Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Getin Up ze znaną już promocją "Aktywna karta" i bonusem do wykorzystania na groupon.pl

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

30.03.2015

Getin Up ze znaną już promocją "Aktywna karta" i bonusem do wykorzystania na groupon.pl

W promocji Getin Banku zaserwowanej na Grouponie można zyskać sporo.

Ale trzeba też uważać na haczyk, którym jest klauzula lojalnościowa. Po zmianach w tabeli opłat i prowizji, jakie niedawno wprowadził bank, może ona wyglądać niegroźnie. Przyjrzyjmy się zatem ofercie dokładniej.
Aby załapać się na promocję trzeba zainwestować 5 zł na zakup grouponu. Na jego podstawie najpóźniej do 19.04.2015 r. należy założyć konto Getin Up z kartą płatniczą i złożyć oświadczenie o przystąpieniu do promocji. A ta zaowocuje zaowocuje premiami. Do wzięcia będzie 6 premii po 50 zł (po odjęciu podatku będzie to już jednak po 40 zł) oraz dodatkowy bon o wartości 100 zł do wykorzystania na przyszłe zakupu w serwisie.

Z promocji mogą skorzystać osoby, które nie są i nie były posiadaczami, ani współposiadaczami konta w Getin Banku po 1.01.2013 r.

Aby zarobić, nie trzeba się narobić. Wystarczy miesięcznie wykonać pięć płatności na dowolną kwotę. Realizacje tych płatności możesz wykonać już w miesiącu otwarcia rachunku lub w następującym po nim miesiącu kalendarzowym (wyjątkiem jest założenie konta w pierwszym dniu miesiąca - wówczas taki miesiąc zawsze będzie traktowany jako miesiąc obligujący do rozpoczęcia spełniania warunków). Jeśli to zrobisz, dostaniesz premię. I tak przez sześć kolejnych miesięcy. Po tym okresie musisz się jednak liczyć z koniecznością dalszego utrzymywania konta aż przez 18 miesięcy. Regulamin promocji zobowiązuje bowiem do pozostawiania klientem aż przez 24 miesiące. W przeciwnym wypadku premie będzie trzeba zwrócić.

W chwili obecnej konto Getin Up prowadzone jest za darmo. Jednak trudno przewidzieć co wydarzy się w tak długim okresie lojalki. Z kartą płatniczą sytuacja jest już nieco bardziej skomplikowana - są bowiem aż trzy warianty opłat. Nie wydając kartą miesięcznie co najmniej 100 zł, zapłacisz 6,99 zł. Jeśli uda Ci się wykonać minimum transakcji opłata za kartę spadnie do poziomu 2,99 zł. A za posiadany plastik nie zapłacisz nic dopiero wtedy, gdy spełnisz warunki Pakietu Korzyści "Mój Bank", który obliguje do uzyskiwania comiesięcznego wpływu wynagrodzenia w kwocie co najmniej 1 000 zł oraz wykonania płatności kartą na łączną sumę min. 300 zł.  Jest też jednak spory plus: regulamin promocji nie obliguje do posiadania karty przez cały 2-letni okres lojalki.

A na koniec jeszcze informacja o bonusie 100 zł do wykorzystania na groupnie. Zgodnie z opisem na stronie oferty:
"doładowanie środków o wartości 100 zł na konto użytkownika na groupon.pl nastąpi maks. do 21 dnia kalendarzowego danego miesiąca za wszystkie rachunki otwarte i aktywowane w poprzednim miesiącu kalendarzowym. Środki groupon są ważne do końca 2015 roku"

Źródło grafiki: groupon.pl

6 komentarzy:

 1. A czy zakładając konto nie podpisuje sie umowy "pakietowej" o konto i kartę razem wzięte? W rezultacie nie można zrezygnować z samej karty, gdyż trzeba byloby zrezygnować z całego pakietu - karta i konto. Z regulaminu wynikałoby mi, że na pewno tak jest, gdy zakłada się to konto w oddziale, pytanie tylko czy jest tak, gdy zaklada sie tokonto internetowo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tu akurat konto to konto. Regulamin mówi o utrzymaniu konta, a nie pakietu

   Usuń
 2. Jakie najlepsze konto z money backiem obecnie jest w Getin?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto Perfekcyjne z kartą Tanie Zakupy - 10% zwrotu za zakupy w sklepach spożywczych, monopolowych, supermarketach i na stacjach paliw.
   Zwrot do 40 zł mies. minus 8 zł podatku. Do uzyskania 300 zł w roku kalendarzowym.
   Opłata za kartę 3,99 zł; konto darmowe przy wpływie min. 1000 zł i płatnościach kartą na sumę min. 400 zł. Szczegółowy opis tutaj.

   Alternatywa to konto w BPH. 3% zwrotu od płatności w dowolnym miejscu (i także w Internecie).
   Zwrot do 50 zł miesięcznie (brak podatku) i łącznie do 600 zł w 12 miesięcy.
   Konto darmowe bez warunków, karta za darmo przy wykonaniu min. 4 płatności kartą miesięcznie na dowolną kwotę. Szczegółowy opis tutaj

   Usuń
 3. Witam
  Mam pytanie dot. rachunku getinup i promocji tanie zakupy. W przypadku zamkniecia konta przed uplywem 24mcy trzeba oddac 1/24 czesc zwrotow za kazdy miesiac, wiec sie nie oplaca. Ale pytanie czy mozna zrezygnowac z karty do konta, aby nie zostac obciazonym kosztami utrzymania karty? Wtedy takie konto bez karty bylo juz calkowicie bezplatne i moze przeczekac do momentu, gdy minie "okres karencji". Z gory dzieki za odp.
  Pozdrawiam, Ania

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...