Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: "Wakacje z kartą BZWBK" czyli nawet 300 zł zwrotu za płatność w biurze podróży lub liniach lotniczych

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

21.06.2016

"Wakacje z kartą BZWBK" czyli nawet 300 zł zwrotu za płatność w biurze podróży lub liniach lotniczych

Ruszyła kolejna promocja z kartą kredytową w roli głównej.

wakacje z kartą bz wbk
Tym razem okazję do bankobrania przygotował BZ WBK. Propozycja jest ciekawa... ale w praktyce wyłącznie dla tych, którzy dopiero po wyrobieniu karty planują wykupić wycieczkę w biurze podróży albo zakup biletów w liniach lotniczych. Wówczas możliwe jest zaoszczędzenie nawet 300 zł.

Aby wziąć udział w promocji "Wakacje z kartą BZWBK" należy:
 • do 31.07.2016 r. złożyć wniosek i zawrzeć z bankiem umowę o dowolną kartę kredytową (za wyjątkiem Karty 1|2|3 i MasterCard PAYBACK)
 • w miesiącu kalendarzowym zawarcia umowy oraz w dwóch kolejnych miesiącach kalendarzowych wykonać płatności kartą w biurach podróży lub liniach lotniczych (punkty handlowo-usługowe z kodem MCC: 5309, 3246, 4511, 4722)
 • nie wyrażać sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych banku
Od sumy wykonanych płatności otrzymasz zwrot w wysokości 5%. Moneyback może wynieść jednak maksymalnie 300 zł. Kalkulacja jest więc prosta. Jeśli chcesz zgarnąć całą pulę, wydać musisz 6 000 zł.

Wypłata zwrotu ma zostać zrealizowana na rachunek karty kredytowej do końca miesiąca następującego po miesiącu wykonania płatności.

Dla kogo promocja?


W regulaminie nie mamy zapisu wykluczającego z udziału w promocji obecnych klientów banku, ani nawet... posiadaczy karty kredytowej. Widnieje bowiem wyłącznie taki zapis:
"Jeśli Uczestnik w Okresie trwania Promocji zawrze Umowę o więcej niż jedną Kartę kredytową BZ WBK, udział w Promocji bierze Karta kredytowa BZ WBK wydana jako pierwsza."

Karty kredytowe BZ WBK - prześwietlenie oferty


Wybór kart kredytowych w BZ WBK jest dość spory, ale w związku z wykluczeniem karty 1|2|3 oraz MasterCard Payback, ograniczam się (ze względu na najniższe możliwe opłaty) do przyjrzenia się wyłącznie kartom Visa Silver i MasterCard Silver.

Opłata roczna za taką kartę wynosi 72 zł, ale dość łatwo jej uniknąć - w ciągu trzech miesięcy od dnia podjęcia przez bank decyzji o wydaniu karty należy wykonać minimum pięć transakcji kartą (za wyjątkiem przelewów). W kolejnych latach opłata będzie pobierana w trybie miesięcznym i wyniesie 6 zł. Ale też można jej uniknąć w przypadku rozliczenia w poprzednim miesięcznym cyklu rozliczeniowym min. pięciu transakcji (także za wyjątkiem przelewów).

Zainteresowanym udziałem w promocji polecam wizytę w oddziałach banku. Tam dzięki promocji "Prezent Kibica" można się bowiem załapać na upominek. Do 10.07.2016 r. za wnioski złożone w oddziałach bankowcy dają szalik kibica w kolorze biało-czerwonym lub opaskę kibica, lub długopis kibica.

Obecnie promocji z gratyfikacjami za skorzystanie z karty kredytowej mamy sporo. Można bowiem zdobyć:
Lubisz zarabiać na promocjach bankowych? Polub Bankobranie na Facebooku:

23 komentarze:

 1. Czy dostał ktoś już e-mail od ManyMoney?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z komentarzy Czytelników wynika, że maila jeszcze nie ma. Do kontynuacji wątku zapraszam pod wpisem dotyczącym Money Manii 5 tutaj.

   Usuń
 2. Ciekawe czy może być także karta studencka?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skoro dowolna to czemu nie??? Może być. Tylko że ta studencka to ma limit od 500 do 1500 zł więc zrobisz nią mniejsze płatności a na pewno nie kupisz wycieczki w biurze podróży na 2 osoby.

   Usuń
  2. Karta studencka to payback, a jest ona wykluczona.

   Usuń
  3. Wycieczki w "biórach" podróży kupują emeryci, a nie studenci :)

   Usuń
 3. Ważne dla obecnych klientów BZ-WBK:

  https://niebezpiecznik.pl/post/fatalna-decyzja-banku-bzwbk-ulatwila-kradziez-setek-tysiecy-zlotych-z-kont-klientow/

  Warto sprawdzić swoje aktualne ustawienia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Temat nieaktualny bo teraz już wszystkie przelewy24 podlegają autoryzacji hasłami sms. Poza tym nie do końca bank był winowajcą. To klienci podali dane do logowania na trefnych stronach (phishing).

   Usuń
  2. "nie do końca bank był winowajcą" - a do którego momentu? Może tylko do środka tej groteski? Santander w Hiszpanii oddał by klientom todos, amigo!

   Usuń
  3. Zostawiasz portfel na regale w sklepie i ktoś go wziął. Innymi słowy ukradł. I co?? Wysyłasz reklamację do producenta portfela by oddał kasę która była w portfelu??

   Analogiczna sytuacja. Niedouczony i bezmyślnie postępujący klient banku podaje login i hasło gdzieś tam byle komu. Złodziej czyści mu konto. Na co ten klient jednak ma roszczenie wobec banku.

   W obydwu sytuacjach oczywiście to złodzieje powinni być złapani i stosownie ukarani. Oni powinni zadośćuczynić. Ale wystawienie się na ryzyko jest winą posiadacza portfela w pierwszym przykładzie i właściciel konta w drugim przypadku. A zrzucanie winy na producenta portfela czy na bank jest ewidentną próbą szukania winy w każdym tylko nie w sobie bo przyznać się do bezmyślności i głupoty jest najtrudniej.

   Usuń
  4. Anonimowy, 23 czerwca 2016 10:50

   Naprawdę wierzysz w to co piszesz? Żałosne!

   Usuń
  5. Jakaś mądra głowa w Wubeku zdecydowała, żeby zaoszczędzić na wysyłce SMS do klientów robiących przelewy i zlikwidowali wcześniej istniejącą opcję potwierdzenia - gdzie tu wina klienta? Zresztą sami się przyznali do swojego błędu likwidując nawet taką opcję i obecnie każdy MUSI potwierdzać przelew czy tego chce czy nie chce, ale w międzyczasie sporo kont zostało wyczyszczone ... cyrk!

   Kolejny dowód na to, że w bankowości nie zatrudniają geniuszy :)

   Usuń
  6. Co nie zmienia faktu, że to klienci podali dane przestępcom. Mogli sobie na koszulce wypisać login i hasło by paradować tak na mieście.

   Usuń
  7. Znajomość czyjegoś NIK oraz hasła do konta WBK nic by nie dały, gdyby matoły wubeckie nie zlikwidowały obowiązku potwierdzenia hasłem SMS, co zresztą teraz przywrócono i jest bezwarunkowo konieczne. Amen!

   Usuń
  8. Atak hakerski odbył się tylko i wyłącznie dlatego, że został umożliwiony przez groteskowo nierozważną decyzję banku i z tego co rozumiem, BZ/WBK zwraca poszkodowanym pieniądze, więc temat jest w zasadzie już nieaktualny.

   Usuń
 4. Jeżeli ktoś faktycznie chce wydać taką sumę, to dlaczego nie miałby skorzystać? ;) Chociaż taka promocja może prowadzić też do niebezpiecznego myślenia "wydam jeszcze trochę, bo mi się zwróci". A to przecież tylko 5%. Warto przemyśleć sprawę kilkanaście razy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do naciągania wydatków mogłaby prowokować sytuacja gdy trzeba byłoby wydać min. 6 000 zł bo tylko wtedy będzie nagroda 300 zł. Tu na szczęście mamy do czynienia ze zwrotem 5%. Wysokość nagrody będzie adekwatna do wydanej kwoty. Więc przy takim sposobie rozliczania mam nadzieję, że nie będzie osób które wydadzą więcej niż zamierzały ;)

   Usuń
  2. Mr. Złotówa - 23 czerwca 2016 11:00
   "Do naciągania wydatków mogłaby prowokować sytuacja gdy trzeba byłoby wydać min. 6 000 zł bo tylko wtedy będzie nagroda 300 zł"
   ---
   Nomen omen sytuacja jak z tej promocji Śląsko-holenderski ING: wydaj 1000 zł, aby otrzymać za kilka miesięcy 100 zł i do tego płać co miesiąc za "posiadanie" karty - czy to nie jest zabawne?

   Usuń
 5. A platnosci na booking.com podchodzą pod promocję?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na booking.com to lepiej uważaj bo z tego co czytałem w internecie to dane kart przekazują (!) hotelom. Więc one sobie latają byle gdzie i w czyje ręce wpadną nigdy nie wiadomo.

   Usuń
  2. Dzięki za radę- ja wolałbym raczej odpowiedź na moje pytanie.

   Usuń
  3. Na moje obciąża hotel więc będzie MCC dla hoteli. Ale też mnie to zainteresowało i wysłałem do nich zapytanie.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...