Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Ekstra okazja: Comperia Bonus z premią nawet 65 zł i szansą na smartwach lub iPad

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

16.03.2015

Ekstra okazja: Comperia Bonus z premią nawet 65 zł i szansą na smartwach lub iPad

Oprocentowane konto, bardzo dobra lokata i dodatkowa premia.

Promocja dostępna do 15.04. Można powiedzieć: zestaw idealny. Ale do tego należy dodać jeszcze szansę na cenne nagrody. Przedstawiam nową okazję do bankobrania wobec której nie można przejść obojętnie.

Skorzystaj z obecnej promocji: Comperia Bonus 4

Comperia Bonus 3 - to propozycja przygotowana przez firmę Comperia, zajmującą się między innymi porównywaniem lokat, kredytów. Od czasu do czasu serwuje ona propozycje dostępne wyłącznie za jej pośrednictwem. I z taką okazją mamy do czynienia właśnie teraz.

Promocja "Comperia Bonus 3"


Przedmiotem promocji jest Wymarzone Konto Osobiste w Raiffeisen Polbank. Już samo jego założenie zagwarantuje Ci premię 55 zł. Jeśli dodatkowo zdecydujesz się na otwarcie Lokaty Mobilnej 4%, zyskasz dodatkowe 10 zł. A przy odrobinie kreatywności i szczęścia być może uda Ci się zdobyć smartwach LG lub iPad Mini.

Co zrobić by zarobić (i się nie narobić)- krok po kroku:
 • zarejestruj się na stronie promocji (przy rejestracji podaj adres e-mail - pamiętaj, że na jeden unikatowy adres zarejestrować może się wyłącznie jeden uczestnik)
 • na podany adres otrzymasz link aktywacyjny - za jego pośrednictwem przejdziesz do strony, za pomocą której złożysz wniosek o otwarcie Wymarzonego Konta Osobistego (zwróć uwagę na to, że mail może trafić do folderu "spam", "wiadomości-śmieci", "oferty" lub "inne")
 • najpóźniej do 30.04.2015 r. zawrzyj umowę o konto (za pośrednictwem kuriera lub online - za pomocą przelewu z Twego konta w innym banku)

Droga ku zdobyciu 55 zł będzie już w zasadzie przebyta. Ale dlaczego nie zyskać dodatkowych 10 zł?
 • zainstaluj aplikację mobilną banku
 • najpóźniej do 30.04.2015 r. otwórz 3-miesięczna Lokatę Mobilną, oprocentowaną na poziomie 4% w skali roku. Możesz ulokować na niej od 1 000 do 10 000 zł
Do 15.05.2015 r. organizator roześle uczestnikom akcji maile powiadamiające o spełnieniu warunków, uprawniających do uzyskania premii. Wówczas w ciągu 5 dni roboczych będzie należało za pomocą linku zawartego w mailu przejść do systemu i uzupełnić dane (w tym numer rachunku Wymarzonego Konta Osobistego). Jeśli obawiasz się, że wiadomość ta umknie Twej uwadze (zdarza się tak, że wpada do folderów "spam", "wiadomości-śmieci", "inne"), zapisz się na newsletter bankobrania. To zero spamu, a jedynie informacje o najlepszych okazjach do bankorania i przypomnienia o ważnych terminach.

Premia w kwocie 55 lub 65 zł zostanie wypłacona najpóźniej do 29.05.2015 r. na Wymarzone Konto Osobiste. Ważne więc by rachunku - przynajmniej do momentu wypłaty - nie zamykać. 

Co w promocji ważne! Nie trzeba robić nic: ani przelewów, ani płatności kartą. Zasady są bardzo proste:Premie wypłacane w promocji nie podlegają opodatkowaniu, więc możesz cieszyć się pełnią otrzymanych kwot.

W promocji mogą uczestniczyć osoby, które w dniu przystąpienia do promocji i co najmniej od 1.01.2015 r. nie są posiadaczem, ani współposiadaczem konta w Raiffeisen Polbank.

Możliwość przystąpienia do promocji ma obowiązywać do 15.04.2015 r., ale organizator akcji informuje, że przewidziana pula premii jest limitowana. Z zapisaniem się do promocji nie ma więc co zwlekać.

Konkurs "Hasło reklamowe Comperia Bonus"


Dodatkową atrakcją przygotowaną przez organizatora jest konkurs z cennymi nagrodami rzeczowymi, który są: 

 • 5 iPadów Mini 16 GB wifi 
 • 5 zegarków Smartwatch LG
Aby mieć szansę na jeden z powyższych gadżetów, po zalogowaniu do systemu Comperii wystarczy zaproponować hasło reklamowe Comperia Bonus (maksymalnie 200 znaków). Można to zrobić w terminie do 15.04.2015 r. Spośród zgłoszonych pomysłów komisja konkursowa wybierze - jej zdaniem - najlepsze propozycje, oceniając je ze względu na oryginalność, pomysłowość i kreatywność.

Do nagród rzeczowych organizator dodatkowo funduje nagrody pieniężne, które są równowartością należnego podatku. Zostaną one przekazane do urzędu skarbowego. 

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w ciągu 21 dni od jego zakończenia.


Wymarzone Konto Osobiste - prześwietlenie oferty


Czy konto kosztuje? Czy będzie trzeba wykazywać się aktywnością w jego korzystania? Czy przyjdzie płacić za kartę? Na te pytania odpowiedzą cechy konta:

 • 0 zł za prowadzenie konta (bez warunków do spełniania)
 • 0 zł za przelewy złotowe zlecane przez bankowość internetową
 • 0 zł za wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów 

Jeśli zdecydujesz się na kartę MasterCard debit do konta (a nie musisz tego zrobić!) to opłata miesięczna wyniesie 3 zł. Ewentualnie możesz zdecydować się na naklejkę zbliżeniową (minikarta debit), która wiąże się z jednorazowym wydatkiem 15 zł, ale już później nie generuje opłat miesięcznych.

Co daje posiadanie karty? Oprócz wspomnianych darmowych bankomatów, dla użytkownika karty przewidziany jest bogaty pakiet ubezpieczeń, zawierający pomoc medyczną, pomoc domową i pomoc drogową (gwarantowane w ramach pakietu od Europ Assistance S.A.) oraz ubezpieczenie "Podróż bez zmartwień" (obsługiwane przez UNIQA TU S.A.).

Wymarzone Konto Osobiste, co zdarza się niezbyt często w przypadku kont osobistych, jest oprocentowane: 

 • 0,5 0,375% dla kwot 1 - 3 000 zł 
 • 1,5 1,125% dla kwot 3 000,01 - 10 000 zł 
 • 2 1,5% dla kwot powyżej 10 000 zł

Jest to jednak oprocentowanie zmienne, uzależnione od stopy referencyjnej NBP. [Aktualizacja: nowa stawka obowiązuje od 1.04.2015 r.]

Czy 4% na lokacie to dużo?


Za otwarcie Wymarzonego Konta dostaniesz gwarantowane 55 zł. Czy warto zatem zakładać lokatę, która zaowocuje premią w wysokości "zaledwie" 10 zł? 

Zważywszy na aktualne oprocentowanie lokat w bankach, oferowana stawka przy Lokacie Mobilnej w Raiffeisen Polbank jest konkurencyjna. Stałe oprocentowanie 4% w skali roku oznacza, że za każdy ulokowany 1 000 zł zarobisz 8,10 zł (już po odjęciu "podatku Belki"). Deponując więc 10 000 zł możesz liczyć na odsetki w wysokości 81 zł. Promocja nie zobowiązuje do otwierania lokaty, ale jeśli masz chociaż 1 000 zł wolnych środków, skorzystaj i z tej opcji, bo warto.

Z racji prostoty zasad i łatwości załapania się na premię w ratingu ofert - unikatowym systemie oceny promocji bankowych (dostępnym tylko na blogu bankobranie) - powyższa okazja do bankobrania zdobywa najwyższą z możliwych not: pięć gwiazdek.

Sprawdź nową edycję promocji: Comperia Bonus 4


Niechaj Twoi znajomi zarobią także! Podziel się z nimi:

137 komentarzy:

 1. No i fajnie :) ankieta z Wymarzonym Kontem była dla tych co mają większe zaskórniaki, a teraz coś dla tych co oszczędności nie mają. Wniosek złożony

  OdpowiedzUsuń
 2. Szczerze powiedziawszy to nie pamiętam takiej promocji (a w wielu wziąłem już udział), gdzie premię można byłoby dostać za samo założenie konta - bez wymogów płacenia kartą, przelewów itp. No może poza tą ś.p. Meritum z poprzedniej akcji Comperia Bonus. Aczkolwiek tam trzeba było założyć lokatę. A tu nic poza kontem i już 55 zł jest. Myślę, że tysiaka na lokatę też się ukula, by dodatkowa dyszka wpadła.

  OdpowiedzUsuń
 3. @Anonimowy 16 marca 2015 11:54 to fakt. Ta promocja daje zarobić i się nie narobić ;) Poza promocjami lokat z premią tak łatwych zasad na szybko też sobie nie przypominam.

  OdpowiedzUsuń
 4. A co z lojalką? Można zrezygnować z konta po uzyskaniu premii?

  OdpowiedzUsuń
 5. Można zrezygnować z konta bez najmniejszych przeszkód :)

  OdpowiedzUsuń
 6. A jeśli posiadam w banku tylko kartę kredytową, to mogę skorzystać z promocji?

  OdpowiedzUsuń
 7. Obowiazkowe jest przytapienie do ubezpieczen czy sa one darmowe ?

  OdpowiedzUsuń
 8. Jeśli we wniosku o otwarcie konta wybierzesz kartę (nie ma takiego obowiązku) to wtedy ubezpieczenia są dodatkiem do niej. Ubezpieczenia nic nie kosztują, a karta 3 zł miesięcznie.

  OdpowiedzUsuń
 9. Mam kartę kredytową w tym banku, jeszcze z czasów Polbanku. Czy mogę przystąpić do tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
 10. @Anna Jeśli nie jesteś posiadasz (ani nie jesteś współposiadaczem) rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Raiffeisen Polbank to jak najbardziej możesz przystąpić do promocji :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Stary bankobiorca16 marca 2015 14:39

  Także nie pamiętam tak prostej i nieangażującej promocji.

  OdpowiedzUsuń
 12. CZy tą lokatę można otworzyć w jakiś inny sposób a niżeli za posrednictwem aplikacji mobilnej??
  NIe ma opcji żeby za pośrednictwem konta internetowego przy kompie??

  Dzieki

  OdpowiedzUsuń
 13. Lokata Mobilna - jak nazwa wskazuje możliwa do założenia jest tylko za pomocą aplikacji. Czyli przez smartfon albo tablet.

  OdpowiedzUsuń
 14. 65zl i ekstra okazja?? Czy to juz Onet?

  OdpowiedzUsuń
 15. Przelew aktywacyjny mogę zrobić z konta, którego jestem współwłaścicielem czy będzie to problem?

  OdpowiedzUsuń
 16. W przypadku przelewu aktywacyjnego ze wspólnego konta najważniejsze jest to jakie dane się wyświetlają. A wiem, że w każdym banku inaczej to wygląda. Czasem z konta AB jak przelew robi A to wyświetlają się dane AB, czasem A, a bywa i tak, że jak przelew robi B to wyświetla się albo AB, albo... A.

  Musisz więc to wcześniej sprawdzić, bo jak dane nie będą się pokrywać to wniosek zostanie odrzucony.

  OdpowiedzUsuń
 17. A czy lokatę trzeba trzymać przez 3 miesiące czy wystarczy ją założyć żeby dostać dodatkowo 10 zł a następnie można zerwać?

  OdpowiedzUsuń
 18. Zgodnie z regulaminem promocji premia 10 zł wypłacana jest za założenie Lokaty Mobilnej - nie ma mowy o jej utrzymywaniu w jakimś określonym terminie.
  Premie wypłaca zresztą Comperia, więc jak z banku otrzyma raport to będzie odnotowane otwarcie lokaty, ale nie to czy ktoś ją wcześniej lub później zamknie.

  OdpowiedzUsuń
 19. W jakim to banku będzie ta nowa promocja ,która ma być dzisiaj opisana? Już się nie mogę doczekać , bo nie wiem czy w nim czegoś nie mam. Proszę o szybką wiadomość.

  OdpowiedzUsuń
 20. Uchylę rąbka tajemnicy ;) Te litery pozwolą utworzyć nazwę banku: a, ą, b, g, i, i, k, k, l, n, n, s, ś
  Wpis będzie popołudniu.

  OdpowiedzUsuń
 21. ING Bank Sląski? Co wygrałem? :)

  OdpowiedzUsuń
 22. bank śląski-Konto z lwem direct premia 100zł za otwarcie, jest nagroda za rozwiązanie tajemnicy :-)

  OdpowiedzUsuń
 23. Ok. dzięki,odpadam, bo miałem konto przed 01.01.2014r.

  OdpowiedzUsuń
 24. Nagród nie było, ale może innym razem ;)

  OdpowiedzUsuń
 25. A jak z zamknięciem konta po odebraniu premii ? Osobiście w oddziale czy prze internet można to zrobić ?

  OdpowiedzUsuń
 26. zamknięcie w placówce lub listownie

  OdpowiedzUsuń
 27. Czy student też może ???

  OdpowiedzUsuń
 28. Oczywiście. Student też może. Jeśli masz już konto w innym banku to zawarcie umowy może odbyć się przelewem 1 zł z tego konta. A jeśli żadnego konta nie posiadasz to możesz wybrać podpisanie umowy z udziałem kuriera (kurier wysyłany na koszt banku).

  OdpowiedzUsuń
 29. Witamy,

  jak najbardziej - zachęcamy do uczestnictwa w naszej akcji również studentów :)

  Pozdrawiamy,
  Zespół Comperia.pl

  OdpowiedzUsuń
 30. Taka ciekawostka odnośnie zakładania konta w Raiffeisen Polbank przez internet:
  Mój pierwszy wniosek został odrzucony bo bank z którego wysyłałem przelew nie użył polskich znaków do zapisania mojego adresu zameldowania (korespondencyjny był OK.). Domyślam się że autoryzację robi automat ale jakaś tolerancja błędu powinna chyba istnieć...?

  OdpowiedzUsuń
 31. Faktycznie taka tolerancja powinna być. Oczywiście nie przy nazwisku, bo jest duża różnica np. między Łoś, a Los. Ale w imieniu, adresie powinno to być weryfikowane indywidualnie.

  Niestety bankowi przedstawiciele odpowiedzieliby "weryfikację przeprowadza system". I tyle. Nikt na to wpływu nie ma.

  Dlatego warto sprawdzić jak wyglądają nasze dane w banku z którego będzie wykonywany przelew.

  OdpowiedzUsuń
 32. kilka pytań:
  1. czy jak założę tę lokatę mogę w międzyczasie zamknąć konto?
  2. jak wygląda założenie takiej lokaty? środki mogę przelać na jej konto z innego banku?

  OdpowiedzUsuń
 33. Konto nie może być zamknięte do momentu wypłaty premii, no i de facto do końca lokaty, bo po jej zakończeniu środki spłyną na konto. Ale jest ono darmowe, więc nie ma problemu potrzymać je aktywnym.
  Aby założyć lokatę, środki powinny być już na koncie w Raiffeisenie

  OdpowiedzUsuń
 34. Wczoraj zlozylem wniosek o konto a tu niestety odmowa bo mam karte kredytową , a pisze Pan ze nie mozna miec konta.. Cos da sie z tym zrobic ??

  OdpowiedzUsuń
 35. Regulamin promocji mówi: "Uczestnikami Promocji nie mogą być osoby, które w dniu przystąpienia do Promocji są posiadaczami (lub współposiadaczami) innego niż zakładany w ramach Promocji, rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Raiffeisen Polbank lub były posiadaczami (lub współposiadaczami) takiego rachunku w Raiffeisen Polbank po dniu 01 stycznia 2015 r.".

  Mowa więc tylko o koncie osobistym, a nie o innych produktach, których posiadanie miałoby być wykluczeniem z promocji. W praktyce przetestował to jeden z Czytelników posiadający kartę kredytową właśnie. Wniosek o konto przeszedł. Niemniej sprawę będę wyjaśniał - właśnie wysłałem zapytanie. Proszę o odrobinę cierpliwości - odpowiedź pojawi się w komentarzach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to czekam na pana odpowiedz .. W tym roku nic nie zakladalem w Reiffeisenie. A pare lat temu mialem konto w polbanku.

   Usuń
  2. Pytanko jeszcze jedno , kiedy zalozyc lokate , po zrobieniu przelewu na 1 zl czy dopiero po aktywacji konta w areiffeisen??,

   Usuń
 36. Ile czekaliście na potwierdzenie zawarcia umowy? Przelew zrobiony wczoraj i czekam.

  OdpowiedzUsuń
 37. Przelew zrobiłem w poniedziałek wieczorem, a mail z potwierdzeniem dostałem wczoraj rano. Żona choć zrobiła zaledwie 10 minut po mnie to czekała do popołudnia dnia następnego

  OdpowiedzUsuń
 38. A fałszywy alarm ;) Już mam potwierdzenie.

  OdpowiedzUsuń
 39. Witajcie,

  cieszymy się, że do nas dołączyliście! W razie pytań, zachęcamy do kontaktu: kontakt@comperiabonus.pl

  Życzymy miłego dnia,
  Zespół Comperia.pl

  OdpowiedzUsuń
 40. Ja też spytaniem o czas jaki ma bank na potwierdzenie umowy. Złożyłem wniosek w poniedziałek wieczorem. Zaraz dostałem potwierdzenie płatności i odtąd cisza. Żona potwierdzenie zawarcia umowy dostała już we wtorek rano.

  OdpowiedzUsuń
 41. U kolegi trwało to 3 godziny, a u mnie 2 dni. Więc różne jest. Maja bodaj 3 dni

  OdpowiedzUsuń
 42. A ja jak zakładałem to max 10 minut wszystko trwała zaś u żony to prawie 2 dni więc rozbieżność ogromna.

  OdpowiedzUsuń
 43. Z informacji uzyskanej od Comperii, wynika, że w sytuacji gdy pojawia się komunikat o niemożności założenia konta (powód: posiadanie produktów w Raiffeisen Polbank), bank ma się kontaktować telefonicznie z klientami. Wówczas wniosek o konto będzie można złożyć za pośrednictwem konsultanta. Oczywiście to sytuacje wyjątkowe. Wnioski takie nadal będą liczyły się w promocji Comperia Bonus 3.

  Wcześniejsza interpretacja regulaminu jest prawidłowa. Do promocji niezmiennie mogą przystąpić wszystkie osoby, które nie posiadają konta osobistego w Raiffeisen Polbank. Posiadanie innych produktów nie wyklucza udziału w promocji. Odrzucenia wniosków należy więc traktować jako błąd techniczny.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziekuje za odpowiedz , dzwonili do mnie pare razy tylko ja za kazfym razem nie moglem odebrac i wczoraj cisza , co teraz mam zrobic , zlozyc jeszcze raz wniosek przez net ??

   Usuń
  2. Oddzwonilem do nich , to wlacza się automatyczna sekretarka , ktora informuje ze oddzwonia w pozniejszym terminie .. Tez tak mieliscie ??

   Usuń
 44. @Mr. Złotówa, świetne info! Czekam zatem na telefon, bo wczoraj wieczorem dostałam info o odrzuceniu (mam już kredytówkę WizzAir).

  OdpowiedzUsuń
 45. Czy kartę można zamówić później? (na razie jestem zainteresowany tylko kontem+lokatą i bonusem)

  OdpowiedzUsuń
 46. Jak najbardziej kartę można zamówić później

  OdpowiedzUsuń
 47. Kilka wniosków internetowych o kontach już składałem, ale przyznam, że ten o Wymarzone Konto chyba najprostszy z wszystkich. Szybko, sprawnie otwarte konto. Czekam na premię :) a może jeszcze założę lokatę :)

  OdpowiedzUsuń
 48. Problem mieli ci co aktualnie posiadają np. kartę kredytową. Jeśli aktualnie (i co najmniej od 1.01.2015) nie masz nic w Raiffeisen Polbanku to możesz śmiało zakładać.

  OdpowiedzUsuń
 49. @Anonimowy 21 marca 2015 10:51 - nie składaj kolejnego wniosku. Zadzwoń na ich infolinię, powiedz by oddzwonili teraz i tak zrobią. Też tak zrobiłem, ledwo się rozłączyłem to już dzwonili ponownie i sprawę załatwiłem.

  OdpowiedzUsuń
 50. @Anonimowy 21 marca 2015 10:53

  Lokatę Mobilną można będzie założyć po aktywacji konta. Więc na razie nie spiesz się z przelewaniem środków przeznaczonych na lokatę. Po otwarciu konta, zainstalujesz sobie apkę i jak wszystko będzie grało, dopiero wtedy działaj z przelewem.

  OdpowiedzUsuń
 51. a czy 16 latek może założyć konto ? ( jest właścicielem innego konta )

  OdpowiedzUsuń
 52. Osoba niepełnoletnia może mieć konto, ale raczej nie weźmie udziału w promocji, bo zgodnie z jej regulaminem "Uczestnikiem Promocji może być osoba fizyczna (...) która przez cały okres trwania Promocji, spełnia następujące warunki: ma pełną zdolność do czynności prawnych; (...)".

  A pełną zdolność do czynności prawnych mają dopiero osoby pełnoletnie.

  OdpowiedzUsuń
 53. Dostałem linka, zalogowałem się, niestety po wyborze sposobu zawarcia umowy przycisk "dalej" nie działa. Nic się nie dzieje, sprawdzone na 3 przeglądarkach i 2 różnych urządzeniach. Ktoś miał podobny problem?

  OdpowiedzUsuń
 54. Również mi nie działa. Wczoraj mój facet założył bez problemu. Więc może to chwilowe. Spróbujmy jutro

  OdpowiedzUsuń
 55. na ten nr z końcówką 95 nie ma co oddzwaniać. Infolinia: 22 549 99 99

  OdpowiedzUsuń
 56. Dzień dobry,

  można dzwonić również na numer: 801 180 801

  Pozdrawiamy,
  Zespół Comperia.pl

  OdpowiedzUsuń
 57. 20 marca również nie było możliwe złożenie wniosku o konto online, po telefonie do banku można to załatwić przez kuriera. Czy pula już się wyczerpała ? ;)

  OdpowiedzUsuń
 58. Pula jest nadal dostępna. Myślę, że Comperia powiadomi z wyprzedzeniem, gdyby miała się pula wyczerpać.

  OdpowiedzUsuń
 59. I dzwonila pani ze specjalna oferta ale nie w sprawie zalozenia konta lecz przelewów w karcie kredytowej. I CO TERAZ ?

  OdpowiedzUsuń
 60. Trzeba było zagadać o wniosek o konto ;)

  OdpowiedzUsuń
 61. @Anonimowy 24 marca 2015 12:26 jeśli posiadasz kartę kredytową w Raiffeisen Polbank i wniosek o otwarcie Wymarzonego Konta został właśnie z tego powodu odrzucony to jak wspomniałem wyżej, powinien nastąpić kontakt telefoniczny w tej właśnie sprawie. Jeśli nie nastąpił w ciągu 3 dni roboczych od momentu odrzucenia wniosku, proszę o kontakt za pomocą formularza kontaktowego po prawej. Podaj proszę imię, nazwisko, przybliżony czas złożenia wniosku i numer telefonu - dane te pozwolą mi na zgłoszenie sprawy celem weryfikacji przez bank.

  OdpowiedzUsuń
 62. Wysłałem do Pana meila. ;-)

  OdpowiedzUsuń
 63. Jakiego tam "Pana" ?! Mr. Złotówa jestem ;) A ja już odpowiedziałem.

  OdpowiedzUsuń
 64. Wczoraj wysłalem przelew i dzisiaj dostałem wiadomość z banku, że moje dane które podałem podczas rejestracji są niezgodne z tymi co poszły wraz z wysłaną złtówką. Złotówkę oddali.

  OdpowiedzUsuń
 65. Sprawdź proszę jakie dane wyświetlają się przy przelewie, który wykonujesz ze swego banku. Czasem jest to subtelna różnica: drugie imię, numeracja w adresie podana w innej formie np. 3/7 lub 3 M.7.

  Wszystkie dane muszą idealnie pokrywać się z danymi we wniosku o otwarcie nowego konta.

  Osobiście mogę podać przykłady "kwiatków", które kiedyś w bankach wprowadzono w moich danych i które utrudniałyby otwarcie konta za pomocą przelewu właśnie z tych banków. W jednym banku w danych wyświetlanych przy przelewie pojawia się pierwsza litera drugiego imienia, w innym banku pojawia się drugie imię (choć się nim nie posługuję w umowie), a w jeszcze innym przypadku w adresie dodana została pierwsza litera imienia patrona ulicy. Na to niestety trzeba uważać.

  Gdy danych nie jesteśmy w stanie zmienić, ostatecznym sposobem na zawarcie umowy będzie wybór kuriera.

  OdpowiedzUsuń
 66. Jak tu wygląda sprawa z podatkiem od premii ?

  OdpowiedzUsuń
 67. "Premie wypłacane w promocji nie podlegają opodatkowaniu"

  OdpowiedzUsuń
 68. Założyłam konto i niepotrzebnie zawnioskowałam o kartę debetową, którą już dostałam zwykłym listem. Jeżeli nie zrobię aktywacji karty, to będę musiała płacić za kartę?
  Nie zawsze docierają listy. Kiedyś poczta miała swoich listonoszy i nawet jak był zły adres, to listy przychodziły, a teraz już 3 razy miałam w swojej skrzynce listy z innym nazwiskiem i adresem, więc zanosiłam adresatom. Ostatnio zgłaszałam reklamację na list wysłany 3.03.15 priorytetem, który dostałam dopiero 20.03.15.
  Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 69. Bez aktywacji nie powinno być opłat - tak przynajmniej miałem np. Nordei. Ale dla świętego spokoju lepiej jednak kartę zastrzec, np. telefonicznie

  OdpowiedzUsuń
 70. A czy aplikację mobilną można pobrać na tablet i zrobić tą lokatę czy to musi być na telefon komórkowy?

  OdpowiedzUsuń
 71. Na tablety również. Aplikację można zainstalować na urządzenia mobilne z systemem: iOS (wersja od 6.0), Android (wersja od 2.2) i Windows Phone (wersja od 7.5).

  OdpowiedzUsuń
 72. Zespół Comperia31 marca 2015 08:57

  Witamy,

  aplikacja działa również na tablecie. Zapraszamy do zakładania lokaty 4% :) ...i do udziału w naszym konkursie! ;)

  Pozdrawiamy,
  Zespół Comperia.pl

  OdpowiedzUsuń
 73. Odpowiedzi
  1. Za Wikipedią: "Smartwatch, smart watch – „inteligentny zegarek”; elektroniczne urządzenie mobilne wielkości naręcznego zegarka spełniające wszystkie funkcje tradycyjnego zegarka elektronicznego oraz dodatkowo posiadające niektóre funkcje smartfonu".

   Usuń
 74. Witam, mój wniosek o konto nie przeszedł bo mam kartę kredytową Raiffeisen Polbanku. Zgodnie z podanymi wyżej informacjami mam teraz czekać na telefon? Po jakim czasie bank się z Wami kontaktował?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie zadzwonili dopiero po 5 dniach, ale sprawa załatwiona szybko i konkretnie. Konto już założone

   Usuń
 75. jak założyć lokatę mobilną dla dwóch osób na jednym tablecie ? (raiffeisen)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba zresetować ustawienia/konto/dostęp czy jakoś tam się to tam nazywa i zalogować ponownie, ale już konfiguruj na drugą osobę

   Usuń
 76. UWAGA WAŻNE INFO!!
  Spryciarskie naliczanie odsetek przez Raiffeisen!
  Cytat z tabeli opłat - "2. Środki własne zgromadzone na Wymarzonym Koncie oraz Wymarzonym Koncie Lokacyjnym są oprocentowane według zmiennej stopy procentowej. Oprocentowanie zgromadzonych środków naliczane jest odrębnie dla sald zgromadzonych na ww. kontach w danych przedziałach kwotowych, zgodnie z oprocentowaniem danego
  przedziału kwotowego, a następnie sumowane (np. dla Wymarzonego Konta w przypadku zgromadzonej na koncie kwoty 25 000 PLN , środki do kwoty 3 000 PLN będą oprocentowane wg stopy procentowej obowiązującej dla pierwszego przedziału kwotowego (w pkt 1.1.1. powyżej), środki od kwoty 3 000,01 PLN do 10 000,00 PLN
  będą oprocentowane wg stopy procentowej obowiązującej dla drugiego przedziału kwotowego (w pkt 1.1.2. powyżej), a środki mieszczące się w przedziale kwotowym od 10 000,01 PLN będą oprocentowane wg stopy procentowej obowiązującej dla trzeciego przedziału kwotowego (w pkt 1.1.3. powyżej))."

  Niech nikt sobie nie myśli że jeżeli ma 10 000,01 pln to ma najwyższe oprocentowanie bo może się zdziwić.

  P.S. I jeszcze jedno: aktualne max. oprocentowanie wynosi 1,8% a nie 2% jak to pokazują reklamy.
  Oczywiście żeby mieć takie oprocentowanie trzeba przelać środki na bliźniacze konto tzw. Konto Lokacyjne
  Uwaga też na przelewy z tego konta jest tylko 1 darmowy, następne są droższe niż zyski z tego oprocentowania.
  Pozdrawiam Tomi

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale to przecież nic nowego. Zawsze gdy na kontach są progi oprocentowania to stawka obowiązuje dla danego przedziału. No i oprocentowanie jest zmienne.

   Usuń
  2. Może umieszczajmy ważne kruczki i ostrzeżenia w głównym artykule?
   Tomi

   Usuń
  3. Informacja o różnicy oprocentowania dla poszczególnych kwot na koncie oraz o zmienności tego oprocentowania jest zawarta w artykule.

   Zaktualizowałem stawki - podane są już aktualnie obowiązujące. Dzięki za sygnał @Tomi

   W materiałach reklamowych, na które nie mam wpływu, nadal widnieje informacja o stawce na koncie osobistym do 2%. Choć aktualnie jest to do 1,5%. Dla większości osób clou promocji na szczęście nie jest jednak pewnie oprocentowanie konta, ale stawka premii i oprocentowanie lokaty :)

   Usuń
 77. Konkurs do 15/04
  „Uczestnik Konkursu udostępni swoją Pracę Konkursową na profilu społecznościowym Organizatora znajdującym się w serwisie facebook pod linkiem https://pl-pl.facebook.com/Comperia/. „

  Czy to oznacza że:
  1. wystarczy zalogować się do panelu na stronie Comperia Bonus i umieścić swoją propozycję hasła reklamowego?

  2. muszę mieć konto na FB i dodatkowo po zalogowaniu w serwisie facebook pod linkiem https://pl-pl.facebook.com/Comperia/. wpisać hasło konkursowe i wtedy spełnie warunek uczestnictwa w konkursie?

  3.Czy wariant 1 i automatycznie pojawi się to na FB i tak jest spełniony warunek wzięcia udziału?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba udostępnić na facebooku

   Usuń
  2. Czy jest sposób aby nie zakładając konta na FB udostępnić swoją Pracę Konkursową na profilu comperii na fb?

   Usuń
 78. Zespół Comperia10 kwietnia 2015 15:01

  Witamy,

  Hasło konkursowe należy opublikować na naszej tablicy na Facebooku.
  Życzymy powodzenia :)

  Pozdrawiamy,
  Zespół Comperia.pl

  OdpowiedzUsuń
 79. Do Comperii i jej zespołu co przesyła tylko te uśmieszki.

  Ale tak konkretnie to pytam się JA:

  Jakie jest hasło konkursowe bowiem bardzo chciałbym wygrać ten udział w nagrodach?

  Też życzę wam powodzenia i tak ogólnie :)

  OdpowiedzUsuń
 80. Witam,
  Zarejestrowałam się w promocji, ale cały czas wyskakuje mi komunikat, że błędny e-mail, lub hasło i nie mogę się zalogować, czy też mieliście taki problem?
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 81. tak, u mnie dzis dokładnie taka sama sytuacja

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napisałem do Comperii i za kolejną próbą mogłem się zalogować

   Usuń
 82. Dzięki, napisałam tam e-maila.
  Chyba mają jakieś problemy z systemem.

  OdpowiedzUsuń
 83. Znalazłem taki wpis w regulaminie : "Umowa Konta Lokacyjnego oraz umowa Konta Osobistego A’vista może
  zostać rozwiązana przez Klienta bez wypowiedzenia w każdym czasie,
  o ile posiada on uregulowane wszelkie zobowiązania wynikające z tych
  umów. Oświadczenie o rozwiązaniu umowy powinno być złożone w formie
  pisemnej pod rygorem nieważności w placówce Banku."

  Czy mam rozumieć, że jednak rozwiązanie umowy tylko w Oddziale, nie może być list polecony ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. może być polecony, ale wypowiedzenie można złożyć nawet na infolinii :)

   Usuń
 84. Zgłosiłam mojego tatę ale strona padła, linka nie dostałam, a przy ponowieniu piszą że taki email juz był :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprawdź jeszcze foldery "spam", "wiadomości-śmieci", "inne" lub "oferty". A jeśli tam wiadomości od Comperii nie będzie to pozostaje kontakt z Comperia.pl: kontakt@comperiabonus.pl

   Usuń
 85. Dlaczego mogę tylko brać udział w konkursie ? Gdzie jest/będzie link do założenia konta ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Link powinien być w przesłanym mailu. Jeśli mail nie dotarł (nie ma go w wyżej wymienionych przeze mnie przykładowych folderach poczty) to zgłoś to do Comperii: kontakt@comperiabonus.pl

   Usuń
 86. Link dostałam ale tylko mogę brać udział w konkursie, napisałam maila do Comperii i czekam :)

  OdpowiedzUsuń
 87. Po jakim okresie sa naliczane odsetki na lokacie ( dzienne czy dopiero po zakoczeniu 4 miesiecy)
  Czy za zerwanie lokaty po miesiacu nic nie zarobie poza 10zl?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odsetki na lokacie naliczane są na koniec okresu umownego. Lokata jest 3-miesięczna. W przypadku wcześniejszego zerwania lokaty wróci kapitał, dostaniesz bonus 10 zł, ale ani grosza odsetek.

   Usuń
 88. Jak przebiega zamknięcie konta w Raiffeisen?

  OdpowiedzUsuń
 89. Po wykonaniu przelewu z innego banku otrzymałem sms z loginem i haslem.
  Po zalogowaniu wprowadziłem nowe haslo o mam dostęp do panelu internetowego.
  Czyli warunek założenia konta jest już spełniony? Czy trzeba jeszcze otwierac dodatkowe konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, skoro konto otwarte i się zalogowałeś to już 55 zł się należy.
   Jeśli chcesz dodatkowe 10 zł to załóż lokatę mobilną.
   Czekaj na mail od Comperii by uzupełnić dane do wypłaty premii.

   Usuń
  2. Ale wlasnie dostałem wiadomosc z banku
   "Zarejestrowałeś się w promocji Comperia Bonus. Już wkrótce otrzymasz gwarantowany bonus 55 zł, jeśli spełnisz podstawowy warunek promocji - do 30.04.2015 otworzysz Wymarzone Konto Osobiste w Raiffeisen Polbank"
   Cały czas jestem przekonany że konto jest juz otwarte i dodam jeszcze ze bank odesłał mi 1zl który był do autoryzacji

   Usuń
  3. jeśli możesz się zalogować do konta i je widzisz to wszystko będzie git

   Usuń
  4. mailem bym się nie przejmował, pewnie wysyłał automat Comperii celem przypomnienia, a na razie Comperia pewnie nie wie kto założył, a kto nie

   Usuń
 90. Nie dostałam maila od Comperia o przyznaniu nagrody ( Spam rowniez sprawdzam )
  czy mimo to dostane 55 zl ??
  oczywiscie konto juz zalozone itd.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Maile będą rozesłane do 15.05., więc jeszcze jest trochę czasu. Dopiero wtedy będzie można uzupełnić dane do wypłaty premii.

   Usuń
 91. potwierdzam maila ciagle brak konto otwarte 15.04.2015

  OdpowiedzUsuń
 92. U mnie w skrzynce też ciągle pusto ;/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Brałem udział w poprzednich edycjach i w praktyce mail wysyłają zawsze w ostatniej chwili. Więc spodziewałbym się najwcześniej w czwartek-piątek.

   Usuń
 93. Czy ktoś już otrzymał maila z informacją o przyznaniu premii? 15 maj tuż tuż a ja maila nie otrzymałem (założyłem dwa konta i dwie lokaty mobilne) :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nikt jeszcze nie dostał. Znając życie mail będzie pewnie w środę lub czwartek. W tego typu kampaniach zazwyczaj tak jest. Czas na założenie konta i lokat był do końca kwietnia, potem długi weekend. Później bank musiał przygotować listę, przekazać Comperii, a ta musi zweryfikować kto się zarejestrował i założył konto, a kto lokatę, przygotować mailing, więc trochę to musi potrwać.

   Usuń
 94. czy to się pojawia na stronie

  OdpowiedzUsuń
 95. A adres w comperii będzie podawać korespondencyjny czy zameldowania (w regulaminie comperii podany jest zamieszkania)???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wydaje mi się, że to obojętne, bo to adres na potrzeby przelewu, a ten przejdzie obojętnie jaki adres podasz.

   Usuń
 96. Jakby co to w spamie też jeszcze nie ma maila od comperii

  OdpowiedzUsuń
 97. do 12ego maja czy do 15ego maja powinien email być? bo tu jest, że do 15ego a w drugim opisie na tym blogu jest,że do 12ego,hmm

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do 15.05.

   Usuń
  2. W innym skróconym opisie faktycznie było info o 12.05. Jest już prawidłowe. Zgodnie z regulaminem maile mają być wysłane do 15.05.

   Usuń
  3. dziękuję

   Usuń
  4. dziękuję

   Usuń
  5. czyli jutro powinien byc mail no zobaczymy ...

   Usuń
  6. Mail powinien być jutro i... z dobrymi wieściami ;)

   Usuń
  7. Wyczuwam, że pod "dobrymi wieściami" kryje się jakaś nowa promocja??

   Usuń
 98. Ze wszystkimi na ostatnią chwilę czekaj widocznie

  OdpowiedzUsuń
 99. Maili I Nowa promocja.
  Kupon do zalando na 50zł za 3 transakcję karta

  OdpowiedzUsuń
 100. Zgadza się, Comperia rozesłała już maile. Jest i dedykowany temu wpis na blogu tutaj.

  OdpowiedzUsuń
 101. Czy dostał ktoś już pieniądze na konto?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...