Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Karta kredytowa Citibank-BP PAYBACK ze zwrotem 200 zł za paliwo + videorejestrator MIO Mivue w prezencie

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

13.08.2015

Karta kredytowa Citibank-BP PAYBACK ze zwrotem 200 zł za paliwo + videorejestrator MIO Mivue w prezencie

Kolejne promocje kart kredytowych Citibank skierował do kierowców.

Mamy tu do czynienia z kumulacją promocji. Dzięki wyrobieniu karty zaoszczędzisz nie tylko 1 zł na każdym litrze zatankowanego paliwa (dzięki czemu możesz uzbierać nawet 200 zł zwrotu przez pół roku), ale otrzymasz do tego jeszcze wideorejestrator MIO Mivue 600 w prezencie (jego wartość zgodnie z regulaminem to 349 zł).

Aby wziąć udział w promocjach i skorzystać ze zwrotów oraz otrzymać nagrodę rzeczową wystarczy: 
 • gdy zadzwoni do Ciebie konsultant banku, złóż wniosek o kartę Citibank BP-PAYBACK
 • dostarczyć wymagany przez bank dokument potwierdzający dochody 
 • zawrzeć umowę o kartę (o ile oczywiście zostanie ona przez bank przyznana

Tankuj taniej na stacjach BP


Już sama nazwa karty kredytowej, którą bank wydaje we współpracy z siecią stacji benzynowych, sugeruje, że zwrotów można się spodziewać za tankowanie nie na wszystkich stacjach, ale tylko tych z logo BP.

Zgodnie z regulaminem promocji zasady naliczania zwrotu wyglądają następująco:
"Uczestnik otrzyma zwrot 1zł („Zwrot”) za każdy litr zakupionego paliwa na stacjach sieci BP („Stacje BP”) przy czym litr zostanie obliczony jako iloraz kwoty wydanej przez Uczestnika zgodnie z ust. 7 oraz średniej ceny paliwa PB 95 za miesiąc poprzedzający wypłatę, według niezależnego zestawienia Polskiej Izby Paliw Płynnych. Zwrot dokonywany jest za pełny, wyliczony w powyższy sposób litr paliwa."
Co to oznacza w praktyce? Oczywiście na stacji BP nie musisz kupować wyłącznie PB 95. Możesz zatankować inne paliwo lub zrobić zakupy. Bank "widzi" tylko kwotę, którą wydasz na stacji, a nie zakupione towary czy litry zatankowanego paliwa. Suma danej płatności na stacji zostanie po prostu podzielona przez średnią cenę paliwa i w ten sposób zostaną wyliczone litry teoretycznie tankowanego paliwa PB 95. Za każdy litr otrzymasz 1 zł zwrotu.

Zwrot dotyczy wyłącznie jednej transakcji z danego miesiąca (w przypadku gdy kilkukrotnie zatankujesz na BP, pod uwagę będzie brana tylko transakcja o najwyższej wartości). Zwroty będą naliczane przez pierwsze sześć miesięcy od daty wydania karty. Maksymalnie możesz jednak uzyskać w tym okresie 200 zł zwrotu. Każdy ze zwrotów będzie wypłacany na rachunek karty kredytowej do końca miesiąca po miesiącu wykonania danej transakcji.

Warunki otrzymania wideorejestratora Mio MiVue


Aby otrzymać nagrodę rzeczową, w ciągu 30 dni kalendarzowych od daty wydania karty należy:
 • wykonać płatności kartą na sumę co najmniej 1 000 zł 
 • minimum jeden raz zalogować się do systemu bankowości internetowej Citibanku lub za pomocą aplikacji mobilnej banku 
Oprócz powyższych warunków, należy również pozostawać posiadaczem karty w dniu otrzymania nagrody.

Zgodnie z regulaminem promocji "Zamów Motokartę i odbierz wideorejestrator Mio MiVue" o przyznaniu nagrody bank poinformuje mailowo w ciągu dwóch pierwszych tygodni miesiąca następującego po miesiącu, w którym uczestnik spełni powyższe warunki. Kamera samochodowa zostanie przesłana kurierem w ciągu 30 dni liczonych od momentu wysyłki maila informującego o przyznaniu nagrody.


W kumulacji dwóch promocji, Citibank znacznie zliberalizował zapisy dotyczące karencji:
"Ofertą mogą być objęte osoby fizyczne (zwane dalej „Uczestnikami”), które od 1 stycznia 2015 roku nie posiadały żadnej głównej Karty Kredytowej Citibank"
Więc nawet jeśli uczestniczyłeś we wcześniejszych akcjach promocyjnych banku i udało Ci się zrezygnować z karty oraz zamknąć ją jeszcze w ubiegłym roku, teraz jest szansa na powtórny zarobek z Citibankiem.

Karta kredytowa Citibank BP-PAYBACK wydawana jest w dwóch wariantach: Silver i Gold. Z punktu widzenia bankobiorców, bardziej opłaca się skorzystać z karty Silver. Opłata miesięczna za kartę wyniesie 0 zł, jeśli miesięcznie za pomocą karty wydasz co najmniej 2000 zł (w przeciwnym razie będzie to 8 zł miesięcznie). W przypadku karty Gold warunki są bardziej wyśrubowane: albo wydasz kartą co najmniej 4 000 zł miesięcznie albo zapłacisz za jej posiadanie 18 zł.

No i kwestia przewijająca się przy okazji każdego opisu kart kredytowych Citibanku. Bank pobiera opłatę za dostęp do usługi CitiPhone, wynoszącą 6 zł miesięcznie. Ale ta opłata nie jest obowiązkowa i można z niej po prostu zrezygnować. W bankowości internetowej Citibanku wystarczy wysłać wiadomość o treści "Rezygnuję z usługi CitiPhone". I to wszystko. Usługa zostanie wyłączona.

Dodatkowym bonusem w promocji są jeszcze punkty powitalne PAYBACK, naliczane po pierwszej transakcji kartą w liczbie 1500 punktów w przypadku karty Silver oraz 3000 punktów przy karcie Gold. Możliwość przystąpienia do promocji obowiązuje do 31.12.2015 r.

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelnikom: Przemowi i Siepaczowi :)

Skorzystaj ze skumulowanych promocji Citibanku: zdobądź 200 zł, wideorejestrator Mio MiVue oraz 3000 punktów powitalnych PAYBACK - złóż wniosek o kartę Citibank BP-PAYBACK

55 komentarzy:

 1. Po moneybacku i otrzymaniu nagrody można zrezygnować z karty??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można. Regulaminy nie mówią nic o konieczności utrzymywania jej przez dłuższy czas.

   Usuń
 2. Rozumiem więc, że mogę również kupić LPG i żeby podbić rachunek dokupić doładowanie telefonu (mam nadzieję, że mają na Bp), zapłacić za to wszystko i dostanę zwrot??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie tak to wygląda.

   Usuń
  2. Dla przykładu: jeśli w takiej sytuacji na stacji BP wydasz 200 zł wówczas kwota ta zostanie podzielona przez średnią cenę PB 95. W lipcu było to np. 4,97 zł/l. Z bankowej kalkulacji wyjdzie więc, że zatankowałeś ok. 40 litrów PB 95 i tyle dostaniesz zwrotu w złotówkach. Wychodzi okazały 20-procentowy moneyback!!

   Usuń
 3. Jeśli mam umowę na czas określony - do 31.03.2016 r., 1300 PLN na rękę to jest szansa na kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na stronie z formularzem kontaktowym jest informacja o wymogach minimalnych:
   "Podstawowe wymagania: wiek - minimum 21 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm - min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata"
   Należy jednak pamiętać, że ocena kredytowa jest przeprowadzona indywidualnie.

   Usuń
 4. Czy płatności na stacji od których będzie naliczany moneyback też zaliczają się do sumy 1000 zł którą trzeba wydać by dostać wideorejestrator??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma przeciwwskazań. Możesz ugrać dwie pieczenie na jednym ogniu - dostaniesz od razu i zwrot 200 zł i wideorejestrator.
   PS. Za tysiaka jednorazowo to musisz chyba jakąś ciężarówkę zatankować ;)

   Usuń
  2. Można kupić kartę podarunkową BP SuperCard doładowaną na 50, 100 lub inną dowolną kwotę do 600 zł. A więc najłatwiej kupić 2 karty po 500 zł i koniecznie zapłacić razem za nie kartą Citi naraz (wydamy tysiąc złotych i zwrot złotówek też nastąpi od całej kwoty jednorazowo). A z kart BP SuperCard możemy wydawać sobie ze spokojem później

   Usuń
  3. Świetny pomysł :-) A jeszcze możesz komuś z rodziny lub znajomych kartę pchnąć i będziesz już w ogóle do przodu. Taki mam zamiar.

   Usuń
  4. Jeśli tak zrobię i otrzymam 200 zł, czy tą kwotę też muszę wydać z karty, czy mogę dopłacić 800 zł, aby spłacić kredyt?

   Usuń
  5. 200 zł pójdzie w poczet spłaty wykorzystanej na dany moment kwoty; a jeśli będziesz mieć kartę spłaconą to powstanie nadpłata do wykorzystania (tj. zrobienia płatności).

   Usuń
 5. Promocja świetna. Szkoda tylko, że jak parę miesięcy temu składałam wniosek o kartę z tabletem to nie miałam zdolności kredytowej ;(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To że kiedyś nie miałaś zdolności kredytowej, nie znaczy, że nie masz jej teraz więc wniosek zawsze możesz spróbować złożyć.

   Usuń
 6. do kiedy ta promocja bo na razie to musze wydać w Credit A. 500 Eurobanku 400 i Inteligo 200 i 4 tranzakcje w BPH?

  OdpowiedzUsuń
 7. Na stacji można oprócz paliwa dokonać jeszcze jednego sporego wydatku, mianowicie papierosy, ktoś kto pali lub ma w rodzinie/znajomych "palacza" może się dogadać, wagon to 10x14 zł, w miesiącu 3 wagony więc ok 400 zł, można kupić na 2 msc np i już mamy prawie 1000 zł.

  OdpowiedzUsuń
 8. Czy opłatę miesięczną można anulować wykorzystując punkty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Punkty payback to inne punkty niż te przy karcie MC World, do której są tablet, smartfon lub zegarek. Zostaje

   Usuń
 9. Ja zawsze tankuje na Auchan ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Jak można później wypowiedzieć umowę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oddział, list, infolinia i bankowość internetowa co najwygodniejsze

   Usuń
 11. Wniosek wysłałem wczoraj, dziś zadzwoniła miła pani z banku. Decyzja szybka, mam przygotować wyciąg z konta i czekać na kuriera. CitiPhone chciałem już wyłączyć ale będę mógł dopiero gdy dostanę kartę.

  OdpowiedzUsuń
 12. Przyszedł mail "Gratulujemy wygranej MIO Mivue 600" :) Więc czekam na kuriera.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie tak samo :) Bardzo sprawnie poszło!

   Usuń
 13. dostałem kartę 8.09, aktywowałem ją, a do dzisiaj nie mogę płacić ponieważ limit kredytowy wynosi 0 zł

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Udało się wyjaśnić sprawę z tym zerowym limitem?

   Usuń
  2. u mnie nie, mam ten sam problem... ;/

   Usuń
  3. dzisiaj limit został zatwierdzony po kontakcie przez citi online
   chyba ktoś czyta bankobranie :)

   Usuń
 14. Kamerka dziś do mnie dotarła, a lada moment trafi na allegro.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie wczoraj również przyjechał kurier i przywiózł wideorejestrator

   Usuń
 15. Czy ktokolwiek otrzymał zwrot za paliwo? Ja warunki spełniłem (płatność w sierpniu) i zwrotu brak.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pytanie czy Ci się te płatności zaksięgowały w sierpniu czy dopiero we wrześniu? Ja kartę wyrabiałem dopiero we wrześniu i czekam na zwroty za wrzesień

   Usuń
  2. Zwrotów za paliwo też nie dostałam. Pisz reklamację, ja wczoraj napisałam w Citionline.

   Usuń
  3. Zwrot zaksięgował się w sierpniu i zwrotu brak.

   Usuń
  4. Zakupy zrobiłem w sierpniu. Zwrot otrzymałem. Co prawda dzisiaj dopiero jest on widoczny, ale za to datą z końca września. Może tego typu transakcje są widoczne z opóźnieniem i trzeba kilka dni odczekać?

   Usuń
  5. u mnie też zwrot jest.

   Usuń
 16. Zobaczcie sobie tą promocje linku usunięty

  OdpowiedzUsuń
 17. Dziś wpłynął zwrot za wrzesień.

  OdpowiedzUsuń
 18. Dostaliscie mail o rejestratorse za spełnienie warunków we wrześniu?

  OdpowiedzUsuń
 19. 40min na infolinii (dzwonili po 20 min od rejestracji), kurier na drugi dzień. Uzyskałem wstępną akceptację (nie bez problemów - na hasło "spółka cywilna" i "ryczałt" pani trochę spanikowała). Zażądali wyciągu z konta 3mies. (chodziło chyba o podatki), i PIT za poprzedni rok.
  Po wszystkim po tygodniu przyszła odpowiedź, że ich system nie umożliwia wydanie karty (;-((

  Banki są to jednak najbardziej skostniałe instytucje w Polsce- nawet US i ZUS poszły do przodu. Brak procedury powoduje odrzucenie klienta, który ma firmę od 15 lat, płaci min. 2tys miesięcznie obecną kartą
  i generuje stały przychód.
  Nadal preferowane są osoby z umową o pracę choćby czasową... jakby to miało coś gwarantować.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się. Osoby z działalnością gospodarczą, a najczęściej właśnie na ryczałcie mają najtrudniej.

   Usuń
 20. Dzisiaj dostałem rejestrator :)

  OdpowiedzUsuń
 21. Warunki spełnione we wrześniu. W październiku był mail i wczoraj kurier z wideorejestratorem

  OdpowiedzUsuń
 22. witam

  czy ktoś wie jak wymienić punkty powitalne (1500) payback na zniesienie opłaty za kartę?
  Bo nie ma informacji takiej w katalogu nagród PB
  i kiedy taka opłata jest pobierana - za rok od dostania karty ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. punktów payback nie wymienisz na zwolnienie z opłaty; są punkty lojalnościowe (ale nie payback) w programie punktowym przy karcie MC World (w innej promocji), ale to zupełnie co innego

   Usuń
 23. Czy ktoś mógłby potwierdzić że myk z kartami podarunkowymi działa? Chodzi mi o wydanie 1000zł na karty podarunkowe BP jedną płatnością, a co za tym idzie automatyczne spełnienie wszystkich warunków. Z góry dzięki za potwierdzenie że taki sposób działa :)

  OdpowiedzUsuń
 24. 14.09 dostałem kartę, 18.09. zrobiłem "zakupy", no a dalej mail, kurier z kamerką i też już zwrot zaksięgowany - na szczęście przed spłatą karty więc wszystko poszło elegancko. Szkoda, że Citi nie ma jeszcze jakiś promocji z kontami, a tylko z kartami. Bo z promocji tego banku jestem przezadowolony.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jak z wypowiedzeniem? Złożyłeś? Odezwali się już i zaproponowali coś korzystnego??

   Usuń
 25. 07/11/2015 Citibank Wiadomość od Citi Handlowy

  Drogi Kliencie,

  Informujemy, że w związku z pozytywną reakcją Posiadaczy Kart Kredytowych Citibank BP-PAYBACK,
  oferta specjalna obowiązująca na stacjach BP zostaje przedłużona do 31 grudnia 2016 roku.
  Dzięki temu nadal będziesz mógł korzystać z atrakcyjnego przelicznika punktów za transakcje
  na stacjach BP: Za każde 2 zł wydane na stacjach BP otrzymujesz 1 punkt. Szczegółowe informacje
  znajdziesz na www.citihandlowy.pl w zakładce poświęconej Karcie Kredytowej Citibank BP-PAYBACK.
  Warunki ograniczone czasowo w Regulaminie Programu lojalnościowego dla Posiadaczy Karty
  Kredytowej Citibank-BP PAYBACK obowiązującym od 1 stycznia 2016 mogą zostać przedłużone
  i powtarzać się w przyszłości.

  OdpowiedzUsuń
 26. Wydałem 1000 20 stycznia i teoretycznie powinni mnie poinformować o przyznaniu nagrody do 14.02 zalogowaniem się do systemu oczywiście zaraz jak założyłem kartę. Też tak mieliście że się spoźniali z mailem informacyjnym? Bo tak myślę czy czekać jeszcze czy już reklamować?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdarzyło się. Ale składałbym już reklamację w CitiOnline. Po co czekać?

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...