Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: "Zarabianie za przelewanie” - premia 200 zł od Banku BPH

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

21.08.2015

"Zarabianie za przelewanie” - premia 200 zł od Banku BPH

Ruszyła nowa promocja Banku BPH dla nowych i obecnych klientów.

Jak to bywa w promocjach BPH, zasady akcji są całkiem proste. Do wzięcia jest łącznie nawet 200 zł przy niedużej aktywności jaką należy się wykazać. Jest tylko jedna wada. Ale spora. To promocja dla wybranych osób, zaproszonych przez bank.

Oferta skierowana jest do: 
 • obecnych klientów (posiadających jeden z rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych: Sezam, Kapitalne Konto, Lubię to! Konto, Srebrny Sezam, Sezam Max, Dopasowane Konto, Maksymalne konto, Złoty Sezam, Sezam Junior, Sezam Student, Cool konto) oraz 
 • nowych klientów, którzy dopiero teraz założą konto osobiste w Banku BPH (Kapitalne Konto, Lubię to! Konto, Dopasowane Konto lub Maksymalne konto),
którzy od banku otrzymali propozycję udziału w promocji. Dla obecnych (wybranych) klientów zaproszenia wysłane zostały listownie oraz w poczcie wewnętrznej systemu bankowości internetowej BPH. Jak wyglądała dystrybucja zaproszeń dla nowych klientów? Co to są za klienci? Odpowiedzi na te pytania nie uzyskałem.
Jeśli nie łapiesz się na promocję BPH, sprawdź inne aktualnie dostępne sposoby na zarobek: 360 zł za otwarcie Konta 360° lub 360° Student (dostępne już tylko do 27.08. albo z programu poleceń "Mam Inteligo", w którym zyskasz 100 zł za otwarcie konta i po 50 zł za każde skuteczne polecenie. A ledwie od wczoraj możesz skorzystać z gwarantowanej premii do 60 zł od Agory i mieć szansę na jeden z 27 tabletów w konkursie.
Zresztą informacje o promocji "Zarabianie za przelewanie" na stronie internetowej Banku BPH są dość skrzętnie ukryte, a gdy dzwoniłem na infolinię, konsultant dopytywał mnie skąd w ogóle wiem o promocji w sytuacji gdy nie otrzymałem zaproszenia? No cóż. Przed bankobiorcami nic się nie ukryje ;) Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelnikowi Markowi. A czy ktoś z Was otrzymał propozycję od banku i ma otwartą drogę do udziału w promocji?

Dalej warunki promocji są już takie same dla obecnych, jak i nowych klientów. Wypłata premii rozbita jest na 8 miesięcy, co oznacza comiesięczne transze premii w kwocie 25 zł. Aby je uzyskiwać należy zapewnić:
 • wpływy na konto w łącznej wysokości co najmniej 1 000 zł miesięcznie 
 • zaksięgowanie transakcji kartą na łączną kwotę min. 200 zł miesięcznie
Zgodnie z regulaminem promocji, bank jako wpływy rozumie:
"przelewy przychodzące z rachunków prowadzonych w innych bankach, których Klient nie jest posiadaczem lub współposiadaczem; przelewy z innych rachunków prowadzonych w Banku BPH S.A. (z wyłączeniem rachunków prowadzonych przez Biuro Maklerskie Banku BPH S.A.), których Klient nie jest posiadaczem lub współposiadaczem; przelewy z tytułu wypłaty kredytu gotówkowego lub transzy kredytu gotówkowego udzielonego przez Bank BPH S.A. oraz wpłaty gotówkowe w kasach Banku BPH S.A. oraz w Agencjach Uniwersalnych i Placówkach Partnerskich Banku BPH S.A."
W przypadku grupy obecnych klientów premie będą przyznawane począwszy "od drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu kalendarzowym otrzymania od Banku propozycji". Z kolei nowi klienci premię będą mieli przyznawaną od drugiego miesiąca kalendarzowego po miesiącu w którym konto otworzyli.

Premie mają być wypłacane do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostaną spełnione warunki promocji (aczkolwiek Bank BPH pod tym względem dość pozytywnie zaskakuje i - przynajmniej uczestnikom promocji "Pieniądze Cię lubią!" - premie wypłaca już w pierwszych dniach miesiąca).

Na końcu regulaminu jest też zapis, który ucieszy bankobiorców lubiących kumulować zyski z promocji:
"Udział w niniejszej Promocji nie wyłącza prawa do korzystania z innych promocji/konkursów/ofert specjalnych organizowanych przez Bank, o ile ich regulaminy nie stanowią inaczej."
Wydaje się więc, że to bardzo pozytywne postanowienie regulaminu pozwalające założyć Lubię to! Konto w Banku BPH także w promocji, w której można otrzymać 2 bilety do kina, spełniając banalne warunki promocji.

A to właśnie Lubię to! Konto najkorzystniej założyć w promocji "Zarabianie za przelewanie". Rachunek prowadzony jest bezwarunkowo za 0 zł. Również karta płatnicza do konta jest darmowa, ale pod warunkiem wykonania nią miesięcznie co najmniej czterech płatności na dowolne kwoty (w przypadku niespełnienia tego warunku, opłata wyniesie 6 zł). Przelewy zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej, jak i wypłaty kartą w dowolnym bankomacie w Polsce są darmowe.

Bądź na bieżąco z nowościami na Bankobraniu:

25 komentarzy:

 1. Czyli każdy nowy może skorzystać z tej promocji czy mamy założyć konto i czekać ? W artykule brakuje linka do promocji gdzie się konto zakłada i nie wiem czy każdy może skorzystać czy nie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nowi też muszą mieć zaproszenie, więc nie ma co zakładać bo możesz się nie doczekać ;)

   Usuń
 2. Mnie niestety nie wyróżnili :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Mnie wyróżnili. Pytanie jest takie patrząc na wyłączenia czy jeśli żona będzie mi przelewała kasę to warunki do promocji zostaną spełnione?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przelew od żony powinien być zaliczony ;)

   Usuń
  2. Mam wrażenie że nie będzie zaliczony.

   Usuń
  3. Nie chodzi o wrażenia, ale o definicję. A przelew od żony trudno uznać za sprzeczny z zacytowaną definicją z regulaminu.

   Usuń
 4. Da się jakoś na infolinii "ponegocjować", żeby można było wziąć udział w promocji ?
  Stronniczy Twoje konto w bph jest jakieś stare czy z promocji lubię to ? Aktywnie je użytkujesz czy nie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zaproszenia rzekomo dostają Ci którzy mają konto, a nie mają do niego karty.

   Usuń
  2. Ja dostałem list mimo, że mam kartę do konta.

   Usuń
  3. Mak konto Lubię to i trochę jestem zaskoczony, że bank BPH do 50zł (lub mniej bo innymi kartami też trzeba płacić ;)) dokłada jeszcze 25.

   Usuń
  4. @Anonimowy 21 sierpnia 2015 15:21, chyba jednak niekoniecznie. Bo już sama nazwa promocji wskazuje na zachęcenie do regularnych wpływów na konto. Ja mam konto z kartą, założone niedawno ze zwrotem 3% i zaproszenie dostałem.

   Usuń
  5. W tego typu akcjach, gdzie bank wybiórczo zaprasza klientów, naprawdę bardzo trudno znaleźć klucz wg którego ktoś jest wyróżniony, a ktoś nie. Choć bez wątpienia jest to bardzo ciekawe ;)

   Usuń
 5. Napisałem do BPH pytając o promocję. Dostałem poniższą odpowiedź:

  Szanowny Panie,

  W odpowiedzi na Pana korespondencję z dnia 19.08.2015 r. uprzejmie informuję, że na dzień dzisiejszy, Pana rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy nr (...) nie został zakwalifikowany do udziału w Promocji "Zarabianie za przelewanie".

  Jeśli będzie Pan mógł skorzystać z powyższej oferty Banku, zostanie Pan o tym poinformowany.

  Ponadto uprzejmie informuję, że Uczestnikami promocji są wyłącznie osoby, które otrzymają od Banku propozycję udziału.

  W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, proszę o kontakt z Bankiem, pod numerem infolinii 801 889 889* (z telefonów stacjonarnych) lub 58 30 07 500 (z telefonów stacjonarnych, komórkowych i w przypadku połączeń zagranicznych), a także pod adresem e-mail: KontaktBPH@ge.com. W kontaktach z Bankiem proszę posługiwać się numerem PESEL.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ostatnio dostałam pismo z BPH, ale to chyba nie ta promocja. Oferta skierowana jest do Seniorów, którzy ukończyli 55 lat. Trzeba otworzyć konto między 1.04.15 a 31.03.17. Od dnia 1.01.15 do dnia podpisania umowy o Kapitalne Konto nie posiadały konta osobistego w BPH. Zapewnią co miesiąc wpływy na te konto z tytułu świadczenia emerytalno-retowego. Zysk, to zwrot 5% na konto za płatności kartą w aptekach w całej Polsce - do 30 zł. m-cznie. 0 zł za prowadzenie konta, darmowe przelewy, kartę do konta, wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów a także pakiet ubezpieczeń (lekarz (3 razy w roku), pielęgniarka (4 razy w roku), dostawa leków lub sprzętów (3 razy w roku) hydraulik, ślusarz, elektry(bez kosztów materiałów-bez ograniczeń) pomoc drogowa (holowanie, usprawnienie pojazdu).

  OdpowiedzUsuń
 7. Również nie dostałem zaproszenia. Rozumiem, że to zemsta za wycofane zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych? :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tą zgodą może być coś na rzeczy. No cóż, trzeba żyć dalej.

   Usuń
 8. A jakim listem przychodzi powiadomienie o możliwym skorzystaniu z promocji?? Zwykły? Polecony? Pytam, bo jak zwykłym to nie zdziwię się gdy nie dotrze do mnie. Mieszkam w rewirze, gdzie takich historii jest sporo :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zwykłym listem.

   Usuń
  2. @Anonimowy 23 sierpnia 2015 20:55, po zalogowaniu do bankowości BPH możesz napisać wiadomość z zapytaniem czy bank wysłał Ci propozycję udziału w promocji.

   Usuń
  3. No i niestety odpowiedzieli mi, że nie zostałem zakwalifikowany :(

   Usuń
 9. Czy wpłata wynagrodzenia od pracodawcy może być?

  OdpowiedzUsuń
 10. Dostałem listem zwykłym zaproszenie do promocji, w bankowości online żadnej wiadomości na ten temat nie było ale myślę że list jest wystarczający :). Stały przelew tysiaka już ustawiony, będzie on skakał po kilku kontach żeby wszędzie gdzie potrzeba zaliczyć podobny wymóg :D.

  OdpowiedzUsuń
 11. Witam,
  Czy płatności karta przez Internet również sumują się i w przypadku realizacji takich płatności na kwotę większą niż 200 zł spełnione będą warunki... ?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...