Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: I… TAKIe KONTO z premią do 250 zł dla klientów biura podróży ITAKA

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

15.06.2016

I… TAKIe KONTO z premią do 250 zł dla klientów biura podróży ITAKA

Aktywnych promocji bankowych mamy obecnie bardzo dużo. Ale pojawiają się kolejne.

I… TAKIe KONTO premia 250 zł Eurobank biuro podróży ITAKA
Najnowsza skierowana jest do osób, które posiadają rezerwację i dokument potwierdzający udział w wycieczce organizowanej przez biuro podróży ITAKA. Warunkiem udziału jest założenie konta w Eurobanku. Dzięki aktywności w płaceniu kartą można zdobyć premie na sumę 250 zł. Dodatkowo na rok można uzyskać też zwolnienie z opłat za konto i kartę.

Aby wziąć udział w promocji "I…TAKIe KONTO" trwającej od 15.06 do 31.08.2016 r. należy:
 • w okresie od 1.06.2015 r. (to nie pomyłka, chodzi właśnie o ubiegły rok) do 31.08.2016 r. dokonać rezerwacji oraz posiadać dokument potwierdzający udział w wycieczce (fachowo w regulaminie określanej "imprezą turystyczną") w biurze podróży ITAKA
 • w okresie promocji wypełnić formularz zgłoszeniowy (dostępny na stronie promocji lub w placówkach banku), podając w nim m.in. numer rezerwacji wycieczki w ITAKA i złożyć wniosek o konto
 • zawrzeć z bankiem umowę o konto w pakiecie Active lub Prestige (w przypadku otwierania konta za pomocą przelewu lub za pośrednictwem kuriera czas na zawarcie umowy obowiązuje do 15.09.2016 r.)
Po spełnieniu powyższych wymogów przyjdzie czas na zdobywanie premii. Do wzięcia jest 250 zł w transzach po 50 zł miesięcznie. Warunki do spełnienia są bardzo proste: kartą wydaną do konta należy miesięcznie wykonywać po min. trzy płatności na łączną kwotę min. 100 zł.

Aby otrzymać pierwszą premię należy płatności kartą wykonać w terminie 2 miesięcy kalendarzowych po miesiącu, w którym została podpisana umowa o konto. Premie po 50 zł będą wypłacane przez pięć następujących po sobie miesięcy kalendarzowych (wypłata będzie następować do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków uzyskania bonusu). W razie niespełnienia warunków promocji w którymś z miesięcy, stracisz prawo do premii 50 zł za dany miesiąc, co przełoży się na finalny wynik, ale nadal będzie możliwe zarabianie w miesiącach kolejnych (za wyjątkiem piątego miesiąca).

W niektórych promocjach bankowych możliwe było opłacanie nie swoich faktur. Czy zatem tutaj możliwe jest podanie numeru rezerwacji np. kogoś znajomego? W regulaminie znalazł się następujący zapis:
"Bank ma prawo dokonać weryfikacji Dokumentu podróży zarówno w momencie przystąpienia do Akcji promocyjnej, w czasie jej trwania jak i w okresie wypłaty nagród. W przypadku gdy Uczestnik nie figuruje na liście pasażerów w Dokumencie podróży, osoba ta traci prawo do otrzymania nagród"

Dla kogo promocja?


Udział w akcji może wziąć osoba, która:
"w okresie 12 miesięcy przed dniem przystąpienia do Akcji promocyjnej nie była posiadaczem lub współposiadaczem konta dla osób fizycznych prowadzonego przez Bank"

Dodatkowe korzyści


Oprócz premii na sumę nawet 250 zł, uczestnik promocji może też cieszyć się z:
"a) braku opłaty miesięcznej za prowadzenie Konta założonego w ramach Akcji przez okres jednego roku od dnia zawarcia z Bankiem umowy Konta (...)
b) zwrotu opłaty miesięcznej za posiadanie Karty przez okres jednego roku od dnia zawarcia z Bankiem umowy Konta (...) pod warunkiem, że wniosek o wydanie Karty do Konta został złożony w tym samym terminie w którym została zawarta umowa Konta. W przypadku kiedy wniosek o wydanie Karty do Konta został złożony w terminie późniejszym (...) Uczestnikowi przysługuje prawo do zwolnienia z opłaty miesięcznej za posiadanie Karty proporcjonalnie do okresu jaki pozostał do końca 12 miesięcznego okresu na zwolnienie z opłaty. Bank dokona zwrotu pobranej opłaty za posiadanie Karty debetowej na Konto do 15-tego dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym pobrano opłatę. 
c) zwrotu prowizji za udzielenie Limitu w Koncie - w przypadku (...) zawarcia umowy o Limit w Koncie w okresie 12 miesięcy od dnia zawarcia z Bankiem umowy Konta. Bank dokona zwrotu prowizji na Konto w ciągu trzech miesięcy od dnia jej pobrania"
Oczywiście nie ma obowiązku wnioskować o limit kredytowy w koncie. Zwolnienie z opłaty za przyznanie limitu jest być może kuszące... tym bardziej, że w Eurobanku przez 10 dni w miesiącu można z takiego limitu korzystać bez odsetek. Więcej o tej promocji pisałem we wpisie tutaj.

Zwolnienia z opłat za konto i kartę to też spora korzyść. Bo standardowe warunki konta i zasady uniknięcia opłat (zwłaszcza za kartę) do najłatwiejszych nie należą:

Active
Prestige
Opłata za konto:
0/9 zł
0/21 zł
Bank nie pobiera opłaty w przypadku spełnienia jednego z poniższych warunków:
suma wpływów na konto w miesiącu min.
1 500 zł
3 000 zł
lub średnie saldo konta min.
15 000 zł
50 000 zł
lub wykorzystywanie konta do spłaty rat kredytu udzielonego na kwotę min.
1 500 zł
30 000 zł
lub posiadanie w eurobanku karty kredytowej, którą wykonano min. 3 transakcje bezgotówkowe, a kwota limitu kredytowego wynosi min.
500 zł
-
Opłata miesięczna za posiadanie karty Visa lub MasterCard:
0/4,90 zł
0/4,90 zł
Bank nie pobiera opłaty za kartę, gdy w ciągu miesiąca wykonasz płatności kartą na sumę co najmniej:
400 zł
500 zł
Opłata za wypłatę gotówki w dowolnym bankomacie w Polsce:
0 zł
0 zł

Jeśli zdecydujesz się zostać klientem Eurobanku, w chwili obecnej możesz również zyskać na innej promocji - za płatności telefonem czekają bilety do Multikina.

Dodatkowo z kontem Active lub Prestige można zyskać dzięki 5-procentowemu moneybackowi za płatności kartą w punktach handlowo-usługowych związanych z rozrywką, podróżami, sportem i rekreacją (więcej na ten temat pisałem m.in. tutaj). Miesięcznie w ramach moneybacku można uzyskać do 60 zł zwrotu, a w ciągu roku uzbierać da się nawet 720 zł.


W ostatnim czasie mamy do czynienia z wysypem promocji bankowych. Dużo można zarobić m.in. w promocji "Zyskaj z eKontem", gdzie mBank płaci nawet 500 zł za korzystanie z konta, karty i aplikacji. Wśród Czytelników bloga niezmiennie dużą popularnością cieszy się również akcja Inteligo, gdzie można zarobić 100 zł za konto z polecenia i po 50 zł za każde skuteczne polecenie.

Bądź na bieżąco z promocjami - polub Bankobranie na Facebooku:

16 komentarzy:

 1. Widzę, że Eurobank lubi wchodzić w deale z różnymi firmami. Ja skorzystałem w opcji z nc+, ale to też ciekawa promocja.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciekawe co Cię tak zaciekawiło? Już chyba Alfa Star było bardziej ekscytujące :)

   Usuń
  2. Właśnie wróciliśmy z wakacji z Itaką i tu miła niespodzianka. Chętnie skorzystamy bo 500 piechotą nie chodzi a i tak mieliśmy zmienić bank.

   Usuń
 2. Jest jakaś lojalka?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto trzeba mieć do momentu wypłaty premii. I tyle.

   Usuń
 3. A czy można zarezerwować jakiś hotel albo hostel na stronie i dostać ten numer rezerwacji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. musi być też dokument podróży.

   Usuń
  2. Co to jest dokument podróży? Paszport?

   Usuń
 4. Ostatnio przeglądałem jakiś raport dot. liczby kont, klientów itp. i muszę przyznać, że Eurobank nadspodziewanie dobrze sobie radzić. Myślałem, że to mikrus a wcale tak słabo nie wgląda.

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy ktoś się orientuje czy z tej akcji skorzystać może tylko osoba wymieniona w dokumencie podróży jako wpłacający czy inne osoby wskazane w dokumencie podróży jako pasażerowie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z regulaminu wychodzi, że to uczestnik musi dokonać rezerwacji i posiadać dokument podróży. Jak to wygląda w praktyce? Czy przejdzie otwarcie na inną osobą to nie wiem. W sierpniu dopiero planuję jakieś last minute

   Usuń
 6. To świetna promocja tylko czego - biura podróży czy banku? Jeszcze nigdy nie byłem nigdzie z żadnym biurem podróży i na 100% się nie wybieram podobnie jak unikam francuskich banków i ich samochodów :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Kiedy banki wreszcie zaczną sprzedawać ubezpieczenia podróży, bo darmowego dostępu dla klientów do ich własnych pieniędzy z pewnością nigdy :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Byłem z Itaką we wrześniu 2015. Podałem 7 cyfrowy numer rezerwacji. Założyłem konto, nigdy u nich nie miałem Spełniam więc wszystkie warunki. Teraz pytanie. Jak mam ustalić, czy rzeczywiście się załapałem? Zadzownić do banku, itaki? Dostanę jakiegoś maila? Wie ktoś?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nigdy nie dzwoń, bo się nie dowiesz albo konsultant strzeli z odpowiedzią. Napisz zapytanie w poczcie wewnętrznej po zalogowaniu. Masz wtedy pisemne potwierdzenie

   Usuń
 9. jak zaloze teraz w sierpniu konto to musze juz w sierpniu spelnic warunki i wydac 100zl? czy od nastepnego pelnego miesiaca?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...