Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Lokata Piłkarska 1/8 finału czyli 3,4% na 3 miesiące w Credit Agricole

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

25.06.2016

Lokata Piłkarska 1/8 finału czyli 3,4% na 3 miesiące w Credit Agricole

Lokata Piłkarska znów dostępna. I tym razem bez wykluczeń uczestników wcześniejszych edycji.

Credit Agricole od pierwszego meczu piłkarskiej reprezentacji Polski na Mistrzostwach Europy oferuje lokaty promocyjne. Po meczach grupowych klienci banku mogli załapać się na oprocentowanie 3,2, 3,0 lub 3,2%. Teraz jest ciut więcej, bo 3,4% w skali roku, ale niestety nie zmienia się maksymalna kwota środków, które na lokacie można zdeponować.

O ofercie pisałem przy okazji I edycji Lokaty Piłkarskiej. By tematu nie powielać na blogu, o kolejnych jej odsłonach donosiłem m.in. na Facebooku. Teraz czas omówić Lokatę Piłkarską 1/8 finału. Z dwóch powodów: bank daje wyższe oprocentowanie, a możliwość udziału w promocji mają także ci, którzy skorzystali z lokaty w pierwszej, drugiej lub trzeciej edycji Lokaty Piłkarskiej. Wcześniej udział w którejkolwiek z nich wykluczał możliwość założenia drugiego depozytu tego typu.

Chcesz być na bieżąco i nie przegapiać takich okazji? 

Aby skorzystać z propozycji należy:
 • posiadać (lub dopiero otworzyć - co się opłaca i o tym nieco niżej) konto osobiste w Credit Agricole 
 • założyć w okresie promocji Lokatę Piłkarską (w tej edycji wyłącznie w aplikacji mobilnej Credit Agricole)
Zgodnie z regulaminem każdy uczestnik promocji może założyć jedną 90-dniową Lokatę Piłkarską w kwocie od 1 000 do 10 000 zł. Jej stałe oprocentowanie wyniesie 3,4% w skali roku. Otwierając ją w aplikacji należy wybrać lokatę 90-dniową z oprocentowaniem stałym. W ciągu pięciu dni roboczych przypisana do niej stawka standardowego oprocentowania zmieni się na promocyjne 3,4% w skali roku (odsetki wg tej stawki zostaną naliczone za cały okres trwania depozytu).

Jeśli nie masz jeszcze konta w Credit Agricole to przypomnę, że w chwili obecnej jest dostępna promocja w której możesz zarobić 250 zł za otwarcie konta, a później... 100 zł za jego zamknięcie.

A dla tych którzy szukają jeszcze wyższego oprocentowania i dla nieco wyższej kwoty dodam, że już tylko do końca czerwca można załapać się na konto w BZ WBK, które daje 4% w skali roku dla części zgromadzonych oszczędności. Dodatkowo w promocji Comperia Bonus czeka gwarantowane 100 zł i szansa na piłkę Euro 2016 lub koszulkę reprezentacji Polski.

Bądź na bieżąco i nie przegap promocji, ani najlepszych lokat bankowych. Zapisz się na bezpłatny newsletter:
Adres e-mail

12 komentarzy:

 1. Ciekawe czy za ćwierćfinał przy lokacie będą wykluczać uczestników tej edycji może pozwolą?

  OdpowiedzUsuń
 2. Aplikacja na Windows Phone jest?? Czy tylko Apple i Android się liczą?

  OdpowiedzUsuń
 3. Ichni regulamin stanowi, w § 2.2: "Lokatę Piłkarską 1/8 finału" można założyć wyłącznie za pośrednictwem aplikacji CA24 Mobile.

  Od kiedy oni mają movil?

  OdpowiedzUsuń
 4. Jest: https://www.microsoft.com/pl-pl/store/apps/ca24-mobile/9nblggh1r7km

  OdpowiedzUsuń
 5. Warto dodać, że w Credit Agricole jest jeszcze Lokata Mobilna. Także w aplikacji 3% na 3m do 10k zł.

  OdpowiedzUsuń
 6. A ja zarejestrowałem się w III edycji i teraz w 1/8 finału. Tej pierwszej lokaty nie opłaciłem. I pytanie gdy teraz założę lokatę to które oprocentowanie mi dadzą? 3,2 czy 3,4%??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "W przypadku klientów, którzy przystąpili do promocji „Lokata Piłkarska!” albo „Lokata Piłkarska II” albo „Lokata Piłkarska III” oraz przystąpili do promocji „Lokata Piłkarska 1/8 finału” oprocentowanie lokat promocyjnych wynikające z regulaminów wymienionych promocji będzie przyznawane wg kolejności przystąpień do tych promocji (tj. kolejności wypełniania i przesyłania formularzy rejestracji do poszczególnych promocji)."

   Usuń
  2. No to zawsze można założyć najpierw lokatę 1000 zł (pod Piłkarską I, II lub III) a później 10000 zł w aplikacji pod Piłkarską 1/8 finału. I pierwszą z nich po zmianie oprocentowania zerwać.

   Usuń
  3. Dziękuję za odpowiedź i za sugestię obejścia problemu ;)

   Usuń
 7. Te lokaty to była miła niespodzianka. Ale teraz nie robią nic by zatrzymać klientów. Oprocentowanie jest żenująco słabe, więc już środki zabrałem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ich oferta dla lokaty mobilnej na 90 dni to aż 1,2%!! Au revoir!

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...