Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Hit! Aż 1200 zł w gwarantowanych bonusach za kartę Citi Simplicity!

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

22.05.2024

Hit! Aż 1200 zł w gwarantowanych bonusach za kartę Citi Simplicity!

Citibank odpalił nową promocję, w której powraca do rekordowej wartości bonusów powitalnych.

Promocja "Zaserwuj sobie Kartę Kredytową Citibank"
Na wyrabiających kartę kredytową Citi Simplicity, czekają gwarantowane nagrody: 600 zł w bonusach pieniężnych oraz 48 000 punktów w programie Bezcenne Chwile, które przełożą się na nagrody - np. bony na zakupy - o wartości 600 zł. W sumie to aż 1200 zł do wzięcia!

Dużo, łatwo, szybko... w życiu już tak jest, że w tym względzie trudno o 3 w 1. Bowiem: 
👉 albo jest łatwo i szybko, ale wtedy mało, 
👉 albo dużo i szybko, ale nie będzie łatwo, 
👉 albo dużo i łatwo, ale nie tak szybko. 

Tutaj mamy do czynienia z trzecią opcją, gdy jest właśnie dużo (rekordowa wartość nagród) i całkiem łatwo. Jednak jest to promocja dla długodystansowców (ale patrząc na ograniczony wybór promocji z kartami kredytowymi roli głównej, to warto skorzystać raz, a dobrze i czerpać korzyści przez dłuższy czas; zwłaszcza, że nikt inny więcej nie daje).

Promocja "Zaserwuj sobie Kartę Kredytową Citibank" i zgarnij do 1200 zł


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie ma i co najmniej od 1.04.2023 r. nie miała głównej karty kredytowej w Citi.

Jeśli posiadasz inne produkty Citibanku (np. konto osobiste, rachunek firmowy, kredyt czy nawet dodatkową kartę do głównej karty kredytowej z logo Citi), to możesz skorzystać z niniejszej okazji do bankobrania - pamiętaj jedynie, by o kartę zawnioskować na stronie promocji.

W tej promocji nie ma wykluczeń, jeśli chodzi o uczestników programu "Bezcenne Chwile". Nawet gdy bierzesz w nim udział np. z kartą wydaną przez inny bank albo było Ci dane brać udział z inną kartą kredytową Citibanku lub choćby teraz z kartą wydaną do CitiKonta, to z niniejszej promocji z kartą kredytową również możesz skorzystać i punkty dostaniesz.

Zasady promocji "Zaserwuj sobie Kartę Kredytową Citibank


By wziąć udział w akcji i uzyskać gwarantowane nagrody:
 • do 30.09.2024 r. złóż wniosek o kartę Citi Simplicity;
 • w ciągu 10 dni roboczych od złożenia wniosku o kartę, przekaż bankowi dokument potwierdzający dochody - w praktyce da się to zrobić już podczas składania wniosku (można to zrobić online; choć w samym wniosku o kartę jest do wyboru opcja bez dostarczania takiego dokumentu, to pamiętaj, że jest to wymóg promocji - by otrzymać nagrodę);
 • aktywuj kartę w bankowości mobilnej Citibanku (zwróć uwagę, by zrobić to w taki sposób, a nie np. w bankowości internetowej na komputerze; aczkolwiek jeśli zdarzyłoby Ci się o tym zapomnieć, to jeszcze nie ma co się załamywać - warto zgłosić reklamację);
 • najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (datę znajdziesz w umowie o kartę) zarejestruj swą kartę w programie Bezcenne Chwile.

Dalej do zgarniania będą nagrody w postaci 8 000 punktów (każda) w programie Bezcenne Chwile. By je uzyskiwać:
 • w pierwszym miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonaj płatności na sumę min. 100 zł; 
 • w drugim miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonaj płatności na sumę min. 200 zł;
 • w trzecim miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonaj płatności na sumę min. 300 zł;
 • w czwartym miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonaj płatności na sumę min. 400 zł;
 • w piątym miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonaj płatności na sumę min. 500 zł;
 • w szóstym miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonaj płatności na sumę min. 500 zł (tak, to nie błąd - o ile z miesiąca na miesiąc kwota rosła o stówkę, to tu jest taka sama, jak w piątym miesiącu).

Za każdy miesiąc, w którym wykonasz płatności na określoną sumę, otrzymasz 8 000 punktów. Jako że miesięcy jest 6, to maksymalnie można zdobyć 48 000 punktów.

Z kolei w celu zgarniania bonusów pieniężnych (6 x 100 zł):
 • w siódmym, ósmym, dziewiątym, dziesiątym, jedenastym i dwunastym miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonaj min. 5 płatności kartą na łączną kwotę min. 500 zł (dla rozwiania wątpliwości: nie każda płatność musi być na kwotę 500 zł; pojedyncze płatności mogą być na dowolne kwoty - ważne by było co najmniej 5 płatności i by ich kwoty dały transakcje na sumę min. 500 zł).

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższy warunek płatności, otrzymasz od banku premię 100 zł. Można ich zebrać maksymalnie 6, co da 600 zł.

Płatności kartą możesz wykonać w punktach handlowo-usługowych (np. w sklepach spożywczych, odzieżowych, monopolowych, budowlanych czy motoryzacyjnych, marketach, aptekach, drogeriach, lokalach gastronomicznych, księgarniach, na stacjach paliw itp.) i/lub w Internecie (m.in. na Allegro). Mogą, ale nie muszą to być płatności u partnerów programu Bezcenne Chwile. Zwróć jedynie uwagę, że Citibank uwzględni Twoje transakcje, o ile:
 • "nie będą to Transakcje szczególne w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A., [niżej wyjaśniam o co chodzi - przyp. Mr. Złotówa],  
• nie będą to Transakcje zwrócone"

Zgodnie ze wspomnianym regulaminem kart kredytowych, transakcje szczególne to:
"– wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych, 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych (...), 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie" 

Odpadają więc transakcje w kasynach, czy u bukmacherów, a także doładowania aplikacji typu Revolut. Z racji specyficznego kwalifikowania terminali płatniczych w placówkach pocztowych, najpewniej i tam dokonywane transakcje nie zostaną uwzględnione.

💸 Powiadomienie o przyznaniu każdej z nagród w postaci 8000 punktów w programie Bezcenne Chwile otrzymasz wiadomością w bankowości internetowej Citibanku najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków uzyskania nagrody, a punkty zostaną naliczone w ciągu 30 dni od tej wiadomości. Punkty mają mieć ważność przez 6 miesięcy od dnia ich przyznania - będzie to czas na wymianę na nagrody z katalogu programu Bezcenne Chwile.

Powiadomienie o każdej premii 100 zł dostaniesz wiadomością w bankowości internetowej Citibanku najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków uzyskania danej nagrody. Wypłata bonusu nastąpi w ciągu 30 dni od powiadomienia o jej przyznaniu. 

Bonusy pieniężne bank wypłaci na rachunek Twej karty kredytowej. Otrzymane premie albo więc spłacą wykorzystany przez Ciebie limit, albo spowodują nadpłatę. W tym drugim przypadku środki z karty najlepiej wydać, wykonując płatności kartą (w dowolnym miejscu), niż wypłacić w bankomacie czy zrobić przelew (bo to w przypadku karty kredytowej jest kosztowne; przy płatnościach w PLN w dowolnym miejscu nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów).

Do dnia przyznania każdej z nagród posiadaj aktywną kartę wyrobioną w promocji, ani nie wypowiadaj umowy.


Czym jest program Bezcenne Chwile?


W tym miejscu krótkie objaśnienie dla osób, które być może pierwszy raz stykają się z tym programem. 
Bezcenne Chwile to w dużym skrócie program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce. 
Płacąc kartą, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. A mogą to być m.in. vouchery na zakupy (np. Allegro, Carrefour, Decathlon, RTV Euro AGD, Circle K, Empik.com - w zależności od dostępności - przykładowo voucher o wartości 50 zł najczęściej "kosztuje" 4000 punktów) lub bilety do kina (taki bilet "wyceniono" na 800 punktów).
Wcześniej program funkcjonał pod nazwą Mastercard Priceless Specials. Bezcenne Chwile to jego kontynuacja. Punkty można też zbierać w ofertach specjalnych oraz na powitanie. I na te punkty jest teraz okazja w Citibanku. Sprawdź: Bezcenne Chwile - co to jest i jak działa program Mastercard.

Kartę Citibanku dodasz do programu Bezcenne Chwile poprzez bankowość internetową lub na stronie bezcennechwile.pl.

Kto może uzyskać kartę kredytową w Citibanku? 


Osoba wnioskująca o kartę Citi Simplicity, powinna spełniać poniższe kryteria:
 • wiek - minimum 18 lat; 
 • dochód netto - min. 1200 zł lub w przypadku działalności gospodarczej min. 2 500 zł; 
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; w przypadku działalności gospodarczej wymagane jest jej prowadzenie od co najmniej 2 lat

Źródłami dochodu osoby wnioskującej o kartę, które akceptuje Citibank, są nie tylko umowy o pracę i działalność gospodarczą, ale również umowy cywilno-prawne, emerytury, renty, dochody z tytułu najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych. W każdym przypadku obowiązują jednak te same wymogi minimalnego wieku i dochodu wnioskodawcy.


🔎 Karta Citi Simplicity - prześwietlenie oferty Citibanku


Karta kredytowa Citi Simplicity
Kartę bank wydaje za 0 zł. 

Na uczestników promocji z bonusami do 1200 zł czeka jeszcze jeden przywilej - brak opłaty miesięcznej za kartę przez 12 kolejnych miesięcy, począwszy od pełnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (w tym przypadku regulamin promocji bierze górę nad zasadami wynikającymi z taryfy prowizji i opłat). Za pierwszy niepełny miesiąc opłata za kartę również nie jest pobierana.

Po upływie 12 miesięcy opłaty za kartę nadal będzie można uniknąć, ale już nie na warunkach regulaminu promocji, a zgodnych z taryfą opłat i prowizji (na dzień dzisiejszy takie warunki dla "standardowego" posiadacza karty to 1000 zł płatności w miesięcznym okresie rozliczeniowym karty).

Choć na stronie promocji znaleźć możesz zapis "Rzeczywista roczna stopa oprocentowania: 23,15%", to jest to jedynie wyliczenie w oparciu o ustawowo narzucony wzór i zakłada spłacanie wykorzystanej kwoty w ratach. Trzymając się jednak zasady spłacenia karty w okresie bezodsetkowym, nie poniesiesz takich kosztów i oddasz dokładnie tyle samo, ile zostało przez Ciebie wydane. Sprawdziłem to nie tylko w teorii, ale i w praktyce.

Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, zapoznaj się z poradnikiem: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Przybliży Ci on zasady działania karty oraz wyjaśni czym jest okres bezodsetkowy.

Wyrabiając kartę, pamiętaj, by nie włączać usług dodatkowych (jak CitiPhone, czyli obsługi karty przez telefon - czego nie należy mylić z bankowością mobilną za pomocą aplikacji), ani nie korzystać z dodatkowych produktów (jak karta dodatkowa lub naklejka zbliżeniowa), bo te już mogą kosztować. Na potrzeby promocji nie są one wymagane. Tak samo samodzielnie nie warto nadpłacać karty kwotą 200 zł lub wyższą. Co oznacza to nadpłacanie? To proste - jeśli kartą wykonasz płatności na sumę min. 300 zł, to wystarczy, że spłacisz (przelewając na rachunek karty) 300 zł. Możesz przelać więcej, ale jeśli już, to maksymalnie 499,99 zł - tak by nie powstała nadpłata na właśnie 200 zł.


Jeśli chcesz zyskiwać na najlepszych promocjach bankowych, skorzystaj z prostego i niezawodnego źródła informacji, jakim jest newsletter dla Czytelników bloga. Zapis zajmuje tylko chwilę (podobnie jak rezygnacja z subskrypcji, jeśli kiedykolwiek z jakiejkolwiek przyczyny tak postanowisz):


📝 Rozpiska promocji:

Jak sprawnie ogarnąć promocję Citibanku? Najlepiej obrazuje to rozpiska w formie pdf. Pobierz i śledź przez cały okres spełniane warunki, aby zyskać premię w całości.


22 komentarze:

 1. Gdzie sprawdzić kiedy zamknąłem kartę Citi?

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakieś zgody marketingowe wymagane?

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy po pełnym wyczerpaniu promocji, po roku, mozna bezkosztowo zlikwidowac kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można. Kartę zamykasz online. Dzwonią z propozycją zostania, :) można trochę ponegocjować (na pewno można załatwić sobie zwolnienie z opłaty za kartę na kolejny rok) + bonus finansowy

   Usuń
  2. UWAGA! Płatności kartą w aptekach biorą udział w promocjach / limitach banku.
   Płatności w aptekach nie zalicza program Bezcenne Chwile

   Usuń
 4. Program poleceń działa w tej opcji 🤔

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety nie. Nie ma tej promocji.

   Usuń
  2. Czy kartę można wyrobić w oddziale? Ich infolinia to żart.

   Usuń
  3. @Anonimowy 23 maja 2024 19:57, nie. Zgodnie z regulaminem (pkt 3) promocja dostępna jest wyłącznie dla wniosków składanych przez stronę promocji.

   Usuń
 5. Czy mogę wpłacić pieniądze, które są w miesiącu do wydania czy muszę korzystać z funkcji debetu i go potem spłacić w okresie bez kosztowym?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najpierw wykorzystujesz limit a później spłacasz. Masz na to od 26 do 56 dni żeby spłacić bez odsetek.

   Usuń
  2. A te wykorzystaną kwotę kiedy można spłacić? Dopiero po otrzymaniu nagród?? Czy można wcześniej??

   Usuń
  3. Spłacasz kiedy chcesz. Ale najrozsądniej w okresie bezodsetkowym bo wtedy nic nie dopłacasz. Nie ma wymogu wstrzymywania się ze spłatą. Regulamin promocji nie stawia takiego warunku.

   Usuń
 6. Można posiadać dodatkową kartę kredytową bez karty głównej??? "Jeśli posiadasz inne produkty Citibanku (np. konto osobiste, rachunek firmowy, kredyt czy nawet dodatkową kartę do głównej karty kredytowej z logo Citi), to możesz skorzystać z niniejszej okazji do bankobrania

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można.

   Usuń
  2. Tu jeszcze masz z regulaminu:
   "Z Oferty wyłączone/eni są:
   a) osoby, które od 1 kwietnia 2023 r. posiadały w Banku główną Kartę Kredytową"

   Tylko główna wyklucza. Dodatkowa nie.

   Usuń
 7. Odrzuca mi wniosek mimo spełnienia wymagań minimalnych. Ktoś miała z tym problem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz dużo innych kart kredytowych w innych bankach, jakieś kredyty?

   Usuń
 8. "w przypadku działalności gospodarczej wymagane jest jej prowadzenie od co najmniej 2 lat"
  no to ja odpadam xD czemu tylko 2 lata? nie byłoby bezpieczniej 20?

  OdpowiedzUsuń
 9. Pytanie: Ile razy razy można skorzystać z oferty utrzymaniowej w Citi?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...