Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Konto dla Inwestora z premią 150 zł od BZ WBK

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

11.03.2015

Konto dla Inwestora z premią 150 zł od BZ WBK

Z tą promocją możesz poznać giełdę i zarobić przynajmniej dzięki premii.


Decydując się na rachunek bankowy i maklerski w łatwy sposób możesz uzyskać premię finansową. To pierwszy przypadek, gdy na blogu opisuję okazję do bankobrania związaną z inwestycjami.

Dotąd nie brakowało propozycji banków, które zachęcały do skorzystania ze swych produktów inwestycyjnych, kusząc jednocześnie premiami lub nagrodami. Rozdawano już iPady, iPhony, a nawet... Harleye Davidsony. Propozycje te wymagały jednak zainwestowania sporych sum, a ich ulokowanie wiązało się z uwzględnieniem długiego czasu inwestycji. Złożoność produktów, obwarowanie wieloma prowizjami, a w dodatku niewiadoma w postaci finalnego wyniku dla zainwestowanej kwoty sprawiły, że nigdy nie podjąłem się tematu bankobrania z inwestycji. 

Tym razem robię wyjątek, bo promocja zaserwowana przez Bank Zachodni WBK wydaje się bardzo rozważnie przygotowaną propozycją, która nie kusi do podejmowania ryzyka ponad poziom, który może być dla każdego z nas akceptowalny. Jeśli na szali ryzyka będziesz gotów postawić kilkaset złotych albo kilka lub więcej tysięcy złotych, możesz to zrobić. Ale równie dobrze może być to tylko 10 zł. Wybór należy do Ciebie.

Promocja "Konto dla Inwestora" przewiduje konieczność założenia konta osobistego w Banku Zachodnim WBK oraz rachunku maklerskiego w Domu Maklerskim BZ WBK i do udziału dopuszcza osoby, które żadnego powyższych rachunków nie posiadają co najmniej od 1.01.2015 r.

Konto osobiste, a konkretnie Konto Godne Polecenia oraz rachunek maklerski powinny zostać otwarte tego samego dnia. Ale tu ważna uwaga. O ile wniosek o otwarcie Konta Godnego Polecenia można złożyć w Internecie, jak i w dowolnej placówce BZ WBK, to konto maklerskie założysz już tylko w wybranych oddziałach. Ich listę znajdziesz tutaj.

Po otwarciu rachunków uzyskasz pierwszą część premii: 50 zł. Ale jeśli oprócz powyższych warunków dodatkowo:

 • zapoznasz się z dostępną w aplikacji "Inwestor Online" prezentacją dotyczącą "podstaw inwestowania na giełdzie i realizacji transakcji maklerskich" oraz
 • najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego po miesiącu otwarcia rachunku zrealizujesz co najmniej jedną transakcję w ramach rachunku maklerskiego
wówczas otrzymasz dodatkowe 100 zł premii. Jej wypłata nastąpi do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po miesiącu, w którym otworzysz rachunki. Do tego czasu obydwa rachunki powinny pozostać aktywne. 
Jeśli rachunki założysz do końca kwietnia albo do końca maja to Twe terminy na realizację szkolenia i otrzymania premii zostaną analogicznie przesunięte. Ostatnie premie (dla osób przystępujących do promocji w maju) będą więc wypłacone do końca lipca.

Zasady promocji są więc proste i czytelne. A teraz przyjrzyjmy się rachunkom:

Konto Godne Polecenie prowadzone jest za 0 zł bez warunków, co oznacza, że nie ma potrzeby wykonywania comiesięcznych przelewów. Posiadanie karty jednak kosztuje - w przypadku karty MasterCard Omni lub MasterCard Payback Omni opłata miesięczna wynosi 7 zł. Jeśli zdecydujesz się na kartę MasterCard Supri to możesz mieć ją za darmo pod warunkiem rozliczenia płatności na łączną sumę min. 500 zł w poprzednim miesiącu. Jeśli tego warunku nie zrealizujesz, bank pobierze 5 zł. Należy jednak dodać, że regulamin promocji nie obliguje do skorzystania z karty.

Rachunek maklerski DM BZ WBK jest darmowy, jeśli w poprzedmim miesiącu kalendarzowym zrealizujesz co najmniej jedno zlecenie (np. zakupu lub sprzedaży akcji). W przeciwnym wypadku opłata wyniesie 5 zł. Prowizja za każdą transakcję związaną z obrotem papierami wartościowymi (z wyłączeniem obligacji) wynosi 0,39%, ale nie mniej niż 5 zł.

Możliwość skorzystania z promocji obowiązuje do 31.05.2015 r. 


Prezentowane na powyższym wpisie informacje są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715) . Każdy podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

Źródło grafik: freedigitalphotos.net

75 komentarzy:

 1. A czy od nagrody będzie trzeba odliczyć podatek?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgodnie z regulaminem: "Wartość Nagród w Promocji jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych"

   Usuń
 2. Jak wyglada strona lojalek? Oplaty za zamkniecie konta lub rachunku maklerskiego?

  OdpowiedzUsuń
 3. A jak wyglądają kwestie zamykania podanych rachunków?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po wypłacie premii można zrobić to co się chce

   Usuń
  2. Czyli od razu po wypłacie premii można bez opłat zamknąć oba rachunki?

   Usuń
  3. A widzisz jakieś przeciwwskazania? :)

   Usuń
 4. Bym się wstrzymał z zakładaniem konta w tej promocji. BZ WBK już nieraz fundował bardziej sowite premie więc pewnie kwestią czasu jest jak zrobią coś z większymi premiami

  OdpowiedzUsuń
 5. a co powisz o tej promocji, złotówa? opiszesz czy to nie ściema?
  https://www.comperiabonus.pl/raiffeisen-polbank

  OdpowiedzUsuń
 6. Muszę zrezygnować z ich konta bo to smiech na sali z ta opłatą za kartę...

  OdpowiedzUsuń
 7. mógłbyś opisać, na jakiej zasadzie przeprowadza się tę maklerską transakcję, bo pewnie większość czytających to, to zieloniaki w sprawie obrotu papierami wartościowymi.

  OdpowiedzUsuń
 8. Regulamin promocji nie obliguje do skorzystania z karty.Czy to oznacza że mogę otworzyć konto bez karty?

  OdpowiedzUsuń
 9. Dokładnie, konto można założyć bez karty

  OdpowiedzUsuń
 10. zaraz zaraz. nie ma zadnej unformacji co do tego kiedy zostanie wypłacone 50zł, jeżeli nie zdecyduję się na inwestowanie.

  OdpowiedzUsuń
 11. "Kwotą Nagrody I (50 zł - przyp. Mr. Złotówa) albo Nagrody II Bank zasili otwarte w Promocji Konto osobiste Uczestnika w terminie do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po miesiącu, w którym Uczestnik przystąpił do Promocji"

  OdpowiedzUsuń
 12. Zeby dostac nagrode I Wystarczy załozyc samo konto Godne Polecenie? Czy trzeba tez rach. maklerski? bo to dodatkowa premia ?

  OdpowiedzUsuń
 13. jak otworzyć te dwa konta jednego dnia, skoro nie można założyc tego pierwszego przez internet, tylko trzeba czekac na kuriera? nie rozumiem.

  OdpowiedzUsuń
 14. Najlepiej założyć obydwa rachunki w placówce banku. Link, który mógłby mylić, już usunąłem.

  OdpowiedzUsuń
 15. Mr. Złotówo, a czy można oba rachunki założyć w oddziale domu maklerskiego bzw bk? żeby nie biegać między placówkami jednego dnia.

  OdpowiedzUsuń
 16. Rachunki można założyć tylko w placówkach wymienionych w załączniku. Inne oddziały banku czy odrębne placówki Domu Maklerskiego (o ile takie odrębne istnieją) nie wchodzą w grę.

  OdpowiedzUsuń
 17. Witam. Założyłem 26.03, proponuje wybrać kartę MasterCard Payback (jedynie 5 transakcji na jakąkolwiek sumę ale bank i tak kasuje 1 zł za kartę ). Powiedziano mi w oddziale że karta jest w pakiecie z kontem i nie mogę z niej zrezygnować. Otwarcie rachunku maklerskiego to 15 - 20 minut. Szkolenie już zaliczone, w kwietniu pora na kupno akcji, w maju sprzedaje i zamykam przez telefon lub internet. Łatwe i proste. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 18. Zakładałem konto w oddziale 19.03 i nie trzeba brać karty. Trochę się uparłem i pracownik sprawdził w regulaminie, potem zadzwonił i dostałem konto bez karty.

  OdpowiedzUsuń
 19. konto w domu maklerskim założyłem w marcu, a w kwietniu została mi potrącona opłata w wysokości 5zł. za co? reklamacja będzie zasadna?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może to opłata za brak wykonania transakcji? A może prowizja za zakup/sprzedaż bo wynosi ona 0,39% ale min. 5 zł

   Usuń
  2. fakt, ale jeżeli konto założyłem pod koniec marca, to dlaczego już w kwietniu potrącana jest ta opłata za marzec, tak jakby konto było aktywne pełny miesiąc?

   Usuń
  3. Mi też potrącono po 5zł na każdym z kont.
   Jak wyjaśnisz sprawę, to daj, proszę, znać.
   Mój strzał jest taki, że pobierają na początku kwietnia opłatę za kwiecień, która zostanie cofnięta, gdy wykonasz transakcję (albo po prostu nie obciążą już za transakcję).
   Mam przynajmniej nadzieję, że tak się okaże, bo pierwszy miesiąc miał być darmowy.

   Usuń
 20. również konta założyłem w marcu (23ego) i też widzę pobrane 5 PLN za prowadzenie rachunku maklerskiego

  OdpowiedzUsuń
 21. Dzwoniłem w sprawie reklamacji, nic nie wywalczyłem, bo odesłano mnie do punktu z Taryfy Opłat i Prowizji, który mówi: "opłata za prowadzenie rachunku pobierana jest miesięcznie z góry i wymagalna piątego dnia roboczego miesiąca , za który opłata jest pobierana. Opłata jest pobierana za pełne miesiące kalendarzowe. Podstawą do zwolnienia z opłaty za prowadzenie rachunku jest wykonanie co najmniej jednej transakcji na tym rachunku w miesiącu POPRZEDZAJĄCYM miesiąc, za który opłata jest pobierana." czyli wytłumaczono mi, iż pobrano mi opłatę za kwiecień ponieważ nie wykonałem transakcji w marcu, natomiast transakcja wykonana w kwietniu zwolni mnie z opłaty za maj. Na mój argument, że przecież w marcu posiadałem rachunek tylko kilka dni Pan stwierdził, że w regulaminie nie ma nic o pełnym miesiącu do wykonania transakcji, a opłata została mi pobrana za pełny miesiąc kalendarzowy, czyli za kwiecień.
  Co o tym myślicie ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Słabe to. W bankach jednak jest lepiej niż w takim domu maklerskim, bo pierwszy miesiąc zazwyczaj jest traktowany ulgowo.

   Usuń
 22. W tabeli opłat i prowizji DM BZWBK jest zapis: "Prowadzenie rachunku (opłata miesięczna):
  - w przypadku wykonania na rachunku co najmniej jednej transakcji w miesiącu: bezpłatnie".

  Żadnych gwiazdek, przypisów. Dopiero hen, hen daleko na stronie 6 informacja:

  "Prowadzenie rachunku – opłata za prowadzenie rachunku pobierana jest miesięcznie z góry i wymagalna piątego dnia roboczego miesiąca, za który opłata jest pobierana. Opłata jest pobierana za pełne miesiące kalendarzowe. Podstawą do zwolnienia z opłaty za prowadzenie rachunku jest wykonanie co najmniej jednej transakcji na tym rachunku w miesiącu poprzedzającym miesiąc, za który opłata jest pobierana. Przez transakcję należy rozumieć wykonanie przez DM co najmniej jednego zlecenia klienta na danym rachunku, z wyłączeniem zleceń dotyczących rynku OTC".

  Słabe to dla czytelności oferty. A z BZWBK (bankiem) przeszedłem już nie jedną promocję bez zarzutu. W wydaniu Domu Maklerskiego wygląda to nie najlepiej.

  OdpowiedzUsuń
 23. thx, jakoś to przeoczyłem, a to tłumaczy opłatę za kwiecień.
  W takim razie maj i czerwiec będą zwolnione, bo w kwietniu i maju kupimy i sprzedamy akcje.
  Teraz pytanie: jak to zamknąć i jakie jest wypowiedzenie?
  Jeśli trzeba znów osobiście w banku, a kasa wpłynie 29-31 (weekend), to uda się to załatwić najwcześniej 1.06
  Wypowiedzenie miesięczne? W takim razie skończymy współpracę z nimi 1.07... nie mają żadnych zapisów, że wyjątkowo pobiorą mi w takim razie opłatę za lipiec 1.07, zamiast 5.07?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wczytywałem się i jakoś nie widzę informacji na ten temat. Ale myślę, że w okresie wypowiedzenia już opłaty nie pobiorą.

   Usuń
  2. W Regulaminie świadczenia usług maklerskich jest, myślę, że dość optymistyczny zapis:

   "§ 143. 1. Umowa maklerska może zostać rozwiązana w całości lub części przez Klienta ze skutkiem natychmiastowym"

   W banku jest trochę inaczej - okres wypowiedzenia daje możliwość rozliczenia płatności kartą itp., więc jest dość długi. W przypadku rachunku maklerskiego jeśli dana transakcja została zakończona i rozliczona, wówczas nie ma na co czekać w okresie wypowiedzenia :)

   Usuń
 24. Połakomiłem się nieco na tą promocję i już jestem stratny 5 zł za brak transakcji na rachunku maklerskim w marcu, a konto otworzyłem 30.03.15...eh., aby się odkuć potrzebuję rady odnośnie zakupu, a następnie sprzedaży akcji. Uprzedzam, że jestem zupełnym żółtodziobem jeżeli chodzi o giełdę, zatem mam pytania (dla obeznanych w temacie mogą się wydać idiotyczne):
  1. W zakładce Zlecenia w rachunku maklerskim, na jaką minimalną cenę mogę ustawić kupno, czy może być to 1 gr, nawet jak cena docelowa jest o wiele wyższa ? Z czym to się wiąże ?
  2. Kiedy dany zakup się dokona ?
  3. Jak wygląda później sprzedaż danej jednostki ?
  Pytań i wątpliwości jest wiele, ale być może ktoś na prosty rozum może mi pomóc poruszać się w tym systemie. Przeszedłem szkolenie, ale jak dla mnie było ono za bardzo teoretyczne, bez praktycznego instruktażu "poruszania się" w tym temacie.
  Z góry dziękuję za pomoc.

  OdpowiedzUsuń
 25. 1) możesz za 1 grosz, ale wszystko zależy od aktualnych kursów akcji. Ale jeśli np. będziesz chciał kupić jedną akcję KGHM (obecny kurs ok. 117 zł) to jest oczywiste, że nikt jej nie sprzeda za grosz.

  Sprzedaż akcji na giełdzie wygląda tak, że przyjmowane są różne zlecenia. Ktoś stawia zlecenie sprzedaży swoich akcji KGHM np po 117,50 zł, a kto inny po 118. Ty chcesz kupić za np. 116,50 i dopiero jak ktoś wyśle zlecenie sprzedaży za tą cenę to Ty kupisz swoją akcję. Tzn system wykona złożoną przez Ciebie dyspozycję zakupu 1 akcji KGHM za max. 116,50 zł.

  2) zakup dokona się dość szybko zwłaszcza na akcjach z głównych indeksów, np. WIG30 - tam jest duży obrót na akcjach, wiele zleceń i szybko idzie. Gorzej jeśli będziesz chciał kupić np. 1 akcję Advadis czy Regnon (które są aktualnie po groszu) to może być ciężko kupić po groszu, więc trzeba by dać zlecenie za 2 grosze ale też nie szybko mogą się sprzedać bo obrót na nich jest mizerny.

  3) Tak jak składasz dyspozycję zakupu, tak samo składasz dyspozycję sprzedaży - jak w systemie giełdowym znajdzie się zlecenie inwestora gotowego zapłacić Twoje oczekiwane minimum wówczas akcje sprzedaż.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wielkie Dzięki, I to są praktyczne informacje.
   Jaką mi akcję, tanią radzisz mi kupić i za ile ustawić kupno (oczywiście nie traktuje tego jako "pewnik"), aby mogłaby być kupiona szybko, a w następnym miesiącu szybko sprzedana ?
   Możesz mi podesłać gdzie znajdę ceny akcji, nie zgodziłem się na rozwiązywanie testu, a w związku z tym (jak mnie poinformowano w oddziale) mogę obracać się tylko i wyłącznie na rynku polskim.

   Usuń
  2. Notowania znajdziesz praktycznie w każdym portalu, np. http://www.money.pl/gielda/indeksy_gpw/wig30/ - to największe spółki na polskiej giełdzie. Możesz wybrać coś co jest np. za kilka złotych. Obroty są duże więc się szybko kupi-sprzeda.

   Usuń
  3. Zakup dokonany, kupiłem 1 akcje Sythos, za niecałe 5 pln, wczesniej ustawiając taki limit w systemie. W maju, aby łatwo było sprzedać ustawie sprzedaż za 4 pln, następnie poczekam na wypłatę premii i potem zamknę rachunki, czyli odliczajac poniesione koszty, powinienem być jakieś 136 pln do przodu
   Co o tym myślicie ?

   Usuń
  4. Wiesz, za miesiąc Synthos może kosztować np. 6 zł ;) więc najlepiej zlecenie sprzedaży ustaw wtedy kilka groszy poniżej kursu. I wynik finalny będzie lepszy he he :)

   Usuń
  5. Ale czy wtedy dla tych paru groszy, nie będę musiał rozliczać pitu 8c ?, gdyż zarobię ok. 1 zł na akcji ? W ogóle jak to jest liczone ?, bo na czysto nie zarobię, gdyż została i zostanie pobrana prowizja 2 x 5zł, a wcześniej naliczono 5 zł, jak wspomniałem powyżej, za brak transakcji w marcu.

   Usuń
  6. Czy zyskasz czy stracisz i tak do końca lutego 2016 r. otrzymasz PIT 8C i będzie go trzeba rozliczyć w deklaracji PIT38. Nie wiem czy DM BZWBK załącza, ale DM mBank tak robi, że instruuje jak rozliczyć. Ale jak dla mnie to najprostsze rozliczenie ze wszystkich możliwych: przepisujesz 3 kwoty (przychód, koszty i zysk/strata). Jeśli zysk to odprowadzasz 19%.

   Usuń
  7. Dziękuję za istotne odpowiedzi. Nasuwa mi się kolejne pytanie odnośnie zakupi i sprzedaży akcji.
   Przykład:
   Kupiłem aukcję za 5 zł w danym miesiącu, w drugimi miesiącu jest ona warta 6 zł. Ustawiam polecenie sprzedaż za 5,97 ale czekam pare dni i wciąż nie mam oferty jej kupna, w związku z tym czy mogę ustawić tańszą cenę kupna w tym samym poleceniu, chcąc szybko sprzedać akcję. W innym przykładzie analogicznie dla kupna, chcę kupić taniej akcje niż jej wartość rynkowa, nikt mi nie chce sprzedać po tyle ile ja ustawiłem, czy mogę wtedy podwyższyć limit dla kupna w tym samym zleceniu ? Jeżeli odpowiedź brzmi nie, to czy mogę dane zlecenie wycofać, jakie są tego konsekwencję? Jak długo dane zlecenie może czekać na spełnienie ustawionej uprzednio ceny w zleceniu (pare dni, miesięcy, lat) ?

   Usuń
 26. Ta prezentacja, z ktora trzeba sie zapoznac tota co jest w wiadomosciach na nszym rachunku maklerksim?

  OdpowiedzUsuń
 27. Czy dostał już ktoś kasę z tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
 28. Kasy dalej nie ma :-(

  OdpowiedzUsuń
 29. Jak dotąd nic

  OdpowiedzUsuń
 30. u mnie też nic, a chyba nie ma możliwości,żeby kasa na konto wpłynęła w sobotę czy niedzielę?
  więc bzwbk nie wywiązuje się z promocji?

  OdpowiedzUsuń
 31. No słabo BZ WBK wypada... bo obiecywał:
  "Kwotą Nagrody I albo Nagrody II Bank zasili otwarte w Promocji Konto osobiste Uczestnika w terminie
  do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po miesiącu, w którym Uczestnik przystąpił do Promocji,
  pod warunkiem spełnienia warunków określonych w §3 i §4". Więc ma czas do niedzieli, ale wątpię by zrobił do w weekend...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. u mnie to samo, na koncie pusto

   Usuń
  2. No to ewidentna wtopa. Jak jutro premia się nie pojawi to poleci reklamacja.

   Usuń
  3. A gdzieś jest jakiś formularz reklamacji do wysłania??

   Usuń
 32. Mr. Złotówa może jesteś zorientowany dlaczego BZWBK do tej pory nie wypłaciło premii ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety nic mi nie wiadomo. Miejmy nadzieję, że premie będą jutro.

   @Anonimowy 31 maja 2015 20:42 Reklamacje można złożyć przez formularz: https://www.bzwbk.pl/informacje-o-banku/kontakt/kontakt-zadaj-pytanie.html albo po zalogowaniu do BZWBK24 w Doradca Online. No i oczywiście w oddziałach lub na infolinii.

   Usuń
 33. Właśnie rozmawiałem z przemiłą konsultantką BZ WBK i... nikt nic nie wie, ale się dowie i da znać...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za info. To na razie odpuszczę sobie dzwonienie i czekam co się wydarzy.

   Usuń
 34. U mnie też pusto, reglamacja wysłana.

  OdpowiedzUsuń
 35. Infolinia twierdzi, że nagrody będą księgowane dziś, czyli 01.06, wieczorem.

  OdpowiedzUsuń
 36. W rozmowie z konsultantką dowiedziałem się że według banku termin upływa z końcem czerwca ponieważ rachunki założyłem w marcu ale transakcję na rachunku maklerskim wykonałem w kwietniu. Dość swobodna interpretacja regulaminu ale dyskusja z pracownikiem infolinii nie wpłynie na zmianę stanowiska banku więc czekam do 30.06.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież to jest jasne jak słońce: "Kwotą Nagrody I albo Nagrody II Bank zasili otwarte w Promocji Konto osobiste Uczestnika w terminie do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po miesiącu, w którym Uczestnik przystąpił do Promocji". Przystąpiłem w marcu to końcem drugiego miesiąca był 31.05.

   Usuń
  2. Zgadzam się, również tak rozumiem ten punkt regulaminu ale według konsultantki przystąpieniem do promocji jest wykonanie transakcji giełdowej i czas liczy się od tego dnia.

   Usuń
 37. W§ 3 ust.2 Regulaminu promocji jest wyraźnie napisane: "osoby, które spełniły łącznie warunki wskazane w § 3 ust.1 stają się uczestnikami Promocji" a w § 3 ust.1 to przede wszystkim mowa o otwarciu konta i rachunku maklerskiego w tym samym dniu i ani słowa nie ma o transakcji maklerskiej - tak więc konsultantka zupełnie nie miała racji.

  OdpowiedzUsuń
 38. dalej nie ma kasy; mam prośbę - jeśli komuś już wpłynie to dajcie tu znać, że się pojawiła.

  OdpowiedzUsuń
 39. Przepraszam, ze tak post po poście ale jeszcze jenda ważna rzecz dla osób, które będa dzwonić a trafią na taką konsultantkę jak Anonimowy z wpisu z 1 czerwca godz.12.59. Otóż w Regulaminie promocji "Konto dla inwestora" w § 2 ust.3 jest definicja określająca "dzień przystąpienia do promocji" i jest to "dzień otwarcia: Konta osobistego i rachunku maklerskiego" tak więc wszystko powinno być jasne. Wniosek : konsultanci nie zawsze są zorientowani do końca w temacie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No infolinii potrafią bajki z palca wyssane. Nie wiem, mówią, że rozmowy są nagrywane, ale czy tam ktoś bardziej kumaty im tych rozmów nie odsłuchuje i nie sprawdza co mówią? I to nawet nie dotyczy tylko BZWBK ale tak w praktyce jest wszędzie.

   Usuń
 40. u mnie też jest już

  OdpowiedzUsuń
 41. Jak zamknac konto maklerskie? Bo osobiste trzeba osobiscie prawda?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W oddziale z obsługą maklerską. Zamykany od ręki.

   Usuń
 42. u mnie też jest, teraz tyko napisać reklamację, żeby oddali 5 zyli za to, że nei przesłali kasy do piątku i z teg owzgledu system pobrał opłąte na rachunku maklerskim za czerwiec. Pozdro

  OdpowiedzUsuń
 43. U mnie nie pobrali oplaty za rachunek maklerski. Wczoraj zrobilem przelew calej kwoty jaka mialem na rachunku i zamknalem w serwisie. Przeszla cala kasa(- 0,50 gr za przelew ) i rachunek dzis zamkniety

  OdpowiedzUsuń
 44. Ja mam w tej chwili podobny problem . Ale o miesiąc opóźniony. Miałam dostać kasę na koniec czerwca a wygląda na to, że dostanę na koniec lipca.

  OdpowiedzUsuń
 45. Witam . ponawiam pytanie czy jest ktoś kto zakładał konta w kwietniu czyli wypłata do końca czerwca a nie dostał jeszcze premii ?
  Wprawdzie złożyłem reklamację 1 lipca ale od kilku dni dzwonię na infolinię i reklamacja ma nadal status nierozpatrzonej,nie otrzymałem również żadnych informacji co dalej.
  Od razu zaznaczam żeby nikt nie pisał założyłem konta w kwietniu i byłem nadgorliwy i wykonałem pierwszą transakcję (zakup akcji ) też w kwietniu więc patrząc na powyższe komentarze premia powinna być do końca czerwca.
  Proszę p porady gdzie ewentualnie mógłbym złożyć skargę na bank i co robić dalej bo za konto trzeba płacić a bez konta nie wypłacą premii.
  Pozdawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Znając BZ WBK to dziś wyślą do Ciebie list z odpowiedzią. Kilka razy tak miałem z nimi, że odpowiadali w ostatnim możliwym dniu - mają datę nadania 30. dzień od reklamacji i tym się kryją.

   Usuń
 46. Brak odpowiedzi w ciągu 30 dni = akceptacja roszczenia

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...