Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Uczestniku promocji "Money Mania 5" (z kontem w mBanku) - czas na uzupełnienie danych!

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

7.06.2016

Uczestniku promocji "Money Mania 5" (z kontem w mBanku) - czas na uzupełnienie danych!

Przed uczestnikami "Money Manii - edycja 5" czas na finalizację promocji.

Data 10.06.2016 r. w powyższej promocji jest ważna z dwóch powodów. Najbliższy piątek jest bowiem ostatecznym terminem wykonania transakcji wymaganych w regulaminie oraz uzupełnienia danych niezbędnych do wypłaty premii 100 zł w ramach Money Manii.

Zasady promocji współorganizowanej przez wydawcę serwisu Money.pl oraz mBank szczegółowo omawiałem we wpisie "Moneymania 5: premia nawet 600 zł za konto w mBanku". Teraz przypomnę tylko najważniejsze z nich. A należało:
 • w okresie od 6.04. do 10.05.2016 r. zarejestrować się na stronie promocji i złożyć wniosek o eKonto w mBanku (wyrażając przy tym zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji - choć w tym zakresie organizator jak i bank wykazali się jednak niedopatrzeniem, bo przez pewien czas stosownego oświadczenia brakowało we wniosku - o konieczności jego uzupełnienia pisałem tutaj)
 • do 21.05.2016 r. zawrzeć umowę o konto
 • do 10.06.2016 r.:
  • wykonać 5 transakcji na dowolną kwotę 
  • uzupełnić na stronie promocji dane do wypłaty premii
I o tych dwóch ostatnich podpunktach dziś szczególnie przypominam.

Jeśli jeszcze nie masz karty do konta w mBanku (teoretycznie można było jej nawet nie zamawiać) to pamiętaj, że wymaganymi transakcjami nie muszą być tylko płatności za pomocą plastiku. Regulaminowe wymogi spełnią także przelewy na konto w innym banku lub płatności internetowe zaksięgowane na otwartym koncie (nie będą z kolei zaliczone wypłaty w bankomacie i przelewy z konta na rachunki w mBanku).

No i druga, najważniejsza informacja dla wszystkich uczestników to konieczność uzupełnienia danych do wypłaty premii. Jak to zrobić? Po zalogowaniu na stronie moneymania.pl wybrać należy zakładkę "Moje dane". I tu ważna uwaga! Pierwsze z pól dotyczy aktualnie dostępnej, już 6. edycji Money Manii z premią za otwarcie konta i lokaty w Toyota Banku. By uzupełnić właściwe pole, przewiń stronę do dołu i tam znajdziesz możliwość wprowadzenia danych dla uczestników poprzednich edycji.

Imię oraz nazwisko zapewne będziesz mieć już uzupełnione z automatu. Z kolei w pole gdzie wymagany jest numer rachunku konta otwartego w mBanku w ramach promocji, wprowadź samodzielnie 26-cyfrowy ciąg (bez spacji!). 


Spełnienie tego warunku będzie oznaczać już tylko wyczekiwanie na premię 100 zł od Money Manii. Z zgodnie z regulaminem akcji o jej przyznaniu organizator ma powiadomić mailowo do 21.06., a bonus na koncie powinien pojawić się najpóźniej do 1.07.2016 r.

Dla tych, którzy nastawili się na zgarnięcie w tej promocji wyłącznie 100 zł będzie to oznaczać zakończenie udziału w akcji (konto należy posiadać do dnia wypłaty premii, tj. do 1.07. Co zrobisz z nim po tym terminie? Decyzja należy do Ciebie).

Myślę jednak, że wielu bankobiorców bierze również udział w bankowej promocji "Zyskaj z eKontem", która za aktywne korzystania z konta, karty i aplikacji pozwala zarobić do 500 zł. W tej kwestii pojawiło się na blogu wiele komentarzy związanych z niewypłaceniem premii (zarówno tych za aktywację aplikacji - 10 zł, jak i zwrotów za płatności kartą i/lub telefonem) dla części uczestników (oczywiście na zwroty za płatności póki co mieli możliwość załapać się tylko Ci, którzy do promocji banku przystąpili w marcu - jeszcze przez Money Manią, ale tu historia może się powtarzać). Sprawa rozbija się o interpretację zapisu dot. bycia nowym klientem. Sytuacja jest jednak taka, że część "starych" - i teraz powracających - klientów dostała premie, a część nie... O tym jak sobie radzić, pisałem kilka dni temu m.in. na Facebooku:


Promocja Money Mania dostępna jest obecnie w nowej - wspomnianej już - odsłonie: z kontem i lokatą w Toyota Banku można zyskać premie do 120 zł oraz zwroty za płatności kartą.

Innych ciekawych promocji aktualnie nie brakuje. W 6. edycji Comperia Bonus płaci 100 zł za konto w BZ WBK (a to już ostatnia szansa by załapać się na to konto w wariancie z promocyjnym oprocentowaniem 4% w skali roku dla części oszczędności oraz z gwarantowanym zwolnieniem z niektórych opłat do 30.06.2017 r.). Również 100 zł można zyskać za otwarcie konta z polecenia w Inteligo. Warunki do spełnienia są dość proste (wystarczy wykonać płatności na sumę min. 210 zł), a dodatkowo można też zarabiać po 50 zł za każde skuteczne polecenie konta.

Godne przypomnienia są też promocje związane z wyrobienie karty kredytowej. W przypadku T-Mobile Usługi Bankowe zyskać możesz 300,30 zł, a w Citibanku tradycyjnie do wzięcie są nagrody. Do bezwarunkowo darmowej karty Citi Simplicity wybrać możesz tablet Lenovo Tab 2 lub voucher o wartości 400 zł na zakupy w sklepie morele.net.

Chcesz dowiadywać się o wszystkich promocjach bankowych oraz nie przegapić ważnych terminów w najpopularniejszych okazjach do bankobrania? Zapisz się na bezpłatny newsletter:
Adres e-mail

37 komentarzy:

 1. Czy w Toyota Bank można zamknąć konto inaczej niż listownie? Ich nowy TOiP wchodzi w życie 1 lipca i mam nadzieję zamknąć swoje konto 30 czerwca ze skutkiem natychmiastowym. Czy to jest możliwe?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko listownie.

   Usuń
  2. Być może wcześniejsze wysłanie listu z żądaniem zamknięcia konta 30 czerwca jest tu rozwiązaniem?

   Usuń
  3. Zadziwia, że bank internetowy stosuje metody ze Średniowiecza - to jeden z ostatnich banków internetowych w Europie gdzie nie można zamknąć konta przez internet!

   Ciekawe czy w ich centrali w Rajchu o tym wiedzą?

   Usuń
  4. Czy wcześniejsze zastrzeżenie karty przyspieszy później zamknięcie konta?

   Np. w ING albo w BZ-WBK konto bez aktywnej karty jest zamykane natychmiast tzn. bez tradycyjnego 30-dniowego okresu.

   Usuń
  5. N infolinii powiedziano mi że okres wypowiedzenia to zawsze 30 dni. Czy karta jest czy jej nie ma.

   Usuń
  6. Uprzejmie informujemy, że od 1 lipca 2016 r. zostaną wprowadzone zmiany niektórych postanowień Regulaminów świadczenia usług dla konsumentów przez Toyota Bank Polska S.A.

   Ponadto informujemy, że od 1 lipca 2016 r. wprowadzone zostaną zmiany w Tabeli Opłat i Prowizji dla Konsumentów.

   mogą Państwo, bez ponoszenia opłat, odmówić przyjęcia nowych warunków poprzez zgłoszenie sprzeciwu wobec wprowadzanych zmian bądź wypowiedzenie umowy konta lub karty debetowej ze skutkiem natychmiastowym. Nieprzekazanie informacji o sprzeciwie bądź wypowiedzeniu umowy przed wejściem zmian w życie, uznaje się za zgodę na wprowadzane zmiany. W przypadku sprzeciwu umowa wygasa w dniu poprzedzającym wejście zmian w życie.

   Usuń
  7. Bingo - w przypadku zgłoszenia sprzeciwu umowa wygasa w dniu poprzedzającym wejście zmian w życie czyli 30 czerwca, a to dzień wypłaty nagrody!

   Ciekawe na czym polega zgłoszenie sprzeciwu wobec wprowadzanych zmian?

   Usuń
 2. "Sprawa rozbija się o interpretację zapisu dot. bycia nowym klientem" - czyżby? Regulamin określa to bardzo jasno!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W mniemaniu banku. Dla mnie definicja w regulaminie jest również jasna.

   Usuń
 3. Jest jakieś potwierdzenie uzupełnienia tych danych??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Ja zrobiłem print screen wklejonego numeru konta.

   Usuń
  2. Otrzymanie 100 zł nagrody :)

   Usuń
 4. Jeśli spoza wszystkich wymaganych warunków nie dopełniłam tylko warunku logowania do aplikacji mobilnej w terminie, ale spełniam wszystkie pozostałe wymogi,tj.wpływ i przelewy to mogę liczyć na premię 240 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale kiedy się nie zalogowałeś? W ciągu tych 24 godzin od otwarcia konta? To nie dostaniesz 10 zł, ani 240 zł. Tylko zwroty za płatności dostaniesz.

   Usuń
  2. Czy można to jakoś sprawdzić tzn kiedy otworzyłem konto i kiedy było pierwsze logowanie do aplikacji mobilnej

   Usuń
  3. Kiedy konto otworzone to będziesz mieć w umowie. Historii logowań w systemie brak. Jest tylko info o ostatnim udanym i nieudanym logowaniu.

   Usuń
 5. A co jeśli pomimo złożenia wniosku o konto w profilu moneymani nie widac zlozonego wniosku o konto w mbanku a co za tym idzie uzupełnienia informacji ?? Z kim mam sie skontaktować ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz napisać maila na reklamacje-mania@firma.money.pl lub money-mania@firma.money.pl

   Usuń
 6. Czy otrzymał już ktoś maila z informacją o premii 100zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież dzisiaj dopiero upływa termin ... poza tym, to mBank może mieć trochę opóźnień :)

   http://wiadomosci.radiozet.pl/Wiadomosci/Kraj/Awaria-mBank.-Jak-odzyskac-karte-NOWE-INFORMACJE-00024361

   Usuń
 7. A maila nadal brak :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Większość komentarzy w temacie braku maila pojawia się tutaj.

   Usuń
 8. 22.06.2016r. a maila od Money Mania V o przyznaniu premii gwarantowanej 100 zł nadal brak. Reklamacja złożona. Co się dzieje. Kilka dni temu do Agory, teraz do Money Manii, szkoda słów.

  OdpowiedzUsuń
 9. Czy może ktoś napisać gdzie w tej aplikacji (moneymania) jest opcja złożenia reklamacji? Według regulaminu trzeba to zrobić przez aplikację:
  § 7. Postępowanie reklamacyjne
  1. Reklamacje dotyczące spraw związanych z Akcją należy składać Organizatorowi za pośrednictwem Aplikacji w terminie 30 (trzydziestu) dni od daty zakończenia Akcji, o której mowa w § 3 ust 4 Regulaminu.

  OdpowiedzUsuń
 10. Czy dostaliście już maila od Money ManiaV o przyznaniu premii gwarantowanej. Minął 21 czerwca 2016r. a informacji brak, nie wiem czy czekać czy gdzieś reklamacje składać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dalej brak powiadomienia od Money Mania V o przyznaniu premii. Złożyłam już w dniu dzisiejszym 3 Reklamację.Wszystkie 3 na różne adresy.

   Usuń
  2. Ludzie piszą po 3 reklamacje, żeby wydębić te 100 zeta - sam bym tego nie wymyślił :)

   Jak się doliczy reklamacje o te parę groszy albo bilety do kina za blikowanie, to kiedy jest czas na pracę, spanie, etc.?

   Usuń
  3. Napisanie reklamacji to kilka minut. Jak trzeba napisać reklamację to się pisze. Więc daruj sobie głupie uwagi.

   Usuń
 11. No i są wyczekiwane maila. Nareszcie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z mailem mieli obsuwę, ale za to premia jest przed czasem :)

   Usuń
 12. Dokladnie spisali sie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Takich standardów nam potrzeba. Choć z mailem były problemy to z wypłatą się spisali nie czekając do ostatniego dnia.

   Usuń
 13. Witam
  Kiedy będzie wypłacana premia 240 pln

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jak dostaniesz pięć premii za płatności kartą

   Usuń
  2. Tak, ale ponoć Ci którzy ostatni piąty zwrot za płatność kartą otrzymali we wrześniu, konto otworzyli w marcu we wcześniejszej edycji, nie otrzymali premii 240 zł. Jeżeli ktoś otrzymał 240 zł niech napisze proszę kiedy otworzył konto i kiedy otrzymał ostatni piąty zwrot moneybacku.

   Usuń
 14. otworzyłem konto w kwietniu . ostatni zwrot ( piąty ) otrzymam w pazdzierniuku i w pazdzierniku zgodnie z regulaminem musi wpasc premia 240 pln .jesli sie myle , niech ktos mnie poprawi ,

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...