Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: "Pieniądze Cię Lubią!” - bank daje do 50 zł miesięcznie

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

5.03.2015

"Pieniądze Cię Lubią!” - bank daje do 50 zł miesięcznie

Taką promocję aż chce się polajkować.

Bank, którego na tym blogu jeszcze nie było, postarał się i przygotował bardzo korzystną okazję do bankobrania. Można zyskać do 50 zł miesięcznie i to przez cały rok, więc do wzięcia jest aż 600 zł. A nawet... 650 zł.

Lubię to! Konto z promocją "Pieniądze Cię Lubią!" jest propozycją Banku BPH. Osoby, które założą konto mogą korzystać z 3-procentowego zwrotu za płatności kartą. Bank nie wprowadza jednak ograniczeń typu: naliczanie zwrotu wyłącznie w wybranych rodzajach punktów handlowo-usługowych. 

Możesz więc płacić w sklepach spożywczych, supermarketach, sklepach odzieżowych, w kinie, restauracji, za bilety na pociąg, u lekarza czy na stacji paliw. Gdzie zechcesz! Od każdej takiej płatności wróci do Ciebie 3%. Miesięcznie z tytułu zwrotów będzie możliwe uzyskanie 50 zł, a w skali roku aż 600 zł.

Aby skorzystać z przywilejów promocji wystarczy spełnić następujące warunki:
 • złożyć wniosek o Lubię to! Konto z kartą płatniczą i do 30.06.2015 r. otworzyć konto
 • co najmniej od 1.01.2015 r. do dnia założenia powyższego konta nie być ani posiadaczem, ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku BPH

Prawda, że proste? A równie proste są zasady dotyczące prowadzenia konta. Bank BPH nie pobiera z tego tytułu żadnych opłat i nie wymaga np. regularnych wpływów. Z opłaty za kartę zwalnia jeśli w danym miesiącu wykonane zostaną nią co najmniej cztery płatności na dowolną kwotę. Ale w związku z bardzo korzystnym moneybackiem tych transakcji będzie w miesiącu zapewne więcej. Gdyby tak się nie stało to opłata miesięczna za kartę wyniesie 6 zł.


W promocji "Pieniądze Cię Lubią!" dla osób, które oprócz otwarcia konta ze zwrotem za płatności kartą, zdecydują się na uruchomienie limitu kredytowego w koncie, bank przewidział jeszcze dodatkową gratyfikację. To jednorazowa premia w wysokości 50 zł. Aby załapać się na ten bonus, najpóźniej do 30.06.2015 r. należy podpisać umowę o limit i w dniu przyznawania nagrody nadal być jego posiadaczem. Premia ma zostać przyznana i wypłacona po sześciu miesiącach od podpisania umowy o limit.

Moneyback ma być wypłacany w miesiącu następującym po miesiącu wykonania płatności kartą. Ale tu ważny szczegół z regulaminu promocji:
"Nagroda Premiowa będzie przyznawana Posiadaczowi, który spełni warunki Regulaminu, co miesiąc przez okres 12 miesięcy licząc od miesiąca następującego po miesiącu, w którym złożony został wniosek o Kartę".

Oznacza to tyle, że jeśli konto założysz np. w kwietniu to moneyback będzie naliczany dopiero za transakcje kartą wykonane w maju. Na pierwszą wypłatę będzie można liczyć w czerwcu. Z zakładaniem konta nie ma więc co zwlekać, bo z każdym miesiącem będzie się odsuwał czas pierwszych zysków.


Wpis ten nie jest artykułem sponsorowanym. Jedyny sposób w jaki mogę zyskać to z tytułu polecenia, gdy wniosek o konto złożysz za pomocą poniższego linku.

Niech Twoi znajomi również dowiedzą się o tym koncie:


Źródło grafiki: bph.pl

231 komentarzy:

 1. Czyli żeby zgarnąć 50 zł, trzeba nacykać kartą 1666 zł miesięcznie. Jak dla mnie - odpada.

  OdpowiedzUsuń
 2. No i to jest coś czego szukałem. Zwroty wszędzie bez wyjątku.

  OdpowiedzUsuń
 3. Uprzedzając pytania - na [odnośnik usunięty] piszą, że bank potwierdził, że uwzględniane będą też transakcje internetowe. Nie ma też ograniczeń dotyczących kodu MCC. A jeśli założy się konto w oddziale, to można załapać się na gadżet: powerbank, rozdzielacz USB lub maskotkę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. czy ktos to moze potwierdzić ? te fanty w oddziale ?

   Usuń
  2. Tak dziś zakładałem w oddziale i dostałem powerbank 2000 mah bardzo ładny,podoba mi się :) sam się o to upomniałem :)

   Usuń
  3. Od razu po pracy, wskoczyłem do oddziału o 16:59. Ale czasu im nie zająłem, bo na wstępie zapytałem się o suweniry. Usłyszałem, że mają na stanie tylko długopisy. Podziękowałem, wniosek złożę sobie przez Internet, a pani w oddziale się w sumie ucieszyła, bo nie musiała siedzieć dłużej.

   Usuń
 4. czy od moneybacku Belka też zabiera pieniążki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprzedaż premiowa, więc podatku nie będzie :)

   Usuń
 5. -19% podatku od tych 50zl :(((

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tu podatku nie będzie, bo to sprzedaż premiowa.

   Usuń
  2. Jest pobierany podatek 19 %. Pracuje w innym banku i wiem jak to działa. Nie trzeba natomiast się z tego rozliczać.

   Usuń
  3. Przy sprzedaży premiowej nie ma podatku - wyrobisz zwrot 50 zł to te 50 zł dostaniesz. Bez konieczności rozliczania podatku. Sprawdzone.

   Usuń
  4. Co bank - to obyczaj. Jedne traktują to jako sprzedaż premiową, inne pobierają podatek.

   Usuń
 6. Czy płatności internetowe także są uwzględniane? Gdy np: kupuje bilet na pociąg przez internet? Czy przelewy do innych banków są darmowe? Zbliżeniowo trzeba mozna płacic czy tylko wpisując pin?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można w Internecie (choć to dobrze jednak będzie jeszcze sprawdzić w praktyce). Regulamin mówi o punktach handlowo-usługowych, ale też nie wyklucza jakichkolwiek MCC.
   Przelew darmowy.
   A karta to Visa payWave więc można zbliżeniowo.

   Usuń
 7. A co po tych 12 miesiącach? Mozna zerwać umowe? Nie wiadomo pewnie też czy moneyback bedzie przedłuzony po tym okresie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można zerwać umowę każdej chwili bez konsekwencji. Czy przedłużą nic nie wiadomo

   Usuń
 8. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 9. Jednak troche gorzej wypada niz Getin, tu aby dostac 50 pln trzeba wydac 1667 pln, tam aby dostac 40 pln wystarczy 400 pln.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście kartą Getinu to podstawa w portfelu bankobiorcy, ale ta może być uzupełnieniem na wszelkie inne wydatki. Tego mi osobiście brakowało!

   Usuń
  2. Żeby być ścisłym to żeby dostać taki sam zwrot jak w Getinie (na czysto 28PLN) trzeba wydać min. 934PLN w BPH. Nadal przeszło 2 razy więcej ale przynajmniej wszystkie transakcje się liczą więc jest to świetna oferta dodatkowa.

   Usuń
 10. Jakie warunki trzeba spełnić by otworzyć limit kredytowy na tym koncie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. http://www.bph.pl/pl/klienci_indywidualni/konta_osobiste/limit_w_saldzie

   Usuń
 11. czyli limit kredytowy przez rok free ;)
  czy już ktoś złożył wniosek ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O konto wniosek złożony. Nad limitem się zastanawiam, bo można go założyć osobno i później. Zobaczy się, ale pewnie będą chcieli dokumenty itp.

   Usuń
  2. Tak ja wczoraj założyłam konto i limit kredytowy, a więc limit na 500zł- nie wymaga zaświadczeń z zakładu pracy, jest na oświadczenie klienta, że pracuje i ile zarabia miesięcznie. Powyżej jest wymagane zaświadczenie z zakładu pracy, podaję link do strony na której jest druk tego zaświadczenia z banku BPH ( http://www.bph.pl/pl/klienci_indywidualni/konta_osobiste/limit_w_saldzie/linia-fair ).

   Usuń
  3. tak limit przez rok jest za free :) zapomniałam dodać :)

   Usuń
  4. O ile konto założyłem standartowo w ciągu 15 minut (oddział Gdynia),to na ogromny :) limit 500 zł czekam już kilka dni i nic, mimo,że spełniam wszystkie warunki (dostarczyłem wyciągi przelewów wynagrodzenia oraz zaświadczenie z firmy o zarobkach).Pozatym domagali się (niewiadomo dlaczego) pełnej historii (wyciągu z konta z innego banku :) ) za 3 miesiące.
   Jest odwrotnie niż w regulaminach banku i wbrew informacjom na stronie www BPH. Tak więc limitu nie polecam.

   Usuń
  5. Koniec dobrego. Teraz limit kredytowy bez względu na kwotę jest już płatny: 2%, min. 75 zł kwoty przyznanego limitu. Więc te pięć dyszek już odpada.

   Usuń
 12. Owe linki to są do kontaktu ze strony banku, a nie do wniosku. Sprawdziłem, mila pani dzwoniła ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od 2-3 godzin są już podpięte pełne wnioski :)

   Usuń
 13. Czy to konto można zamknąć w dowolnej chwili i czy nie jest to odpłatne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można zamknąć w dowolnej chwili i bez opłat.

   Usuń
 14. "Pieniądze Cię lubią "czy "Wymarzone konto" ? Który bank jest mniej kłopotliwy ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tu zarabiasz długofalowo, musisz płacić kartą, ale do zyskania jest sporo, 600 zł w rok. Przy Wymarzonym Koncie się nie napracujesz. Za 3 miesiące weźmiesz odsetki i finito. Ale w porównaniu z lokatą np. 4% to będziesz do przodu ponad 100 zł. Ja zdecydowałem się na obydwie opcje. Konta założone przelewem bez problemu

   Usuń
 15. A co jeśli chodzi o rzetelność tych banków, z którym jest mniej kłopotów ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja o Raiffeisenie mam dobre zdanie. Konto założyłem rok temu, mam tam lokatę, kartę kredytową, wpływa wynagrodzenie. Wszystko bez zarzutu. Raz namiętnie wydzwaniała infolinia, ale poprosiłem o zmianę zgody marketingowej i odtąd nie dzwonią. Żona założyła teraz to konto z lokatą. Też sprawnie. O Bph nie mogę się nic wypowiedzieć.

   Usuń
 16. właśnie wypełniam wniosek o to konto i wyskakuje mi błąd - na stronie na której deklaruję chęć posiadania karty debetowej - nie mogę przejść dalej ponieważ wyskakuje komunikat: "Uwaga! Wystąpiły błędy w wypełnianym wniosku:
  Hasło startowe musi się składać z dokładnie 6 cyfr, nie może zawierać powtarzalnych ciągów (np. 121212), ani ciągu cyfr następujących po sobie (np. 123456)." a nigdzie nie ma mowy o żadnym haśle startowym :( Co mogę zrobić aby jednak złożyć ten wniosek?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spróbuj wniosek złożyć z innej przeglądarki. Też tak miałem

   Usuń
 17. Witam. Wiem ,że jest to blog o bankobraniu ale może przy okazji doradzicie mi w którym banku otworzyć konto osobiste , takie "moje", z przelewaniem wynagrodzenia. Czytam opinie o bankach i każdy jest zły, problemowy i nieuczciwy. . Ufam, że Wy , zaprawieni w boju z bankami coś mi poradzicie. Dziękuję

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każdy ma jakieś wady, ale z jakąś osobą się wiążemy. A rozejść się można zawsze. Jeśli nie masz dzieci (albo kredytu hipotecznego w banku) to rozejść się łatwiej. Pytanie jakie masz oczekiwania wobec tego konta? Oddziały, bankomaty, karta kredytowa?

   Usuń
 18. Chodzi mi głównie o sam bank- czytelna i sprawna strona online, bez problemów z logowaniem, szybkość przelewów i księgowanie wydatków, bez zaskakujących opłat.....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli chcesz mieć konto bez bankobrania to T-Mobile Usługi Bankowe, 0 zł za konto, przelewy, kartę, bankomaty, masz też 10 darmowych przelewów natychmiastowych w miesiącu.

   Usuń
  2. @Anonimowy 8 marca 2015 16:53, potwierdzam słowa przedmówcy, jeśli chodzi o cechy konta. Ale dodam, że na nim też możliwe jest bankobranie. Szczegóły dot. konta w T-Mobile Usługi Bankowe i innych darmowych kont znajdziesz tutaj

   Usuń
 19. wypełniam wniosek i co dalej ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli wybrałaś/eś otwarcie konta online to robisz przelew autoryzujący. Jak konto będzie otwarte to przelewasz kasę. Dzwonisz na infolinię lub idziesz do placówki i zakładasz lokatę

   Usuń
 20. jaki jest czas oczekiwania na podpisanie umowy przez kuriera, wniosek składałem w czwartek i do dzisiaj nikt nie dzwonił ;(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Komunikat po złożeniu wniosku mówi o kontakcie w dniu następnym. Ale na infolinii twierdzą, że najwcześniej w trzecim dniu roboczym po złożeniu wniosku. Jednak ja zadzwonię jutro na infolinię by się dowiedzieć na czym sprawa stanęła.

   Usuń
 21. nie ma takiej opcji, po wypełnieniu wniosku masz tylko kurier lub placówka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jeśli ma być kurier to infolinia twierdzi, że kontaktuje się w ciągu 2-3 dni by potwierdzić dane i umówić kuriera. Też czekam na kontakt. Najpierw się orientowałem jak sprawa wygląda, a w sobotę złożyłem wniosek.

   Usuń
  2. Chyba na początku trzeba było tak długo czekać, bo zarówno w moim, jak i męża przypadku zadzwonili odpowiedni tego samego i następnego dnia. Poszło bardzo szybko i sprawnie.

   Usuń
 22. ja już czekam od czwartku i zero kontaktu ;(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napisz, proszę, za pomocą formularza kontaktowego po prawej stronie imię, nazwisko, przybliżony czas (+/- godzina) złożenia wniosku - będę mógł zgłosić sprawę do weryfikacji.

   Usuń
  2. sam zgłosiłem problem na infolinię, dzwoniła miła Pani i obiecała że będzie kontaktował się ze mną pracownik z innego działu w celu weryfikacji ? zobaczymy czekam do jutra, ale tydzień to już lekka przesada ;(

   Usuń
 23. Czy, żeby założyć to konto jest do wyboru tylko kurier lub wizyta w oddziale? Nie ma możliwości za pomocą przelewu?

  OdpowiedzUsuń
 24. Przelewem nie da się. Albo kurier, albo oddział

  OdpowiedzUsuń
 25. Dziś założyłem te konto w oddziale i dostałem do tego powerbank. Nawet nie musiałem się upominać. Miła pani dała mi do wyboru maskotkę, ładowarkę samochodową lub właśnie powerbank.

  OdpowiedzUsuń
 26. Mam juz załozone konto ale czekam około 10 dni na kartę. chce teraz np: zapłacic przelewem za pobyt w hotelu lub kupic bilet na pociąg czy od takich płatności także mam moneybeck?

  OdpowiedzUsuń
 27. Moneyback jest tylko od płatności kartą (też w Internecie). Ale za przelew nie.

  OdpowiedzUsuń
 28. właśnie będę zaczynać budowę domu, w związku z tym chciałam zapytać czy zwrot będzie naliczany od płatności w sklepach budowlanych?

  OdpowiedzUsuń
 29. Jak najbardziej będzie! Skoro wszędzie to i w sklepach budowlanych. Zapowiadają się duże wydatki to i duże zwroty będę :)

  OdpowiedzUsuń
 30. dzięki :) właśnie złożyłam wniosek i teraz czekam na telefon i kuriera :)

  OdpowiedzUsuń
 31. hmmm, dzwonili do mnie aby potwierdzić złożenie wniosku o konto i przy okazji zapytałam o moneyback. Pan poinformował mnie że jest on liczony od momentu otrzymania karty...czyli wychodzi na to że jeśli zdąży dojść do mnie karta w marcu i zrobię nią zakupy, to otrzymam zwrot w kwietniu za zakupy zrealizowane w marcu. W artykule pisze inaczej, więc jak to w końcu z tym zwrotem???

  OdpowiedzUsuń
 32. Byłaby to więc bardzo pozytywna interpretacja regulaminu. Ja zinterpretowałem tak, jak opisałem. Kolega, zakładając konto, dzwonił na infolinię i został poinformowany o premiach dopiero za miesiąc następny. Ale dzięki za sygnał. Wysłałem zapytanie do banku. Odpowiedź umieszczę w komentarzach.

  OdpowiedzUsuń
 33. ok :) ciekawe co odpiszą. Dodam tylko że na moje pytanie czekałam dłuższą chwilę, gdyż konsultant sam się konsultował ;)

  OdpowiedzUsuń
 34. czy już coś wiadomo w sprawie moneybacku?

  OdpowiedzUsuń
 35. @Anonimowy 23 marca 2015 12:40, masz wyczucie, bo odpowiedź mailowa przyszła dokładnie 24 minuty temu: :

  W przypadku, gdy zawarcie umowy o Lubię To! Konto wraz z kartą płatniczą nastąpi w marcu br. to zgodnie z regulaminem promocji "Pieniądze Cię Lubią!", Nagroda Premiowa zostanie po raz pierwszy przyznana za transakcje bezgotówkowe wykonane w kwietniu (miesiąc następujący po miesiącu, w którym złożono wniosek o Kartę).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej. Załżyłem konto w marcu i jakież było moje zdziwienie gdy dziasiaj zauważyłem na moim koncie zwrot ok 8 zł za płatności kartą własnie w tym miesiącu... Nie powiem, miła niespodzianką chociaż nie zgodna z regulaminem...

   Pozdrawiam i Wesołych Świąt:)

   Usuń
  2. Wg mnie nie ma się co cieszyć, bo zamiast 50 dostałaś 8. Mr. Złotówa nie sądzisz, że bank sobie zrobił wielkanocne jajka z klientów. Zapis w regulaminie jest, dostałeś mail z tą samą informacją a bank i tak rozliczył transakcję za marzec licząc właśnie na to, że urwie klientom sporą część jednej premii. Masz może jeszcze tą oficjalną wiadomość z banku, żeby można się było na nią powołać przy reklamacji?

   Usuń
  3. No tak, osoby, które dostały np. 50 zł (jak wynika z komentarza tutaj) mogą się cieszyć. W przypadku mniejszych premii może to okazać się mniej radosną nowiną, bo premia ma być wypłacana wyłącznie przez 12 miesięcy. Ale myślę, że nie ma co negatywnie zakładać. Osoby, które na przyszłość asekuracyjnie chciałyby mail z odpowiedzią, mogą pobrać go tutaj.

   Usuń
  4. Można sprawę zgłosić. Mi odpowiedzieli, że premie wypłacono za szybko (błąd systemu) i po reklamacji zostaną przeksięgowane na kwiecień, a tym samym będą liczyć 12 miesięcy od kwietnia do marca'16.

   Usuń
 36. mam wyczucie, gdyż jestem kobietą ;)
  no to wychodzi na to że konsultant z którym rozmawiałam wprowadził mnie w błąd... Dziękuję za poruszenie sprawy :)

  OdpowiedzUsuń
 37. Może to wyczucie dziś wyjątkowe i warto wysłać totka? ;)

  OdpowiedzUsuń
 38. a może :) choć ostatnio tylko 1 cyfrę trafiłam

  OdpowiedzUsuń
 39. A jak wygląda kwestia z terminami transakcji? Czy jako miesiac liczą się transakcje ROZLICZONE w danym miesiącu, czy tylko wykonane (zapłacone, ale nie "zaksięgowane" przez bank, nie wiem jak to profesjonalnie się nazywa)? Przykładowo jest 30 marca, płacę w sklepie kartą, więc wiadomo - transakcja zostanie "zaksięgowana" tzn zatwierdzona przez bank pewnie najwcześniej 2-3 kwietnia. Więc czy w takim wypadku będzie ona liczyć się na moneyback marcowy, czy już idzie na poczet moneybacku kwietniowego?

  OdpowiedzUsuń
 40. Moneyback będzie się liczył za transakcje wykonane i zaksięgowane tego samego miesiąca. Jeśli jakieś płatności wykonasz w marcu (i nawet jeśli teraz Ci się zaksięgują) to nie dostaniesz zwrotu, bo nie nalicza się za miesiąc, w którym konto zostało założone - jest o tym mowa w tekście.

  OdpowiedzUsuń
 41. Wiem jak wygląda regulamin i wiem, że założyłem konto Lubie to! w połowie marca. Karta doszła już po 20 marca. Wtedy też nie wiedząc o tym, że cashback wg regulaminu ma obowiązywać za transakcje w kwietniu, kupiłem dwa rowery przez internet za ponad 2000 złotych. Jakie jest teraz moje zdziwienie - sprawdzając historię rachunku 02.04 dostałem zwrot pełnych 50 złotych z informacją "Pieniądze Cię lubią i wracają do Ciebie" :) Także regulamin regulaminem, a jak widać zwrot jest :)

  OdpowiedzUsuń
 42. Ja też dostałam moneyback za marzec, ale mi sie to akurat nie podoba bo wykorzystałam tylko 1,77 z 50 a reszta przepadła. Tak więc mi się nieprzestrzeganie regulaminu nie podoba. Trzeba będzie złożyć reklamację.

  OdpowiedzUsuń
 43. Ja jestem zadowolony :) 45,83 zł wpadło!

  OdpowiedzUsuń
 44. Dokladnie. Tez sie nastawialem na to, ze zwrotu nie bedzie. Konto zalozylem w polowie Marca w placowce banku. Szybciej i jeszcze zystalem powerbank.Namowilem takze dziewczyne i mamy dwa powerbanki. Teraz czekam na karte Getin Online tanie zakupy. Zwrot z BPH ZA Marzec to 10.37 zl. Oczywiscie wszystko dzieki temu blogowi. Pozdrawiam i wesolych swiat

  OdpowiedzUsuń
 45. U mnie 4,35 zł zwrotu. Każda dodatkowa złotówka w portfelu cieszy. :-) A zakładałem to konto z takim właśnie podejściem, nie licząc że kiedykolwiek zrobię transakcje na całe 50 zł zwrotu.

  OdpowiedzUsuń
 46. Jest błąd, założyłem konto w marcu, cash back dostałem już 2 kwietnia za obrót w marcu a nie w maju jak w artykule

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To błąd banku. Przeczytaj sobie wcześniejsze komentarze. Premie za marzec mają być zaliczone na kwiecień. Dzięki temu osoby, które założyły konto w macu, moneyback będą miały od 04.15 do 03.16 r.

   Usuń
 47. a co z opłatą za otwarcie limitu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przy limicie 500 zł bez opłat. A ten się najbardziej opłaca bo jest na oświadczenie

   Usuń
  2. Tak, jest to tzw. Linia Fair. W pierwszym roku przyznawana bezpłatnie.

   Usuń
  3. Czy, żeby dostać ten limit potrzebne jest jakieś zaświadczenie, że się pracuje? W tej chwili jestem osobą bezrobotni ale z miłą chęcią skorzystałbym z tych dodatkowych 50 zł.

   Usuń
  4. Czy, żeby dostać ten limit potrzebne jest jakieś zaświadczenie, że się pracuje? W tej chwili jestem osobą bezrobotni ale z miłą chęcią skorzystałbym z tych dodatkowych 50 zł.

   Usuń
  5. Limit do 500 zł jest za darmo i na oświadczenie. Co oświadczysz bankowi to Twój wybór, aczkolwiek wybiórczo mogą dzwonić do podanego pracodawcy i potwierdzać zatrudnienie.

   Usuń
 48. Czy w tej ofercie BPH wypłata ze wszystkich bankomatów jest bezpłatna??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak, z dowolnego bankomatu w Polsce możesz wypłacać za darmo :)

   Usuń
 49. Jeśli dziś złożyłam wniosek o otwarcie konta i kartę, to rozumiem że zwrot będzie naliczany za zakupy majowe. Czy ten zwrot będzie liczony od 22 maja czy za cały miesiąc maj?

  OdpowiedzUsuń
 50. Kiedyś miałam konto w bph ale jest zamknięte. Jeśli teraz znowu otworze to będę miała ten sam login co kiedyś?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba ten sam. Ja też kiedyś miałem konto w BPH. Teraz konsultantka z infolinii, gdy dzwoniła potwierdzić wniosek powiedziała mi, że przy zamknięciu konta dostęp jest blokowany, a teraz zostanie odblokowany. Login, z tego co pamiętam to chyba miałem ten sam. Tak mi się wydaje.

   Usuń
 51. Sprawdzał ktoś zwrot za transakcję dokonane w serwisie Allegro ? Czy zwracają 3% ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zwrot działa i na Allegro i za wszystkie płatności internetowe

   Usuń
 52. dobrze rozumiem, że jeśli w tym miesiącu, w kwietniu złożyłem wniosek, mam już aktywną kartę, konto, wszystko, to nie opłaca mi się z niej wydawać jeszcze, ponieważ i tak w maju nie dostanę za te transakcje 3% zwrotu, dopiero te zaksięgowane w maju będą rozliczone w czerwcu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie tak jak piszesz. Dla osób, które konto założyły w marcu i już w marcu zaczęły płacić kartą, pierwsze zwroty wypłacono w kwietniu, ale jak się później bank tłumaczył: był to jego błąd. Zgodnie z regulaminem zasada jest taka: zakładasz konto w kwietniu, w maju płacisz kartą i w czerwcu dostajesz zwrot za maj,

   Usuń
 53. Ile czekaliście na kartę i pin??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po 4 dniach od podpisania umowy dostałem pin, a po kolejnych 3 dniach kartę.

   Usuń
  2. Warto dodać, że karty wysyłane są listem poleconym - to info dla tych, którzy z awizo nie zawsze fatygują się na Pocztę ;)

   Usuń
 54. Skorzystałam z linka, podpisałam umowę, zalogowałam się w serwisie internetowym i teraz mam wątpliwość... Do konta miała być dołączona karta. Rozumiem, że mam na nią grzecznie czekać, ale czy na pewno zostanie wysłana czy dopiero mam o nią zawnioskować? Bo w razie gdybym chciała ewentualnie jakąś aktywować, to - póki co - takiej opcji jeszcze nie mam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W umowie powinno być wpisane, że jest karta. A w bankowości pojawia się karta z opóźnieniem. Najpierw dostaniesz pin, później kartę listem poleconym.

   Usuń
  2. Jest w umowie, jest. I pamiętam, że pracownik banku przez telefon też ją wymieniał. Po prostu zdziwiło mnie to, że nie ma jej w systemie, więc ewentualnie nie miałabym czego aktywować :)

   Dzięki za odpowiedź!

   Usuń
 55. nadal w BPH mają jakiś bałagan, bo mnie naliczyli zwrot za transakcję z 30ego kwietnia, a w kwietniu dopiero składałem wniosek i zakładałem konto...

  OdpowiedzUsuń
 56. 50 zł wpłynęło :) Świetna promocja!

  OdpowiedzUsuń
 57. Myślałam, że pierwsza poinformuje o wypłacie zwrotu, ale jednak się nie udało. Wpłynęło 43,72 zł - zgadza się wszystko co do grosza :)

  OdpowiedzUsuń
 58. Mam pytanie do osób, które przeszły już otwarcie konta. Po złożeniu wniosku ile czekaliście na telefon od konsultanta potwierdzającego i umawiającego kuriera?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie wniosek w pn, telefon we wtorek i w czw był kurier.

   Usuń
 59. Konto i karta oczywiście super.
  Ale 50 PLN też piechotą nie chodzi i mam kilka pytań dot. limitu.

  1. Na stronie informacji o limicie jest punkt "Bank wymaga: 1) regularnych comiesięcznych wpływów na rachunek z tytułu wynagrodzenia w wysokości minimum 15% przyznanego Limitu oraz...".
  Czy to oznacza, że pracodawca będzie musiał przelewać wynagrodzenie na konto, tj. te 75 zł (15% z 500 PLN)?

  2. Jak (czy w ogóle) jest widoczny limit na koncie?

  Z góry dziękuję za odpowiedzi. W czerwcu szykują mi się większe wydatki, więc warto by skorzystać z moneybacku :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1) Takie rzeczy są weryfikowane zazwyczaj przy wznawianiu limitów (po 12 miesiącach) i jak wymogi nie są spełnione to wtedy banki nie wznawiają limitu jeśli nie spełnisz wymogów. Ale chyba nie pod tym kątem bierzesz limit, ale dla premii ;) Otworzyłem limit 500 zł - wpływy realizuję ze swojego konta w innym banku z tytułem "wynagrodzenie"
   2) Będziesz miał większą kwotę dostępnych środków, a wchodząc w "Szczegóły" konta będziesz miał info "Przyznany limit debetowy"

   Usuń
  2. Dzięki za odpowiedź :) Limit oczywiście dla premii.

   Ad. 2), jeżeli będę miał większą ilość środków na koncie, to trzeba pilnować, żeby tego nie naruszyć. Co się stanie, jeżeli saldo spadnie poniżej 500 PLN, ale zostanie spłacone, powiedzmy, w ciągu tygodnia? Czytałem dokumenty, ale to zbyt zawiłe dla mnie i nic nie zrozumiałem...

   Usuń
  3. Jeśli wykorzystasz środki z limitu, np. 100 zł (i taki stan będzie się utrzymywać przez tydzień) to wtedy będziesz miał za każdy dzień naliczone odsetki od okresu faktycznego ich wykorzystania czyli mniej więcej będzie to 100 zł * 10% * (7/365) czyli groszowe rzeczy ;)

   Usuń
  4. Dzięki piękne! Faktycznie - wyszłoby jakieś 20 groszy. Konto założone, na przyznanie limitu czekam :)

   Usuń
 60. Do kiedy można założyc konto z 3 procentowym zwrotem.

  OdpowiedzUsuń
 61. Kolejny miesiąc i jest premia już na samym początku miesiąca! Podziwiam BPH, bo żaden bank nie wypłaca tak szybko.

  OdpowiedzUsuń
 62. Sprawdźcie u siebie. Kasa za maj już jest :)

  OdpowiedzUsuń
 63. Nieuczciwi, zaksięgowali obrót kartą w maju 1667,5, a oddali tylko 46,7. Zwrotów nie miałem. Ktoś może wie jak oni to naliczają?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie prawidłowo co do grosza. Hm, a może coś jednak nie zaksięgowało Ci się w terminie??

   Usuń
  2. Bo to wychodzi tak: zrobiłem dwie transakcje 29.05. i jedna zaksięgowała się 1.06. i jest liczona, a druga zaksięgowana 2.06. siłą rzeczy nie dała zwrotu bo już zwrot za maj został w tym dniu wypłacony. Będzie się liczyła za miesiąc.

   Usuń
  3. To że w tym samy dniu nie oznacza że ten sam termin księgowania będzie. Ja miałem tek że jedną tego samego dnia a drugą 4 dnia od zakupu. Dlatego warto mieć na uwadze że te na ostatnie dni miesiąc mogą nie zdążyć już na zwrot za miesiąc kończony. 4 dni robocze przed i masz pewność że zostanie zaliczone.
   Potwierdzam dnia już był zwrot. BPH po prostu fair ;)

   Usuń
 64. A czy w miesiącu założenia konta i otrzymania karty wymagane są te 4 transakcje karta aby uniknąć opłaty za kartę czy w pierwszym niepełnym miesiącu nie ma takiej potrzeby i można zacząć płacić kartą od następnego pełnego miesiąca. Przykład zakładam konto w czerwcu ale płacę od lipca czy za czerwiec będą opłaty za konto ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, w pierwszym niepełnym miesiącu nie trzeba robić transakcji. Sprawdzone ;)

   Usuń
  2. No i dobrze bo w niepełnym miesiącu nie wydam 1667 zł a nie chciał bym aby mi za 4 transakcje zwrócili jakieś groszowe sprawy i stracę ten miesiąc a wiadomo zwracają 12 miesięcy.

   Usuń
 65. Witam. czy osoby, które otrzymały zwrot 50 zł faktycznie musiały wydać ponad 1000 zł żeby zdobyć ten zwrot ? To konto służy mi do zakupów spożywczych i nie jest moim kontem podstawowym. Nie wydam nim więcej niż 700 zł. W getin wystarczyło wydać 400 zł, żeby otrzymać pełny zwrot. Jak to jest faktycznie w BPH?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musiałem wydać, ale akurat wydatków się trochę zebrało: kupuję sprzęt AGD. W Getinie faktycznie całkowity zwrot jest łatwiej wyrobić, no ale oddają 10%. Tu jednak możesz płacić wszędzie, a szczególnie opłaca się to przy większych wydatkach: wspomniane zakupy sprzętu, opłacenie wczasów w biurze podróży itp.

   Usuń
 66. Witam mam pytanie do osób mających już konto w tym banku i dokonujących płatności kartą w internecie. Czy po podaniu nr karty daty ważności i numeru cvv jest jeszcze jakieś zabezpieczenie np sms ? Dziś pani w oddziale powiedziała że nie można tak zabezpieczyć płatności kartą w internecie że wystarczy nr karty data ważności i nr cvv. A więc jak zgubię kartą albo ktoś zapisze moje dane z karty to może płacić do woli ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak masz w większości banków. Usługę 3D-Secure, która przy transakcjach w necie wymaga autoryzacji sms-kodem, udostępniają nieliczne banki. Ale sposób jest prosty i domowy. Cvv zapisujesz lub zapamiętujesz, a na karcie zdrapujesz. I już jesteś bezpieczny :)

   Usuń
 67. ok dzięki za informację.

  OdpowiedzUsuń
 68. Witajcie. Nieopatrznie przy podpisywaniu umowy zaznaczyłem wysyłkę karty przez kuriera, co powoduje dodatkowe koszty. Wie ktoś może ile to kosztuje, albo czy można zmienić sposób wysłania karty przez infolinię

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Dodatkowa opłata za wydanie karty w trybie ekspresowym na terytorium Polski" to 50 zł. Ale spokojnie powinno udać się to zmienić na infolinii. Jak do mnie dzwonili to mogłem bez problemu zmienić miejsce podpisania umowy.

   Usuń
 69. jeżeli wycisnęłam maksa z getinonline, to opisywane konto jest najlepszą opcja? chyba nie ma nic ciekawszego na rynku? no i można zrezygnować (zmienić) w każdej chwili, tak?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, zdecydowanie najlepsza opcja. Zwroty wszędzie, do 50 zł miesięcznie, bez podatku, bez opłat (przy min. 4 płatnościach kartą), możliwość rezygnacji każdej chwili bez konsekwencji.

   Usuń
 70. Do tej pory brak zwrotu za prąd i doładowanie telefonu w maju. :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A to chyba pomyliłaś/eś promocje. Tu mowa o BPH, a nie BZ WBK ;)

   Usuń
 71. Jak zmienić pin do karty bez opłat ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można zmienić tylko w bankomatach a to kosztuje. Nie ma opcji darmowej zmiany pinu :(

   Usuń
 72. Jak naliczają opłatę roczną za limit w koncie. Rok jest liczony od daty podpisania umowy czy po bożemu wg kalendarza? (w ramach promocji opłata za przyznanie i za 1. rok 0zł)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rok liczony będzie od dnia uruchomienia limitu. Czyli jeśli dziś masz uruchomiony to przedłużenie i opłata nastąpi 25/26.06.15 r.

   Usuń
 73. Jak u nich z księgowaniem bo w tym miesiącu założyłem konto ale nie płaciłem nic jedna mam wydatek większy i czy jak dziś zrobię zakup 29 czerwca wieczorem ok godz. 20 to zaksięgują jeszcze w czerwcu czy przejdzie księgowanie na lipiec ? Macie konta i widzicie jak tym banku wygląda księgowanie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Księgowanie nie tyle zależy od BPH co od sklepu/jego operatora terminala/jego banku.

   Usuń
  2. A ktoś składał reklamacje jeśli chodzi o zwroty za pierwszy niepełny miesiąc ? Banka naciąga swój regulamin. Otworzyłem konto w czerwcu nie robiłem zakupów zrobiłem pierwszy 30 czerwca z datą księgowania 1 lipca a oni mi 3 lipca zwrócili pieniądze za ten zakup który był zaksięgowany 1 lipca. I w ten sposób został zmarnowany 1 miesiąc zwrotów i nie pełna wartość zwrotu. Składał ktoś reklamacje w tej sprawie ?

   Usuń
  3. Kumpel dostał odpowiedź,że ten zwrot jest wynikiem błędu Ale traktować to należy jako coś ekstra. Ja w p-wszym niepełnym miesiącu nie placiłem więc mnie to nie dotyczy, ale na Twoim miejscu złożyłbym taką delikatną reklamację/zapytanie.

   Usuń
  4. Kumpel dostał odpowiedź,że ten zwrot jest wynikiem błędu Ale traktować to należy jako coś ekstra. Ja w p-wszym niepełnym miesiącu nie placiłem więc mnie to nie dotyczy, ale na Twoim miejscu złożyłbym taką delikatną reklamację/zapytanie.

   Usuń
  5. odpowiedź banku na reklamację
   Szanowny Panie, W odpowiedzi na Pana korespondencję z dnia 05.07.2015 r. uprzejmie proszę o przyjęcie poniższych wyjaśnień. Na samym wstępie pragnę podziękować za Pana czas i trud poświęcony opisaniu tak ważnej dla Pana sprawy. Potwierdzam, że zgodnie z Regulaminem promocji „Pieniądze Cię Lubią!” nagroda premiowa będzie przyznawana przez okres 12 miesięcy licząc od miesiąca następującego po miesiącu, w którym złożony został wniosek o kartę. Wniosek o wydanie karty nr 5xxx XXXX XXXX xxx9 został przez Pana złożony w czerwcu 2015 r, zatem pierwsza nagroda premiowa w ramach ww. promocji powinna zostać przyznana za lipiec 2015 r. i zostać przekazana na Pana rachunek do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego, tj. w sierpniu 2015 r. Wyjaśniam, że z przyczyn technicznych, w dniu 03.07.2015 r. przyznano nagrodę premiową w wysokości xx,xx zł. Powyżej wskazana premia została naliczona od transakcji w kwocie xx,xx zł zaksięgowanej na Pana rachunku Lubię to! Konto nr 12 xxxx xxxx xxxx xxxx xxxx xxxx w dniu 01.07.2015 r. Chciałabym Pana zapewnić, że jej naliczenie nie wpłynie na czas trwania promocji. Potwierdzam, że w przypadku spełnienia warunków wskazanych w regulaminie promocji, otrzyma Pan nagrodę premiową przez okres 12 miesięcy, licząc od lipca. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, proszę o kontakt z Bankiem, pod numerem infolinii 801 889 889* (z telefonów stacjonarnych) lub 58 30 07 500 (z telefonów stacjonarnych, komórkowych i w przypadku połączeń zagranicznych), a także pod adresem e-mail: KontaktBPH@ge.com. W kontaktach z Bankiem proszę posługiwać się numerem PESEL. *opłata za połączenie jest zależna od taryfy danego operatora Z poważaniem, Dorota A. Zespół Obsługi Zapytań i Reklamacji Bank BPH S.A Grupa GE Capital

   Usuń
 74. Nikt jeszcze nie zaraportował ;) więc zrobię to ja. Jest już od wczoraj zwrot.

  OdpowiedzUsuń
 75. a czy płacąc rachunki przez internet np sprytnym billem kwota kwalifikuje się do 3% zwrotu??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. przejdzie :)

   Usuń
  2. to dobra wiadomość :)

   Usuń
  3. Czy ktoś już sprawdzał Sprytnego Billa w ramach zapłaty za rachunki i związany z tym 3% zwrot od BPH??

   Usuń
  4. Gdziekolwiek płacisz kartą BPH tam masz zwrot :)

   Usuń
 76. a zwrotu za lipiec jak nie bylo tak nie ma... jest 7 sierpien... :/

  OdpowiedzUsuń
 77. Mam okazję zrobić jutro, tj. 31.08 większe zakupy. Jako, że za sierpień mam już wykonane płatności na maksymalny zwrot, mam pytanie. Czy ta jutrzejsza płatność będzie się zaliczała już do września (bo na pewno już we wrześniu będzie zaksięgowana), czy jednak do sierpnia? Liczy się data płatności czy data księgowania?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego co zaobserwowałem to powinni ci policzyć te transakcję za wrzesień i wypłacić w październiku

   Usuń
 78. Macie czasem problem z kartą BPH? Odkąd założyłem konto już chyba z 5 razy przy kasie odrzucało mi płatność (średnio raz w miesiącu mam taką sytuację). Wczoraj np. w Lidlu. Pieniądze na koncie były, ustawienia limitów na karcie też w porządku, a przy kasie transakcja odrzucona. Ludzie w kolejce się denerwują, więc po dwóch próbach dałem sobie spokój. Zapłaciliśmy kartą z CA żony i tu poszło bez problemu. Kiedyś taką sytuacje miałem na stacji, gdzie po zatankowaniu nie mogłem zapłacić kartą. Całe szczęście miałem gotówkę. Na infolinii Pani powiedziała mi, że oprócz jednej odrzuconej transakcji z sierpnia, nie widzą w systemie pozostałych. Ze względu na zwrot, chcę tą kartą płacić jak najwięcej. Ale za każdym razem jak podchodzę do kasy zastanawiam się czy tym razem płatność przejdzie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie nie było dotąd żadnego problemu.

   Usuń
  2. Odrzuca Ci transakcje z PINem czy zbliżeniowe? Masz Visę czy MC?

   Usuń
  3. PINem. Karta to MC.

   Usuń
  4. No to nie, nie mogę nawet nic zasugerować. Może to jakiś błąd Twej karty? Bo u mnie w rodzinie mamy 3 konta - 2 z nich z MC i nie było dotąd żadnych problemów.

   Usuń
 79. też jeszcze nie macie zwrotu za ten miesiąc? zawsze było 1-2 dnia danego miesiąca.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rano nie było

   Usuń
  2. I nadal nie ma. Faktycznie, BPH przyzwyczaił nas do szybkiego wypłacania premii, choć ma czas do końca miesiąca.

   Usuń
  3. Dziś 7., a zwrotu u mnie nie ma nadal

   Usuń
  4. i u mnie, też się dziwie w co gra BPH?

   Usuń
  5. Zabawne, jak przyzwyczailiśmy się do dobrego - dawali na początku miesiąca, a tu tydzień października mija i tupiemy niecierpliwie. Mają czas do końca miesiąca... oby tyle nie czekali.

   Usuń
  6. No i być może przyjdzie nam czekać dłużej...
   Na facebooku, bank umieścił następującą odpowiedź:
   "Według regulaminu promocji „Pieniądze Cię Lubią!” premia promocyjna jest przekazywana do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zostały dokonane i zaksięgowane transakcje. Do tej pory zwroty pojawiały się na koncie na samym początku miesiąca, jednak wraz z pełnym wdrożeniem procesu moneyback, będą rozliczane pod koniec miesiąca. Przepraszamy za wszelkie utrudnienia, jednak możesz być pewny, że pieniądze nadal będą do Ciebie wracać."

   Usuń
  7. No to smutne. Ale po dzisiejszych doniesieniach o tym, że PZU nie kupi BPH, w banku najwyraźniej muszą zaciskać pasa

   Usuń
  8. U mnie zwrot też jest, ale nie ma całej kwoty jaka być powinna :( reklamacja już poszła.

   Usuń
  9. Śmieszni są. Przysłali wczoraj w poczcie wewnętrznej powiadomienie, że zgodnie z regulaminem mają czas do końca miesiąca. A dziś wypłacili.

   Usuń
 80. u mnie zwrot dzisiaj przyszedł, ale przy wydanych 1689 zł zwrotu przysłali tylko 39 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie właśnie też coś nie gra. Zamiast 24 zł zwrotu mam 14 zł. Więc wysłałem zapytanie co jest grane.

   Usuń
 81. No właśnie ja też wysłałam reklamację o co chodzi bo zwrot za mały przyszedł.
  A z innej beczki. Nie wiecie jak oni podchodzą do wypłaty gotówki w kasie przy okazji robienia zakupów kartą? Czy zaliczają to do ogólnej sumy i biorą tę kwotę przy wypłacie premii?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W opisie transakcji jest wyszczególnienie cashbacku i nie biorą tego pod uwagę przy naliczaniu moneybacku. Tak przynajmniej było jak wypróbowałem to bodaj w maju lub czerwcu.

   Usuń
  2. Dzięki, zaoszczędziłeś mi fatygi w wypróbowywaniu myków na nich...

   Usuń
 82. Odnoszę wrażenie, że tym razem nie naliczyli zwrotów za płatności w Internecie. Doladowywalem telefon i kupowałem na Allegro z PayU. To nie zostało zaliczone mimo, że w poprzednich miesiącach liczyli.
  A jak jest u Was?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I nie zostanie wliczone. Od jakiegoś czasu na Allegro nie można płacić kartą za doładowania. Więc mogłeś zapłacić przez PayU ale to był przelew. I dlatego brak zwrotu.

   Usuń
  2. Doładowanie robiłem na stronie Playa i podawałem dane karty. Na Allegro tak samo musiałem podać dane karty więc nie mógł to być przelew a płatność jednak.

   Usuń
  3. Nie wiem jak jest na stronie Playa ale na Allegro nie można kartą płacić w niektórych kategoriach, m.in. w . Proszę link: http://faq.allegro.pl/artykul/26155/w-ktorych-kategoriach-nie-zaplace-karta-ani-srodkami-z-konta

   Usuń
 83. Poprzednio liczyli wszystko to dlaczego teraz jest inaczej. Na allegro też płaciłam kartą, bo podawałam numer tak jak Anonimowy wyżej. Więc chyba to powinno wejść jako płatność kartą.
  U mnie reklamacja poszła, ale nie dostałam jeszcze odpowiedzi. Jak coś przyślą, dam znać.

  OdpowiedzUsuń
 84. Melduję, że rozpatrzono moją reklamację dot. nieprawidłowego naliczenia premii na moją korzyść i zwrócą mi moje 9,90. Tak, że polecam pilnować wydatki.
  U mnie tłumaczyli się tym, że dostałam zwrot ze sklepu z zakupu kartą z sierpnia i bank uznał, że pomimo tego że wydatków we wrześniu miałam na ponad 1600 zł, odliczają mi ten zwrot z poprzedniego miesiąca. Ot tak. Ale, że ten zakup z sierpnia który zwróciłam nie był w ogóle wliczany do promocji to przyznają się do błędu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba im przyznać, że szybko rozpatrują reklamacje. Ja miałem odpowiedź po 2 dniach.

   Usuń
  2. Zaliczają Wam kasę wydaną na allegro opłacone kartą?

   Usuń
  3. Na moje tak.

   Usuń
 85. W tym miesiącu zakwestionowali mi płatność przez peypal twierdząc że transakcja została rozliczona w Luksemburgu. Spotkał się ktoś z taką sytuacją? Sklep w Polsce(smyk)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, PayU itp zaliczają, PayPal nie.

   Usuń
 86. Jest zwrot za styczeń. Z przerażeniem patrzę jednak jak ku końcowi zbliża się okres za który te zwroty mają wpływać.

  OdpowiedzUsuń
 87. Kasa wpadła. Wszystko się zgadza. Okrąglutkie 50 zł.

  OdpowiedzUsuń
 88. Jest zwrot. To już chyba ostatni, dobrze liczę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli założyłeś/aś w marcu'15 to jeszcze za kwiecień'16 też powinien być zwrot. Zgodnie z zasadami zwrot miał być wypłacany począwszy od transakcji wykonywanych w kwietniu'15 ale (podobno omyłkowo) wypłacili też za marzec. Ale to miało być ekstra. I dalej miały być zwroty za 12 miesięcy. Poczytaj starsze komentarze.

   Usuń
  2. Potwierdzam! Dokładnie tak jest. Zakładający w III 2015 r. i mieli dodatkowy ekstra zwrot.

   Usuń
 89. Marcowy limit wyrobiony. Więc zastanawiam się czy kartę już zastrzegać czy czekać do wypłaty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już lepiej z tą kartą zaczekaj. By uniknąć opłaty za kartę warunki nie są trudne. A może jeszcze coś zaproponują by zatrzymać klientów? Bo mogą mieć niebawem masowe odpływy dużych rzesz.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...