Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Łatwa do wzięcia premia 55 zł za otwarcie Konta 360°

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

24.03.2015

Łatwa do wzięcia premia 55 zł za otwarcie Konta 360°

Rusza kolejna akcja promocyjna Agory. Tym razem z Bankiem Millennium.

Gwarantowaną premię można zdobyć w banalnie prosty sposób. Przy okazji można skorzystać z promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym.

>>Ta okazja już się zakończyła. Sprawdź aktualniejsze promocje Banku Millennium<<

Dopiero co Czytelnicy Bankobrania pochwalili się w komentarzach premiami wypłaconymi w poprzedniej akcji promocyjnej Agory z BNP Paribas, a już mamy nową okazję do bankobrania.

Aby wziąć udział w nowej akcji i zarobić 55 zł wystarczy:
 • zarejestrować się na stronie Organizatora
 • za pomocą linku otrzymanego na adres mailowy podany podczas rejestracji złożyć wniosek o otwarcie konta. Po złożeniu złożeniu aktywacji konta można dokonać w najwygodniejszy ze sposobów: poprzez przelew z rachunku w innym banku, za pośrednictwem kuriera lub podczas wizyty w oddziale banku.
 • najpóźniej do 21.05.2015 r. zasilić nowo otwarte Konto 360° lub Konto 360° Student kwotą 500 zł (środki te możesz wycofać z banku nawet tego samego dnia) oraz wykonać co najmniej jedną płatność (na dowolną kwotę) kartą wydaną do konta w sklepach stacjonarnych
 • po otrzymaniu mailowego powiadomienia o zakwalifikowaniu się do otrzymania premii, najpóźniej do 9.06.2015 r. wypełnić formularz z danymi niezbędnymi do wypłaty premii (podać należy: imię nazwisko, adres oraz numer aktywnego konta). A wypłata ta nastąpi do 16.06.2015 r.

  Jeśli obawiasz się, że termin wypełnienia formularza umknie Twej uwadze albo nie zauważysz maila od Agory (bo zdarza się, że trafia on do folderu "spam", "wiadomości-śmieci" lub "inne") zapisz się na newsletter bankobrania - to zero spamu, a tylko powiadomienia o najnowszych promocjach i przypomnienia najważniejszych terminów.

Zgodnie z regulaminem promocji, udział w niej mogą wziąć osoby, które w dniu rozpoczęcia akcji i składania wniosku nie posiadają żadnego aktywnego produktu w Banku Millennium, ani nie jest są aktywne w relacji z bankiem, co oznacza, że nie mogą też być pełnomocnikami do czyjegoś konta w banku. 

Możliwość przystąpienia do promocji obowiązuje do 17.04.2015 r. 24.04.2015 r. (Agora przedłużyła promocję; pozostałe terminy pozostają bez zmian). 


[Aktualizacja: Co zgłosili Czytelnicy, promocja pojawiła się również w serwisie groupon.pl, gdzie na identycznych zasadach (po zainwestowaniu 5 zł w zakup grouponu) do zdobycia jest też kwota 75 zł, która za założenie konta i spełnienie pozostałych warunków promocji, będzie do wykorzystania w serwisie zakupów grupowych
W dniu 24.04. oferta nie jest już dostępna w serwisie groupon. Z promocji można jednak skorzystać za pomocą linku dostępnego w niniejszym artykule.]

Zasady promocji są więc proste i klarowne. Na koniec wypada przyjrzeć się szczegółom oferty Konta 360°.

Konto i karta do konta są za 0 zł jeśli miesięcznie na konto wpłynie kwota min. 1 000 zł, a kartą wykonasz co najmniej jedną płatność na dowolną kwotę. Dzięki karcie zyskujesz bezpłatny dostęp do wszystkich bankomatów w Polsce i zagranicą. 

Do karty dołączone jest ubezpieczenie "Bezpieczna karta", kosztujące 2,99 zł miesięcznie, ale na szczęście jest to ubezpieczenie opcjonalne i można je wyłączyć, składając taką dyspozycję na infolinii banku. Drugim z ubezpieczeń jest "Pakiet Bardzo Pomocny" za który standardowa opłata wynosi 4,99 zł, ale przez pierwsze 12 miesięcy prowadzenia konta jest to pakiet bezpłatny.

Klienci w wieku 18-26 lat mogą skorzystać z Konta 360° Student. Wówczas prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe (ale pamiętaj o wpływie 500 zł, wymaganym regulaminem promocji), a w pozostałym zakresie zasady dotyczące karty i ubezpieczeń są identyczne z powyżej opisanymi.

Na koniec jeszcze kilka słów o wspomnianej promocji oprocentowania na koncie oszczędnościowym. Dla posiadaczy konta 360° przy wpłaceniu nowych środków (a przystępując do promocji nie dość, że będziesz nowym klientem to i spełnisz warunek wpłacenia nowych środków) uzyskasz oprocentowanie 3,0% w skali roku dla kwoty do 50 000 zł. Utrzymanie tej stawki oprocentowania jest gwarantowane przez bank na okres 92 dni.

65 komentarzy:

 1. I jak przypuszczam nie ma lojalki i można konto zamknąć po wypłacie premii??

  OdpowiedzUsuń
 2. Regulamin promocji nie zawiera zapisu o lojalności, więc można ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Szał ciał :) dziś po wpłynięciu premii od Agory za BNP zastanawiałem się co założyć nowego. I jest ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przelew aktywacyjny wyjątkowo w Millennium wynosi aż 10 zł. A wraca 1 grosik z danymi do logowania. Hm, a co się dzieje z pozostałą kwotą?

  OdpowiedzUsuń
 5. @Kamil, te 9,99 zł zostaje do Twej dyspozycji na Koncie 360°

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam. Ja troche z innej bajki. 26 marca konczy sie promocja oprocentowania konta oszczednosciowego w bgz optima. Czy ktos ma jakies informacje odnosnie nowej promocji. Czy wzorem poprzednich promocji warto przelać cale oszczednosci na inne konto aby "zalapać" sie na kolejną promocję jako "nowe środki na koncie"?

  OdpowiedzUsuń
 7. W BGŻ jak zawsze w przededniu trzeba uciekać z kasą i wracać jako z nowymi środkami.

  OdpowiedzUsuń
 8. W jaki sposob mozna wypowiedziec umowe o konto akurat w banku millrnium? Czy jest to mozliwe przez bankowosc internetowa?

  OdpowiedzUsuń
 9. można przez bankowośc internetową
  http://www.bankmillennium.pl/bankowosc-elektroniczna/nowosci-w-millenet/-/n/jduVa5lRYJTF/zamykanie-konta-przez-millenet-365030

  OdpowiedzUsuń
 10. Umowę można wypowiedzieć w oddziałach, telefonicznie albo przez bankowość internetową, więc w możliwości sporo ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Umowę można wypowiedzieć w oddziałach, telefonicznie albo przez bankowość internetową, więc w możliwości sporo ;)" i tu pytanie czy po dokonaniu wypowiedzenia dowolna z tych metod nie pojawi sie koniecznosc wyslania poczta wydrukowanego i podpisanego wypowiedzenia i na dodatek poswiadczonego notarialnie poniewaz bank nie posiada wzoru podpisu klienta w przypadku zawarcia umowy o konto poprzez przelew weryfikujacy z innego konta. Praktyka taka jest stosowana przez wiele bankow jezeli stosuje ja rowniez Millenium prosze o informacje w omentarzach.

   Pozdrawiam

   PS. Wysylanie skanu dowodu osobistego zamiast poswiadczonego notarialnie podpisu wraz z wypowiedzeniem tez nie jest wedlug mnie do zaakceptowania.

   Usuń
  2. W przypadku dyspozycji zamknięcia konta złożonej przez bankowość internetową albo przez infolinię, nie ma potrzeby wysyłania jakiegokolwiek pisma, więc podpis nie będzie weryfikowany :)

   Usuń
 11. Dzięki za cynk.
  I dzięki za wprowadzenie w poprzednią akcję Agory - też dostałem dziś kasę:)
  Mam 2 drobne uwagi/postulaty:
  1) konto student faktycznie jest bezwarunkowo darmowe, ale karta do niego warunkowo (pod tym banalnym warunkiem 1 transakcji/mc). Tak tylko zwracam uwagę - bo ja przez "darmowe konto" rozumiem "darmowe konto i wszystko, co z nim związane"
  2. Proponuję uwzględnić we wpisach o promocjach bankowych takie info jak:
  -sposób zamknięcia konta
  -wymagane zgody (ja nie lubię rozdawać swoich personaliów - ale niektórzy stawiają taki warunek, a jak mus to mus).
  No i właśnie - może od razu spytam, jak jest w tym przypadku?
  Jakie zgody muszę wyrazić na stronie promocji i jakie trzeba wyrazić przy zakładaniu konta?
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 12. W przypadku Konta 360° Student rozbicie na koszt karty i koszt konta poniekąd jest celowe. Można bowiem mieć samo konto i będzie ono darmowe, a z karty można zrezygnować już po wykonaniu pierwszej płatności - taki trik ;)

  Jeśli chodzi o standardowe Konto 360° to warunki darmowego prowadzenia samego konta wiążą się z kartą. Oprócz uzyskania wpływów trzeba też wykonać płatność kartą. Jeśli nie ma karty do konta to jest opłata za konto. A jeśli jest karta, a nie wykona się nią tej jednej płatności to jest opłata i za kartę, i za konto.

  Co do zgód marketingowych to ani regulaminem promocji, ani tym bardziej w banku nie są wymagane! Śmiało można zaznaczyć wszędzie "nie", jeśli ktoś tak sobie życzy :)

  O dodawaniu info o zamykaniu konta myśl fajna. Coś wykombinuję w niedalekiej przyszłości ;)

  OdpowiedzUsuń
 13. Czy przelew 1000 zł może być z mojego innego konta? I czy musi być to jednorazowy przelew czy łącznie?

  OdpowiedzUsuń
 14. Z Cennika usług - prowizje i opłaty precyzyjnie: "1 000 PLN (do kalkulacji łącznych wpływów nie uwzględnia się przelewów z innych rachunków dla Klientów indywidualnych prowadzonych na rzecz Posiadacza w Banku Millennium oraz z rachunków prowadzonych w Millennium Domu Maklerskim, a także zwrotów na rachunek z tytułu transakcji dokonanych kartami debetowymi)".

  OdpowiedzUsuń
 15. Witam, jak zamknąć konto w paribas? Można internetowo czy trzeba w placówce?

  OdpowiedzUsuń
 16. Wątek zamknięcia konta w BNP Paribas pojawił się już pod ostatnim wpisem o tym banku. Paribas akurat zaprasza do oglądania swych marmurów, więc trzeba się pofatygować

  OdpowiedzUsuń
 17. To trochę zabawne, że otworzyć konto można siedząc na kanapie, ale żeby zamknąć trzeba się na chodzic, nagle podpis jest taki ważny...

  OdpowiedzUsuń
 18. Jak wygląda sytuacja z podatkiem w tej promocji ?

  OdpowiedzUsuń
 19. przy takiej kwocie premii jest zwolnienie z podatku. A tym bardziej, że wypłaca ją nie bank, a Agora

  OdpowiedzUsuń
 20. Dzwoniłem na infolinię bnp i można zrezygnować z konta w oddziale i listownie.

  OdpowiedzUsuń
 21. Informacja: W SMART Banku znikają pieniądze z konta. W dniu 24.03.2014r. za przelewy wewnętrzne bank pobiera odsetki karne niezależnie od kwoty przelewu. Odsetki Karne to w moim i żony przypadku po - 2,76 zł. Błąd systemu, czy zaplanowana kradzież pieniędzy z Konta? Proponuję sprawdzić własne Smart Konta.

  OdpowiedzUsuń
 22. W Smarcie robiłem przelewy w poniedziałek. Wszystko przebiegło bez problemu.

  Opłaty o których piszesz są dziwne kwotowo. Odsetki karne mogą być np. za nieuprawniony debet (mogących powstać chociażby przy płatnościach zbliżeniowych i braku wystarczających środków na koncie).

  Czy ktoś miał jeszcze taki problem?

  OdpowiedzUsuń
 23. Dla mnie to też jest dziwne, ale prawdziwe. Przelewy były wewnętrzne. Mój przelew przed 6:00 z Konta Smart Procent, a drugi to mój do żony w tym samym banku, czyli Smart Banku.

  OdpowiedzUsuń
 24. Teraz to już konto założysz przelewem ;)

  OdpowiedzUsuń
 25. Witam,
  Po pierwsze chciałbym pogratulować oraz podziękować Ci za prowadzenie tego arcyciekawego i przydatnego bloga.
  Chciałbym zgłosić podobne postulaty jak yasioo oraz dodać swoje :),a mianowicie jestem inżynierem i lubię jasny, konkretny przekaz, w związku z tym zabrakło mi w tym poście rysunku terminarzu (tak jak dodawałeś poprzednio) co ? gdzie ? i kiedy?) Aby uniknąć powtarzających się pytań, proponuje Ci pisać zawsze jak można zamknąć konto (oddział, poprzez bankowość internetową, telefonicznie) oraz chyba najbardziej istotne czy nie ma żadnych tzw. "lojalek", informacja o wszelkich zgodach i akceptacjach jest jak najbardziej wskazana.
  Jako eksperta w dziedzinie bankowości spytam Cię, jak sądzisz czy lokaty bankowe będą rosły w niedalekiej przyszłości, czy też nie ?

  OdpowiedzUsuń
 26. Dzięki za miłe słowa o blogu i za sugestie :) Będę je uwzględniał. Co do grafiki, faktycznie przy tej promocji mi umknęła - wpis powstawał pod dużą presją czasu ;)

  OdpowiedzUsuń
 27. Wpis uzupełniony graficznie :)

  A co do oprocentowania lokat... nie sposób coś wyrokować. Pamiętam, jak wszyscy nagminnie w drugiej połowie 2013 i na początku 2014 r. twierdzili, że lokaty będą rosły pod koniec 2014 r., bo przecież są na historycznych minimach. Co się wydarzyło? Wszyscy wiemy: kolejne obniżki i kolejne minima. W końcu się to zmieni, ale chyba jeszcze trochę musimy zaczekać. Sam marzę o jak najszybszym wzroście ;)

  OdpowiedzUsuń
 28. A jak w tym banku wymogi odnośnie pierwszego niepełnego miesiąca, muszą być wymogi 1000 zł przelewu i tej 1 płatności karta aby było 0 zł za prowadzenie konta ?

  OdpowiedzUsuń
 29. Weryfikacja wpływu i płatności kartą jest dopiero w pełnym miesiącu kalendarzowym

  OdpowiedzUsuń
 30. Czy konto musi być otwarte do dnia wypłaty premii?
  Zastanawiam się, ponieważ w regulaminie jest mowa, że wypłata nastąpi na wskazanie w aplikacji "aktywne konto osobiste". Nie ma jasno powiedziane, że aktywne konto osobiste to konto otwarte przy okazji promocji.
  W tej sytuacji możnaby zamknąć konto po spełnieniu warunków i później podać numer innego konta osobistego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Otrzymałem odpowiedź od Agory: "Konto powinno zostać utrzymane do wypłaty premii"

   Usuń
 31. To fakt, też się zastanawiałem. Regulamin nie wskazuje, że ma być to nadal aktywne Konto 360. Nawet w tym miejscu regulaminu "konto" jest z małej litery, a wszędzie w regulaminie, gdzie mają na myśli Konto 360 to piszą "Konto" z wielkiej.

  OdpowiedzUsuń
 32. Słusznie zauważyliście. Choć dotychczas w tego typu promocjach (Agory, Comperii Bonus) standardowo do wypłaty premii wskazać trzeba było konto otwarte w promocji. Wyślę zapytanie do Agory z prośbą o interpretację ;)

  OdpowiedzUsuń
 33. Czy dobrze rozumiem, że konto Student zwolnione jest z obowiązku comiesięczynych wpłat 1000 zł?

  OdpowiedzUsuń
 34. Dobrze, tylko pamiętaj o tym jednorazowym wpływie 500 zika

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do 17.04 wystarczy się zarejestrować na stronie promocji czy otworzyć konto?

   Usuń
 35. Najlepiej i założyć - choć chyba nawet nie trzeba.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Założyć trzeba. Po 17. 04. założone konta nie biorą udziału w promocji

   Usuń
  2. Dokładnie. Zarówno rejestracja w promocji, jak i złożenie wniosku o konto powinno nastąpić najpóźniej do 17.04.

   Usuń
 36. Witam
  Córka założyła promocyjne konto (360 Student) ale przy rejestracji odkliknęła powiadomienia od Agory, mam nadzieję że premia będzie się należała po spełnieniu warunków. Jak przypuszczacie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spoko, nie potrzeba zaznaczać zgody.

   Usuń
 37. Do karty zostanie uruchomiony Pakiet Bezpieczeństwa. Do końca pierwszego pełnego miesiąca od wydania karty pakiet jest bezpłatny, następnie opłata wyniesie 3,99 zł miesięcznie. W cenie pakietu posiadacz karty otrzymuje: 25 powiadomień SMS o transakcjach dokonanych kartą oraz bezpłatny pakiet ubezpieczeń "Ochrona karty".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy mozna wyłączyćten pakiet bezpieczeństwa?

   Usuń
  2. Można. Jest o tym nawet mowa w artykule. A wystarczy zadzwonić na infolinię, chwila moment i wyłączają

   Usuń
  3. Tylko trzeba jeszcze wyłączyć powiadomienia SMS bo bank będzie szukał 25gr od transakcji kartą

   Usuń
  4. Z tym to jest heca. Mnie włączyli, a dwóch innym osobom, na które założyliśmy konto już nie. Więc taka loteria.

   Usuń
 38. Cynk od czytelnika:
  Pojawił się groupon dający oprócz 55zł jeszcze 75zł na Grouponie.
  http://www.groupon.pl/oferty/warszawa/agora-s-a/60721115.

  I teraz sobie pluję w brodę, że nie poczekałem z założeniem... tfu tfu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja zakładałem wczoraj wieczorem dla siebie i żony. I też nie mogę przeboleć, że jeszcze nie zaczekałem.

   Usuń
 39. Czy przy zakładaniu konta wymagany jest adres zameldowania? Ja nie mam żadnego meldunku, a w dowodzie osobistym puste pole.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli konto otwierasz przelewem to podaj te same dane co będą przy przelewie przychodzącym. Dowodu w sumie nie trzeba nigdzie przedkładać.

   Usuń
 40. Czyli do 21.05 trzeba wykonać min. 1 płatność kartą (konto student) i przelać te 500 zł i w czerwcu tak samo 1 płatność i już nie trzeba przelewać 500 zł?
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W przypadku Konta 360 Student wystarczy tylko raz przelać min. 500 zł (do 21.05). A płatność kartą ta jedna do 21.05, a później też jedna miesięcznie by uniknąć opłaty.

   Usuń
 41. Hej jaka polecasz karte kredytowa ? żeby była najlepiej bezpłatna

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O taką bezwarunkowo bezpłatną kartę kredytową to trochę trudno. Dobrze wypada pod tym względem karta Citibanku (opisywana tutaj). Przez pierwszy rok karta jest bezwarunkowo darmowa, a na bardzo łatwych zasadach możesz zdobyć premię 200 zł. Po roku pojawi się opłata 8 zł/mies., ale jak pokazuje praktyka, z Citibankiem można pozwolić sobie na negocjowanie i zniesienie opłat, czego doświadczyłem sam i informowało o tym wielu Czytelników :)

   Usuń
  2. Podpisuję się obiema rękami pod komentarzem Mr. Złotówy. Miałem w Citi kartę kredytową jeszcze z czasów studenckich i gdy skończył się okres promocji (5 lat) naliczono mi opłaty. Po złożeniu reklamacji, opłatę cofnięto, a kartę przedłużono bezpłatnie na kolejny rok. Po roku sytuacja się powtórzyła i stwierdziłem, że chcę kartę zamknąć z racji, że jej nie używałem. Bank zdecydował się przedłużyć mi kartę bezterminowo bezpłatnie.

   Usuń
 42. z jakiego adresu jest mail i co mam zrobić jeśli nie dostałam?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko we wpisie i komentarzach: http://bankobranie.blogspot.com/2015/05/uczestniku-promocji-konta-360-z-premia.html

   Usuń
 43. Właśnie przyszedł mail z Groupona o przyznaniu 75 PLN. Na koncie Groupon faktycznie pojawiła się dodatkowa kaska do wydania do końca roku :)

  OdpowiedzUsuń
 44. Czy dostał ktoś już e-mail z millenium?

  OdpowiedzUsuń
 45. Witam wszystkich czy ktoś z Was orientuje się do kogo zgłosić się jeżeli nie dostałem żadnej wiadomości ani od groupona ani od Agory ani od Millenium.Wypełniłem wszystko na pewno poprawnie a na dowód tego zrobiłem zrzuty ekranu i nikt nic nie napisał...czy jeżeli jest już 11 to może być problem z odzyskaniem nagród ?
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...