bankomacie (z użyciem kodu PIN), lub 
 • płacąc kartą (wyłącznie z użyciem kodu PIN; bez transakcji zbliżeniowych), lub 
 • w placówce banku.

▶️ Wpływy na konto mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi). Ten warunek najprościej będzie spełnić, wykonując przelew z własnego konta w innym banku na konto w BNP Paribas. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma wymogu ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym drugim przypadku BNP Paribas nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonanych: "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Autopay (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym: Google Pay i Apple Pay)".

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności kartą wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy): 
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne 

Choć ta lista może wydawać się obszerna, to w praktyce bankowi chodzi właściwie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można zrobić większy obrót, a najczęściej bez faktycznego robienia zakupów. Za to płacić można w różnych sklepach (np. spożywczych, odzieżowych, budowlanych czy motoryzacyjnych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone. 

▶️ Podatki. Cienia wątpliwości nie ma - w tego typu promocjach nagrody są zwolnione z podatku, co też potwierdza zapis z regulaminu:
"Wydanie nagród nastąpi zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi. Nagroda w Promocji jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych."🔍 Konto Otwarte na Ciebie - prześwietlenie oferty BNP Paribas


Główne cechy Konta Otwartego na Ciebie, czyli konta osobistego w BNP Paribas zakładanego w powyższej promocji, to:
 • 0/2,50 zł - opłata miesięczna za prowadzenie konta nie zostanie pobrana (co do końca 2024 roku zapewnia regulamin promocji "Konto za 0 zł"), jeśli zostaną spełnione poniższe warunki:
  • co najmniej jeden raz w miesiącu zalogujesz się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej BNP Paribas;
  • na koniec miesiąca będziesz posiadać zgody na "otrzymywanie drogą elektroniczną informacji stanowiących informacje handlowe (...), w tym wiadomości SMS oraz e-mail, dotyczących nowych produktów, usług, promocji produktów oferowanych przez Bank oraz usług podmiotów wchodzących w skład grupy kapitałowej, do której należy Bank" oraz "przedstawianie przez Bank drogą telefoniczną informacji dotyczących ofert lub promocji produktów i usług oferowanych przez Bank, (...)", a także nie zgłosisz sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie przez bank; 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • 0/7 zł - opłata miesięczna za Kartę Otwartą na Dzisiaj nie zostanie pobrana, jeśli w miesiącu poprzednim zostanie spełniony jeden z poniższych warunków: 
  • kartą, której dotyczy opłata, wykonane zostały co najmniej 3 płatności (na dowolne kwoty) lub
  • użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia;
 • z Kartą Otwartą na Dzisiaj wypłaty gotówki darmowe są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat).

Pamiętaj o wykonywaniu tych 3 płatności kartą miesięcznie, bo transakcje Blikiem nie są tym samym - to odrębna forma płatności.

✍ Złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie objętego promocją "Gorący bonus" możliwe jest wyłącznie na stronie promocji. Wówczas umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). 

Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto jest wideoweryfikacja. W tym przypadku trzeba zarejestrować się na wyżej wspomnianej stronie promocji i tam zacząć składać wniosek, a dopiero na etapie wyboru metody zawarcia umowy będzie trzeba wskazać ścieżkę z wideoweryfikacją (za pomocą aplikacji mobilnej). Wtedy otrzymasz SMS od banku i w dalszym kroku będzie należało pobrać aplikację, by za jej pomocą kontynuować otwieranie konta (już zgodnie ze wskazówkami w aplikacji).


📝 Rozpiska promocji:

Zobacz, jak najprościej streścić warunki tej promocji. To tylko jedna strona rozpiski, kilka punktów do odhaczenia i premia na koncie 😊 Z rozpiską dopilnujesz też, by nic nie zapłacić za konto i kartę.


📚 Przydatne dokumenty:

15 komentarzy:

 1. Czy dowiem się na infolinii kiedy zamknęłam konto?

  OdpowiedzUsuń
 2. Może być karta mobilna? Czy koniecznie fizyczna?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może być mobilna.

   Usuń
  2. Regulamin promocji dopuszcza kartę w postaci fizycznej lub kartę mobilną - trzeba jedynie pamiętać, że warunki jej utrzymania są takie same, jak karty fizycznej, a więc np. w przypadku Karty Otwartej na Dzisiaj też należy m.in. wykonać min. 3 płatności miesięcznie.

   Usuń
 3. Czy jeżeli dopiero w czerwcu mija rok od zamknięcia konta wraz z okresem wypowiedzenia to czy można już teraz zarejestrować sie na stronie promocji a umowę podpisać w czerwcu ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ma byc 12 mcy wstecz liczac od daty zlozenia wniosku, tak jest w artykule wyzej

   Usuń
 4. Czy opłaty poprzez serwis MojePłatności.pl spełnią warunki promocji?

  OdpowiedzUsuń
 5. Wyglada na to ze platnosci allegro pay sa wykluczone (kod 6012)

  OdpowiedzUsuń
 6. wczoraj zapłaciłam kartą na poczcie za wpłatę do zusu, została pobrana opłata 2%. Płaciłam już wiele razy kartami z innych banków, nigdy żadnej opłaty nie było. Już napisałam reklamację.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prowizja za "transakcję bezgotówkową wykonywaną jako przekaz pieniężny (w instytucjach finansowych i niefinansowych) – transakcje w punktach o kodach MCC (Merchant Category Code): 4829, 6050 i 6051" (czyli za doładowania usług, jak Revolut, DiPocet, Twisto... ale z Twego komentarza wynika, że łapie się też Poczta Polska).

   W okresie od 1.04. do 31.12.2024 r. prowizja wynosi 2% wartości transakcji, a od 1.01.2025 r. wzrośnie już do 4% wartości transakcji.

   Usuń
  2. Kod MCC używany w terminalach płatniczych Poczta Polska to 4829

   Usuń
 7. Dostał już ktoś maila odnośnie pierwszej nagrody?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, dosłownie 8 min temu. Był też SMS

   Usuń
  2. Też dostałem. Zarówno sms-a jak i maila

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...