Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Darmowe parkowanie z BZ WBK już w ponad 60 miastach

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

24.08.2015

Darmowe parkowanie z BZ WBK już w ponad 60 miastach

Wystartowała kolejna akcja w której Bank Zachodni WBK umożliwia darmowe parkowanie.

Promocja skierowana jest dla klientów banku, korzystających z aplikacji mobilnej. Kto za jej pomocą opłaci miejsce parkingowe w płatnej strefie, ten może liczyć na zwrot wydatków do 20 zł. A szansę na udział w promocji mają obecnie mieszkańcy i osoby odwiedzające już nie jak dotąd 33, a aż 67 miast.

Miasta objęte promocją "Parkuj z bonusem w BZWBK24 mobile":
Białystok, Brodnica, Brzeg, Brzesko, Bydgoszcz, Bytom, Chełmno, Chodzież, Chorzów, Chrzanów, Ciechanów, Czarnków, Częstochowa, Dzierżoniów, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Gniezno, Gorzów Wielkopolski, Gostyń, Grudziądz, Hel, Jarocin, Jelenia Góra, Kalisz, Koszalin, Kościan, Koźmin Wielkopolski, Kraków, Krynica Morska, Kutno, Legnica, Lublin, Łódź, Malbork, Mosina, Namysłów, Nysa, Oborniki Śląskie, Oleśnica, Olsztyn, Opole, Ostrołęka, Ostrów Wielkopolski, Pabianice, Piotrków Trybunalski, Poznań, Radom, Sieraków, Słupsk, Sopot, Suwałki, Swarzędz, Szczecin, Śrem, Świdnica, Świecie, Świnoujście, Tomaszów Mazowiecki, Toruń, Wałbrzych, Warszawa, Wąbrzeźno, Wieluń, Włocławek, Wrocław, Żory.
W promocji udział mogą wziąć posiadacze konta osobistego lub karty kredytowej BZ WBK, korzystający jednocześnie z aplikacji BZWBK24 mobile. Jeśli za jej pomocą w okresie od 24 do 29.08.2015 r. zapłacisz za parkowanie, otrzymasz zwrot wydatków - maksymalnie do 20 zł. Wypłata zwrotów ma nastąpić do 14.09.2015 r. na rachunek, który został obciążony płatnością za parkowanie. Zgodnie z regulaminem promocji pula przeznaczona na zwroty to 10 000 zł.

Przed parkowaniem z aplikacją mobilną BZ WBK przygotuj odpowiednie oznakowanie auta. W placówkach banku możesz dostać naklejkę lub ulotkę, która umieszczona za szybą w samochodzie, będzie informacją o takim sposobie uiszczenia opłaty za parking. Bez fatygowania się do bankowego oddziału identyfikator możesz wydrukować samodzielnie - pobierz tutaj.

Z usługi opłacania parkingów w aplikacji mobilnej BZ WBK skorzystasz w dziale "Zakupy Mobilne". Aplikacja dostępna jest na telefony z systemem Android, iOS oraz Windows Phone. Opłacanie parkingów dostępne jest dzięki współpracy banku ze SkyCash i moBILET (aczkolwiek w tym drugim przypadku usługa opłacania parkingów nie jest dostępna dla użytkowników urządzeń z systemem iOS).

Jeśli nie masz jeszcze konta w BZ WBK, jego zakładanie pod kątem powyższej okazji być może nie miałoby sensu, by zyskać tylko do 20 zł. Ale okazje możesz skumulować. Aktualnie w promocji Agory i BZ WBK możesz założyć konto z premią gwarantowaną do 60 zł oraz szansą na tablet.

Źródło grafiki: freedigitalphotos.net

17 komentarzy:

 1. Bankobranie prawie zawsze informuje jako pierwsze.

  OdpowiedzUsuń
 2. no i wychodzi mi na to, że mimo większej liczby miejscowości na moim ajfonie niestety z mobiletem nic nie wskóram :/

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy chcąc skorzystać z tej promocji muszę uprzednio doładować konto Skycash czy pieniądze za parkowanie mogą być pobrane bezpośrednio z konta BZ WBK za pośrednictwem aplikacji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapłacić należy bezpośrednio z konto BZ WBK - wejdź w "Bilety, parkingi, zakupy", wybierz miasto, strefę, czas parkowania i zapłać przez Przelew24.

   Usuń
 4. Dziś wpadł zwrot - 50 zł za doładowanie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Potwierdzam. 50 zł wypłynęło, ale karty prepaid 100 zł nadal nie ma, a zostało im 6 dni :(

   Usuń
 5. 10 000?! To mało, przecież to ledwo 500 osób się może załapać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W poprzednich edycjach identyczne pule nie zostały chyba nigdy wykorzystane więc albo nadpłacają ponad pulę albo usługa cieszy się mizerną popularnością.

   Usuń
 6. dzisiaj dostałem kartę Prepaid na kwote 100 zł

  OdpowiedzUsuń
 7. a ja jeszcze nie dostałem karty. Czy ktoś jeszcze tak ma i z jakiego może to być powodu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W różnych miejscach na tym blogu pojawiały się komunikaty sygnalizujące o otrzymaniu karty. Nikt jeszcze nie zgłaszał braku przesyłki. A jak z innymi gratyfikacjami? Bony do empiku otrzymałeś?

   Usuń
  2. Dzisiaj w końcu dostałem swoją kartę, oczywiście bony wcześniej również.

   Usuń
 8. Nie otrzymałem zwrotu za parkowanie z tej edycji promocji, ktoś też tak miał?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też nie dostałem, więc czekam do jutra, a jak nic się nie zmieni, piszę reklamację.

   Usuń
 9. Coś w tym roku już tej promocji nie dają :( Szkoda.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W BZ WBK poszli w promocję BLIKa. No ale coś z parkowaniem/biletami by się przydało.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...