Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Super Duet Lokat w Toyota Bank z premią 140 zł. Promocja Agory - edycja II

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

4.08.2015

Super Duet Lokat w Toyota Bank z premią 140 zł. Promocja Agory - edycja II

Wraca promocja Toyota Banku, w której oprócz odsetek z lokaty, do wzięcia jest premia aż 140 zł.

I to ta premia zdecydowanie "podbija" zyski oszczędzających. Przy założeniu lokat na najniższe wymagane kwoty, dodatkowy bonus jest ponad dwukrotnie wyższy od samych odsetek z lokat! Aby myśleć o udziale w promocji trzeba posiadać min. 8 000 zł. 

Co zrobić by zarobić? Krok po kroku:
 • najpóźniej do 18.08.2015 r. zarejestruj się na stronie promocji
 • na podany w rejestracji adres email otrzymasz maila z linkiem dzięki któremu złożysz wniosek o Konto Jedyne - należy wówczas we wniosku "wyrazić zgodę na przesyłanie informacji handlowych o ofercie Banku za pomocą poczty elektronicznej i wiadomości SMS, oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu marketingu bezpośredniego Banku"
 • maksymalnie w ciągu dwóch dni roboczych od złożenia wniosku, skontaktuje się z Tobą konsultant banku celem potwierdzenia wniosku i umówienia kuriera za pośrednictwem którego zawrzesz umowę (kurier powinien pojawić się w ciągu kolejnych trzech dni roboczych po rozmowie z konsultantem)
 • w ciągu 14 dni kalendarzowych (ale nie później niż do 15.09.2015 r.) od uruchomienia konta, załóż lokatę Plan Depozytowy na kwotę min. 3 000 zł
 • w ciągu 30 dni kalendarzowych (najpóźniej do 15.10.2015 r.) od daty uruchomienia Planu Depozytowego, załóż lokatę Depozyt Plus na kwotę min. 5 000 zł 
Zgodnie z regulaminem promocji, należy również: 
"- utrzymać saldo minimum 3000 zł na lokacie Plan Depozytowy na 80 dni przez wymagany okres 80 dni; 
- utrzymać saldo minimum 5000 zł na lokacie Depozyt Plus przez minimum pełne 4 miesiące (licząc od dnia uruchomienia lokaty);"
O  przyznaniu nagrody, Agora czyli organizator promocji, powiadomi najpóźniej do 18.02.2016 r. Otrzymasz maila, na który będzie należało zareagować. Niezbędne będzie bowiem, najpóźniej do 25.02.2016 r.) zalogowanie się na stronie promocji i podanie danych niezbędnych do wypłaty premii - podać będzie trzeba m.in. numer Konta Jedynego otwartego w promocji - rachunek ten powinien być aktywny do 4.03.2016 r., czyli do momentu wypłaty premii.

Ważna uwaga: zdarzają się sytuacje, gdy maile od organizatora akcji trafiają do takich folderów poczty, jak "spam", "wiadomości-spam", "oferty" lub "inne". Aby nie umknął Ci dopiero przyszłoroczny mail powiadamiający o przyznaniu nagrody, zapisz się na newsletter Bankobrania. Otrzymasz dodatkowe przypomnienie o bardzo ważnym terminie uzupełnienia danych niezbędnych do wypłaty premii.

Terminów sporo, więc jest i prezentacja graficzna:


To nie pierwsza tego typu promocja Toyota Banku, przygotowana wspólnie z Agorą. Jeśli jednak brałaś/-eś udział w poprzednich edycjach, tym razem nie uda Ci się zarobić. W regulaminie widnieje bowiem zapis:
"Uczestnikami Akcji nie mogą być: (...) klienci Partnera, posiadający przed dniem 04.08.2015 roku Konto Jedyne i/lub Plan Depozytowy na 80 dni i/lub Depozyt Plus na okres 6 miesięcy"
Ale jeśli z promocji nie są wykluczeni Twoi najbliżsi to zawsze może ją komuś polecić. Udział może wszak wziąć współmałżonek, ktoś z rodziców albo  inna zaufana osoba.

Prześwietlenie produktów otwieranych w promocji


Tradycyjnie przy okazji promocji, przyglądam się również produktom, które należy założyć aby skorzystać z premii.

Konto Jedyne kosztuje 2,49 zł miesięcznie. Do konta wydawana jest bezwarunkowo darmowa karta.

Posiadanie karty nie jest obowiązkowe, ale daje możliwość zwrotu opłaty za konto. Opłata ta pobierana jest "z góry" w pierwszym dniu miesiąca, ale jeśli w miesiącu tym wykonasz płatności kartą na sumę min. 400 zł, wówczas bank zwróci Ci pobraną kwotę opłaty za konto.

Plan Depozytowy to 80-dniowa lokata z oprocentowaniem 3% w skali roku dla kwoty od 3 000 do 7 000 zł. Każdy klient może założyć nawet siedem lokat tego typu,

Depozyt Plus jest 6-miesięczną lokatą ze stałym oprocentowaniem 2,6% w skali roku. Minimalna kwota jaką należy zdeponować na potrzeby promocji to 5 000 zł. Maksymalnie możesz jednak wpłacić do 50 000 zł.

Lokaty założysz w systemie bankowości internetowej Toyota Banku. Tam również możesz złożyć dyspozycję wcześniejszego zerwania lokaty (co w myśl regulaminu promocji jest możliwe dla Depozytu Plus po 4 miesiącach), ale pamiętaj, że zysk z odsetek będzie wtedy zdecydowanie skromniejszy: bank wypłaci wówczas 0,1 należnych odsetek.

44 komentarze:

 1. W porównaniu do poprzedniej edycji, w tej trzeba potwierdzić zgody marketingowe, więc nie zapomnijcie o tym przy wypełnianiu wniosku!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ale wszystkie, czy tylko te, bez których dalej nie można pójść podczas składania wniosku?
   A jeśli wszystkie, można później "doznaczyć" te, których nie zaznaczyłem?

   Usuń
  2. Nie wszystkie - tylko te dotyczące maili i SMSów od banku, więc przede wszystkim zgodę nr 2, no i pozostałe które są obowiązkowe bez których dalej byś nie wysłał wniosku.

   Usuń
 2. Umowa tylko kurierem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jedyna opcja. Ale adres dla kuriera można jednak wskazać inny niż adres korespondencyjny więc może też przyjechać do pracy. Przerabialem w poprzedniej edycji.

   Usuń
 3. Plan Depozytowy powinienem założyć do 14 dni od uruchamiania konta. A kiedy jest ono uruchamiane? Jak się dowiem?

  OdpowiedzUsuń
 4. Plan Depozytowy powinienem założyć do 14 dni od otwarcia konta. A jak się dowiem z jaką datą zostało otwarte?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 2-3 dni po kurierze dostaniesz sms/mail z info o otwarciu konta. Od tego momentu będzie się liczyć 14 dni

   Usuń
 5. Czy w praktyce tak się wyłaniają? 2 dni telefon, 3 dni kurier czy to iluzoryczne? Zależy mi by wyrobić się przed wyjazdem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie w zeszłej edycji były idealnie te terminy. Pamiętaj jednak, że chodzi o dni robocze

   Usuń
  2. Potwierdzam, u mnie też wszystko poszło szybko w terminach.

   Usuń
 6. Poczekam aż dowiedzą się że jest XXI wiek i zrobią aktywację bez konieczności umawiania się z kurierem i czytania umowy w jego obecności. Pas.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj tam, masz dwa egzemplarze - ważne by były takie same. Możesz sobie spokojnie przeczytać wzdłuż i wszerz. Masz przecież czas na odstąpienie od umowy. Ale to standardowa umowa, bez żadnych kantów, którą podpisało zapewne tysiące osób i tysiące osób bez perturbacji korzysta z konta / samej promocji.

   Usuń
 7. Czy to się jeszcze opłaca? Lokaty 3%, 2,6%, płatne konto, utrzymywanie przez pół roku...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Plan Depozytowy: 3000 zł x 3% w skali roku x 80 dni = 15,98 zł
   Depozyt Plus: 5000 zł x 2,6% w skali roku x 6 miesięcy = ok. 52,65
   Premia: 140 zł
   Koszty: 7 x 2,49 zł = 17,43 zł
   Zarobisz: 191,20 zł

   Najlepsza aktualnie lokata 6-miesięczna Idea Cloud z 3,45% w skali roku, przy kwocie 8000 zł da zarobić : 111,78 zł. Pomijając już fakt, że jeszcze 800 zł „przeleży” w tym czasie na ROR bez procentów – bo musisz 1/10 kwotyIdea Cloud trzymać na koncie.

   Różnica na korzyść Super Duetu lokat to prawie 80 zł + to co zyskasz od 3000 zł z Planu Depozytowego (bo trzeba pamiętać, że środki tam będą pracować wyłącznie przez 80 dni; a do wyrównania bilansu z Idea Cloud potrzeba jeszcze 102 dni; więc dając tą kwotę na tyle np. na konto oszczędnościowe - dajmy na to 3% - uzyskasz dodatkowo nieco ponad 20 zł).

   Tym samym różnica pomiędzy Super Duetem, a lokatą Idea Cloud zwiększa się i wynosi już ponad 100 zł.

   Usuń
  2. Nadaję Ci tytuł "Naczelnego buchaltera internetu" :)

   Usuń
  3. @Anonimowy 5 sierpnia 2015 12:32, prawdopodobnie nic dodać, nic ująć ;)

   Usuń
 8. Są całkiem słowni. Wniosek złożyłem 4 VIII, dziś zadzwonili, krótka rozmowa - właściwie tylko umówienie kuriera, adres do miejsca pracy wskazałem bez problemu. Kurier ma być w poniedziałek, ale będzie się jeszcze osobno kontaktować.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziś zadzwonili. Rozmowa krótka wybitnie. Chyba najkrótsza jaką dotychczas przeprowadzono ze mną przy okazji zakładania czegoś czegoś banku.

   Usuń
 9. u mnie jeszcze szybciej- pół godziny po wypełnieniu wniosku żony zadzwonił konsultant, do mnie godzinę po. Umówiliśmy się na kuriera w poniedziałek.

  OdpowiedzUsuń
 10. Dostałem smsa, że konto aktywne, więc rozumiem, że mogę założyć już lokaty. nawet obydwie tego samego dnia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz. Pierwszy załóż jednak Plan Depozytowy, a dopiero potem Depozyt Plus.

   Usuń
 11. kurier dojechał do Was w umówionym terminie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie był dopiero po 4 dniach od telefonu z banku

   Usuń
 12. We wniosku o otwarcie konta są 4 zgody po lewej i 2 po prawej. Które dokładnie muszą być zaznaczone?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dwie pierwsze bo tam są zgody marketingowe i na wiadomości mailowe i SMS (zgodnie z regulaminem promocji to one są wymagane), trzecia mówi o BIKu więc niewymagana. Czwarte pole wydaje mi się nieobowiązkowe, bo mówi o przetwarzaniu danych dopiero po wygaśnięciu umowy (ale wyraziłem zgodę - i tak wycofam ją przy zamykaniu konta). Te dwie z prawej to p-wsza jest obowiązkowa - bez wyrażenia dalej nawet nie przejdziesz. Szósta dotyczy marketingu - wyraź zgodę.

   Usuń
  2. Dzięki. W regulaminie jest prosto - wyraź zgodę na to i na tamto. Odważnie klikam dalej, a tu - bęc! i zbaraniałem. Dzięki raz jeszcze!

   Usuń
  3. Ale po co 1. zgoda ma być zaznaczona? Ona dotyczy Grupy Toyota. Dopiero 2. w treści odpowiada wymogom regulaminu i powinna być na tak. 3. i 4. też nie są potrzebne. 5. i 6. muszą być. Poprawcie mnie jeżeli się mylę.

   Usuń
  4. "wyrazić zgodę na przesyłanie informacji handlowych o ofercie Banku za pomocą

   poczty elektronicznej i wiadomości SMS, oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie

   danych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu marketingu

   bezpośredniego Banku;"
   tak mówi regulamin, czyli muszą być 2, 5 i 6.

   Usuń
  5. Ale jednak Klauzula informacyjna przy pierwszym mówi, że pierwsze trzeba by wziąć udział w promocji

   Usuń
  6. Ale jednak Klauzula informacyjna przy pierwszej zgodzie mówi, że trzeba pierwszą zaznaczyć by wiząć udział w promocji.

   Usuń
 13. Witam, a dlaczego nikt nie napisał że trzeba potwierdzić serwis medyczny i moto ... które są płatne ..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież nie potrzeba.

   Usuń
  2. Tego się w ogóle nie dało odznaczyć. Ile to kosztuje i czy da się z tego zrezygnować?

   Usuń
  3. Nie da się odznaczyć ale serwis medyczny i serwis moto jest za darmo przy wyborze konta jedynego. Concierge jest 5zł za miesiąc i można odznaczyć, a serwis domowy też za 5zł i można odznaczyć.

   Usuń
  4. Oba serwisy kosztują po 8 zł./miesięcznie. Czekam na telefon i jeśli mi tego nie wyłączą rezygnuje z konta. Nie wiele z zysku zostanie.

   Usuń
  5. Pakiety Moto i Medyczny są darmowe - informacja na ten temat znajduje się na str. 3 tabeli opłat i prowizji dla konsumentów:
   "Serwis Medyczny 8 zł miesięcznie (dla Konta Jedynego w cenie Konta)"
   "Serwis Moto 8zł miesięcznie (dla Konta Jedynego w cenie Konta)"

   Usuń
 14. plan depozytowy jest juz 2,6 % w skali roku ;(

  OdpowiedzUsuń
 15. sorki, poprawka - 2,75 %

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety. Uderza to zwłaszcza w tych co w powyższej promocji jeszcze tej lokaty nie otworzyli.
   Mniej o 0,25% w skali roku, na 3 000 zł oznacza o 1,32 zł mniejsze odsetki. Nie jest źle, ale zawsze szkoda.

   Usuń
 16. depozyt plus tez nizej - 2,35 % :(

  OdpowiedzUsuń
 17. faktycznie gdyby nie premia 140 zł to za cholerę z tego bym nie skorzystał ;)

  OdpowiedzUsuń
 18. Chciałam dzisiaj założyć lokatę na 80 dni. Loguję się i na stronce banku pojawia się komunikat: "Upłynął czas na składanie wniosków o założenie konta. Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń w konkursie." Fakt, że maila dostałam 17.08.2015 o godz.20:06, ale w tym mailu napisane było: "Informujemy, że w ciągu 2 dni skontaktujemy się telefonicznie celem potwierdzenia przyjęcia wniosku." Wciąż czekam na telefon. Sms o zakończeniu przetwarzania dokumentów dostałam 25.08.2015, więc nie rozumiem o co chodzi. Chyba nici z zarobku-prawda Mr.Złotówka? Chyba trzeba czekać na następną promocję.
  Proszę o odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z pierwszej części myślałem, że bank się skutecznie z Tobą nie skontaktował. Ale jeśli otrzymałaś już sms to jak rozumiem kurier jednak był? Jeśli umowa jest zawarta to teraz nie pozostawałoby nic innego jak założenie lokat. 14 dni na Plan Depozytowy liczy się od dnia otwarcia konta czyli od daty sms-a. Jeśli jednak umowa nie została zawarta to raczej trzeba zaczekać do kolejnej okazji.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...