Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Konto Godne Polecenia w BZ WBK ponownie z premią. Tym razem na Grouponie

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

16.06.2016

Konto Godne Polecenia w BZ WBK ponownie z premią. Tym razem na Grouponie

Konto w BZ WBK z oprocentowaniem ma być dostępne już tylko do końca czerwca, więc promocje z nim związane pączkują.

Jeśli są jeszcze osoby, które nie skorzystały z promocji konta BZ WBK z dodatkową premią - a możliwe to było w różnych wariantach z Agorą, Money Manią i z aktualnie dostępną Comperią Bonus - to teraz mają jeszcze jedną szansę. Na Grouponie można zyskać premię pieniężną 95 zł netto i środki do wykorzystania na Grouponie w kwocie 70 zł.

Choć od kilku dni trwa już promocja Comperia Bonus z premią 100 zł za konto w BZ WBK to teraz z oferty tegoż rachunku można skorzystać także w promocji Agory w serwisie zakupów społecznościowych. Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelnikowi Dominikowi.

Aby wziąć udział w promocji "Godne Polecenia 4% z premią gwarantowaną 100 zł oraz premią dodatkową 70 zł na zakupy na Groupon.pl" należy:
 • najpóźniej do 30.06.2016 r.: 
  • zarejestrować się na stronie promocji, podając przy tym numer nabytego kuponu, klikając w link otrzymany na mail podany podczas rejestracji, potwierdzić udział w promocji i przejść do złożenia wniosku o Konto Godne Polecenia w BZ WBK (we wniosku koniecznie należy wyrazić zgodę na przekazywanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez bank i nie wycofywać się z tej zgody do zakończenia promocji oraz nie wyrażać sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych i podać numer telefonu komórkowego do kontaktu) 
  • wyrazić zgodę na zwolnienie BZ WBK z tajemnicy bankowej (w zakresie wymaganym do przeprowadzenia promocji, tj. spełnienia warunków uprawniających do uzyskania premii) 
 • zawrzeć umowę o konto - można to zrobić na jeden z dwóch sposobów: przelewem z własnego konta w innym banku lub za pośrednictwem kuriera 
 • wykonać trzy płatności kartą wydaną do konta lub płatności BLIK lub płatności kartą mobilną (płatności telefonem) na dowolne kwoty - ważne by transakcje te zostały zaksięgowane na koncie do 20.07.2016 r.
Po spełnieniu powyższych warunków, najpóźniej do 15.08.2016 r. organizator powiadomi Cię mailowo o przyznaniu premii gwarantowanej 100 zł brutto (netto 95 zł, po odjęciu kosztu zakupu kuponu) i premii Groupon 70 zł. Dla otrzymania premii pieniężnej będzie niezbędne uzupełnienie danych na stronie promocji (podać będzie należało m.in. numer rachunku Konta Godnego Polecenia otwartego w promocji) najpóźniej do 21.08.2016 r.

Wypłata premii pieniężnej 100 zł nastąpi do 31.08.2016 r. Do tego terminu mają być też udostępnione środki (w kwocie 70 zł) do wykorzystania podczas zakupów w serwisie Groupon.pl. Możliwość ich wykorzystania ma być dostępna do końca 2016 r.

Dla kogo promocja?


Zgodnie z regulaminem, udział w promocji mogą wziąć:
"pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, posiadające obywatelstwo polskie oraz miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej"
Ale jest też standardowo "trochę" wykluczeń. Udziału w promocji nie mogą brać:
"a. pracownicy Organizatora i Partnera zaangażowani w organizację Akcji. Pracownikiem w rozumieniu niniejszego Regulaminu jest zarówno osoba zatrudniona przez Organizatora i Partnera na podstawie umowy o pracę, jak i osoba współpracująca z Organizatorem na podstawie umowy cywilnoprawnej (w szczególności na podstawie umowy o dzieło, umowy zlecenia); 
b. klienci Banku posiadający konto osobiste prowadzone w złotych polskich od dnia 15 sierpnia 2015 roku do momentu otwarcia konta w ramach Akcji"

Konto Godne Polecenia - prześwietlenie oferty


Tradycyjnie w tym miejscu szczegółowo przyglądam się ofercie produktu dostępnego w promocji. By jednak nie powielać treści, zapraszam do zapoznania się z zasadami prowadzenia konta, warunkami promocji "Konto na 4%" oraz z ewentualnymi opłatami do wpisu tutaj.


W chwili obecnej mamy do czynienia z prawdziwym wysypem promocji bankowych. Jeśli na blog nie zajrzałeś/-aś tylko od początku tygodnia to mogły Ci umknąć takie okazje do bankobrania, jak:
 • Kupon 40 zł na PizzaPortal.pl do Konta Smart - bonus jest skromy, ale równie skromne są warunki do spełnienia. Wystarczy otworzyć konto i zalogować się do bankowości internetowej. A konto otwierane w promocji w Banku Smart to obecnie jedyna oferta w której konto, karta, przelewy i bankomaty są bezwarunkowo darmowe
Jeśli chcesz dowiadywać się na bieżąco o nowych wpisach na blogu, polub Bankobranie na Facebooku:

12 komentarzy:

 1. Aż trudno uwierzyć, że są jeszcze jacyś ludzie, którzy nie mają u nich konta :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Żeby chociaż okres karencji zmienili. A tu nic, kolejny odgrzany kotlet.

  OdpowiedzUsuń
 3. U mnie w rodzinie wszystkie żywe dusze konto już w tych promocjach założyły. Nie wiem, może czas zakładać na martwe dusze ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Promocje na Grouponie nie oznaczają nic dobrego. Oznaczają brak premii, reklamacje i udowadnianie, że konto założyło się właśnie z wykorzystaniem Grouponu. Więc dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 5. witam mr. zlotowka a ja mam pytanie bralem udzial w promocji w listopadzie 2015 wbk i konto mam na 4% i oczywiscie wtedy bylo obowiazkiem zamowic karte do owej promocji i moje pytanie jest nastepujace czy moge zrezygnowac z karty mimo ze promocja oprocentowania trwa do lipca 2017 roku czy musze utrzymywac karte razem z kontem ,dziekuje z gory za odpowiedz i pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karta nie ma nic wspólnego z oprocentowaniem na koncie więc możesz z niej zrezygnować w dowolnym momencie. Promocja oprocentowania trwa dokładnie do 30.06.2017 r. Pozdrawiam

   Usuń
 6. dziekuje za odpowiedz i rozumiem to tak ze zrezygnuje z karty i bede mial oprocentowanie dalej 4% do konca czerwca 2017, a teraz mam mytanie w imieniu zony , zona zalozyla takie samo konto w wbk w promocji na 4% tylko ze w listopadzie 2015 a wtedy jesli sie niemyle byla obowiazkowa do konta i dlatego pytam jeszcze raz czy z konta ktore zona zalozyla w listopadzie moze zrezygnowac z karty czy tutaj musi posiadac karte zeby byla wazne 4% do czerwca 2017 , probowalem dzwonic na infolinie ale oni sami niewiedza i poprostu nikt niepoetwierdzil czy jesli zrezygnuje z kary to bede dalej mial konto na 4% , mr.zlotowka moze ty mi pomozesz odpowiedziec na to pytanie , dodam ze nieuzywamy wogole kart , pozdrawiam cie i bardzo przydatny blog, dziekuje i pozdrawiam Andrzej

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji "Konto na 4%" w żadnym momencie nie wymagał posiadania karty w jakimkolwiek określonym czasie. Tak samo było w promocjach dodatkowych (Agory, Money Manii czy Comperii Bonus). Więc można śmiało z karty zrezygnować (ale jakby co to karta też ma gwarancję braku opłat za jej posiadanie do 30.06.2017 r.).
   Dzięki za miłe słowa o blogu! Pozdrawiam

   Usuń
 7. to ja dziekuje za precyzyjna odpowiedz , pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. Po odebraniu premii można cofnąć zgody marketingowe, a nawet zrezygnować z konta?

  OdpowiedzUsuń
 9. Dostał ktoś już maila od organizatora?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...