Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Wakacyjne podróże z BZWBK24 mobile - rabat na rezerwację hotelu, pensjonatu lub kwatery

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

11.08.2015

Wakacyjne podróże z BZWBK24 mobile - rabat na rezerwację hotelu, pensjonatu lub kwatery

Bank Zachodni WBK ponownie postanowił promować swą aplikację mobilną.

Po zwrotach doładowań telefonów, wydatków na bilety komunikacji miejskiej, jak i wydatków na parkowanie, teraz przyszedł czas na nową akcję. Można zaoszczędzić przy okazji rezerwacji miejscówki w hotelu, pensjonacie lub kwaterze prywatnej. Rabat wynosi niewiele, bo 20 zł, ale lepszy rydz niż nic ;)

Promocja "Wakacyjne podróże z BZWBK24 mobile" trwa od wczoraj, tj. 10.08. do wyczerpania puli rabatów, ale nie dłużej, niż do 14.08.2015 r. Pula na nagrody wynosi 10 000 zł, co oznacza, że z promocji skorzysta pierwsze 500 osób. Szanse by się załapać na zwrot zapewne jeszcze jednak są, bo bank nie spieszył się z rozpropagowaniem promocji - wpis na jej temat pojawił się na bankowym blogu zaledwie pół godziny temu.

Rezerwacje dób hotelowych za pośrednictwem aplikacji mobilnej BZ WBK odbywają się w oparciu o ofertę udostępnioną przez firmę Hotele.pl

Uczestnikiem, zgodnie z regulaminem promocji, może być osoba posiadająca konto osobiste w BZ WBK, która miejsce w hotelu, pensjonacie lub kwaterze prywatnej opłaci dyspozycją Przelew24 dostępnej w aplikacji. Wypłata premii powinna nastąpić do 31.08.2015 r.

Aplikacja BZWBK24 mobile dostępna jest na telefony z systemem Android, iOS i Windows Phone oraz tablety z systemem Android i iOS.

Źródło grafiki: blog.bzwbk.pl

3 komentarze:

 1. Oby tylko się nie okazało, że poza apką dany nocleg jest tańszy o więcej niż 20 pln

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście warto to sprawdzić, bo na stronie innego systemu rezerwacji lub w samym hotelu może być taniej. Ale myślę, że bankobiorcy taką przezorność praktykują :)

   Usuń
  2. Po hotelach które sprawdzałem ceny są takie same lub bardzo podobne.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...