Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Agora i BZ WBK: Premia do (60 zł) 80 zł + szansa na tablet Samsung

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

20.08.2015

Agora i BZ WBK: Premia do (60 zł) 80 zł + szansa na tablet Samsung

Ruszyła nowa promocja, Agory i BZWBK, w której można zyskać gwarantowaną premię.

Za samo otwarcie konta w promocji "Konto z premią" dostaniesz 50 zł 70 zł. Kolejne 10 zł trafi do Ciebie jeśli zainstalujesz aplikację mobilną i za jej pomocą otworzysz lokatę. Ale to nie wszystkie atrakcje. Codziennie w konkursie "Szybsi zyskują więcej" do zdobycia jest tablet Samsung Galaxy Tab 3 Lite WiFi.

[Aktualizacja w dn. 2.09.2015 r., g. 11: Agora podwyższyła kwotę premii gwarantowanej z 50 na 70 zł! Zmiana dotyczy zarówno osób, które dopiero teraz przystąpią do akcji, jak i tych którzy już się zarejestrowali i złożyli wniosek o konto. Szczegóły tutaj]

Promocja jest całkiem liberalna w swych zasadach, jeśli chodzi okres karencji, bowiem jej uczestnikami nie mogą być jedynie osoby posiadające konto osobiste PLN w BZ WBK na dzień 20.08.2015 r. Jeśli więc byłaś/-eś już klientem banku, a Twe konto zostało zamknięte chociażby 19.08., wówczas swobodnie możesz skorzystać z poniższej propozycji.

Aby wziąć udział w promocji i zdobyć premię wystarczy:
 • najpóźniej do 15.09.2015 r. zarejestrować się na stronie dedykowanej promocji (założysz tym samym profil, z którego może być otwarte jedno konto)
 • za pomocą linka otrzymanego na zarejestrowany adres email, potwierdzić udział w promocji i wyrazić na formularzu udostępnionym w linku zgodę na zwolnienie Banku z tajemnicy bankowej, w zakresie określonym w formularzu (chodzi w tym przypadku o dane niezbędne do weryfikacji spełnienia warunków promocji)
 • złożyć wniosek o Konto Godne Polecenia z kartą płatniczą MasterCard Omni lub MasterCard PAYBACK Omni
 • do 15.10.2015 r. zawrzeć umowę i wykonać kartą płatność (lub płatności bezgotówkowe) na łączną kwotę co najmniej 100 zł (tranzakcje można wykonać w dowolnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie)
Najpóźniej do 28.10.2015 r. Agora powiadomi Cię mailowo o przyznaniu premii - wówczas do 4.11.2015 r. będzie trzeba uzupełnić dane niezbędne do wypłaty premii (należy podać m.in. numer nadal aktywnego konta założonego w promocji). Zdarzają się sytuacje, że maile od organizatorów tego typu promocji trafiają do folderów "spam", "wiadomości-śmieci", "inne", "oferty". Ważne jest jednak by nie przegapić tego maila, gdyż czasu na uzupełnienie danych jest niewiele. Zapobiegliwie możesz zapisać się na bezpłatny newsletter Bankobrania - tam również pojawi się przypomnienie o tym ważnym terminie i sfinalizowaniu warunków promocji.

Zgodnie z regulaminem promocji, za spełnienie powyższych warunków, premia gwarantowana w wysokości 50 zł 70 zł zostanie wypłacona w terminie do 19.11.2015 r.  W tym samym terminie trafi do Ciebie premia dodatkowa 10 zł jeśli pobierzesz aplikację BZWBK24 mobile (dostępną na telefony z systemem Android, iOS oraz Widnows Phone, a także tablety z Android i iOS) i za jej pomocą do 15.10.2015 r. założysz lokatę mobilną na kwotę co najmniej 1000 zł.

W uproszczeniu, terminarz promocji przedstawiony graficznie, wygląda tak:

Konkurs „Szybsi zyskują więcej”


Oprócz premii gwarantowanej i dodatkowej, czyli w sumie 60 zł 80 zł, możesz zyskać jeszcze więcej. Przez 27 dni - w okresie od 20.08. do 15.09.2015 r. - codziennie można zdobyć również nagrodę rzeczową: Samsung Galaxy Tab 3 Lite WiFi. Nagrodę otrzyma uczestnik, który jako pierwszy danego dnia założy i zasili lokatę mobilną kwotą minimum 1000 zł oraz utrzyma ją co najmniej do 15.10.2015 r. O przyznaniu nagrody decyduje dzień, godzina i minuta założenia lokaty - w przypadku takiego samego czasu, decydująca będzie kwota zdeponowana na lokacie. Zwycięzcy konkursu o przyznaniu nagród zostaną powiadomieni mailowo do 28.10.2015 r. - wówczas w ciągu 7 dni będzie należało przekazać organizatorowi dane niezbędne do przekazania nagrody rzeczowej, a ta zostanie wysłana w terminie kolejnych 14 dni za pośrednictwem kuriera.

Premie finansowe w promocji, jak i nagrody rzeczowe w konkursie zwolnione są z podatku.

Na koniec tradycyjne omówienie produktów, które należy otworzyć w promocji.

Konto Godne Polecenia prowadzone jest za 0 zł. Karta wydawana do konta podczas wniosku to MasterCard Omni lub MasterCard PAYBACK Omni. Niestety plastik ten kosztuje miesięcznie bezwarunkowo 7 zł. Sporo. Po spełnieniu warunków powyższej promocji (tj. wydania min. 100 zł), udając się do placówki BZ WBK kartę można jednak wymienić na kartę Visa Sol lub kartę bankomatową. Pierwsza z nich będzie darmowa jeśli za jej pomocą wykonasz miesięcznie co najmniej pięć płatności na dowolne kwoty (w przeciwnym wypadku opłata wyniesie 4 zł). Z kolei karta bankomatowa jest darmowa, ale ma bardzo ograniczone funkcjonalności.

Umowę o konto i kartę można zawrzeć za pomocą przelewu autoryzującego lub za pośrednictwem kuriera. W pierwszym przypadku w internetowym wniosku o konto należy załączyć skan dowodu osobistego, a dane które pojawią się wraz z przelewaną kwotą 1 zł (imię, nazwisko oraz adres) powinny się zgadzać z tymi podanymi we wniosku. Jeśli wybierzesz opcję pisemnego zawarcia umowy rozwiązania są dwa: skan dowodu możesz załączyć we wniosku albo kserokopię dokumentu przekażesz kurierowi.

Lokata mobilna to 4-miesięczny depozyt dostępny wyłącznie za pośrednictwem aplikacji mobilnej banku. Ulokować można na nim kwotę od 1 000 do 20 000 zł, a stałe oprocentowanie wynosi 2,5% w skali roku.

Przed decyzją o skorzystaniu z powyższej propozycji, pamiętaj, że alternatywą jest (dostępna jeszcze do 31.08.) promocja BZ WBK, w której można zdobyć premię 20 euro.

92 komentarze:

 1. Zamknąłem dosłownie w poniedziałek! I w oddziale poszli mi na rękę, zamknęli od razu bez okresu wypowiedzenia. Więc wracam :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. BZW jest pod tym względem fajne. Za każdym razem jak zamykałam konto w oddziale (już 2 razy) było zamykane od ręki

   Usuń
 2. Czyli rozumie, że wyrabiam konto z kartą, wydaję 100 zł i z karty rezygnuję i też spełniam warunki by dostać premię?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz wymienić, jak pisze Złotówa, ale możesz też zrezygnować bo nic o niej regulamin nie mówi, że trzeba ją dłużej posiadać niż do momentu wydania tych 100 zł.

   Usuń
 3. Odpowiedzi
  1. Nie ma. Konto należy posiadać do momentu wypłaty premii, czyli do 19.11. Co później z nim zrobisz, wybór należy do Ciebie ;)

   Usuń
 4. :) Raczej małe zainteresowanie bedzie :) bo wiekszość ma juz konto z innej promocji :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam. Wprawdzie trochę nie na temat ale wcześniejsza promocja BZ WBK gdzie dawali 20 zł do Empiku i w sierpniu mieli rozsyłać karty pre-paid z kwotą 100 zł.
  Dostał ktoś już ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie dostałem. Ale mają czas do końca sierpnia.

   Usuń
  2. ja dostalem jakos na poczatku sierpnia, albo i na koniec lipca bo nie sprawdzam skrzynki regularnie i moglo lezec tam kilka dni.

   Usuń
  3. Ja jeszcze nic nie dostałem w sierpniu.

   Usuń
  4. Dziś wypłacili zwrot 50 zł z "Zewsząd dostępne 150 zł" - to ostania transza, dziś biegnę zamknąć konto :)

   Usuń
  5. Zwrot 50zł dostałam w piątek, karty jeszcze brak :)

   Usuń
 6. Ciekawe jak pracuje ich system zakladania lokat mobilnych i czy kazdego dnia mozna zakladac lokaty moblne na min. kwote 1000zl czy tylko jedna..... zeby wygrac tablet.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprawdzałem i niestety można założyć tylko jedną lokatę tego typu.

   Usuń
 7. A jak jest z lokatą? Trzeba ją jakiś czas trzymać czy można zaraz zlikwidować?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli chcesz założyć ją dla premii dodatkowej 10 zł to możesz zlikwidować np kolejnego dnia. Ale jeśli w konkursie chcesz liczyć na tablet z danego dnia to trzeba potrzymać do 15.10

   Usuń
  2. O premii dodatkowej "Uczestnik, który spełni warunki do otrzymania premii gwarantowanej, o której mowa w §4 oraz dodatkowo pobierze aplikację BZWBK24 mobile i za jej pomocą do dnia 15 października 2015 roku założy i zasili wymaganą kwotą (co najmniej 1000 zł) Lokatę mobilną otrzyma od Organizatora dodatkową premię w wysokości 10 złotych"
   czyli tak jak było w Comperii Bonus z Kontem Wymarzonym liczy się sam fakt założenia lokaty, a nie trzeba jej utrzymywać.

   Usuń
 8. Zastanawiam się czy jeśli ktoś do tej pory nie skorzystał z promocji "Konto osobiste + walutowe w BZ WBK z premią 20 euro" to czy teraz może skorzystać i z tej i z tamtej, hmmm. Patrząc na daty w regulaminach, to mi się wydaje, że można. Jak sądzicie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba raczej nie. Tamta promocja ma osobną stronę i dedykowany wniosek

   Usuń
 9. Czy te 100 zł płatności to muszę być płatności w skleprach czy dowolne? Także w internecie?

  OdpowiedzUsuń
 10. A jeżeli w WBK mam konto walutowe .. czy łapię sie na tą promocję

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgodnie z regulaminem udziału w promocji nie mogą wziąć klienci posiadający konto PLN. Każdy kto ma cokolwiek innego w BZ WBK: konto walutowe, kartę kredytową, kredyt lub inny produkt, łapie się na promocję :)

   Usuń
  2. ja nie mam i nigdy nie miałam w WBK zadnego produktu i dziś przyszła mi informacja że mój wniosek o założenie konta został odrzucone dlaczego?

   Usuń
  3. ja nigdy nie miałam żadnego produktu w WBK i dziś przyszła mi odpowiedź że mój wniosek o założenie konta został odrzucony dlaczego?

   Usuń
  4. Otwierałaś przelewem? Możliwe różnice danych między wnioskiem a tymi z przelewu.

   Usuń
 11. cytat z Regulaminu:
  "W przypadku, gdy w tym samym czasie (dzień, godzina i minuta) Lokatę mobilną założy więcej niż 1 Uczestnik Konkursu , o przyznaniu nagrody decydować będzie wysokość kwoty, jaką zasilona zostanie Lokata mobilna. Nagrodę otrzyma Uczestnik, który założy Lokatę mobilną na wyższą kwotę"
  Chyba Bank nie przewidział sytuacji, że w tej samej minucie na taką samą najwyższą kwotę lokatę mobilną może założyć więcej niż 1 uczestnik, hmm.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie ciekawi jaka jest ta najwcześniejsza godzina

   Usuń
  2. ja zawsze myślałem, że najwcześniejsza godzina i minuta jakiejś daty to 0:00-0:01. Czyżby bankowość miała inną matematykę i inne strefy czasowe?

   Usuń
 12. A jeżeli założę jednego dnia lokatę, a drugiego będę chciał ją zamknąć, to zrobię to bez konsekwencji przez aplikację mobilną?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz tak zrobić, 10 zł będzie się należało. Ja zerwałem. Tylko nie sprawdzałem czy można zerwać w aplikacji. Na pewno w normalnej bankowości da się zerwać

   Usuń
 13. wysokość premii podstawowej została zwiększona do 70 PLN

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie. Gwarantowana wynosi teraz 70 zł, dodatkowa (bez zmian) wynosi 10 zł - szczegóły tutaj.

   Usuń
 14. Czy po wydaniu kartą 100 zł można z niej po prostu zrezygnować? Wtedy tylko raz zapłacimy za nią 7 zł, tak? I dostaniemy premię 60 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak, po wydaniu stówki można z karty zrezygnować. Dostaniesz wtedy 70 zł. A jak założysz z lokatą choćby na jeden dzień to 80 zł.

   Usuń
 15. "Uprzejmie informujemy, że z uwagi na prace konserwacyjne w sobotę 12 sierpnia 2015 roku od godz. 0:00 do 9:00 nastąpi przerwa w dostępie do usług bankowości elektronicznej BZWBK24."
  Czyli w sb można się wyspać i z zakładaniem lokaty startować o 9 ;)

  OdpowiedzUsuń
 16. a jak można zrezygnować z karty? bo online chyba nie ma takiej opcji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. oddział; online nie ma nic; na infolinii zastrzeżenie, ale nie rezygnacja

   Usuń
  2. dzięki, w sumie to chyba nie ma większej różnicy czy składamy rezygnację czy zastrzegamy? w efekcie i po tym i po tym nie korzystamy z karty i nie płacimy?

   Usuń
  3. W BZWBK zastrzeżenie nie skutkuje pozbyciem się opłat za kartę, trzeba ją zlikwidować w oddziale. Wpisów o promocjach BZ WBK tu sporo - gdzieś wątek o tym był poruszony

   Usuń
  4. oo, nie wiedziałem tego - więc tym bardziej dziękuję za odpowiedź.

   Usuń
 17. "karta bankomatowa jest darmowa, ale ma bardzo ograniczone funkcjonalności", czy ta kata ma jakąś nazwę ? bo na infolinii sami doradcy nic o niej nie mówią, tylko proponują Visę Sol.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po prostu karta bankomatowa. Faktycznie wiedza na jej temat wśród pracowników BZ WBK jest bardzo ograniczona. Niedawno zawnioskowałem o nią w oddziale. Pani z obsługi chciała mi drukować wniosek o kartę MC. Zacząłem jej tłumaczyć, że nie o taką chodzi. Zadzwoniła o pomoc i dopiero po tej rozmowie wiedziała co zrobić. Taka nazwa (karta bankomatowa) widnieje też w TOiP.

   Usuń
 18. Nie wiecie czy już przychodziły meile potwierdzające od Agory?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma jeszcze

   Usuń
  2. Ja też jeszcze nie dostałem, a niby do dzisiaj mieli przysyłać.

   Usuń
  3. No to chyba nikt nie dostał. U mnie też maila brak. Ciekawe czy dadzą w tej sytuacji więcej czasu na uzupełnienie danych? Pytanie kto nawalił bardziej? Agora czy BZWBK? A może już to rzekome przejście Morawieckiego na stanowisko ministra spowodowało paraliż pracy banku?

   Usuń
 19. Do mnie też wczoraj o 18:25 :) Ciekawe czy ktoś z fanów bankobrania wygrał tablet

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego co wiem, maile do zdobywców tabletów nie zostały jeszcze wysłane. O promocji i finalizacji piszę tutaj.

   Usuń
 20. dziś już jest 19 listopada 2015r nadal brak przelewu premii 70zł

  OdpowiedzUsuń
 21. Przelewy dziś zostały zlecone (tylko takie info mam od Agory). Więc pewnie w popołudniowych sesjach przychodzących ELIXIR albo jutro rano można spodziewać się premii na kontach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pierwsza sesja ELIXIR już minęła, a premii dalej nie ma. Poczekam jeszcze na kolejne sesje i nie pozostanie chyba nic innego jak składać reklamacje.

   Usuń
  2. No i minęły kolejne dwie sesje, a kasiorki dalej nie ma. Wychodzi na to, że kłamali z tymi wczorajszymi przelewami. Mr. Złotów nie ma od nich jakichś nowych informacji?

   Usuń
  3. Nie ma. Osoba z którą współpraca jest wzorowa wczoraj i dziś miała urlop, a od osoby zastępującej (do której pisałem jeszcze dziś po I sesji przychodzącej BZ WBK) nie dostałem żadnej innej odpowiedzi :(

   Usuń
 22. To bardzo dziwne, że nadal nie ma przelewów z premiami. W końcu to przelewy wewnęttrzne powinny być - z BZ WBK do BZ WBK. #BZWBK - gdzie można składać reklamację?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niekoniecznie przelew musiał wyjść z BZ WBK, bo wypłatę robi Agora. Reklamacje można złożyć tu: https://konto.zpremia.pl/promocja/kontakt/

   Usuń
  2. Gdy próbuję to zrobić w momencie gdy wysyłam napisaną informację pojawia się error.

   Usuń
  3. Ja przed chwilą wysłałem bez problemu. Komunikat "Twoje zgłoszenie kontaktu zostało przyjęte"

   Usuń
 23. Ja też nie dostałem, reklamacja wysłana.

  OdpowiedzUsuń
 24. Po raz kolejny okazuje się, że BZWBK = PROBLEMY!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Organizatorem promocji jest Agora. W tym przypadku to nie bank dał ciała. Raportowanie spełnienia warunków musiało odbyć się prawidłowo, bo maile powiadamiające o premii przyszły na czas, ale obsuwę mamy z przelewami.

   Usuń
  2. Mr. Złotówa, a pamiętasz jakiś inny przypadek (inny bank jako partner promocji), w którym Agora nie wypłaciła premii terminowo?

   Usuń
  3. Zdarzyło się już bankom, które samodzielnie organizowały promocję. By Agora, Comperia itp. miały obsuwy z wypłatą, nie przypominam sobie.

   Usuń
  4. No właśnie - dziwne, że zdarza się to Agorze (po raz pierwszy) akurat w promocji, dla której partnerem jest BZWBK. Bo temu, że w promocjach organizowanych przez ten bank samodzielnie zdarzały się dziwne historie, nikt chyba nie zaprzeczy? Więc może i tutaj wina nie leży wyłącznie po stronie Agory?

   Usuń
  5. zobaczymy po godz 15 - może jakimś cudem wpłynie....

   Usuń
  6. oni zmienili regulamin. teraz jest napisane, że wypłacą premię do 4 grudnia!!

   Usuń
  7. Skąd taka informacja?? W regulaminie "§ 4. ust. 2. "Premia gwarantowana zostanie przekazana przez Organizatora w terminie do dnia 19 listopada 2015 r." Takie same informacje były w mailu o nagrodzie

   Usuń
  8. http://groupon.home.pl/up/load/Agora_BZWBK_Regulamin_Groupon_poprawka_04092015_final.pdf

   Usuń
  9. To regulamin do promocji, która była dostępna na Grouponie. Tam obowiązywały nieco inne zasady (brak konkursu, dodatkowa premia do wykorzystania na Grouponie i inne terminy). Opis tutaj.

   Dla osób biorących udział w promocji poza Grouponem, niezmiennie obowiązuje data 19.11.

   Usuń
  10. to jest dziwne, bo ja brałam udział w promocji z grupona, dostałam już grupon do wykorzystania, a w mailu od agory otrzymałam informację : Premia zostanie wypłacona do dnia 19.11.2015. więc już nic nie rozumiem kiedy to będzie....

   Usuń
 25. Pogubili się chyba... szkoda, bo to stawia ich w złym świetle

  OdpowiedzUsuń
 26. Mr. Złotówa, sugerowałbym usunięcie podlinkowania frazy "na stronie dedykowanej promocji", ponieważ aktualnie strona, na którą przenosi link, jest dedykowana nowszej promocji Agory i BZ WBK (tej z kontem na 4%).

  OdpowiedzUsuń
 27. No to czekamy. A już wysłałem reklamację

  OdpowiedzUsuń
 28. Poda ktos tekst do reklamacji, tez wysle. Nie powiem zawiodlem sie troche. Tablet przyszedl na czas to myslalem, ze z wyplata nie bedzie zadnych problemow

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napisałem krótko: Zgodnie z regulaminem promocji nagroda powinna zostać wypłacona do 19.11.2015 r. Do dziś nagrody jednak nie dostałem. W związku z niezastosowaniem się Państwa firmy do wymogów regulaminu który jest dokumentem wiążącym obydwie strony, zwracam się z reklamacją i żądaniem wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Proszę również o propozycję rekompensaty w związku z opóźnieniem.

   Usuń
 29. I co z tymi wypłatami - są, nie ma, kiedy będą?

  OdpowiedzUsuń
 30. No ale chyba ani Agora, ani BZ WBK nie idą w ślady SK Banku? ;)

  OdpowiedzUsuń
 31. Jest premia. W końcu!

  OdpowiedzUsuń
 32. W końcu... szkoda, że za opóźnienie nie ma żadnej rekompensaty...

  OdpowiedzUsuń
 33. Teoretycznie można się ubiegać o odsetki ustawowe (całe 0,06zł) :)

  OdpowiedzUsuń
 34. W robocie nie miałem loginu, a czytałem komentarze i pełen niecierpliwości wróciłem do domu. Na szczęście też mi wypłacili nareszcie. A byłem już nabuzowany pisać reklamację. Dla tych groszy już mi się nie chce, ale może dla zasady jednak to zrobię.

  OdpowiedzUsuń
 35. Ja zakładałem konto bzwkb z promocją na grouponie i już dostałem 70 PLN, bo spełniłem terminowo warunki dla obydwu opisywanych promocji, tylko że nie otrzymałem jeszcze 10 PLN, bo lokatę założyłem 28.11.2015, ale przez Grupona termin był podany do 30.11.15, zatem zapewne będę musiał czekać na te 10 PLN do 4 grudnia. Co o tym sądzicie ?

  OdpowiedzUsuń
 36. Napisałem reklamację, dostałem odpowiedź,że bank odrzucił przelew, bo rzekomo podałem zły numer konta, podałem więc numer konta ponownie, czekałem,czekałem i w odpowiedzi na kolejne zgłoszenie dostałem odpowiedź,że zlecenie przelewu już trafiło do księgowości. Po kolejnych kilku dniach oczekiwania wysłałem kolejne zgłoszenie z jednoczesną prośbą o przesłanie skanu tego zlecenia - w odpowiedzi dostałem tylko przeprosiny za opóźnienie i informację, że przelew powinien wpłynąć najpóźniej w przyszłym tygodniu. Ile czasu Agora może tak zwlekać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niby w regulaminie mają, że 14 dni ale różnie im to wychodzi. Ciekawy jest pomysł Comperii. Czytałeś o najnowszej Comperii Bonus 5? Tam sami na siebie bacik mają. Gdy w 14 dni nie rozwiążą problemu to zapłacą dodatkowe 30 zł. Ciekawe jak będzie w praktyce

   Usuń
  2. Czytałem.A u mnie taki zbieg okoliczności - że jednego dnia zamieściłem tu komentarz,drugiego dnia pojawił się przelew na koncie.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...