Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja mBank i Bankier.pl: załóż mBiznes Konto Start lub Komfort i zgarnij 200 zł na start

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

7.08.2015

Promocja mBank i Bankier.pl: załóż mBiznes Konto Start lub Komfort i zgarnij 200 zł na start

Masz działalność gospodarczą? Masz szansę zarobić.

Ruszyła nowa akcja promocyjna kont firmowych mBanku, tym razem przygotowana z systemem partnerskim Bankier.pl. Bardzo łatwo, bo bez dodatkowych warunków, a do tego całkiem szybko możesz dostać premię 200 zł.

W porównaniu z niedawno zakończoną promocją "600 zł na ZUS z mBiznes konto Start lub Komfort", teraz zarobić można mniej, ale zdecydowanie szybciej. Dla osób, które konto założyły we wcześniejszej akcji, premia wypłacana jest w transzach po 50 zł miesięcznie. W aktualnej promocji wymowna jest już nazwa "200 zł na start" - nagroda jest wypłacana jednorazowo i bardzo szybko.

Co zrobić by zarobić - krok po kroku:
 • najpóźniej do 31.08.2015 r. zarejestruj się na stronie promocji i złóż wniosek o mBiznes konto Start lub mBiznes konto Komfort
 • w ciągu miesiąca od złożenia wniosku, ale nie później niż do 30.09.2015 r. zawrzyj umowę o konto
 • najpóźniej do 25.10.2015 r. (aczkolwiek pewnie nastąpi to wcześniej, gdyż w takim terminie ma się promocja zakończyć) otrzymasz maila informującego o przyznaniu premii - na stronie promocji uzupełnij wówczas dane niezbędne do jej przekazania (należy podać numer rachunku otwartego w promocji)
 • w ciągu 14 dni roboczych od momentu w/w powiadomienia otrzymasz premię 200 zł

Zasady są więc banalnie proste i nie wymagają dodatkowych aktywności typu: regularne wpływy, przelewy do ZUS/US czy transakcje kartą (ba, o karcie regulamin promocji nawet nie wspomina, co oznacza brak konieczności wnioskowania o plastik).

Jeśli chcesz wziąć udział w promocji, pod uwagę musisz wziąć jeszcze następujący zapis:
"Uczestnikiem Promocji nie może być osoba która przed dniem wykonania czynności opisanych w Pkt II.4 Regulaminu (czyli rejestracji w promocji i otwarcia konta - przyp. Mr. Złotówa), została zarejestrowana jako wnioskodawca w zakresie któregoś z Produktów mBank"
Regulamin promocji nie wspomina nic o kwestiach podatkowych, ale w tego typu promocjach kierowanych do klientów firmowych to na uczestniku promocji spoczywa obowiązek rozliczenia podatku - premia stanowi bowiem przychód.

Na koniec tradycyjnie prześwietlam rachunki, które można założyć w promocji.

mBiznes Konto Start jest rachunkiem proponowanym "młodym" firmom, które działają nie dłużej niż 12 miesięcy. Jest ono prowadzone na preferencyjnych warunkach cenowych w stosunku do mBiznes Konta Komfort (dla firm z dłuższym stażem). Szczegóły przedstawia poniższa tabela:


mBiznes Konto Start
Biznes Konto Komfort
Opłata miesięczna za prowadzenie konta
0 zł przez okres pierwszych 12 miesięcy – później konto „przechodzi” na taryfę dla mBiznes Konto Komfort
25 zł
Liczba darmowych przelewów w miesiącu
5
20
Koszt przelewy poza pakietem bezpłatnych
1,50 zł
1,50 zł
Opłata za kartę
0/5 zł
opłata nie jest pobierana, jeśli w danym miesiącu zostaną wykonane płatności kartą na sumę min. 200 zł
0 zł


4 komentarze:

 1. Ooo po Comperii i Agorze, Bankier się obudził. Może to zapowiedź zmian na jeszcze lepsze?

  OdpowiedzUsuń
 2. Konto jest z kartą czy można brać bez?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można bez karty bo regulamin nic o niej nie mówi. A więc jeśli nie ma wymogu to nie trzeba. Tak samo było w poprzednich promo kont firmowych mBanku.

   Usuń
 3. Jak kiedyś miałam tam biznes konto i nadal mam konto prywatne, to się kwalifikuję do promocji czy nie?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...