Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Comperia Bonus 6: premia 100 zł za konto 4% w BZ WBK

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

3.06.2016

Comperia Bonus 6: premia 100 zł za konto 4% w BZ WBK

By załapać się na premię 100 zł, a do tego 4% dla oszczędności na koncie w BZ WBK to już zapewne ostatnia okazja.

comperia bonus 6 bz wbk konto godne polecenia 4% premia 100 zł
Już tylko do końca czerwca można założyć Konto Godne Polecenia w  z oprocentowaniem zapewnionym do połowy 2017 roku. I teraz mamy już ostatnią szansę na założenie tego konta z dodatkową, gwarantowaną premią 100 zł. Tym razem w kolejnej edycji promocji Comperia Bonus.

Obecna akcja z BZ WBK jest już szóstą odsłoną Comperia Bonus. Jej pierwsze edycje należały do pionierskich tego typu okazji do bankobrania.

Aby wziąć udział w Comperia Bonus i zdobyć 100 zł:
 • najpóźniej do 30.06.2016 r.:
  • klikając w link otrzymany na mail podany podczas rejestracji, potwierdź udział w akcji
  • po zalogowaniu na stronie Comperia Bonus złóż wniosek o Konto Godne Polecenia w BZ WBK (we wniosku pamiętaj wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i podać numer telefonu komórkowego do kontaktu oraz nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych banku)
  • wyraź zgodę na przekazanie przez bank organizatorowi informacji niezbędnych do weryfikacji spełnienia warunków promocji i wypłaty premii 
 • do 31.08.2016 r.: 
  • zawrzyj umowę o konto 
  • wykonaj sześć transakcji bezgotówkowych - płatności na dowolną kwotę wykonanych kartą, systemem BLIK lub telefonem (transakcje te muszą być zaksięgowane w w/w terminie)
I to wszystko. O spełnieniu warunków promocji i przyznaniu premii organizator powiadomi Cię mailem i SMSem do 23.09.2016 r. Będziesz mieć wtedy pięć dni roboczych na zalogowanie się w panelu promocji i uzupełnienie danych niezbędnych do wypłaty premii (podać będzie należało m.in. numer rachunku Konta Godnego Polecenia, otwartego w promocji).

Premia 100 zł wpłynie na Twe konto najpóźniej do 30.09.2016 r. Do tego też momentu należy posiadać Konto Godne Polecenia.

W graficznym uproszczeniu terminarz promocji wygląda następująco:Uczestnicząc w promocji, pamiętaj o tym, że maile od organizatora mogą wpaść do folderów typu "spam", "wiadomości-śmieci", "oferty", "zakupy" lub "inne". Sprawdzaj więc i te zakładki Twej skrzynki pocztowej. Jeśli obawiasz się przegapienia maila i terminu uzupełnienia danych, możesz też liczyć na mnie. Zapisz się na bezpłatny newsletter, w którym informuję o nowych okazjach do zarobku na bankach oraz przypominam o ważnych terminach w najpopularniejszych promocjach:
Adres e-mail
Sześć płatności bezgotówkowych wymaganych w promocji można wykonać na dowolne (nawet na najniższe) kwoty w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie.

W promocji zarejestrować się możesz tylko jeden raz. Z profilu założonego na dany adres e-mail może być złożony tylko jeden wniosek o Konto Godne Polecenia. Jeśli udział w promocji chce wziąć ktoś z Twych najbliższych to niezbędna będzie rejestracja na inny adres mailowy.

Dla kogo promocja?


Zgodnie z regulaminem promocji Comperia Bonus 6, uczestnikiem akcji może być:
"pełnoletnia osoba fizyczna, posiadająca miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, która przez cały Okres trwania Promocji posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz nie jest pracownikiem lub współpracownikiem Organizatora lub Banku"
Jest jednak i wykluczenie:
"Uczestnik nie może być właścicielem rachunku prowadzonego w złotych polskich od 15 sierpnia 2015 do momentu zawarcia umowy o otwierane w ramach Promocji Konto"
Jeśli więc w BZ WBK posiadasz np. kartę kredytową albo kredyt, ale nie masz złotówkowego konta to ta promocja jest również dla Ciebie :) Zarejestruj się w promocji Comperia Bonus

Konkurs "Pokaż nam jak kibicujesz!"


W dniu 21.06.2016 r. organizator promocji ogłosił konkurs, w którym udział mogą wziąć zarówno nowi uczestnicy akcji Comperia Bonus 6, jak i ci którzy już wcześniej dokonali rejestracji.

Zadaniem konkursowym jest wykonanie zdjęcia pokazującego kibicowanie. Na autorów trzech najlepszych prac czekają piłki Euro 2016, a na kolejne 11 wyróżnionych osób koszulki piłkarskiej reprezentacji Polski.

Zgodnie z regulaminem pracę konkursową można przesłać mailem (max. 20 MB) na adres konkurs@comperiabonus.pl najpóźniej do 30.06.2016 r.  Ogłoszenie listy zwycięzców ma nastąpić do 31.07.2016 r.

Konto Godne Polecenia - szczegóły


Konto otwierane w promocji jest bezwarunkowo darmowym kontem osobistym. Nie musisz więc spełniać żadnych warunków (typu wpływy itp.), aby unikać opłat. Tak samo jest z kartą płatniczą - gwarancję zwolnienia z opłat będziesz mieć do 30.06.2017 r. dzięki bankowej promocji (by się na nią załapać, zgodnie z regulaminem "Konto na 4%" wniosek o konto należy złożyć do 30.06.2016 r.). Oczywiście do połowy przyszłego roku konta nawet nie musisz utrzymywać, bo regulamin Comperia Bonus wymaga posiadania konta wyłącznie do momentu wypłaty premii 100 zł, tj. do 30.09.2016 r. Jednak jeśli masz oszczędności i szukasz dobrego oprocentowania to takie da Ci właśnie Konto Godne Polecenia.

Pieniądze zgromadzone na rachunku objęte będą oprocentowaniem - dla części środków (w kwocie do 4 000 zł) stawka wyniesie 4% w skali roku. Każda złotówka powyżej tej kwoty będzie objęta oprocentowanie 1% w skali roku.


Warunkiem niezbędnym do uzyskania promocyjnych warunków jest wspomniane wyrażenie we wniosku o konto zgody na przekazywanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz nie składanie sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych

Po otwarciu konta warto, już po zalogowaniu w bankowości internetowej, sprawdzić czy zgoda na informacje handlowe jest prawidłowo zaznaczona (Ustawienia > Moje Dane - zgoda na dole strony). Jest to szczególnie istotne dla klientów, którzy już kiedyś posiadali produkty w BZ WBK i system mógł "zapamiętać" wcześniejszy stan (ewentualny brak zgody). Taka zapobiegliwa weryfikacja może się przydać by uniknąć (nikomu niepotrzebnych) reklamacji w razie braku premii.

Cechy Konta Godnego Polecenia:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (tak też pozostanie po zmianie taryfy opłat i prowizji BZ WBK, która w życie wejdzie od 1.08.2016 r.)
 • 0 zł za przelewy złotówkowe zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej (uwaga: od 1.08.2016 r. BZ WBK zmienia taryfę opłat i prowizji - warto pamiętać, że w ciągu miesiąca kalendarzowego będziesz mieć 5 bezpłatnych smsKodów do autoryzacji transakcji w systemie bankowości internetowej, a za szósty i każdy kolejny zapłacisz po 0,20 zł. Jeśli jednak konto zamierzasz traktować jako sposób lokowania oszczędności i nie będziesz robić z niego wielu przelewów miesięcznie to ta opłata nie będzie mieć dla Ciebie znaczenia)
 • 0 zł za wydanie karty MasterCard Omni
 • 0 zł za posiadanie karty płatniczej gwarantowane do 30.06.2017 r. 
 • 0 zł za wypłaty gotówki w dowolnych bankomatach w Polsce

Jak otworzyć konto w BZ WBK?


We wniosku o otwarcie Konta Godnego Polecenia możesz wybrać odpowiadającą Ci formę zawarcia umowy z bankiem. A możesz to zrobić: 
 • za pomocą przelewu weryfikacyjnego (1 zł) z konta w innym banku - wybierając tę opcję zwróć uwagę, by dane przy przelewie (imię, nazwisko i adres) były identyczne z tymi podanymi przy wniosku
 • za pośrednictwem kuriera - umowy do podpisu dostarczają przedstawiciele firmy inPost. Już podczas składania wniosku możesz zamówić kuriera na inny adres niż zamieszkania lub korespondencyjny. Może więc to być np. miejsce pracy. Z doświadczenia wiem, że kurier przed taką wizytą kontaktuje się telefonicznie (zazwyczaj w przededniu) i ustala czas przyjazdu
We wniosku internetowym o konto załączyć należy skan dowodu osobistego (wymóg konieczny przy opcji zawarcia umowy przelewem). Gdy wybierzesz opcję podpisania umowy za pośrednictwem kuriera skan możesz załączyć, ale zamiennie możesz też kserokopię przekazać kurierowi.

FAQ promocji


To już kolejna promocja, w której można zyskać dodatkowy bonus za Konto 4% w BZ WBK. Pod wszystkimi wpisami dotyczącymi tych akcji pojawiło się prawie tysiąc komentarzy. Bazując na nich, przytaczam najczęstsze pytania i odpowiedzi.

1) Czy do konta trzeba wnioskować o kartę?

Regulamin promocji Comperia Bonus 6 wymaga wykonania sześciu transakcji bezgotówkowych celem spełnienia warunków uzyskania premii 100 zł. Transakcje te możesz wykonać kartą, systemem płatności mobilnych BLIK lub telefonem. Możliwości jest więc kilka i płatności nie muszą być wykonane kartą. Nigdzie nie ma również wymogu zamawiania takiej karty. Choć z drugiej strony jej zamówienie nic nie kosztuje, a do 30.06.2017 r. masz zagwarantowane zwolnienie z opłat.

2) Czy umowę o konto można zawrzeć w oddziale?

Nie ma takiej  możliwości. We wniosku internetowym o konto wybrać możesz spośród dwóch sposobów zawarcia umowy: przelew lub kuriera. Wymóg zawarcia umowy w jeden z wymienionych sposobów znajduje się również w regulaminie bankowej promocji "Konto na 4%".

3) Do kiedy muszę posiadać konto otwarte w promocji?

Regulamin Comperia Bonus wymaga, by aktywne Konto Godne Polecenia posiadać do momentu wypłaty premii 100 zł, tj. do 30.09.2016 r. Co zrobisz z kontem po tej dacie? Wybór należy do Ciebie.

4) Czy jako pełnomocnik do konta w BZ WBK mogę wziąć udział w promocji?

Tak. Z udziału w promocji wykluczeni są bowiem tylko posiadacze i współposiadacze konta.

5) Brałem/-am udział w poprzednich edycjach Comperia Bonus. Czy muszę się rejestrować w obecnej edycji?

Tak, udział w 6. edycji Comperia Bonus wymaga rejestracji (można do tego wykorzystać ten sam adres mailowy, który był użyty we wcześniejszych edycjach)

6) Wniosek o konto z otwarciem za pomocą przelewu został odrzucony z powodu niezgodności danych. Czy mimo to możliwy jest udział w promocji?
Tak. Ponownie złóż wniosek o konto. Tym razem wybierz jednak zawarcie umowy za pośrednictwem kuriera.

7) Jakie zgody muszę zaznaczyć by mieć pewność spełnienia wszystkich warunków promocji?

Przed rejestracją w promocji Comperia Bonus 6, zaznacz akceptację regulaminu akcji:

Pierwsza akceptacja jest niezbędna do udziału w promocji i zgarnięcia bonusu 100 zł. Akceptacja drugiego regulaminu jest opcjonalna, ale wymagana jeśli chcesz wziąć udział we wspomnianym konkursie "Pokaż nam swoje emocje!".

Kolejną zgodę wyrazić należy już po zalogowaniu i przejściu do złożenia wniosku o konto. Tutaj na szczęście inaczej się nie da. Przycisk "Otwórz konto" będzie klikalny dopiero po zaznaczeniu oświadczenia:
Ostatnią wymaganą zgodą jest zezwolenie na przekazywanie przez bank informacji handlowych (to zgoda wymagana w regulaminie). A technicznie - na potrzeby procedowania wniosku o konto - wymagana jest zgoda na przetwarzanie danych w celach zawarcia umowy i otwarcia konta. Wyraź więc zgodę na obydwa oświadczenia:

Zarejestruj się w Comperii Bonus 6 i zyskaj 100 zł oraz 4% na koncie

Trik na 4% nie tylko do 4 000, ale nawet do 12 000 zł (dla zainteresowanych)


Darmowe konto, zwolnienie z opłat za kartę, 4% na koncie osobistym, a do tego premia 100 zł na start. Już jest dobrze. Ale czemu nie miałoby być lepiej? ;) Jeśli chcesz ulokować więcej oszczędności i również uzyskać dla nich stawkę 4% w skali roku to jest na to sposób.

Zgodnie z regulaminem bankowej propozycji "Konto na 4%" każdy klient może posiadać trzy konta objęte promocyjnymi warunkami. Możliwe będzie więc wpłacenie nawet 12 000 zł na 4%. Premia 100 zł będzie jednak wypłacona wyłącznie za jedno, pierwsze Konto Godne Polecenia otwarte w ramach Comperii Bonus.

Aby spełnić wszystkie warunki promocji z bonusem 100 zł, ale też założyć kolejne konta, koniecznie postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami:
 • dopiero po skutecznym zawarciu umowy o pierwsze konto (najlepiej dopiero gdy bank powiadomi Cię mailem i SMSem o aktywacji konta), złóż wniosek o kolejne jedno lub dwa Konta Godne Polecenia (wniosek/wnioski należy złożyć na stronie internetowej banku - tylko takie wnioski objęte są promocją zwolnienia z części opłat i oprocentowaniem konta)
  Uwaga! Warunki promocyjne nie obowiązują dla kont zakładanych z poziomu bankowości internetowej BZWBK24; przy tych wnioskach niepotrzebna będzie już rejestracja na stronie Comperii Bonus) 
 • we wniosku o kolejne konto/konta pamiętaj także o wyrażeniu zgody na przekazywanie informacji handlowych drogą elektroniczną;
  Uwaga! Umowę o drugie (i ewentualnie trzecie) konto zawrzesz za pośrednictwem kuriera - gdy wnioski te wyślesz tego samego dnia, kurier zawita z obydwoma umowami
Jeśli chodzi o samą bankową promocję (czyli bez premii 100 zł, ale ze zwolnieniem z opłat i z oprocentowaniem 4%) załapać się na nią można również do 30.06.2016 r. Najpierw więc czym prędzej zarejestruj się w promocji z premią 100 zł, a dopiero później załóż kolejne konta (już dla samego oprocentowania).

Podziel się ze znajomymi, niech także zarobią! Udostępnij na Facebooku:

Bądź na bieżąco z promocjami - zapisz się na bezpłatny newsletter:
Adres e-mail

59 komentarzy:

 1. No i na to czekałem by się jeszcze załapać z premią

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na ta premie to za bardzo nie warto liczyć - poprzednie edycje to był istny cyrk z Wubekiem. Jedynie Parobas ich przebija w braku profesjonalizmu!

   Usuń
  2. U mnie w rodzinie 4 konta założone: 3 z Agorą, 1 z Moneymanią. Wszystko odbyło się prawidłowo. Teraz zakładamy ostanie możliwe konto na babcię.

   Usuń
  3. @Anonimowy 3 czerwca 2016 19:27, w poprzednich edycjach (już trzech) z promocji skorzystało bardzo dużo Czytelników. Pojawił się problem z raportowaniem z banku do organizatora i część uczestników promocji premie otrzymała z opóźnieniem (w pierwszej edycji dot. to 3% osób, które wzięły udział w promocji). Oczywiście, że takie sytuacje nie są komfortowe, ale nieprawdą jest, że "na ta premie to za bardzo nie warto liczyć". Nikt w komentarzach nie pisał, że premii w końcu nie dostał. Osoby, które zgłosiły reklamacje - w przypadku ich negatywnego rozpatrzenia prosiłem o kontakt by pomóc w otrzymaniu premii. Tu również nikt w sprawie nie napisał.

   Usuń
  4. Złotówa, jestem jednych z tych "szczęśliwców" - nigdy więcej Wubeku!

   Usuń
 2. Szkoda tylko, że okres karencji cały czas ani drgnie. Liczyłem że może ostatnia promocja będzie liberalniejsza.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też na to liczyłem, że w końcu się zmieni. No niestety w tej promocji karencja taka jest. Ale w końcu kiedyś musi się to zmienić :)

   Usuń
 3. Jak mam konta walutowe w BZWBK to mogę wziąć udział i zarobić te 100 zł??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z udziału w promocji wyklucza jedynie posiadanie rachunku złotówkowego. Więc jeśli masz konta walutowe nie ma przeciwwskazań - możesz wziąć udział w promocji :)

   Usuń
 4. witam
  Czy jest dolna granica lokaty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To akurat nie lokata a konto. Więc może być na nim dowolna kwota. Wpłacasz i wypłacasz kiedy chcesz.

   Usuń
 5. Dwa pytania: jaka firma kurierska przyjeżdża z umową i w jakim czasie się to dzieje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. inPost, 2-5 dni. Następnego dnia dostajesz info o aktywacji konta.

   Usuń
  2. A jak to jest jak konto otwieram przelewem?

   Usuń
  3. Otwarcie jest w ciągu 2-3 dni roboczych

   Usuń
 6. czy tego 2. i 3. konta nie da się jednak założyć przelewem? Bo przecież możliwe jest otwarcie konta albo przelewem albo kurierem. A mi kurier za bardzo nie odpowiada.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwestię odrzucania wniosków o drugie i trzecie konto (z zaznaczoną opcją przelewu) zgłaszali Czytelnicy. Informacja na ten temat pojawiła się także na stronie banku: "Możesz otworzyć tylko jedno konto z wykorzystaniem przelewu internetowego (weryfikacyjnego) z innego banku". A więc umowa o drugie i trzecie (jeśli ma być objęte warunkami promocji "Konto na 4%") musi być zawarta za pośrednictwem kuriera.

   Usuń
  2. Złotówa, może i taka informacja pojawiła się na stronie banku, ale problem w tym, że zabrakło jej na Twoim błogu!

   Usuń
  3. "Uwaga! Umowę o drugie (i ewentualnie trzecie) konto zawrzesz za pośrednictwem kuriera" - informacja znajduje się w powyższym wpisie. Była także przy opisach poprzednich edycji (Agora II edycja, Moneymania 3); informacji nie było w I edycji promocji Agory, ale wówczas kolejne konta niektórym jeszcze udawało się założyć przelewem.

   Usuń
 7. Odsetki na koncie jak są naliczane? Dziennie? Miesięcznie? Rocznie?

  OdpowiedzUsuń
 8. U mnie mail na Interię nie dotarł w ogóle. Ale z rejestracją przez Gmaila nie było już żadnego problemu. Wniosek złożony.

  OdpowiedzUsuń
 9. Czytałem, zresztą na tym blogu że od 1. sierpnia będzie opłata za konto oszczędnościowe. 1 zł to w sumie nie jest dużo, ale czy dotyczy to też tego konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapowiedziana przez BZ WBK opłata 1 zł od 1.08.2016 r. ma dotyczyć wyłącznie kont oszczędnościowych. Otwierane w ramach Comperia Bonus Konto Godne Polecenia jest rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym (prowadzonym bezpłatnie teraz, jak i po zapowiedzianej zmianie TOiP).

   Usuń
 10. Witam,
  Chcę wziąć kartę do konta godnego polecenia MasterCard OMNI, ale napisane jest w opisie, że będę płacił za nią 7 zł, stąd moje pytanie. Jaką wziąć kartę debetową, aby wypłata z bankomatów była darmowa, poza tym chce, aby nie trzeba było płacić za kartę. Proszę o pomoc

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Standardowo karta MasterCard Omni kosztuje 7 zł miesięcznie. Jeśli zawnioskujesz o nią w powyższej promocji to uzyskasz zwolnienie z opłaty (gwarantowane do 30.06.2017 r.). Będą też darmowe wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce.

   Inaczej wygląda sytuacja jeśli już jesteś klientem BZ WBK i posiadasz Konto Godne Polecenia. Wtedy karta MC Omni promocją objęta nie będzie. Będzie kosztować 7 zł miesięcznie bezwarunkowo. W zamian wszystkie bankomaty w Polsce za 0 zł.

   Ale jest alternatywa: karta Visa Sol (można o nią zawnioskować w oddziałach). Ta karta może kosztować 0/4 zł miesięcznie (nie ma opłaty jeśli miesięcznie wykonasz pięć płatności kartą na dowolne kwoty). Ale przy niej darmowe są wypłaty wyłącznie w bankomatach BZ WBK.

   Jeszcze inną opcją jest karta bankomatowa (opisywałem ją tutaj). Jest bezwarunkowo darmowa, daje możliwość wypłaty wyłącznie w bankomatach BZ WBK (za darmo) i nie spełnia funkcji płatniczej.

   Usuń
  2. Darmowość ichnich kart tyczy się zresztą innych promocji, np. organizowanej z Agorą, gdy jeszcze wydawali MC Payback.

   Usuń
  3. otworzylem konto z linku comperia. w pulpicie konta wbk po prostu zamawiam mastercard omni i fakt ze jest tam oplata 7 zl mnie nie dotyczy i nie bede obciazany, tak?

   Usuń
  4. To opłata standardowa. Ale konto objęte jest regulaminem "Konto na 4%" i tam jest zwolnienie z opłaty za kartę do końca czerwca '17. Więc będziesz mieć za 0 zł do tego czasu.

   Usuń
 11. dostałem właśnie umowę od kuriera (na drugie konto - pierwsze założyłem przelewem) i na umowie jest napisane oprocentowanie 0%, a w serwisie transakcyjnym nie mogę podejrzeć szczegółów tego nowego konta. Czy to oznacza że nie mam oprocentowania z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdyby w umowie dawali taki zapis to by musieliby ci gwarantować 4% dożywotnio albo w umowie zawierać całą treść regulaminu promocji. Ale regulamin jest tak samo wiążący więc 4% będziesz mieć do 30. czerwca 2017r. Jak już konto będziesz mieć aktywowane to wystarczy kliknąć w szczegóły i dalej przy oprocentowaniu sprawdź - będzie tabelka z obowiązującym na koncie oprocentowaniem.

   Usuń
 12. A czy jeśli brałem udział w promocji WBK z końcówki ub. roku, to mogę uzyskać chociaż konto(-a) na 4%?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Do trzech Kont Godnych Polecenia (z oproc. 4%) ma prawo każdy (nowi, byli a także obecni klienci banku). Kluczowy jest sposób złożenia wniosku (online, ale nie po zalogowaniu do BZWBK24) oraz zawarcia umowy (przelew lub kurier).

   Usuń
  2. Hm, a że tak spytam - gdzie składać ten wniosek? Ponieważ założyłem konto w promocji, złożyłem wniosek o konto... i zanim mnie przekierowało na stronę mojego banku (zawarcie umowy przez przelew) dostałem w sekundowym odstępie sms z podziękowaniem za złożenie wniosku i sms o odrzuceniu wniosku...

   Usuń
  3. BZWBK odrzuca otwarcie konta przelewem jeśli to wniosek o kolejne konto. Wtedy trzeba wybrać kuriera. Wspomina o tym autor w artykule.

   Usuń
  4. Ach, rzeczywiście, przepraszam :) Inna sprawa, że w panelu promocji widnieje komunikat
   "Dziękujemy za udział w promocji
   Wniosek został złożony i oczekuje na weryfikację przez Bank."
   I nie mogę więcej wniosków składać; a oprócz smsa, dostałem i maila odrzucającego :)

   Usuń
 13. w jaki sposób będę mogła zlikwidować konto? będzie należało udać się do banku osobiście? czy w inny sposób?

  OdpowiedzUsuń
 14. Rozumiem, że premia 100 zł nie kłóci się z otrzymaniem 50 zł za polecenie :)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, jedna promocja nie łączy się z drugą. Konto z premią 100 zł musisz założyć przez Comperię a tam nie ma opcji wskazania polecającego.

   Usuń
 15. Jeśli w Comperii mam:
  "Dziękujemy za udział w promocji
  Wniosek został złożony i oczekuje na weryfikację przez Bank."

  A od banku dostałem info że konto jest już założone, to wszystko ok?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Teraz tylko zrób płatności i czekaj na maila we wrześniu

   Usuń
 16. A ja mam jeszcze pytanie czy konto trzeba jakoś co miesiąc zasilać lub utrzymywać na nim jakieś określone saldo?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma potrzeby. Konto jest za 0 zł bez warunków. Wpłacasz tylko tyle by starczyło ci na 6 transakcji, robisz te transakcje i finito.

   Usuń
 17. Witam. Czy zdarzyło się komuś nie dostać przelewu zwrotnego z numerem NIK?
  Niestety do mnie nic takiego nie przyszło i nie mogę uznać konta godnego do polecenia..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedy złożyłeś wniosek?
   Opcja 1. Jeszcze musisz zaczekać. Otwarcie konta przelewem zajmuje im 2-3 dni robocze!
   Opcja 2. Mniej prawdopodobna. Masz nadal aktywną umowę o bankowość internetową jeśli byłeś już kiedyś klientem BZ WBK. Ale to i tak przelew zwrotny powinien być. Więc na 99,99% opcja pierwsza.

   Usuń
  2. Wniosek wysłałem 22.06, czyli odczekałem opcję nr 1 i odezwałem się do nich dzisiaj, bo ile można czekać na odzew.
   Po rozmowie z konsultantem, dopiero wtedy się dowiedziałem, że ma przyjść przelew zwrotny, a nie mail ani sms..
   Widocznie nie doczytałem regulaminu, ale i tak pod słowami: "Dziękujemy za złożenie wniosku.", nie ma mowy o przelewie zwrotnym.
   Opcji 2 nie kojarzę, ale nigdy nie miałem konta w BZ WBK, tylko mam w mBanku. A nie wiem czy to nie jest to samo.

   Usuń
  3. Złożyłem reklamację do wniosku i przelanych dwóch złotych na dwa konta. Dosyć szybko reklamację uwzględnili, bo dzisiaj dostałem dwa przelewy zwrotne, ale po 1 zł, czyli nie dadzą człowiekowi otworzyć konta godnego polecenia. Dziwne, czyżby jakiś limit kont do otwarcia? Czy faktycznie wystąpił błąd pod czas wysyłania wniosku? Ale że aż dwa razy? Niesamowite.

   Usuń
  4. Jeśli pierwsza próba otwarcia konta przelewem się nie powiedzie (np. przez niezgodność danych, ale i z jakiejkolwiek innej przyczyny) to wtedy kolejny wniosek powinien być złożony z opcją zawarcia umowy za pośrednictwem kuriera.

   Również tylko kurier wchodzi w grę gdy ktoś już posiada konto w BZ WBK (np. otwarte w ramach promocji). Konta drugiego i trzeciego nie da się wtedy założyć przelewem.

   Usuń
 18. Witam! czy do tego drugiego i trzeciego konta trzeba brac karty żeby było bez opłat i na 4%

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie trzeba brać karty. 4% i tak będzie. Sprawdzone.

   Usuń
 19. Hm, wychodzi na to, że można mieć... nawet 4 konta :) Nie wiem jak to wyjdzie w praktyce (czy wszystkie będa miały 4%), ale... Zgodnie z poradą Autora, poczekałem na aktywację pierwszego konta i złożyłem wg instrukcji dyspozycje na dwa kolejne konta. Tylko, że to "pierwsze" konto tak na prawdę było pierwsze w tej akcji, ale dla mnie jest już drugim kontem. Właśnie dostałem smsy potwierdzające, że otrzymam umowy na następne 2 wnioski. Czyli konto z ub. roku (też promocja 100zł), konto pierwsze w akcji Comperii (bez 100zł) i dwa kolejne przez internet :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No ale przecież w tej sytuacji skoro już masz jakieś konto wcześniej założone to na Comperię Bonus 6 się nie łapiesz bo konta nie należy mieć w BZWBK "od 15 sierpnia 2015 do momentu zawarcia umowy o otwierane w ramach Promocji Konto". 4% to będziesz mieć, ale 100 zł nie. No chyba, że mają bałagan i tego nie zweryfikuję ;)

   Usuń
  2. Nie, nie - 100 zł nie dostałem w promocji Comperii, 100zł dostałem w promocji z końcówki ub. roku (chyba Agora). Chodzi mi o to, że mogłem założyć jeszcze 3 konta teraz, czyli razem z kontem z ub. r. 4 konta "Godne polecenia".
   Nie byłem pewien tylko oprocentowania, ale dzisiaj pozostałe 2 konta zostały aktywowane i potwierdzam - mają 4%; wszystkie 4 konta :)

   Usuń
  3. Anonimowy 5 lipca 2016 16:52

   Jeśli dostałeś już te 100 zł wcześniej, to o co Ci teraz chodzi? O kolejne 100 zeta?

   Usuń
  4. O nic mi nie chodzi... chociaż teraz może o czytanie ze zrozumieniem :)
   Podzieliłem się radosną nowiną, że mam nie 3, a aż 4 konta z oprocentowaniem 4% :)

   Usuń
 20. Witam! czy aby otrzymać tego bonusa 100 zl to trzeba wykonać te 6 transakcji w każdym miesiącu czyli w lipcu i sierpniu po 6 razem 12, czy 6 wciągu 2 miesięcy do 31 sierpnia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wystarczy 6 transakcji łącznie w okresie do 31.08. Można je rozłożyć w czasie, ale można też wszystkie wykonać już teraz by z realizacją nie zwlekać do ostatniej chwili. Wtedy w sierpniu nie będzie trzeba już nic robić ;)

   Usuń
  2. Dziękuję za informację
   Pzdr

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...