Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zwrot 20 zł za zbliżeniową płatność mobilną kartą BZ WBK

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

3.06.2016

Zwrot 20 zł za zbliżeniową płatność mobilną kartą BZ WBK

Dla klientów BZ WBK ruszyła kolejna promocja, w której można uzyskać zwrot za zakupy.

20 zł nagrody za płatności z mobilną kartą kredytową bz wbk
Zasady promocji są dość proste. Wystarczy wykonać minimum trzy płatności na łączną kwotę 30 zł. I już. Uzyskasz zwrot 20 zł. O ile załapiesz się do grona 2 500 osób, które warunki promocji spełnią najszybciej. Wadą promocji jest to, że udział w niej mogą wziąć wyłącznie posiadacze karty kredytowej.

Do udziału w promocji "20 zł nagrody za płatności z mobilną kartą kredytową" oprócz posiadania karty kredytowej MasterCard lub Visa niezbędny jest również telefon z systemem Android (wersja 4.4 lub wyższa) i funkcją płatności NFC. Poza tym musisz również posiadać lub zainstalować aplikację mobilną i zawnioskować o wydanie dodatkowej mobilnej karty kredytowej. Spełniając te wymogi nie pozostanie już nic innego jak wykonać trzy płatności zbliżeniowe na łączną kwotę co najmniej 30 zł.

Co ciekawe to fakt, że zwrot 20 zł można zdobyć dwukrotnie. Możliwość taką ma jednak pewnie niewiele osób. Trzeba bowiem posiadać dwie różne karty kredytowe: MasterCard i Visa.

Instrukcję jak aktywować mobilną kartę kredytową oraz jak nią płacić znajdziesz w aplikacji mobilnej banku oraz na stronie banku tutaj.

Aktywacja i posiadanie karty mobilnej nic nie kosztuje. Nadziać na koszty możesz się jedynie w przypadku dokonanie transakcji bezgotówkowej w takich miejscach jak kasyna (w tym internetowe), gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory. Wtedy bank doliczy prowizję w wysokości 3%, min. 7 zł. Prowizja jest także pobierana za przewalutowanie (2,8%) w przypadku płatności dokonanej w walucie innej niż PLN.

Zgodnie z regulaminem promocja trwa od 31.05. do 21.06.2016 r. Nagrody otrzyma jednak pierwsze 2 500 osób, które spełnią warunki akcji. Weryfikacja spełnienia warunków ma nastąpić do 10.07., a nagrody zostaną wypłacone na rachunki kart kredytowych uczestników do 25.07.2016 r.

Na koniec przypomnę, że w BZ WBK ciągle dostępna jest promocja, w której można załapać się na zwrot także 20 zł za korzystanie z systemu płatności mobilnych BLIK. Z kolei posiadacze konta firmowego mogą załapać się na dwa bilety do Multikina za aktywację aplikacji mobilnej.

Bądź na bieżąco z wszystkimi promocjami bankowymi:

14 komentarzy:

 1. Tą płatność w sklepie trzeba jakoś zgłosić? Bo zbliżeniowo telefonem jeszcze nie płaciłam. Ale jak próbowałam Blikiem to były wielkie oczy sprzedawców i dezorientacja. Boję się że znów nie ogarną jak taką płatność przyjąć

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zamiast karty zbliżasz do terminala telefon z włączonym NFC.

   Usuń
 2. Myślę, że ta ofensywa promocji BZ WBK została zaplanowana. Wszystko po zapowiedzi zmian TOiP. Ale nie żebym narzekał! Pięknie, oby tak dalej! Zacieram ręce :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Tą kartą mobilną da się zapłacić w interneciee??

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeśli ktoś będzie miał problem z płatnością to pamiętajcie, że zbliża się tylną częścią telefonu a nie ekranem jako ja czyniłem i dwa razy zapłacić mi się nie udało

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy do tego też potrzebna jest specjalna karta sim? Kiedyś musiałem taką załatwiać w Orange Finanse.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, płatność odbywa się w technologii HCE. Potrzebna aplikacja i moduł NFC w telefonie. Karta SIM taka jaką masz - nic nie trzeba wymieniać.

   Usuń
  2. Dziękuję za pomoc!

   Usuń
 6. Dzisiaj wyplacili 20 zł nagrody

  OdpowiedzUsuń
 7. U mnie jeszcze zwrotu nie ma.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sorki za komentarz wprowadzający w błąd. Kasa jest. Zapomniałem, że wypłata na kartę kredytową miała być i szukałem w historii konta.

   Usuń
 8. Potwierdzam! Zwrot jest. BZ WBK podobnie jak w promocji Blika znów wypłacił przed czasem :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Tyle razy powtarzają promocję z Blikiem. Mogliby też tę.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...