Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Filmy w Cinema City bez limitu w abonamencie. Od BZ WBK za pół ceny

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

28.06.2016

Filmy w Cinema City bez limitu w abonamencie. Od BZ WBK za pół ceny

Powraca promocja karty kredytowej BZ WBK, dzięki której można otrzymywać zwrot 50% wydatków na abonament Cinema City Unlimited.

Miłośnicy seansów kinowych, którzy nie zdołali załapać się na poprzednią edycję promocji BZ WBK, ponownie mają szansę na nielimitowane oglądanie filmów 2D za bardzo małe pieniądze: 21 zł miesięcznie w kinach poza Warszawą i 24,50 zł w stołecznych kinach sieci Cinema City.

Mamy tu de facto do czynienia z dwoma promocjami. Jedną z nich jest opcja nielimitowanego oglądania filmów dzięki abonamentowi. W standardzie abonament Cinema City Unlimited dostępny jest w następujących wariantach cenowych:
 • 42 zł miesięcznie, dający dostęp do wszystkich kin Cinema City w Polsce (poza kinami w Warszawie) 
 • 49 zł miesięcznie, który umożliwia nielimitowane oglądanie filmów w każdym z kin w Polsce
Z kartą Unlimited wydawaną abonentom można oglądać filmy 2D bez żadnych dodatkowych kosztów. Dopłacić będzie jednak trzeba za seanse 3D, iMAX, DX i VIP. Szczegóły znajdziesz w regulaminie na stronie sieci kin Cinema City.

Druga promocja, już bankowa, wiąże się z kartą kredytową BZ WBK, dzięki której może być jeszcze taniej. Bowiem bank oddaje 50% miesięcznej opłaty abonamentowej. Ze zwrotów, które miesięcznie mogą wynieść do 25 zł, korzystać można przez rok.

Aby wziąć udział w promocji:
 • złóż wniosek o kartę kredytową (czas pomiędzy wypełnieniem w/w formularza, a złożeniem wniosku nie może być dłuższy niż 10 dni - dowolna jest jednak kolejność wykonania tych dwóch czynności) 
 • w przypadku pozytywnej decyzji banku o przyznaniu karty, zawrzyj o nią umowę - pamiętaj by wyrazić przy tym zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i kontakt telefoniczny ze strony banku oraz nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych
 • przystąp do programu "Cinema City Unlimited" i opłacaj abonament
 • wyraź zgodę na realizację transakcji powtarzalnych z karty, czyli comiesięczne, automatyczne pobieranie opłaty tytułem płatności za abonament
 • wykonuj co najmniej dwie płatności kartą na dowolne kwoty (oprócz płatności za abonament) w każdym miesiącu kalendarzowym poprzedzającym miesiąc wypłaty zwrotu

Dla kogo promocja?


Zgodnie z regulaminem:
" Uczestnikiem jest pełnoletnia osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która w ciągu ostatnich 90 dni przed momentem przystąpienia do Promocji nie była posiadaczem Karty Kredytowej"
Całkiem krótki okres karencji sprawia, że nawet jeśli dziś posiadasz kartę kredytową w BZ WBK to na promocję możesz się załapać. Wystarczy wypowiedzieć umowę o aktualnie posiadaną kartę i po upływie wymaganego okresu zawnioskować o nową już w promocji z Cinema City. A okres przystąpienia do akcji promocyjnej jest całkiem długi: do 31.12.2016 r.

Trzeba jednak pamiętać, że z promocji wykluczeni są klienci, którzy:
"uczestniczyli w pierwszej edycji Promocji sprzedaży kart kredytowych BZWBK dla Uczestników programu lojalnościowego Cinema City UNLIMITED, trwającej do 21 czerwca 2016 r."

Karty kredytowe BZ WBK - prześwietlenie oferty


W promocji można zawnioskować o dowolną kartę kredytową z oferty BZ WBK. Wybór jest dość duży, ale chcąc uniknąć kosztów najlepiej pod uwagę wziąć karty srebrne: MasterCard lub Visa.

Opłata roczna za taką kartę wynosi 72 zł, ale dość łatwo jej uniknąć - w ciągu trzech miesięcy od dnia podjęcia przez bank decyzji o wydaniu karty należy wykonać minimum pięć transakcji kartą (za wyjątkiem przelewów). W kolejnych latach opłata będzie pobierana w trybie miesięcznym i wyniesie 6 zł. Ale też można jej uniknąć w przypadku rozliczenia w poprzednim miesięcznym cyklu rozliczeniowym min. pięciu transakcji (także za wyjątkiem przelewów).

W BZ WBK na kartę kredytową mogą załapać się również studenci (do 26. roku życia). Bank nie wymaga w takim przypadku stałych, udokumentowanych dochodów. Wystarczy oświadczenie o wpływach np. od rodziców czy z tytułu stypendium. Opłaty za kartę, jak i zasady ich uniknięcia są identyczne z wymienionymi wyżej dla kart srebrnych.

Pozostając w tematyce kart kredytowych przypomnę, że to już ostatnie dni by załapać się na którąś z dwóch promocji Citibanku. Tylko do czwartku dostępna jest akcja, w której można zdobyć wideorejestrator samochodowy Mio MiVue 600 w prezencie do karty Citibank BP-Payback. Z kolei do piątku trwa akcja, w której można skorzystać z bezwarunkowo darmowej karty Citi Simplicity z tabletem Lenovo Tab 2 i etui.

Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi. Zapisz się na bezpłatny newsletter: 
Adres e-mail

9 komentarzy:

 1. Aby totalnie uniknąć jakichkolwiek opłat za posiadanie KK w BZWBK wystarczy "wprosić" się NA INFOLINII w promocję "Kartka Kredytowa z Infolinią kalkuluje się". Po wykonaniu 10 operacji w ciągu 3-ch miesięcy od otrzymania plastiku, karta owa zostaje zwolniona z opłat DOŻYWOTNIO.

  OdpowiedzUsuń
 2. "Opłata roczna za taką kartę wynosi 72 zł" - za co niby ma być ta opłata? za "posiadanie" (posiadaczem karty jest bank) albo za "obsługę" czy może za użycie, za które "Hiszpanie" dostają swój udział z interchange fee pobieranego od sprzedawców?

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam czy po roku wypowiadając taką kartę ponoszę jakieś koszty :] ?
  Rozumiem że zobowiązania na karcie reguluję przelewem z innego banku :] ?

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy zlozenie wniosku to odebranie telefonu czy podpisanie umowy? Chodzi mi o ten okres 10dni

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. " w Okresie przystąpienia do Promocji złoży w Banku za pośrednictwem dowolnego dostępnego w
   Banku kanału sprzedaży wniosek o wydanie Karty Kredytowej, uzyska pozytywną decyzję
   kredytową w zakresie wydania Karty Kredytowej oraz podpisze z Bankiem Umowę o udzielenie
   kredytu i wydanie płatniczej Karty Kredytowej; "

   Wszystko trzeba do 31. grudnia.

   Usuń
 5. Czy dostajecie ten zwrot połowy abonamentu??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dostaję.

   Usuń
  2. Ja zgłosiłem reklamację i dostałem na nią odpowiedź negatywną że nie wypełnilem forlumarza zgłoszeniowego co oczywiście uczyniłem. Jak się mam od tego odwołać? To jest kabaret jakiś. Strona nie wyświetlała komunikatu o wypełnieniu forlumarza, wypełniłem go kilkukrotnie na wszelki wypadek. Wiedziałem że będzie z tym problem.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...