Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Ostatnie chwile na trzy okazje, które nie powinny umknąć czujnemu bankobiorcy

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

29.03.2015

Ostatnie chwile na trzy okazje, które nie powinny umknąć czujnemu bankobiorcy

Powoli dobiega końca jeden z lepszych miesięcy w bankobraniu.

W marcu okazji do zarobienia na bankach pojawiło się sporo. Nawarstwiły się wraz z już trwającymi. Część z nich dobiega końca, więc sprawdź czy któraś z promocji nie umknęła Twej uwadze? Przy sprzyjających warunkach do wzięcia są premie, moneyback i nagroda o łącznej wartości 1 349 zł.

Jedynie do 31.03.2015 r. dostępne są trzy intratne promocje. Po ich opisie, na końcu artykułu znajdziesz - mam nadzieję - wygodne porównanie, które pozwoli Ci odpowiedzieć na pytanie, która lub które z promocji będą do Ciebie najlepiej pasowały. Bo nic nie stoi na przeszkodzie, by skorzystać nie z jednej, ale z dwóch czy nawet trzech okazji do bankobrania. Oczywiście jeśli się do niej kwalifikujesz i jesteś w stanie spełnić warunki promocji.


100 zł za otwarcie konta plus moneybackBNP Paribas funduje nie tylko premię, ale i zwrot od płatności kartą w Internecie. Płacąc nią za pomocą systemu PayU można liczyć na 3-procentowy moneyback. W ten sposób można zyskać do 50 zł miesięcznie. W chwili obecnej moneyback jest gwarantowany do czerwca, więc do wzięcia jest nawet 150 zł.

Dla wielu najważniejsza będzie jednak jednorazowo wypłacana premia 100 zł. Aby się nią cieszyć wystarczy:
 • złożyć wniosek o otwarcie iKonta wraz z kartą MasterCard 
 • dokonać przelewu identyfikującego oraz aktywacji konta
 • do 31.05.2015 r. wykonać płatności kartą na łączną sumę 1 000 zł (mogą to być płatności zarówno w Internecie, jak i w punktach handlowo-usługowych)
 • do 15.06.2015 r. nie zamykać iKonta oraz nie składać sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych


Premia zostanie wypłacona 15.06.2015 r. w pełnej, nieobciążonej podatkiem, kwocie 100 zł. W odróżneniu od wcześniejszych promocji BNP Paribas, teraz nie trzeba być nowym klientem definiowanym jako osoba, któar dotąd nigdy nie posiadała umowy z bankiem. W opisywanej promocji wystarczy bowiem nie posiadać konta co najmniej od 1.10.2014 r.

Wcześniejszy opis promocji               Tablet w Ofercie Noworocznej (i prawie Wielkanocnej)


Dla osób marzących o tablecie świetną propozycję przygotował Citibank. Spełniając banalnie proste warunki dostaniesz Samsung Galaxy Tab 3 Lite SM-T110. Choć pula nagród w promocji jest ograniczona to z informacji jakie udało się uzyskać z banku, tablety są niezmiennie dostępne.

Aby wziąć udział w promocji wystarczy:
 • wypełnić formularz kontaktowy 
 • w rozmowie telefonicznej z konsultantem banku złożyć wniosek o kartę kredytową Citibank Visa Silver, Citibank MasterCard Silver, Citibank Visa Gold, Citibank MasterCard Gold, Citibank Visa Platinum albo Citibank MasterCard Platinum 
 • dostarczyć wymagany przez bank dokument dochodowy 
 • w ciągu 30 dni od momentu podpisania przez bank umowy o kartę wykonać płatności na łączną kwotę min. 1000 zł oraz co najmniej raz zalogować się w serwisie Citibank Online lub za pomocą aplikacji CitiMobile 

W pierwszym tygodniu miesiąca, następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków, bank prześle Ci maila powiadamiającego o przyznaniu nagrody, a nagrodę wyśle w ciągu kolejnych 30 dni (przykład osób, które spełniły warunki promocji w lutym pokazuje, że na nagrodę nie trzeba długo czekać: maile bank wysłał w piątek 6.03., a kurierzy dostarczali tablety już w poniedziałek 9.03.).
Coś dla przedsiębiorców - do 600 zł zwrotu za ZUS


Jeśli masz firmę i nie masz aktualnie konta firmowego w mBanku to możesz sporo zarobić. A wymogi dotyczące promocji są banalnie proste. Wystarczy bowiem:

 • założyć mBiznes Konto Start lub mBiznes Konto Komfort
 • z nowo otwartego konta opłacać składki na ZUS. Za każdy, co miesiąc zrealizowany przelew dostaniesz premię 50 zł

Premia wypłacana będzie przez 12 kolejnych miesięcy. I jest to jednocześnie czas, w którym konto na promocyjnych zasadach prowadzone jest za 0 zł.


Wcześniejszy opis promocji             


Porównaj i wybierz co najkorzystniejsze


Poniżej przedstawiam porównanie promocji i opis najważniejszych cech.


A jeśli już uczestniczysz w powyższych promocjach lub z jakiejś przyczyny nie kwalifikujesz się do udziału w nich, pamiętaj o bardzo prostej w swych zasadach promocji Comperia Bonus. Teoretycznie ma ona jeszcze trochę trwać, ale organizator zastrzega, że może ją wycofać w razie wyczerpania puli premii. A zarobić można tu wyjątkowo łatwo: nie potrzeba robić przelewów, ani robić transakcji kartą. Ba, nawet nie trzeba wnioskować o kartę! Sprawdź zasady promocji z gwarantowaną premią do 65 zł i szansą na nagrody: smartwatch lub iPad.

[AKTUALIZACJA : Wnioski złożone po północy, czyli 1.04.2015 r. nie będą zaliczane do promocji]

Tweet: Kończą się trzy promocje bankowe. Sprawdź ile możesz zyskać i zarób na bankobraniu: http://bit.ly/1G5bpUs TWEETNIJ O PROMOCJACH

Udostępnij znajomym, niech także zarobią :)


Źródło grafiki nr 1: freedigitalphotos.net

20 komentarzy:

 1. Czy w Citibanku do karty muszę też zakładać konto?

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie ma takiej potrzeby. Jeśli chodzi o bankowość internetową, dostęp do niej daje już samo posiadanie karty.

  OdpowiedzUsuń
 3. A czy wymagane płatności kartą Citi muszą być robione w sklepach czy mogą też być w internecie?

  OdpowiedzUsuń
 4. Możesz płacić też Internecie. Ważne tylko by nie były to przelewy z karty

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie byłem przekonany do Paribasa, ale wypalił z premią 70 zł od Agory, więc i żona teraz zakłada. Oby też moneyback przedłużyli

  OdpowiedzUsuń
 6. A jak z gwarancja do tego tableta ? Dostalem tablet ale bez rachunku z pusta ksiazeczka gwarancyjna

  OdpowiedzUsuń
 7. Jeśli chodzi o gwarancję to zapisy jej dotyczące są w regulaminie promocji:
  "Nagroda objęta jest 24 miesięczną gwarancją, która jest obsługiwana przez sieć Regenersis na podstawie numeru seryjnego produktu" i "Wszystkie pytania odnośnie gwarancji urządzenia, powinny być kierowane do producenta urządzenia poprzez infolinię telefoniczną 801-172-678, za pośrednictwem chat ‘a na stronie www.samsung.pl lub poprzez wypełnienie formularza kontaktowego"

  OdpowiedzUsuń
 8. 1. Czy jeżeli zrezygnuje z karty kredytowej City przed upływem roku mimo wszystko zapłacę 96zł (w umowie jest mowa o opłacie rocznej za kartę rozłożonej na poszczególne miesiące)?
  2. Czy formularz "Odstąpienie od umowy karty city" załączonej na płycie z banku będzie OK do takiej rezygnacji ?

  OdpowiedzUsuń
 9. @C. K. Darczuk
  1) opłata będzie pobrana wyłącznie za okres faktycznego posiadania karty - 8 zł za miesiąc. Sprawdzone w praktyce ;)
  2) Wzór odstąpienia to sposób na odstąpienie od umowy w ciągu 14 dni (zgodnie z obowiązującymi przepisami, gdy umowa zawierana jest na odległość).

  Kiedy będziesz rezygnować z karty kiedykolwiek później to możesz to zrobić w placówkach Citi, na infolinii, listem lub przez CitiOnline. Wystarczy złożyć krótko dyspozycję w stylu "Wnioskuję o rachunku karty kredytowej" lub "Rezygnuję z karty kredytowej nr...". Też sprawdzone w praktyce.

  OdpowiedzUsuń
 10. A ja mam pytanie odnośnie cashbacku w BNP Paribas. Jeśli konto zakładam w marcu i płacę przez PAU w marcu to za marzec tez otrzymam zwrot czy dopiero liczone jest to od zakupów w następnym miesiącu?

  OdpowiedzUsuń
 11. odnośnie TABLETU :
  1)Co znaczy dostarczyć wymagany przez bank ważny, czytelny i aktualny dokument dochodowy??
  Muszę iść do pracodawcy czy
  wystarcza wydrukowane z pdf z konta treść o pobieraniu miesięcznych wynagrodzeń ?
  2)Jaka karta kredytowa jest najtańsza w utrzymaniu?
  3) po dostaniu karty (nie muszę zakładać konta) mogę logować się do citi online ale jak nabić tą kartę 1000pln ;) ? Zrobić przelew do tego citi online? Aby na karcie kwota się znalazła?

  OdpowiedzUsuń
 12. W regulaminie promocji (tutaj) na ostatniej stronie jest wykaz dokumentów, o które może poprosić bank. W przypadku osób zatrudnionych na umowę o pracę w praktyce zazwyczaj jest to wyciąg z konta, rzadziej zaświadczenie od pracodawcy.

  Najtańsze karty to Citibank Visa Silver lub Citibank MasterCard Silver (8 zł).

  Karta kredytowa daje możliwość korzystania z przyznanego limitu i po jego wykorzystaniu należy ją spłacić. Jeśli spłata nastąpi w terminie, który bank wskaże w zestawieniu transakcji (comiesięczny wyciąg) wówczas oznacza to oddanie dokładnie takiej samej kwoty, jaką wykorzystano bez odsetek. Poradnik dotyczący kart kredytowych przygotowałem tutaj.

  OdpowiedzUsuń
 13. dziekuję za błyskawiczny odpis, dodaję ,iż jak jeśli ktos ma um o pracę "w praktyce zazwyczaj jest to wyciąg z konta, rzadziej zaświadczenie od pracodawcy" lub pit za rok ubiegły tak poinformowała mnie dziś pani. Zamiast 3 wpłat ost. 3 miesięcy mam przygotować ksero pitu ;)

  OdpowiedzUsuń
 14. kieedy wypłacany jest moneyback w BNP?

  OdpowiedzUsuń
 15. W BNP Paribas zwrot wypłacany jest w miesiącu następującym po miesiącu wykonania transakcji. Nie ma wskazanego konkretnego terminu. W praktyce w okolicach 20-go

  OdpowiedzUsuń
 16. UWAGA NA PROMOCJĘ CITI BANKU!!!!
  Czekając na przesyłkę z kartą dziś dostałem przykra wiadomość (zamiast karty) -że nie dostanę karty bo.. nie paranoja..Wysyłam zgłoszenie przez lnternet - dzwoni panna - podaje jej dane do wniosku - mówi, że przy tych zarobkach spokojnie spełniam warunki - brak zobowiązań i innych obciążeń, historia czysta. Dostaję info. na maila iż wysyłają kuriera. Przygotowuję xero dokumentów, zaświadczenie o zarobkach (które co zabawniejsze przewyższa to co podałem we wniosku) - tracę na kuriera 2h czekając w domu- dzwoni bo ma awarię i oświadcza że dziś go nie będzie. Czekam następnego dnia 2h. Przyjeżdża- podpisuję umowę - (2 egzemplarze) Przeglądam dokumenty i okazuje się że brak pewnych dokumentów (wykaz dokumentów przysłano mailem) Co ciekawe brak dość ważnych dokumentów tj. Tabela opłat i prowizji, Oświadczenia o odstąpieniu od umowy, Regulaminu posiadacza karty. Kurier , co zrozumiałe umywa rączki. Więc dzwonie i dowiaduję się że w dokumentach miała być płyta CD ale jej nie ma ustalamy że przyślą mailem. Już planuję jak zagospodarować ten 1000 a tu dostaje od nich decyzje że przysłowiowa DUPA..Dzwonię... niestety albo ktoś się rozłącza po kilku sekundach (??????) albo czekam w nieskończoność słuchając muzyczki. To niepoważne i SKANDALICZNE. Po co ten kurier po co te dokumenty? Co się dzieje z dokumentami z moim PODPISEM? DLA MNIE JEST TO WYŁUDZANIE DANYCH WSZELKICH NIE TYLKO OSOBOWYCH. CITY BANK JUŻ DLA MNIE ISTNIEJE I NIE POLECAM NIKOMU A WRĘCZ ODRADZAM. I NIE WIEM JAKĄ INTRATNĄ BY MIAŁ PROPOZYCJĘ NIE SKORZYSTAM.
  I jeszcze jedna "promocja":
  Powoli na czarną listę wkracza Raiffeisen. Umawia kurierów którzy się w ogóle nie pojawiają w dodatku żadnego info. Musiałem oczywiście spędzić trochę czasu na telefonie żeby doczekać się przyjazdu. A i tak przyjechał godz. po umówionym czasie kiedy właśnie po raz kolejny dzwoniłem z reklamacją. Już zapowiada się ciekawie. Na razie czekam na rozwój wypadków.
  P.S. Dziwne- nikt tutaj nie ostrzegał że Bankobranie to taka "harówka".
  Pozdrawiam Tomi

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przykre doświadczenia. I niezrozumiałe, że ostateczna decyzja była inna niż ta wstępna. Trudno powiedzieć z czego to wynika (może różnice w wynagrodzeniu "na papierze", a tym zadeklarowanym; może brak potwierdzenia zatrudnienia przez pracodawcę - bank wyrywkowo to sprawdza - ale to wszystko to moje sugestie). Twój komentarz jest jednym z nielicznych negatywnych na temat Citibanku. Poprzednio, gdy jeden z Czytelników miał pewien dylemat - przez program afiliacyjny bank prosił o skontaktowanie celem wyjaśnień.

   Jeśli chodzi o Raiffeisen Polbank to raczej problem firmy kurierskiej. Nie mam z tym jednak doświadczeń - Wymarzone Konto otwierałem przelewem.

   Usuń
  2. Aha, Tomi - nie ma cenzury ;) Komentarz pojawił się z opóźnieniem, bo nie miałem możliwości moderowania na bieżąco

   Usuń
 17. co do promocji z tabletem- pracuje za granica,sezonowo od marca do listopada, czy w takim wypadku jest szansa na tablet?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może być problem... ale jak zadzwonią to się zapytaj, wyjaśnią Ci.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...