Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Podwojenie odsetek za ankietę, a do tego szansa na nagrodę 500 zł - nowe Konto Wymarzony Cel

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

28.08.2015

Podwojenie odsetek za ankietę, a do tego szansa na nagrodę 500 zł - nowe Konto Wymarzony Cel

Wypełnij ankietę, puść wodze fantazji i skorzystaj z promocji.

Kilka minut poświęcone teraz na wypełnienie ankiety, wkrótce może zaowocować sporymi zyskami. Otrzymasz bowiem szansę na podwojenie odsetek. Taką propozycję przygotował dla nowych, jak i obecnych klientów Raiffeisen Polbank. Szykuje się okazja na 4% na koncie oszczędnościowym bez limitów kwotowych!

Co zrobić, by zapewnić sobie szansę na wyższy procent, ale mieć też możliwość zdobycia nagrody pieniężnej?
 • najpóźniej do 6.09.2015 r. wypełnij ankietę (w formularzu należy zaakceptować regulamin oraz wyrazić zgody na otrzymywanie informacji handlowej i prowadzenie przez Raiffeisen Bank Polska S.A. działań marketingowych drogą telefoniczną)
  W ankiecie należy udzielić wskazania TAK lub NIE na poniższe pytania i stwierdzenia:
  1. Czy masz konto w Raiffeisen Polbank?
  2. Uważam, że każdy może regularnie oszczędzać choćby drobne kwoty, żeby realizować swoje marzenia
  3. Uważam, że korzystne warunki oszczędzania powinny obowiązywać zawsze, a nie tylko na początku.
  4. Chciałbym, żeby bank wspierał mnie w oszczędzaniu, nagradzając za wytrwałość i systematyczność.
  5. Potrzebuję swobodnego dostępu do moich oszczędności w każdej chwili bez żadnych opłat, czy kar.
  6. Mam produkt bankowy, który umożliwia mi takie oszczędzanie.
 • kliknij w link, który otrzymasz mailem - w ten sposób potwierdzisz udział w akcji (uwaga: jako nadawca maila wyświetla się nazwa "Active Forms")
Po 7.09.2015 r. otrzymasz kolejnego maila ze szczegółowymi informacjami o nowym produkcie. Wtedy będzie też czas (do 30.09.2015 r.) na podjęcie decyzji czy z propozycji zechcesz skorzystać. Jeśli podejmiesz pozytywną decyzję, założysz produkt i co miesiąc będziesz wpłacać co najmniej 1 zł, w dniu 15.01.2016 r. Twe odsetki zostaną podwojone!

Podwojenie odsetek, regulamin akcji definiuje tak:
"Kwota dodatkowych odsetek będzie równa sumie odsetek (w tym naliczonych w ramach Oprocentowania bonusowego), którymi zostanie uznane Konto Wymarzony Cel prowadzone na rzecz Uczestnika w roku 2015 (tj. sumie odsetek jakie Bank wypłacił i zaksięgował na Koncie Wymarzony Cel od dnia otwarcia Konta Wymarzony Cel do dnia 31 grudnia 2015 r. włącznie"
Jeśli jesteś już klientem Raiffeisen Polbank, by skorzystać z promocji przyjdzie Ci założyć (po 7.09.) dodatkowe konto oszczędnościowe. Jeśli na chwilę obecną nie masz nic wspólnego z tym bankiem, prawdopodobnie będzie wtedy potrzebne otwarcie konta osobistego.

Terminarz i zasady promocji w ujęciu graficznym wyglądają następująco:


Nowym produktem Raiffeisen Polbanku będzie Konto Wymarzony Cel, które pomagać ma w regularnym oszczędzaniu. Za tą regularność wpłat i niewypłacanie środków z konta bank ma dorzucać bonus w postaci dodatkowego oprocentowania (+0,5% jeśli w poprzednim miesiącu wpłacisz co najmniej 1 zł na rachunek i brak wypłat). Konto Wymarzony Cel założyć będą mogły osoby posiadające dowolne konto osobiste w Raiffeisen Polbanku. 

Oprocentowanie konta będzie zmienne - uzależnione od iloczynu stopy referencyjnej NBP i mnożnika, który określa bank (ale już wiadomo, że będzie on wynosił 1). Czyli samo konto w wariancie podstawowym na chwilę obecną wraz z bonusem byłoby oprocentowane na poziomie 2% w skali roku. Słabo. Ale perspektywa podwojenia odsetek robi już swoje. Wtedy z Konta Wymarzony Cel można "wycisnąć" odsetki odpowiadające 4% w skali roku. Oczywiście przy obecnym poziomie stóp procentowych. A te mogą zmienić się (zmaleć lub wzrosnąć) decyzją Rady Polityki Pieniężnej.

Warunkiem otrzymania podwojenia odsetek jest posiadanie Konta Wymarzony Cel na dzień wypłaty premii, tj. 15.01.2016 r.

Konkurs. Dodatkową atrakcją promocji są nagrody pieniężne. Zadaniem jest opisanie lub zrobienie zdjęcia wymarzonego celu. Miejsce na opis lub załączenie zdjęcia będziesz mieć po wypełnieniu ankiety. Udział w konkursie nie jest obowiązkowy - możesz to pole pominąć. Ale spróbować warto, bo do autorów pięciu najoryginalniejszych opisów oraz pięciu również najoryginalniejszych zdjęć trafią nagrody po 500 zł każda. Nagrody również zostaną wypłacone 15.01.2016 r.

Przejdź do ankiety: zarezerwuj sobie szansę na wysokie oprocentowanie

Aktualizacja w dn. 8.09.2015 r. : Wielu Czytelników pyta o maile. Najprawdopodobniej będą przesłane dziś. Nie śpieszcie się z zakładaniem konta Wymarzony Cel (choć jest już o nim mowa na stronie internetowej banku, a wniosek jest dostępny w bankowości internetowej Raiffeisen Polbank). Dla uczestników promocji instrukcja otwarcia Konta Wymarzony Cel opisana zostanie w mailu. Tylko postępowanie zgodne z tą instrukcją zapewni podwojenie odsetek.

64 komentarze:

 1. skomplikowana promocja

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można nieco uprościć ;)
   1) do 6.09. wypełnij ankietę i potwierdź udział klikając w link z maila
   2) po 7.09. otrzymasz maila -> zadecyduj czy otworzyć Wymarzone Konto
   3) co miesiąc wpłacaj min. 1 zł i nie wypłacaj oszczędności - zyskasz dodatkowe +0,5%
   4) za okres do 31.12.2015 r. bank podwoi wszystkie należne odsetki i bonus wypłaci 15.01.2016 r.

   Usuń
  2. Czy ktoś wie, w jakim terminie następuje kapitalizacja odsetek na tym koncie - w ostatnim dniu danego miesiąca czy w pierwszym dniu miesiąca następnego ?
   Jeżeli kapitalizacja odsetek na tym koncie następuje po upływie miesiąca kalendarzowego (w pierwszym dniu następnego miesiąca), to "podwojenie" odsetek dotyczyć będzie tylko tych naliczonych za wrzesień, październik i listopad - odsetki za grudzień zaksięgowane będą w styczniu 2016 r.

   Usuń
  3. Dotąd na kontach oszczędnościowych Raiffeisena data księgowania odsetek to był zawsze ostatni dzień miesiąca, więc zapewne tu będzie tak samo - odsetki za grudzień wpłyną 31.12. i będą podlegać podwojeniu

   Usuń
  4. Sprawdziłam, u mnie na koncie odsetki były zawsze 18-go.

   Usuń
  5. Czy ktoś (Mr. Złotówka ?) mógłby zapytać Bank, w jakim terminie będą kapitalizowane odsetki na Koncie Wymarzony Cel i czy w ramach oferty podwojone będą też odsetki za grudzień 2015 ?

   Usuń
  6. Dzwoniłem, wypytywałem o to. Kapitalizacja odsetek odbywa się na ostatni dzień miesiąca kalendarzowego. Składa się to w całość, tym bardziej, że ewentualna zmiana oprocentowania konta Wymarzony Cel następuje od 1. dnia miesiąca po miesiącu w którym zmieni się stopa referencyjna NBP.

   Usuń
  7. Przyjdzie mail 7.09. to się dowiemy wszystkiego co, jak, kiedy, ile. Teraz jest czas ankiet, cierpliwości.

   Usuń
  8. @Anonimowy 1 września 2015 10:44 Odpowiadam dopiero teraz, bo próbowałem kwestię ustalić, ale jest to trudne. Czekałem na odpowiedź pisemną, ale dzwoniłem też na infolinię. No i jest rozbieżność.

   Konsultantka twierdzi (choć jej słowa nie były na 100% przekonujące), że kapitalizacja odsetek odbywa się na ostatni dzień miesiąca kalendarzowego (co zresztą jest normalką w większości banków), ale odpowiedź mailową którą otrzymałem kilka chwil temu wygląda następująco:
   "Informujemy, iż data kapitalizacji odsetek to data w którym została zawarta umowa o konto, na przykład : pierwsza kapitalizacja odsetek dla umowy zawartej 25-go sierpnia będzie w dniu 25 września. W nowym konto Wymarzony Cel zasada kapitalizacji odsetek jest taka sama."

   Wychodzi więc na to, że aby zgarnąć maksymalnie dużo z podwojenia odsetek to najlepiej będzie konto założyć w ostatnich dniach września by kapitalizacja odsetek "załapała się" na końcówkę grudnia 2015 r. Temat ten na pewno będzie szerzej omówiony po 7.09. gdy Raiffeisen Polbank roześle maile - pojawi się dedykowany temu wpis i omówienie wszystkich zalet, wad i niuansów dotyczących konta.

   PS. U mnie na koncie oszczędnościowym w Raiffeisen Polbanku odsetki naliczały się zawsze na ostatni dzień miesiąca kalendarzowego... ale traf chciał, że umowę zawarłem 31.01.2014 r.

   Usuń
  9. Zacytowaną odpowiedź mailową można skomentować tylko tak: "polskie języka trudna języka".
   Mnie nie było dane doświadczyć łaski tego banku i dostać jakąkolwiek odpowiedź na zapytanie mailowe, mimo "automatycznego" zapewnienia, że odpowiedź taką otrzymam w ciągu dwóch dni roboczych.
   Co do terminu kapitalizacji odsetek, to z "Tabeli oprocentowania..." (która ma obowiązywać od 07.09.2015) wynika, że okresem rozliczeniowym dla Konta Wymarzony Cel ma być miesiąc kalendarzowy - czyli inaczej niż w przypadku dotychczasowych kont. Z "Regulaminu konta..." (par. 2 ust. 39) wynika natomiast, że okres rozliczeniowy to "okres podany w Tabeli, po jakim Bank wypłaca odsetki od salda na rachunku (...)". Możliwe jest więc, że wypłata odsetek za grudzień 2015 nastąpi dopiero w styczniu 2016, w związku z czym odsetki te nie zostaną podwojone.
   Generalnie bank ten charakteryzuje żałośnie niska jakość informacyjnej obsługi klienta... i chyba właśnie chodzi o to, żeby klient nie wiedział o co chodzi (bo i po co - żeby składać uzasadnione reklamacje ?). Zamiast rzetelnej informacji merytorycznej klientowi ma wystarczyć marketingowa "papka".

   Usuń
  10. @Anonimowy 5 września 2015 19:02, masz rację. Dezinformacja wszechobecna. Ale nie takie kwestie trzeba było już rozgryzać i wyjaśniać ;) Więc damy radę i tym razem :)

   Usuń
  11. Uwaga! Żeby uzyskać podwojone odsetki, trzeba w okresie od dnia otwarcia Konta do 31.12.2015 r. (włącznie) w każdym miesiącu kalendarzowym wpłacić na Konto min. 1 zł i nie dokonywać żadnych wypłat, a dodatkowo utrzymać konto do 15.01.2016 r. (wypłata dodatkowych odsetek). Niespełnienie któregokolwiek z tych warunków spowoduje, że w całym tym okresie uzyskamy tylko oprocentowanie podstawowe (aktualnie 1,5%) oraz ewentualnie (za każdy miesiąc kalendarzowy następujący po miesiącu, w którym warunki spełniliśmy) oprocentowanie bonusowe (aktualnie 0,5%). Trzeba też pamiętać, że tylko pierwsza wypłata (przelew) z tego Konta w danym miesiącu kalendarzowym jest bezpłatna, a każda kolejna to opłata 20 zł.
   To faktycznie jest skomplikowana promocja, a dodatkowo komplikuje ją jeszcze dezinformacja uprawiana przez bank.

   Usuń
 2. Maile z linkiem do potwierdzenia przychodzi z Active forms, ale po kliknięciu w link przychodzi mail potwierdzający już z Riaffeisen Polbanku.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeśli dobrze rozumiem: to we wrześniu oprocentowanie będzie wynosiła 2%, a w pozostach m-cach roku 4% jeśli spełnię warunki

  OdpowiedzUsuń
 4. Potrącają jeszcze 10% podatku od dodatkowych odsetek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale w regulaminie o tym podatku 10% mowa w kontekście nagrody pieniężnej 500 zł. W sumie to wynosi ona 555 zł, a bank odejmie podatek i wypłaci okrągłe 500 zł

   Usuń
  2. No tak. Podwojenie odsetek to będzie po prostu kwota odsetek (po odjęciu Belki) raz jeszcze

   Usuń
 5. Chwilę dłuższą trzeba wyczekać na mail potwierdzający - nie przychodzi automatycznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W moim przypadku ok. pół godziny.

   Usuń
 6. Ale Raiff chce strasznie naszych oszczędności-wcześniej lokata była jednak promocyjna na aż 6 % jak dobrze pamiętam ,a przy otwarciu z comperią konta dodatkowe 55(65zł) a tutaj teraz obniżyli loty ale dalej chcą oszczędności na udzielanie kredytów.

  Jak dla mnie kiepskie to to jest,

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Typowe dla banku, który ma się sprzedać. To samo było z BGŻ Optima czy Meritum. Wielkie rozdawnictwo, by przed kupującym pochwalić się dużą dynamiką przyrostu klientów, bazy depozytów itp.

   Usuń
 7. A już miałem zamykać konto w Raiffim. No ale się wstrzymuję. Ankieta wysłana. Zobaczymy co 9.07. przyniesie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. sorry, miało być 7.09. ;) już pora późna, idę spać

   Usuń
 8. To jak można obliczyc jaki będzie zysk np z 10000?Od kiedy to 4% jest liczone?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zależy kiedy wpłacisz. Jeśli np. 10.09. to do końca roku będzie z lekka coś ponad 50 zł (już pod odjęciu Podatku Belki) i 15.01. drugie tyle.

   Usuń
  2. jesli we wrzesniu bys załozył to za wrzesien by było 2%, natomiast 4% za październik-grudzień (bonusowa czesc oproc. wypłacana w styczniu). To wszystko zakłądając ze od września do grudnia byś dopłacał min. +1zł. W tej sytuacji najbardziej się opłaca główną kwotę przelać 1 października.
   Tak czy inaczej odradzam skorzystanie bo rafafejsen ma pułapki w swoim toip (patrz moj komentarz niżej).

   Usuń
  3. Za wrzesień będzie 1,5%, bo bez oprocentowania bonusowego (0,5%) - to ostatnie przysługuje tylko wtedy, gdy w poprzednim miesiącu nie było wypłat i była wpłata min. 1 zł.

   Usuń
 9. Ja miałam konto z Comperii Bonus i w środę wysłałam wypowiedzenie. Da się to jakoś cofnąć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zadzwoń na infolinię, powinno się dać wstrzymać wypowiedzenie. Bankowi powinno zależeć na utrzymaniu klienta.

   Usuń
 10. Nie bardzo rozumiem skąd jest informacja o +0,5% za każdy miesiąc w którym się nic nie wypłaciło i wpłaciło min 1zł. Nigdzie o tym informacji nie widzę na stronie promocji ani w jej regulaminie. To by było zbyt dobre by było tak po prostu prawdziwe bo po kilku miesiącach było by oprocentowanie dwu cyfrowe, po kilkunastu trzy cyfrowe.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oprocentowanie standardowe przy obecnej stopie referencyjnej nbp to 1,5%. Dostaniesz +0,5% gdy spełnisz dodatkowe warunki wpływu i braku wypłat. Ale to nie znaczy, że bonusy się kumulują. Więc albo jest 1,5% albo 1,5%+0,5%. Stąd i to o czym pisze Złotówa - równowartość 4%

   Usuń
 11. wg. tabeli opłat i prowizji z konta oszczędnosciowego a także zwykłego można przelać-wypłacić maksymalnie 50 tyś zł w ciągu jednego dnia. Tyle że za każdy następny w miesiącu z konta oszcz. opłata jest 20zł. Ot, taka pupeczka dla osób które będą chciały ulokować > 50 tyś zł. Nie ładnie rafafejsen.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdziwiło mnie co piszesz, bo sam robiłem w Raiffeisenie przelewy na większe kwoty (po zmianie limitów). Ale zaintrygowałeś mnie i dzwoniłem w tej sprawie na infolinię. Standardowy limit przelewów online faktycznie wynosi 50 tys zł dziennie, ale można zadzwonić i na infolinii zmienić go do 200 tys.

   Usuń
  2. Nie wiem czy limit da się na pewno zmienić jak mówisz ale wg. tabeli opłat i prowizji limit 200 tyś jest przy przelewach zlecanych telefonicznie - ale kto chciałby dyktować nr kont przy takich sumach - i pewnie przelew zlecony w ten sposób wiąże się z opłatą.
   Tak czy inaczej 200 tyś to mało i jak ktoś wpłaci 400 tyś na konto oszczedn. to i tak zostaje złapany w pułapkę opłat i musi lecieć do oddziału banku.

   Usuń
 12. Dzięki za informacje akurat szukałem miejsca do ulokowania kasy z zakończonej lokaty :). Ankieta wypełniona, pozostaje tylko czekać na maila :).

  OdpowiedzUsuń
 13. Raiffeisen widać lubuje się w ankietach. Pytania tendencyjny, wyidealizowane i mocno naprowadzające na to jak konto będzie wyglądać. Ale skoro chcą się bawić niech się bawią. Ważne że wyjdzie z tego świetny procent :-)

  OdpowiedzUsuń
 14. Czytałem w regulaminie pkt 5.1 "wypłata dodatkowych odsetek, nastąpi poprzez uznanie Konta Wymarzony Cel Uczestnika do dnia 15 stycznia 2016r."
  Czy pieniądze mogę wypłacić 04.01.2016 (pierwszy dzień roboczy) czy muszę trzymać do dnia wypłaty dodatkowych odsetek 15.01.2016 ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na 15.01. będzie należało mieć konto. Ale kasę można wypłacić wcześniej tj 4.01. Tak to na chwilę obecną wygląda. Zresztą jeszcze będzie czas na takie szczegóły i podejrzewam, że Złotówa je omówi. Bank ma wysłać maila ze szczegółami po 7.09.

   Usuń
 15. poprawka. W punkcie 5.4

  OdpowiedzUsuń
 16. coś mail potwierdzający ankietę nie chce przyjść...

  poczta gmailowa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na interia czekałem 20 minut ale w końcu przyszedł

   Usuń
  2. Też czekałem i jest. Po 23 minutach.

   Usuń
 17. No i jest 07.09, więc zgodnie z regulaminem Oferty Specjalnej powinno być już możliwe otwarcie tego konta, a tymczasem w ofercie banku (strona internetowa) Konto Wymarzony Cel nie istnieje.
  Ktoś dostał już maila z zaproszeniem do zawarcia umowy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma żadnego maila póki co

   Usuń
  2. Ja bym nawet sugerował większą cierpliwość, bo na stronie promocji jest zapis "po 7.09. otrzymasz e-maila z informacjami o produkcie". Więc jedno to może być dostępność konta w ofercie banku (dla ogółu), a drugie maile do uczestników promocji. Czekajmy więc cierpliwie.

   Usuń
  3. Faktem jest, że w regulaminie mowa o 7.09., ale trzeba jednak cierpliwie zaczekać na maila. Tym bardziej, że tam zapewne będzie dedykowany link, którego wykorzystanie do założenia konta pozwoli brać udział w promocji.

   Usuń
 18. czy ktoś już dostał maila???

  OdpowiedzUsuń
 19. Od dziś Konto Wymarzony Cel jest już "praktycznie" w ofercie banku (strona internetowa). Według informacji ze strony internetowej otwarcie go możliwe jest tylko w placówce lub telefonicznie, ale widzę, że wniosek jest też dostępny w bankowości internetowej. Pozostaje więc czekać tylko na maila z "instrukcjami" dotyczącymi sposobu otwarcia konta w ramach Oferty Specjalnej (którego nikt chyba jeszcze nie otrzymał ?).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma maila nadal. Ale w sumie otwarcie konta nie jest pilne, bo za wrzesień pewnie oprocentowanie wyniesie 1,5%, a dopiero od października 2%

   Usuń
  2. Za wrzesień faktycznie wyniesie 1,5%, ale po uwzględnieniu "podwojenia" będzie to już 3,0% (chociaż ta druga połowa odsetek zostanie wypłacona dopiero w styczniu).

   Usuń
 20. Sytuacja w sumie kuriozalna: ci, którzy zapisali się do promocji, konta (w ramach promocji) jeszcze otworzyć nie mogą, za to "zwykli" klienci - i owszem (ale oczywiście nie w ramach promocji). Jaki jest w tym sens?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Zwykli" nie dostaną podwojenia, a Ty dostaniesz :) Taki sens.

   Usuń
  2. Kuriozalna? "Po 7.09." oznacza "po", a nie "w dniu". Choć mogliby się bardziej postarać...

   Usuń
  3. A to 08.09 nie jest "po" 07.09, czy co?
   "Po 7.09." będzie też 30.09, a nawet 31.12, czyż nie?
   Poza tym w regulaminie Oferty Specjalnej (pkt 3.7.b) drugi warunek uczestnictwa w Ofercie opisany jest następująco: "w terminie od 7 września 2015 r. do 30 września 2015 r. włącznie, złoży oświadczenie o zamiarze zawarcia umowy o Konto Wymarzony Cel, zgodnie z instrukcją podaną w wiadomości elektronicznej przesłanej do Uczestnika na podany w formularzu adres e-mail i umowa ta zostanie skutecznie zawarta (...)". Czyli ten mail powinien być przesłany nawet 07.09, a nie "po".
   Proponuję czytać dokumenty, zamiast przyjmować bezkrytycznie marketingową papkę.
   Rozumiem, że jeżeli ktoś otrzyma ten mail 30.09 i w związku z tym nie zdąży otworzyć konta, przez co nie spełni warunków uczestnictwa w Ofercie, to też będzie OK?

   Usuń
  4. A wiecie, że gdyby te maile w ogóle nie zostały rozesłane, to nawet reklamacji nie możecie złożyć? A to dlatego, że według Regulaminu reklamację może złożyć tylko Uczestnik, a Uczestnikiem jest Klient, który spełnił wszystkie warunki, czyli przede wszystkim otworzył konto (korzystając z instrukcji otrzymanej mailem!).

   Usuń
 21. Zmieniła się zawartość strony, na której wypełniało się ankietę (www.wymarzonycel.pl). Teraz można z niej otworzyć konto, ale chyba nie w promocji (żadnej informacji na ten temat).
  Wygląda na to, że ci, którzy wypełnili ankietę są nieco "dyskryminowani" w kwestii terminu otwarcia rachunku - dalej muszą czekać na instrukcje mailowe.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdecydowanie! Kto wysłał ankietę, powinien czekać na maila. A co do postawy banku... pierwotnie mail miał być wczoraj. Nie wyszło. Podobno ma być wysłany dziś. Oby!

   Usuń
  2. A może już wiadomo chociaż, czy konto w promocji będzie trzeba otworzyć w oddziale, telefonicznie czy w bankowości internetowej?

   Usuń
  3. Nie ma to jak zorganizować promocję, której realizacji nie jest się w stanie "technicznie" ogarnąć.
   Regulamin (stworzony przecież przez bank, a nie przez klienta) swoje, a w praktce bank... ma klienta "w głębokim poważaniu".
   To w końcu promocja czy antyreklama?

   Usuń
 22. Jest e-mail. Niestety znów trzeba wypełniać wniosek i czekać na telefon od konsultanta.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. WAŻNE! Osoby, które wypełniły ankietę, wniosek o konto muszą wypełnić na stronie, na którą przenosi link z maila. Zawartość tej strony jest podobna do www.wymarzonycel.pl - istotną różnicą jest jednak informacja o podwojeniu odsetek.

   Usuń
 23. Ja niestety dalej nie mam maila :( pozostaje czekac :(

  OdpowiedzUsuń
 24. Mamy 19 stycznia 2016, a nagroda (dod. odestki) miała być do 15 stycznia. Oczywiście ani widu ani słychu o tej nagrodzie. Nie mogę powiedzieć że się tego nie spodziewałem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. po skardze, 22 stycznia wypłacili zaległą nagrodę - ale oczywiście wpisali sobie datę transakcji na 15 stycznia a datę księgowania na 22 stycznia. Zapewne wcale by nie wypłacili gdyby nie skarga. Wyjątkowe cwaniactwo i krętactwo. Ciekawe ile osób tak nabiorą - bo zapomną lub nie będzie chciało im się domagać zwrotu.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...