Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Ta karta pewnie jest w Twym portfelu, więc nie przegap szansy na zysk

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

5.03.2015

Ta karta pewnie jest w Twym portfelu, więc nie przegap szansy na zysk

Lubię promocje wydawców kart.


Z racji tego, że mamy dwóch dominujących graczy na rynku kartowym, prawdopodobieństwo, że kartę jednego z nich już posiadamy, jest całkiem spore. W aktualnie trwającym konkursie mogą wziąć udział posiadacze kart debetowych lub kredytowych wydanych przez dowolny bank. Ważne by widniało na nich logo VISA.

Konkurs to nie do końca bankobranie. Bo w konkursach czy loteriach zdobycie nagrody zależy od kreatywności lub szczęścia, a w bankobraniu nagrody i premie są pewniakiem. W konkursach udział brać jednak warto. Może uda się upiec dwie pieczenie na jednym ogniu? Jak to zrobić? O tym za chwilę.

Konkurs "Spróbuj czegoś nowego z Visa" wystartował przed tygodniem, ale potrwa jeszcze całkiem długo, bo do 9.04.2015 r. Zasady są bardzo proste:

 • wykonaj płatność z VISA (może być to dowolny instrument płatniczy w formie karty, online, mobilnej lub zbliżeniowo) na kwotę min. 5 zł (jeśli chcesz wziąć udział w zdobyciu nagrody dnia) lub na kwotę co najmniej 51 zł (jeśli zależy Ci na nagrodzie tygodnia lub głównej)
 • zachowaj potwierdzenie transakcji
 • wypełnij formularz rejestracyjny - podaj: imię, nazwisko, adres e-mail, nr telefonu, kwotę i datę wykonania transakcji oraz nazwę banku, który wydał Twą kartę VISA oraz zaakceptuj regulamin i wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w związku z konkursem 
 • za pomocą formularza umieść krótki opis, zdjęcie lub filmik, który przedstawi "jakie pozytywne, nowe zdarzenia dzieją się, gdy płacisz z Visa"


Zgłoszeń możesz wysłać dowolną liczbę, ale jedna transakcja kartą upoważnia do jednego zgłoszenia. Jeśli wykonasz kilka płatności kartą na tę samą kwotę i tego samego dnia, każdą z nich możesz zgłosić osobno, ale organizator akcji może Cię poprosić o udokumentowanie tych płatności (wydrukiem z terminala płatniczego, potwierdzeniem transakcji wydanym przez bank lub wyciągiem z rachunku karty).

W konkursie zdobyć można wiele:
 • nagroda główna: samochód Toyota Auris Hybrid Premium Style o wartości 81 332 zł brutto
 • 6 nagród tygodnia - przedpłacone karty zasilone kwotą po 1 000 zł 
 • 1008 nagród dnia (codziennie są więc do zdobycie aż 24 nagrody) - również w postaci przedpłaconych kart, ale zasilonych kwotą 200 zł
Łączna wartość nagród w konkursie "Spróbuj czegoś nowego z Visa" to ponad 288 tys. zł.

Do każdej z powyższych nagród organizator dorzuca nagrodę dodatkową będącą równowartością należnego podatku od wygranych i odprowadza ją do urzędu skarbowego.

Laureatów w konkursie wyłoni komisja konkursowa, która nadesłane zgłoszenia oceni pod kątem atrakcyjności, kreatywności i oryginalności. 

Zdobycie nagród zależy więc od uznania w oczach komisji. Warto wierzyć w swą kreatywność i szczęście, ale przy okazji płatności, zgłaszanych do konkursu, spełniaj też warunki, które dadzą Ci premie gwarantowane. 

Jeśli nie masz żadnej karty z logo VISA albo szukasz takiej, która daje dodatkowe, gwarantowane bonusy, zapoznaj się z poniższymi promocjami, w których wydawana jest karta powyższej organizacji.


W przypadku BPH bank wydaje do konta kartę VISA. Przy wnioskowaniu o kartę w Citibanku lub otwierając konto w Inteligo, pamiętaj, że pojawi się opcja wyboru karty MasterCard lub VISA.

PS. Jeśli wygrasz którąś z nagród, pamiętaj pochwalić się w komentarzach ;)


Źródło grafik: 1) freedigitalphotos.net   2) konkurs.visa.pl

8 komentarzy:

 1. Wziąłem Visę pod promocję Citibanku z tabletem. Teraz karta może się jeszcze raz przydać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zważywszy na powyższy konkurs... to był dobry wybór :)

   Usuń
 2. Szkoda jedynie, że uwzględniane są płatności za min. 5 zł, a nie mniejsze. Można by więcej zrobić.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy można zgłaszać też płatności na Allegro?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można zgłaszać wszystkie możliwe transakcje: w sklepie, Internecie; te z PINem i zbliżeniowe.

   Usuń
 4. Czy można zgłaszać transakcje od 01.03 , czy tylko na bieżąco ,dziś płacisz -dziś rejestrujesz?

  OdpowiedzUsuń
 5. Zachęcony promocją postanowiłem zgłosić transakcję i okazało się, że kart VISA wydanych przez Nordea Bank Polska nie ma na liście. Chciałem zapytać VISĘ, dlaczego niektóre banki są dyskryminowane jako wydawcy kart, ale nie znalazłem też żadnego kontaktu e-mail. Karta jest ważna do 04/16. Pozdrawiam K.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Formalnie nie ma już w Polsce Nordea Bank Polska. Przejął go PKO BP i jako ten bank należy wybrać w formularzu. W 04/16 dostaniesz już nową kartę z logo PKO BP.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...