Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Orange Finanse: 150 zł zwrotu za faktury, do 100 zł ekstra doładowania + konto oszczędnościowe 3,5%

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

22.08.2015

Orange Finanse: 150 zł zwrotu za faktury, do 100 zł ekstra doładowania + konto oszczędnościowe 3,5%

Wystartowała nowa promocja Orange Finanse.

Tym razem do zgarnięcia jest mniej niż w poprzednich edycjach akcji banku będącego efektem współpracy Orange i mBanku. Ale teraz jest o wiele łatwiej, bo w praktyce nie musimy wykonywać żadnych transakcji kartą i telefonem. Wystarczy wpływ na konto i opłacanie z niego faktur.

Orange Finanse oferuje trzy promocje, które możemy śmiało skumulować. Najbardziej opłaci się to jednak klientom korzystającym z usług Orange (lub co najmniej opłacającym faktury od tego operatora). Do wzięcia jest 150 zł zwrotów za faktury, 50% więcej za doładowanie, a dla oszczędzających podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym do poziomu 3,5%.

Promocja "25 zł mniej za fakturę Orange"


Udział w promocji mogą wziąć osoby, które złożą wniosek i zawrą umowę o konto osobiste w Orange Finanse, wyrażając jednocześnie zgodę na przystąpienie do promocji. Premia wypłacana jest w transzach po 25 zł przez sześć miesięcy, w których spełniane będą następujące warunki:
 • opłacona zostanie faktura na rzecz Orange Polska 
 • wpłynie kwota min. 1 000 zł (uwaga: wpływy na konto nie sumują się!)
Zgodnie z regulaminem promocji:
"Zwrot będzie naliczany Uczestnikowi Promocji w tych z 6 pierwszych pełnych miesięcy kalendarzowych liczonych od otwarcia Konta Osobistego, w których powyższe warunki zostaną spełnione łącznie."
W promocji można uzyskać razem nawet 150 zł zwrotów. Każda premia 25 zł ma być wypłacana do końca miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. Do promocji można przystąpić najpóźniej do 12.11.2015 r. (liczy się moment otwarcia konta).

"50% więcej za doładowanie przez Orange Finanse"


Promocyjne doładowanie otrzymają osoby, które doładują konto abonenta Orange (taryfy Nowe Orange Go, Orange POP, Orange One, Orange Yes na kartę w Orange oraz Mobilnej Sieci Orange korzystających z ofert Mix) za pośrednictwem bankowości elektronicznej lub za pomocą aplikacji mobilnej Orange Finanse. Doładowanie należy wykonać w okresie od 16.08. do 9.11.2015 r. kwotą 5, 10, 30, 40, 50, 100 lub 200 zł. Wówczas operator w ciągu 24 godzin doda bonus będący równowartością połowy wykonanego doładowania (odpowiednio od 2,50 zł do 100 zł). Środki przyznane w ramach bonusu mogą być wykorzystane jedynie w okresie 14 dni. Szczegóły w regulaminie.

Promocja "Dobry Start z Orange Finanse"


Ostatnia z promocji to pakiet powitalny dla nowych klientów Orange Finanse, którzy konto założą najpóźniej do 12.11.2015 r. Promocja ta wiąże się z specjalnymi warunkami limitu kredytowego w koncie lub kredytu gotówkowego, ale z punktu widzenia bankobiorców, nie będę się nad nimi pochylał, a jedynie nad promocyjną stawką oprocentowania konta oszczędnościowego. Jest to 3,5% w skali roku, gwarantowane przez okres trzech miesięcy od momentu otwarcia konta maksymalnie dla kwoty 10 000 zł. Szczegóły w regulaminie.

Prowadzenie konta osobistego w Orange Finanse jest bezwarunkowo darmowe. Darmowa jest również karta... choć tu może pojawić się "miesięczna opłata za korzystanie z bankomatów na terenie kraju (wypłaty gotówkowe)" wynosząca 5 zł. Opłaty tej nie poniesiesz jeśli w danym miesiącu wykonasz co najmniej pięć płatności kartą lub w sytuacji gdy po prostu nie będziesz wypłacać gotówki z bankomatów.

Skorzystaj z kumulacji promocji, złóż wniosek o konto w Orange Finanse

21 komentarzy:

 1. Czasem jednak warto zaczekać. I cieszę się, bo tak zrobiłem. Wcześniej było 600 zł, ale trzeba było płacić telefonem lub naklejką i inne cuda wianki a na zwrot czekać 8 miesięcy... To już lepiej mieć te 150 zł za nic nie robienie ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy na promocję łapią się też osoby opłacajacych fv w nju mobile?
  Czy w promocji może wziąć udział obecny klient mBanku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obecny klient mBanku może bo Orange Finanse działa odrębnie względem mBanku tak jak T-Mobile UB to nie Alior. Ale z tym nju mobile to się zastanawiam też bo dobrze by było ;)

   Usuń
  2. Niestety, nju mobile się nie kwalifikuje. Znajomy sprawdzał.

   Usuń
  3. No niestety nju mobile odpada, a szkoda. Cóż trzeba szukać kogoś w rodzinie kto jest w orange

   Usuń
  4. kurde, przecież nju mobile to orange, place faktury orange nei nju mobile

   Usuń
  5. No ale co zrobisz, jak nic nie zrobisz. Nie przejdzie - sprawdzone we wcześniejszych edycjach gdzie warunek był taki sam. Ale możesz spróbować - może coś się zmieniło?! :)

   Usuń
 3. Poprzednią promocja 5% cashback przez pół roku była dla mnie hitem. Dla niej zrezygnowałem z kart innych banków (aby nie płacić za ich posiadanie) i tak już ciągne 9 miesiąc (kolejne pół roku teraz uruchomiłem na żonę). Zyski są spore a bank jest całkowicie darmowy. Teraz widzę jest trochę gorzej, ale z mojej praktyki mogę powiedzieć, że opłacane faktury nie muszą być nasze (ja oplacałem faktury rodzicom mieszkającym na drugim końcu Polski).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zwrot za wydatki to nie CASHBACK, a MONEY-BACK.

   CASHBACK to możliwość wypłaty gotówki w punkcie handlowo-usługowym podczas płacenia kartą za zakupy.

   Usuń
  2. Też mnie denerwuje gdy niektórzy moneyback określają cashbackiem. Aczkolwiek zdarza się to nawet bankom - w którejś promocji był tak zdefiniowany!! Ale dla rozróżnienia powinniśmy się tego trzymać, że moneyback to zwrot od płatności, a cashback to wypłata gotówki przy okazji zakupów

   Usuń
  3. Też jestem za zdecydowanym rozróżnieniem tych pojęć, ale faktem jest, że do niedawna banki częściej używały tych pojęć zamiennie.

   Usuń
 4. A wpływy na konto 1000 zł to musi być wynagrodzenie czy tylko zwykły przelew na taką kwotę?

  OdpowiedzUsuń
 5. Ludzie,Anonimowy 23 sierpnia 2015 15.27 ,czy tak ciężko zerknąć na Regulamin danej promocji?
  masz w nim odpowiedź na swoje pytanie:
  § 2pkt 4 "Wpływ na Konto Osobiste –przelew przychodzący spoza Orange Finanse zaksięgowany na rachunku Konto Osobiste Uczestnika Promocji w kwocie min. 1000 PLN."

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam już konto w OF, a dostałem sms z informacją o tej promocji. Dla kogo więc jest: dla tych co założą teraz to konto, czy także dla obecnych klientów?.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam podobna sytuację… może jak bedzie się chciało zamknąć konto to wtedy zaproponuja nową promocje do konta??

   Usuń
 7. Po jakim okresie mozna zrezygnwac z konta?

  OdpowiedzUsuń
 8. Z Niu jesteście pewni że nie przejdzie? Na fakturze stoi jak byk nazwa odbiorcy Orange SA. W regulaminie jest napisane opłata faktury Orange. Dzwoniłem na info pani po długiej przerwie potwierdziła. Jeśli ktoś próbował proszę o info.

  OdpowiedzUsuń
 9. Czyli tak. Obecnie mam abonament w Orange w wysokości 40 zł. Założę konto w Orange finanse. Zrobię sobie przelew z innego konta 1000 zł. Opłace fakturę i dostanę 25 zł za to zwrotu?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...