Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: "Junior idzie do kina" czyli darmowe bilety do Cinema City za konto w Inteligo lub PKO BP

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

1.06.2016

"Junior idzie do kina" czyli darmowe bilety do Cinema City za konto w Inteligo lub PKO BP

No i wreszcie. Jest promocja w której bankobiorcami stać się mogą dzieci. Choć pośrednio udział w promocji bierze też rodzic.

Większość promocji bankowych skierowana jest do osób, które ukończyły 18. rok życia. Teraz jednak na założeniu konta zyskać mogą młodsi (dzieci do 13. roku życia). W Inteligo oraz PKO BP za otwarcie Konta Dziecka czekają darmowe bilety do kin sieci Cinema City.

Na początku przypomnę jednak o promocji "dla dorosłych". To program poleceń "Mam Inteligo", w którym bank płaci 100 zł za otwarcie konta i po 50 zł za każde skuteczne polecenie. Jeśli konta w Inteligo nie masz od co najmniej trzech lat to właśnie z tej propozycji warto skorzystać na początku (by załapać się na 100 zł), a dopiero później założyć konto dla dziecka (dla uzyskania dwóch biletów do kina).

Bądź na bieżąco z promocjami: 

Dla kogo promocja?


Przez uczestnika promocji bank rozumie:
"pełnoletnią osobę fizyczną, posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych, będącą Rezydentem Rzeczypospolitej Polskiej, która posiada co najmniej jeden rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy dla osób fizycznych w PKO Banku Polskim w tym Konto Inteligo Prywatne, która podała w Banku aktualny numer telefonu komórkowego i wyraziła zgodę na otrzymywanie od Banku za pomocą środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych oraz materiałów marketingowych, promocyjnych i innych informacji handlowych oraz propozycji zawarcia umów podmiotów współpracujących i spełni warunki udziału w Promocji"
Można więc do akcji przystąpić będąc już klientem banku. Wtedy wystarczy otwarcie rachunku dla dziecka. Jeśli nie masz z bankiem nic wspólnego oprócz rachunku dla dziecka musisz również założyć konto dla siebie. Jeśli zdecydujesz się na Inteligo, pamiętaj o wspomnianej promocji z premią 100 zł :)

Zasady promocji


Aby wziąć udział w akcji "Junior idzie do kina" należy w okresie promocji (od 31.05. do 20.06.2016 r.):
 • w imieniu dziecka zawrzeć umowę o PKO Konto Dziecka lub Inteligo Konto Dziecka 
 • zasilić konto kwotą co najmniej 50 zł  w ciągu trzech dni od zawarcia umowy

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz SMSem kody wymienialne na bilety do kin sieci Cinema City na dowolny seans 2D. Kody będzie można wykorzystać do 31.07.2016 r. 

Zgodnie z regulaminem promocji:
"Uprawnienie do Nagrody przysługuje jeśli dziecko, w imieniu którego jest otwierane konto, do dnia rozpoczęcia Promocji nie było posiadaczem PKO Konta Dziecka lub Inteligo Konta Dziecka. 
Jeśli Uczestnik zawrze w Okresie Promocji umowę PKO Konto Dziecka i Inteligo Konto Dziecka w imieniu tego samego dziecka, Uczestnikowi przysługuje tylko jedna Nagroda"
Jeden uczestnik promocji może otrzymać kilka nagród, w zależności od liczby dzieci na które założone zostaną konta, aczkolwiek pakiet dwóch biletów przysługuje tylko za otwarcie konta dla pierwszego dziecka. Za drugie i kolejne konto dla pozostałych dzieci otrzymasz już po jednym bilecie.

Pula nagród w promocji jest ograniczona do 5 000 sztuk. O ich przyznaniu zadecyduje kolejność spełnienia warunków akcji. Nagrody bank planuje rozesłać w ciągu 11 dni roboczych po dniu zakończenia promocji.

Konto Dziecka - prześwietlenie oferty


PKO Konto Dziecka to rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy dla dzieci do 13. roku życia. Jego otwarcie i prowadzenie jest bezpłatne. Środki zgromadzone na rachunku w kwocie do 2 500 zł objęte są oprocentowaniem 2,5% w skali roku (stawka zmienna). Do konta bank nie wydaje karty płatniczej.

Wysyp promocji z biletami do kin


Rozdawnictwo biletów na filmowe seanse trwa ostatnio w najlepsze. Do Multikina za darmo mogą wybrać się klienci Eurobanku. Tak samo jest w przypadku BZ WBK, gdzie promocja z biletami skierowana jest do posiadaczy kont firmowych. Poza tym w promocji "Spraw sobie cały dzień dobry z Visa!" posiadacze kart z logo Visa mogą do kin sieci Helios lub Multikino kupić bilet w promocyjnej cenie 13 zł.

17 komentarzy:

 1. Czyli konto w PKO lub Inteligo może być na dziecko poniżej 13 lat???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można. I fajne rozwiązanie jest dla dzieciaków np. na wycieczkę. Można kupić kartę przedpłaconą. Kosztuje 15 zł ale zasilasz na ile chcesz i nie ma ryzyka że jest dostęp do wszystkich pieniędzy na koncie.

   Usuń
  2. Może :) Moje w PKO ma a odsetki z tych 2500 kapitalizowane co tydzień

   Usuń
  3. 2,5% w PKO?!! Aż się wierzyć nie chce. Rozpieszczają smarkaczów ;)

   Usuń
 2. Chińczycy szybciej produkują najprzeróżniejsze gadżety elektroniczne niż sklepy potrafią je sprzedać i dlatego banki muszą im pomagać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co mają Chińczycy i gadżety elektroniczne do biletów?

   Usuń
 3. Kiedy karty dla przedszkolaków?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będą od razu CHIPY po urodzeniu. Rząd pracuję nad odpowiednimi regulacjami prawnymi. Czeka tylko na ostateczne wytyczne UE w tej sprawie. :)

   Usuń
 4. Po zasileniu konta kwotą 50zł można tą kwotę przelać na inne konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie nie ma nic na temat utrzymywania kasy. Więc raczej wystarczy sama wpłata i wypłata nie zaszkodzi.

   Usuń
 5. Założone na dwójkę dzieci. Czekam więc na SMSy i 3 vouchery, jak rozumiem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. 2 bilety za p-wsze dziecko + po 1 za każde kolejne dziecko.

   Usuń
 6. A co jeśli ktoś założy sobie 5 kont na 5 fikcyjnych dzieci? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Coś mi się wydaje że przy otwieraniu takiego konta musisz pokazać dowód dziecka albo odpis aktu urodzenia.

   Usuń
  2. Może być też paszport albo legitymacja szkolna.

   Usuń
 7. Wlasnie, jak to wyglada? Widzialem we wniosku ze trzeba podac nr z aktu urodzenia, potem te akty wyslac do banku czy kurier z jakas umowa bedzie? Dzieci cos beda musialy podpisywac? Pytanie do tych co juz zalozyli konto

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musisz przygotować ksero dokumentu który podałeś. A kurier potwierdza tożsamość. Choć rozumiem to w przypadku gdy zdjęcie jest na legitymacji. Ale jak ma to zrobić z aktem urodzenia??

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...