Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Kolejna promocja Citibanku na Grouponie. Telewizor Samsung 32" do karty kredytowej

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

16.08.2015

Kolejna promocja Citibanku na Grouponie. Telewizor Samsung 32" do karty kredytowej

Citibank nie przestaje zaskakiwać. Zaserwował właśnie nową promocję.

Bank przy sprzedaży kart kredytowych coraz bardziej przypomina sklep ze sprzętem elektronicznym. Aktualnie przy okazji wyrabiania karty można bowiem dostać tablet, telefon, zegarek, wideorejestrator, a teraz także telewizor LED Samsung TV 32” FHD.

Aby wziąć udział w promocji należy:
 • wykorzystując powyższy kupon, najpóźniej do 6.09.2015 r. wypełnić formularz i w dalszej kolejności złożyć wniosek o kartę Citibank World MasterCard
 • dostarczyć dokument potwierdzający uzyskiwanie dochodów 
 • zawrzeć umowę o kartę i aktywnie z niej korzystać
Telewizor trafi do osób, które nowo wydaną kartą wykonają płatności na łączną kwotę min. 2 500 zł każdego miesiąca przez trzy kolejne miesiące oraz co najmniej raz zalogują się w bankowości internetowej CitiOnline lub za pomocą aplikacji mobilnej Citibanku.

W pierwszych dwóch tygodniach miesiąca po miesiącu w którym zostaną spełnione wszystkie warunki promocji, bank powiadomi o przyznaniu nagrody (w dniu przyznania nagrody nadal należy pozostawać posiadaczem karty). Telewizor w ciągu kolejnych 30 dni zostanie do Ciebie dostarczony przez kuriera.

Zgodnie z regulaminem promocji kupony mają być sprzedawane od 17.08. (ale już dziś są dostępne w serwisie) do 31.08.2015 r., ale oferta zakończy się wcześniej jeśli zostanie wyczerpana pula 2000 kuponów. Przed zakupem kuponu warto jednak wziąć pod uwagę ograniczenia dotyczące uczestnictwa:
"1. Z Oferty mogą skorzystać pełnoletnie osoby fizyczne, które od dnia 1 stycznia 2013r. przed wzięciem udziału w Ofercie nie posiadały żadnej głównej Karty Kredytowej Citibank („Uczestnik”). 
2. W Ofercie nie biorą udziału osoby, które przed rozpoczęciem Oferty złożyły już wniosek o Kartę Kredytową Citibank i nie otrzymały jeszcze ostatecznej decyzji kredytowej od Banku"
Niezmienne są też minimalne wymogi:
"Promocja skierowana do osób w wieku min. 21 lat, które posiadają dochód min. 1200 zł netto i są zatrudnione w obecnej firmie min. 3 miesiące lub osób w wieku min. 25 lat, które prowadzą własną działalność gospodarczą min. 2 lata"
Do nagrody rzeczowej bank dorzuca również nagrodę dodatkową, która jest równowartością należnego podatku i odprowadza należność za uczestnika promocji.

Karta Citibank World MasterCard miesięcznie kosztuje aż 18 zł. Jest jednak możliwe uniknięcie tej opłaty - zgodnie z tym co bank podaje na stronie oferty, trzeba miesięcznie wydać kartą co najmniej 4 000 zł. Ale trzeba też pamiętać, że karta wiąże się z programem lojalnościowym, w którym na dobry początek dostaniesz punkty powitalne, a te... można wymienić na zwolnienie z opłaty za kartę. Jak to też bywa z kartami Citibanku warto jeszcze pamiętać o opłacie za usługę CitiPhone, która miesięcznie wynosi 6 zł, ale jest dobrowolna. Polecam zatem jej wyłączenie - można to zrobić np. w bankowości internetowej, wysyłając wiadomość: "Rezygnuję z usługi CitiPhone". W ten sposób unikniesz niepotrzebnych kosztów.

Jeśli wiesz, że nie jesteś w stanie wydawać kartą aż 2500 zł miesięcznie, sprawdź pozostałe aktualnie dostępne promocje Citibanku, w których wystarczy wydać "tylko" 1000 zł w ciągu 30 dni:
Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelnikowi Pawłowi.

38 komentarzy:

 1. 2500 zł miesięcznie?! Dziękuję, postoję.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No niestety, promocja dla bogatych. Większość Polaków nawet nie zarabia tyle miesięcznie

   Usuń
 2. Dobrze że się nie skusiłem na poprzednie promocje :) Jak myślicie, czy to już ten HIT? Czy jak jeszcze trochę oczekam to coś lepszego łyknę? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. był już iPad na tych samych warunkach co telewizor

   Usuń
 3. Czy transakcje na Allegro wyczerpują definicje transakcji bezgotówkowych wg Citibanku?
  Mam akurat spore zakupy, czemu by nie dostać TV za darmo :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mogą być płatności na Allegro - sprawdzone w praktyce ;)

   Usuń
 4. Warto dodać specyfikację:

  Telewizor LED 32” FHD (identyfikator produktu: UE32J5100AWXXH)

  Przekątna widzialna: 32 cale / 80 cm
  Rozdzielczość ekranu: FHD – 1920x1080 (Full HD)
  Klasa efektywności energetycznej: A+
  Wymiary (SxWxG): 723,0 x 473,9 x 207,5 mm / 723,0 x 427,5 x 64,6 mm (z podstawą / bez podstawy)
  Wprowadzony na rynek: kwiecień 2015.

  Całkiem spoko. Brałbym gdyby, żeby nie te 2500 zł miesięcznie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy mozna zrezygnować bez konsekwencji po otrzymaniu nagrody ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można. W regulaminie tej, jak i podobnych tego typu promocji Citibanku, brak klauzuli lojalnościowej.

   Usuń
 6. Kusi oj kusi. Więc może ktoś korzystał i rozwieje moje wątpliwości: czy Citi honoruje (tj. nie będzie robił przeszkód) Sprytnego Billa? Akurat miałbym parę rachunków po rodzinie do opłacenia a rachunek wiadomo rzecz stała co miesiąc więc i te 2.500 by się uzbierało. Testował ktoś?

  OdpowiedzUsuń
 7. kto wydaje 2500zł miesięcznie kartą (przez min 3 miesiace)? Chyba tylko osoby które są posiadaczami firm i kartą opłacają jakieś usługi/zakupy firmowe (np. paliwo do tira :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Zmień pracę, weź kredyt, zrobisz sobie większe zakupy i dostaniesz telewizor" sparafrazuję klasyka ;)

   Usuń
 8. Mozna w Castoramie cos kupic i zwrocic, oni oddaja gotowke wiec transakcja na karcie pozostanie :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba zależy od Castoramy. Bo w jednej tak zrobiłem, przeszło na luzie. W drugiej nie chcieli się zgodzić.

   Usuń
 9. Wiadomo jak jest z gwarancja na te sprzęty, bo dostałem tablet z poprzedniej promocji i żadnego dowodu zakupu itp, teraz chce na zonę wsiąść telewizor i się zastanawiam jak jest realizowana gwarancja.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminach dotychczasowych promocji z tabletami był zawsze zapis o gwarancji (na podstawie numeru seryjnego). W tej promocji faktycznie brak jakichkolwiek informacji na ten temat.

   Usuń
  2. W obecnej promocji z gadżetami Samsunga masz zapis:
   "Nagroda objęta jest 24 miesięczną gwarancją, która jest obsługiwana przez sieć Regenersis Sp. z o.o. na podstawie numeru seryjnego produktu. Lokalizacja serwisów jest dostępna pod adresem internetowym: http://www.regenersis.pl/znajdz–punkt–serwisowy.html. Szczegółowe informacje na temat zgłoszenia sprzętu do serwisu znajdują się na stronie: http://www.regenersis.pl/zglos–sprzet–do–serwisu.html.
   2. Wszystkie pytania odnośnie gwarancji Nagrody powinny być kierowane do producenta urządzenia firmy Samsung Electronics Polska sp. z o.o. poprzez infolinię telefoniczną 801–172–678, za pośrednictwem chat ‘a na stronie www.samsung.pl lub poprzez wypełnienie formularza kontaktowego na stronie http://www.samsung.com/pl/support/erms1." Tak samo z wideoreejstratorem jest zapis na ten temat: "Nagroda objęta jest 24 miesięczną gwarancją, która jest obsługiwana przez serwis FIXIT http://www.fixit.pl/ na podstawie numeru seryjnego produktu. W celu oddania produktu do naprawy należy najpierw zarejestrować się i wypełnić internetowy formularz dostępny pod adresem http://service.mio.com/M0100/MainFrame.aspx?menuid=100101. Szczegółowe informacje na temat naprawy sprzętu udziela telefoniczna pomoc techniczna Mio pod numerem telefonu +48 12 254 40 10. Infolinia jest czynna w godzinach od 9:00 do 17:00.

   Tu nic takiego w regulaminie nie ma więc sobie odpuszczam ten telewizor i biorę wideorejestrator z moneybackiem - wychodzi najkorzystniej względem wszystkich promocji. Kamerka kosztuje ok. 349 zł (pewnie zejdzie za ok. 300), moneyback 200, a wszystko można ugrać jednorazowo wydając 1000 zł.

   Usuń
 10. Zarabiam 1800 zł, umowa na czas nieokreślona, brak kredytów... i decyzja odmowna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może miałeś/aś kiedyś historię z bikiem? Napisali 1200 netto.

   Usuń
 11. Ciekawe czy zwroca w takim razie 5 zeta z Groupona;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Groupon został wykorzystany na złożenie wniosku więc 5 zeta papa :(

   Usuń
 12. Moim zdaniem w takiej sytuacji bank powinien zwrocic te oplate, bo dobrowolne ustalanie kryteriow sprawia, ze ciezko okreslic czy usluga zostala prawidlowo spelniona.
  Ja placilem pyapalem wiec w przypadku odmowy uruchomie odzyskiwanie kasy z paypala (dla zasady)

  OdpowiedzUsuń
 13. A testował ktoś zakup a potem zwrot na tą samą karte czy taka transakcja przejdzie jako wyykonana?

  OdpowiedzUsuń
 14. a jak zwrot będzie na inną kartę? albo zwrot zrobie po 4 miesiącach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W pierwszej opcji Citi się o tym nie dowie. W drugiej dowie się za późno i przejdzie ;-) sprawdziłem w praktyce

   Usuń
 15. a jak zwrot będzie na inną karte albo po powiedzmy 4 miesiącach?

  OdpowiedzUsuń
 16. Czyli inna karta albo zamrozenie jakis 3k na jakis czas.

  OdpowiedzUsuń
 17. "przez 3 kolejne miesiące (jako pierwszy licząc miesiąc następujący po miesiącu, wktórym otrzymał Kartę) dokona nowo wydaną Kartą bezgotówkowych transakcji, spełniających kryteria, o których mowa w
  ust 2. poniżej na kwotę min. 2500 PLN, każdego miesiąca"
  chodzi o miesiąc kalendarzowy (kartę dostaliśmy 31 sierpnia czyli wrzesień, październik i listopad) czy o miesiące rozliczeniowe karty kredytowej (będzie to wtedy jako pierwszy miesiąc 23 wrzesień - 22 pażdziernik itp)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Standardowo Citi ma zawsze na myśli miesiąc kalendarzowy - tym bardziej, że tu mowa "miesiąc następujący po miesiącu, w którym otrzymał Kartę"

   Usuń
 18. Tak dla pewności. Wydaje 2500 we wrześniu. po czym jak już wydam 2500. wpłacam 2500 na rachunek i wsio? i tak 3 miesiące? czy może wolno to spłacić dopiero po zakończeniu oresu rozliczneiowego ? chodzi o to zeby były płatności? bo jak naprzyklada wydam 2500 a wplace 2000 to jest wydane tak ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz spłacić nawet tego samego dnia. Jakbyś czekał ze spłatą to byś musiał dodatkowo bulić odsetki. A nie trzeba

   Usuń
 19. Czyli defacto kupuje coś za 300 komuś z rodziny ktoś mi oddaje 300 zł wpłacam to na rachunek karty zero odsetek i tak klika razy i zrobione? pytam bo dostałem karte z limitem 5000 k i trzeba zacząć od października wydawać...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie tak możesz działać. Ważne, by w miesiącu wydać min. 2500 zł, a spłacić to w okresie bezodsetkowym. Poradnik dotyczący karty kredytowej znajdziesz tutaj.

   Usuń
 20. Witam....mam pytanie wie ktoś dlaczego nie ma na stronach Citi dostępnego regulaminu do promocji z TV tylko obecnie wszystkie podawane wcześniej linki kierują na stronę z promocją z Laptopem ?

  OdpowiedzUsuń
 21. Nie wiem ale znalazłem jakiś na necie, poza tym sam się martwię bo dziś 15 ty w grudniu spełniłem warunki a odpowiedzi czy wiadomości z banku na razie brak.

  OdpowiedzUsuń
 22. Witam, wczoraj właśnie otrzymałem na maila informację o spełnieniu warunków promocji. Mam nadzieję, że do Was też wkrótce taka informacja dotrze. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...