Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 360 zł za Konto 360° lub Konto 360° Student + nowość dla obecnych klientów: do 700 zł za polecenia

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

28.08.2015

360 zł za Konto 360° lub Konto 360° Student + nowość dla obecnych klientów: do 700 zł za polecenia

Teraz w Banku Millennium zarobić mogą zarówno nowi, jak i obecni klienci. 

Bank wznowił promocję "Zyskaj 360 zł" dla osób, które założą konto. Ale zaproponował również nowość: program poleceń, w którym zyskać mogą obecni posiadacze konta. Bank za każdą skuteczną rekomendację płaci 100 zł, a do wzięcia jest aż 700 zł!

>>Ta okazja już się zakończyła. Sprawdź aktualniejsze promocje Banku Millennium<<

Widać, że poprzednia edycja promowania konta przez premiowanie nowych klientów musiała przynieść bankowi sukces. Dzień po zakończeniu promocji bank odpalił jej drugą edycję. A dodatkowo najwyraźniej pozazdrościł innym bankom, które mają programy poleceń, jak chociażby Inteligo, który polecanej osobie płaci 100 zł, a polecającej 50 zł. Tu zyska tylko polecający, ale do wzięcia jest stówka.

Promocja dla nowych klientów Millennium: "Zyskaj 360 zł - II edycja"


Aby skorzystać z promocji należy złożyć wniosek i w okresie od 28.08. do 22.11.2015 r. zawrzeć umowę o Konto 360° lub Konto 360° Student.

Premie zbierzesz wykazując się aktywnością w korzystaniu z karty oraz aplikacji z funkcją płatności mobilnych BLIK. Bank miesięcznie będzie Ci wypłacać:
 • do 30 zł miesięcznie w postaci 2% zwrotu od płatności kartą 
 • do 30 zł miesięcznie w postaci 10% zwrotu od płatności BLIK (jak i gdzie płacić BLIKiem dowiesz się tutaj)
W ten sposób zdobyć możesz do 60 zł miesięcznie. Premie wypłacane są za płatności dokonane przez sześć kolejnych miesięcy kalendarzowych, począwszy od miesiąca następującego po miesiącu, w którym zawrzesz umowę. Transakcje mogą być wykonywane w punktach handlowo-usługowych oraz w Internecie. Warunkiem uzyskiwania zwrotów jest:
 • zainstalowanie i zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku 
 • wykonanie co najmniej jednej płatności kartą miesięcznie
 • zapewnienie wpływu na konto w kwocie min. 1000 zł (warunek ten dotyczy wyłącznie Konta 360°)
Zgodnie z regulaminem udział w promocji mogą wziąć osoby które:
"w okresie od 1.09.2014 r do dnia poprzedzającego rozpoczęcie Promocji nie były stroną umowy, na mocy której Bank prowadził na ich rzecz rachunek oszczędnościowo rozliczeniowy (ROR) lub Konto Techniczne (rachunek techniczny)"
O warunkach prowadzenia kont w Millennium, przeczytasz pod koniec niniejszego artykułu.

Zarabianie przez polecanie - promocja "Polecam Bank Millennium"


To nowa propozycja, która daje szanse zarobienia obecnym klientom banku, jak i tym, którzy dopiero teraz założą konto, a z polecaniem wyrobią się do końca trwania akcji.

Co zrobić by polecać i zarabiać:
 • zaloguj się do systemu bankowości internetowej Millennium w sekcji "Polecam Bank Millennium" 
 • zaakceptuj regulamin 
 • poleć osobie, która nie posiada ani nie dysponuje żadnym produktem w Banku Millennium (nie jest posiadaczem, współposiadaczem, pełnomocnikiem, przedstawicielem ustawowym, opiekunem lub kuratorem) - polecenie odbywa się poprzez wysłanie mailem lub SMSem do nowego klienta unikalnego kodu polecenia (kod promocyjny) uzyskanego w panelu bankowości internetowej
Polecona osoba Konto 360° lub Konto 360° Student powinna założyć za pośrednictwem dedykowanej strony, wykorzystując przy tym kod promocyjny, a przy tym zaakceptować regulamin promocji i wyrazić "zgodę na przekazywanie Obecnemu Klientowi informacji o dokonanych czynnościach bankowych, w zakresie niezbędnym do uzyskania przez Obecnego Klienta nagrody w ramach Promocji" i oczywiście zawrzeć umowę o rachunek.

Promocja trwa od 26.08. do 30.11.2015 r. - polecanie konta możliwe jest jednak tylko do 31.10.2015 r. Premię 100 zł obecny, polecający klient otrzyma jeśli nowy klient w czasie trwania promocji zawrze umowę o konto oraz zawnioskuje o wydanie karty do konta i/lub aktywuje dostęp do systemu płatności mobilnych BLIK i będzie z nich aktywnie korzystał. Do 30.11.2015 r na jego rachunku powinny bowiem zostać zaksięgowane płatności w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych przy użyciu karty lub BLIKa na łączną kwotę co najmniej 360 zł. Umowa o rachunek nowego klienta nie może też być rozwiązana, ani wypowiedziana do 10.12.2015 r., czyli do dnia, w którym Bank Millennium ma wypłacić premie za skuteczne polecenia. 

Zgodnie z regulaminem promocji poleceń, obecny klient może otrzymać maksymalnie 700 zł, co oznacza wynagrodzenie za skuteczne polecenie nie więcej niż siedmiu nowych klientów.

Konto 360° i Konto 360° - prześwietlenie oferty


Konto 360°, jak i wydana do niego karta są darmowe, jeśli co miesiąc na rachunek wpłynie kwota co najmniej 1 000 zł, a kartą wykonasz chociażby jedną transakcję bezgotówkową (płatność może być wykonana na dowolną kwotę).  

Konto 360° Student to jeszcze bardziej preferencyjne warunki. Osoby w wieku 18-26 lat, by cieszyć się darmowym prowadzeniem konta i utrzymywaniem karty powinny wykonać minimum jedną płatność kartą miesięcznie. Bank nie wymaga regularnych wpływów. 

Przy spełnieniu warunków darmowego konta, również za 0 zł będziesz mieć wypłaty gotówki z dowolnego bankomatu w Polsce.

Aby uniknąć kosztów związanych z kontem, pamiętaj o ubezpieczeniach. Do karty dołączane jest ubezpieczenie "Bezpieczna karta", które miesięcznie kosztuje 2,99 zł, ale pakiet ten można na szczęście wyłączyć (wystarczy dyspozycja zlecona na infolinii banku).

Klienci otwierający rachunek w Banku Millennium otrzymują także "Pakiet Bardzo Pomocny". Przez pierwsze 12 miesięcy prowadzenia konta jest on darmowy, ale później będzie kosztować 4,99 zł miesięcznie. Oczywiście w każdej chwili pakiet ten również możesz wyłączyć.

Przelewy złotówkowe zarówno w przypadku Konta 360°, jak i 360° Student, zlecane w bankowości internetowej, jak i mobilnej są darmowe.

Nie posiadasz konta w Millennium? Skorzystaj z premii do 360 zł - złóż wniosek o Konto 360° lub 360° Student.

Chcesz być na bieżąco z promocjami? Zapisz się na bezpłatny newsletter:
Adres e-mail

22 komentarze:

 1. Czyli polecę, ale by zarobić muszę też pilnować poleconego klienta by wydał co najmniej 360 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trochę na to wygląda. Nowy klient nie spełni warunków, z premii za polecenie nici. Ale motywacją dla nowego klienta powinno być to, że też może zyskiwać

   Usuń
 2. 30 zł miesięcznie BLIKiem wyrobić dość łatwo, gdy teraz można płacić na stacjach Shell i Orlen - wystarczy zatankować za 300 zł. Ale 30 zł z płacenia kartą wymagałoby wydania 1500 zł w miesiąc. Wielu tyle nie zarabia!

  OdpowiedzUsuń
 3. W jakim czasie ma wydac te 360 zl?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest napisane, że powinno być zaksięgowane do 30.11., więc najbezpieczniej wydać do 23.11

   Usuń
 4. "Konto 360°, jak i wydana do niego karta są darmowe, jeśli co miesiąc na rachunek wpłynie kwota co najmniej 1 000 zł" - te tys zl - to moze byc przelew z innego rora czy musi byc od pracodawcy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może być przelew z innego ROR-a (byleby z innego banku) sprawdziłem osobiście, mam tam konto od lat.

   Usuń
 5. Polecę komuś konto, potem ta osoba pójdzie do banku podpisać umowę (można też kurierem) i dowie się w banku, że mogła se sama otworzyć, a tak jej 360 zeta przeszło koło nosa. Głupia sytuacja :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale ta polecona osoba, swoją drogą będzie mogła zarobić te 360 zł. Obojętnie czy założy bez polecenia czy z poleceniem.

   Usuń
 6. witam,
  czy jeżeli miałem kartę kredytową w millenium, to mogę skorzystać z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie jest zapis, że udział mogą brać osoby które "w okresie od 1.09.2014 r do dnia poprzedzającego rozpoczęcie Promocji nie były stroną umowy, na mocy której Bank prowadził na ich rzecz rachunek oszczędnościowo rozliczeniowy (ROR) lub Konto Techniczne (rachunek techniczny)". Więc wychodzi na to, że jeśli masz tylko kartę kredytową to możesz wziąć udział w promocji z 360 zł.

   Usuń
  2. Ale z której promocji? Z "360 zł" - tak, z "Polecenia" - nie.

   Usuń
  3. Polecającym oczywiście można być, nie można być poleconym.

   Usuń
 7. Prosze o podpowiedz,jak to w terminach rozegrac (corka konczy 18lat-19.11.2015) ,abym dostala 100zl za polecenie a corka 360zl zwrotu z promcji(60x6),ja mam konto 360,a dla nie chyba konto student....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musiałaby założyć konto 19.11. i czym prędzej wydać 360 zł by zaksięgowało się do 30.11. Z kartą może to być ciężkie, bo pewnie przyjdzie jakoś w 1-2 tyg. od otwarcia konta. Więc jedyna opcja to czym prędzej aktywować i zrobić płatności na 360 zł ale blikiem.

   Usuń
 8. Punkty handlowo usługowe? czyli np płatność za nocleg w hotelu i ogólnie wszelkiego rodzaju zakupy spożywcze wchodzą w grę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystkie możliwe wchodzą w grę. W tej promocji zarówno te w sklepach i punktach naziemnych, jak i w internetach.

   Usuń
 9. Nie ma lojalki? Czyli po pół roku zgarnięcia zwrotu mogę zamknąć konto? Bo potem w sumie nie opłaca się go trzymać, lepiej otworzyć kolejne z moneybeckiem. Jeśli oczywiście będzie dostępne.

  OdpowiedzUsuń
 10. W Millennium mile zaskoczyła mnie też oferta oszczędnościowa. Warto to dodać: 3% na koncie oszczędnościowym, a na lokacie mobilnej 3,25%.

  OdpowiedzUsuń
 11. Czy płatności kartą na allegro też się wliczają (dla poleconej osoby)

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...