Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: ING Bank Śląski daje 100 zł za otwarcie konta

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

17.03.2015

ING Bank Śląski daje 100 zł za otwarcie konta

Premia tu, premia tam i premia tam! 


Kto da więcej? Banki w ostatnim czasie wręcz ścigają się w rozdawaniu premii. I właśnie przybyła kolejna, intratna okazja. Tym razem wraca promocja ING Banku Śląskiego.

>>Ta promocja już się zakończyła. Sprawdź aktualniejsze  propozycje ING Bank Śląski<<

O tej okazji do bankobrania można wypowiadać się pozytywnie poza jednym aspektem. Na premię przyjdzie "trochę" zaczekać. Ale kto chętny na stówkę ten na pewno będzie cierpliwy. Tym bardziej, że spełnianie warunków promocji "100 zł za otwarcie Konta" można umiejętnie rozłożyć w czasie i w ten sposób w sporej części okresu posiadania konta, spełnić jednocześnie warunki promocji, jak i warunki zwalniające z opłat za kartę. 

Aby wziąć udział w promocji należy:
 • do 15.06.2015 r. zawrzeć umowy o w/w konto, o korzystanie z systemu bankowości elektronicznej ING BankOnLine i o kartę płatniczą do rachunku 
 • powyższe produkty aktywować i najpóźniej do 16.10.2015 r. wykonać (i mieć już rozliczone) płatności kartą na łączną sumę min. 1 000 zł
 • nie składać sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych
I to wszystko. Ostatnim warunkiem jest posiadanie aktywnego konta i karty 16.11.2015 r., czyli w dniu wypłaty premii. No i jeszcze dobra informacja - zgodnie z zapisami w regulaminie akcji:
"Kwoty premii uzyskanych w Promocji podlegają zwolnieniu z podatku dochodowego od osób fizycznych"
Składając wniosek o otwarcie Konta Direct można wybrać najdogodniejszą formę zawarcia umowy. Dokumenty do podpisu może dostarczyć kurier, ale możliwe jest również potwierdzenie danych wykonując przelew autoryzacyjny z posiadanego konta osobistego w innym banku.


Pamiętaj jednak, aby przy okazji otwarcia konta przelewem, dane we wniosku o otwarcie nowego konta były identyczne z tymi, które pojawią się jako dane nadawcy przelewu. Chodzi tu przede wszystkim o imię, nazwisko oraz dane adresowe. Jeśli mieszkasz przy ul. Hallera 1 to zwróć uwagę, jaki dokładnie adres widnieje w Twoim obecnym banku (czy nie jest to ul. J. Hallera 1, ul. Gen. J. Hallera 1 albo ul. Gen. Józefa Hallera 1 lub jeszcze jakaś inna konfiguracja). Jeśli pojawi się jakakolwiek rozbieżność, Twój wniosek o otwarcie konta zostanie po prostu odrzucony.

Promocja skierowana jest do osób, które co najmniej od 1.01.2014 r. nie są posiadaczami ani współposiadaczami Konta z Lwem: Direct, Klasyczne, Student, Komfort, VIP.

Konto Direct w ING Banku Śląskim prowadzone jest bezwarunkowo za 0 zł (nie musisz realizować wpływów wynagrodzenia, ani przelewów własnych). Nieco inaczej wygląda kwestia dotycząca karty płatniczej. Skupię się tutaj już nad Tabelą Opłat i Prowizji, która będzie obowiązywać od 29.03.2015 r., czyli już wkrótce, gdy dostaniesz swą kartę. 

Jeśli w okresie rozliczeniowym, czyli od 29. dnia miesiąca do 28. dnia miesiąca następnego wykonasz płatności kartą płatniczą (i zostaną one rozliczone) na sumę co najmniej 300 zł to za kartę nie zapłacisz nic. W sytuacji, gdy nie zrealizujesz powyższego obrotu kartą, opłata miesięczna wyniesie 7 zł.

Złóż wniosek o otwarcie konta i zarób 100 zł

17 komentarzy:

 1. Witam! Czyli mając "zbliżaka", nie musimy wykonywać płatności na kwotę 300 zł żeby uniknąć opłaty 7 zł? Ps. Super blog!

  OdpowiedzUsuń
 2. chwila chwila. w poprzedniej promocja za którą 15 lipca ing daje 100 ziko, trzeba było zrobić 200zł obrotu kartą, żeby za nią nie płacić. nieaktualne? ;/

  OdpowiedzUsuń
 3. @Anonimowy 17 marca 2015 17:08 - usunąłem informację o "zbliżaku" - pojawiła się błędnie.

  Dzięki za miłe słowa o blogu :)

  @Anonimowy 17 marca 2015 17:13 - do 28.03.2015 obowiązywał wymóg płatności 200 zł. Od 29.03. będzie 300 zł. No chyba, że nie masz 18-26 lat - wówczas do 28.09.2015 r. zostaje wymóg 200 zł.

  OdpowiedzUsuń
 4. Rozumiem, że 17.11.2015 r. zamykam konto i kartę i nie jestem obciążony opłatami za ten okres rozliczeniowy, kończący się 28.11.2015?

  OdpowiedzUsuń
 5. Z tego co wiem, za okres 28.10-17.11 będziesz obarczony opłatą proporcjonalnie do upływu czasu

  OdpowiedzUsuń
 6. I drugie pytanie, czy akceptuję wszystkie płatności kartą, czyli supermarkety itp?

  OdpowiedzUsuń
 7. Regulamin: "Z Promocji wyłączone są następujące transakcje:
  a. Wypłata gotówki z bankomatu;
  b. Anulowane w częściowej lub pełnej kwocie lub wycofane w związku ze zwrotem produktu lub rezygnacją z usługi"

  A więc można płacić wszędzie gdzie to możliwe.

  OdpowiedzUsuń
 8. wygląda na to że najlepiej wypełnić wniosek dokładnie 18.05.2015, i na początku czerwca zawrzeć umowę o konto i kartę, czyli 06-11.2015 - 6 miesięcy utrzymywać obie usługi, troszkę długo wychodzi raptem 16,66 miesięcznie na czysto. Zawierając umowy już teraz okres wydłuży się do 8 miesięcy = 12,50 miesięcznie. Chyba lepiej uruchomić konto i kartę w GETIN lepszy zysk jeśli ktoś nie jest jeszcze spalony.

  OdpowiedzUsuń
 9. Dobrze że nie mam jeszcze 26 i mam te 200 zł/ miesięcznie kartą :D Lekko do zrobienia!

  OdpowiedzUsuń
 10. Bywały lepsze oferty. Trzeba spełnić dużo warunków, więc jeśli ktoś chce zarobić to chyba się nie opłaca takim nakładem pracy. Ale oferta jak najbardziej nadaje się dla osób które szukają konta dla siebie.

  OdpowiedzUsuń
 11. "nakład pracy" ? chyba osoby tak piszące dużo jeszcze w życiu się nie napracowały, skoro piszą o tym, iż kilka razy zapłacić kartą to wysiłek. Kasa prawie za darmo, a narzekanie .... Heh, w każdym razie pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 12. A czy konto można założyć na 2 osoby? I czy tez po 300zł jest za darmo?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przez Internet złożysz tylko wniosek indywidualny. Później można dopisać współwłaściciela. Ale karta dla współwłaściciela też wymaga obrotu 300 zł.

   Usuń
 13. Mam pytanie do praktyków - czy po zastrzeżeniu karty, ING pobiera opłatę miesięczna za kartę ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie pobiera. Jeśli byś zastrzegł kartę dziś, wówczas pobierze proporcjonalną opłatę za okres 1-17.04. (jeśli nie wykonałeś wymaganego obrotu).

   Ale pamiętaj, że karta musi być aktywna do momentu wypłaty premii.

   Usuń
 14. A jak jest z zamknięciem konta? Wizyta w oddziale, listem czy można przez internet?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oddział lub list (ale przy liście potrzebne jest potwierdzenie notariusza!)

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...