Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Lokata Piłkarska 3,2% na 90 dni w Credit Agricole

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

12.06.2016

Lokata Piłkarska 3,2% na 90 dni w Credit Agricole

Dzisiejsze zwycięstwo polskiej reprezentacji raduje nie tylko kibiców, ale i oszczędzających.

Do grona banków, którym udziela się gorączka Euro dołączył Credit Agricole. Zaproponował Lokatę Piłkarską, na której standardowe oprocentowanie to 3% w skali roku, ale dzięki bramce zdobytej przez Arkadiusza Milika w meczu przeciwko Irlandczykom stawka wzrosła do 3,2%.

W komentarzach pod wpisem "Gorączka Euro udziela się. Także niektórym bankom" pojawił się wątek dotyczący Credit Agricole. Czytelnika bloga Bankobranie zdziwiło, że bank (oczywiście francuski oddział) reklamuje się na arenach Euro, a polski oddział Credit Agricole zupełnie przemilczał ten temat. A tu mamy niespodziankę!

Można założyć Lokatę Piłkarską. Z całkiem dobrym - jak na obecne czasy - oprocentowaniem.

Aby skorzystać z oferty należy:
 • posiadać (lub dopiero otworzyć) konto osobiste w Credit Agricole 
 • założyć w okresie promocji Lokatę Piłkarską (w oddziałach, na infolinii, w bankowości internetowej lub mobilnej Credit Agricole - lokata zakładana jest jako standardowa ze stałym oprocentowaniem na 90 dni - jej warunki zostaną zmienione przez bank w ciągu 5 dni roboczych)
Zgodnie z regulaminem każdy uczestnik promocji może założyć jedną 90-dniową Lokatę Piłkarską w kwocie od 1 000 do 10 000 zł. Jej stałe oprocentowanie wyniesie 3,2% w skali roku.

Lokata Piłkarska to w chwili obecnej niejedyna lokata promocyjna w Credit Agricole. W przeglądzie najlepszych lokat bankowych na czerwiec wspominałem także o Lokacie Mobilnej na którą można wpłacić do 10 000 zł i uzyskać 3% w skali roku na okres dwóch miesięcy.

Jeśli nie masz jeszcze konta w Credit Agricole to przypomnę, że w chwili obecnej jest dostępna promocja w której możesz zarobić 250 zł za otwarcie konta, a później... 100 zł za jego zamknięcie.

Z okazji piłkarskich Mistrzostw Europy także BZ WBK przygotował promocję dla swych klientów. W akcji "Bądź z BLIKiem 12 zawodnikiem" w prosty sposób można zdobyć zwrot 20 zł.

Bądź zawsze na bieżąco z promocjami:

47 komentarzy:

 1. A o co chodzi z tym, że gol Milika podbił oprocentowanie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na facebookowym fanpage'u bank tłumaczył to następująco:

   "Startujemy od 3% - w przypadku porażki Polaków lub bezbramkowego remisu - ale wierzymy, że będzie dużo lepiej! Dlatego za każdą bramkę naszych zwiększymy oprocentowanie lokaty o 0,1 punktu procentowego w przypadku remisu (3 p.p. + 0,1 p.p. * liczba bramek biało-czerwonych), a jeśli Polska zwycięży - gole Polaków policzymy podwójnie (3 p.p. + 2 * 0,1p.p. * liczba bramek biało-czerwonych)! Czyli np. przy wyniku meczu 1:1, oprocentowanie lokaty wyniesie 3,1%; wynik 1:0 dla nas, to 3,2% na lokacie. A jeśli zwyciężymy 5 bramkami, oprocentowanie lokaty wyniesie 4%."

   Usuń
  2. No to szkoda każdej zmarnowanej okazji przez naszych piłkarzy bo mogli wyśrubować oprocentowanie ;)

   Usuń
  3. O co chodzi z tym, że gol Milika? Ano no o to, że to może być już ostatni gol polskiej reprezentacji na tej imprezie :)

   Usuń
 2. Bardzo miła niespodzianka od banku niesłynącego ze szczodrości. Ale jednak! Świetny przykład dla bankierów w melonikach. Można dać fajną ofertę. A Lokata Kibica w aliorze to...
  - nowe środki
  - oproc. wyjściowe 2%
  - tylko 0,1% za bramkę
  - możliwość założenia w ciemno, a nie po wyniku
  - konieczna wizyta w oddziale

  OdpowiedzUsuń
 3. HoHo, 10K @ 3,2% na 90 dni to aż 63,91 zł - żyć nie umierać!

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy trzeba koniecznie zaznaczyć zgody w tej rejestracji. Nie chciałabym wypaść z promocji. Ale też wolałabym ich nie zaznaczać. W regulaminie nic nie ma na temat zgód.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin żadnych zgód nie wymaga. A jeśli formularz przepuszcza to oznacza, że dana zgoda jest dobrowolna.

   Usuń
  2. Akurat bez podania PESEL nie "przepuszcza" czyli nie akceptuje :)

   Usuń
 5. To kolejny dość tandetny wabik ale co zastanawia, że adres Credit Agricole Polska jest ten sam co dawniej miał Lukas czyli we Wrocławiu przy pl. Orląt Lwowskich. To był zwyczajny wałek!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już wiele lat temu zmienił się właściciel banku, zmieniła się za tym nazwa, ale struktury (w tym adres) pozostały.

   Usuń
  2. Oczywiście, że jest to wabik i na dodatek tandetny, ale czego się można spodziewać po dawnym Lukasie?

   Jeśli masz konto 360 w Millenium (warunki aby było darmowe są wyjątkowo łatwe do spełnienia!) możesz mieć konto oszczędnościowe na 92 dni z oproc. 2,7% do sumy 100 tys. zł, więc nawet przy tej śmiesznie niskiej kwocie lokaty w CA, tzn. 10 tys. zł, różnica to jedynie 3,38 zł miesięcznie czyli mniej niż opłata za "obsługę" ROR w CA i nie ma konieczności wchodzenia z nimi w relacje!

   Usuń
  3. Mr. Złotówa, 13 czerwca 2016 17:11

   Myślisz, że Francuzi przejęli struktury po Lukasie? Groteska!

   Usuń
 6. Ja nie zaznaczylem dodatkowych zgod i przeszlo dalej, ale zadnego potwierdzenia mi nie przyslali. Czy ktos otrzymal potwierdzenie? Czy ktos wie, czy telefon i email ma byc taki sam jak w banku? Ja wpisalem inny.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma potwierdzenia, jak się odhaczy wszystkie zgody to też nie ma.

   Usuń
  2. Ja zrobiłem w razie czego print screen.

   Usuń
 7. Złotówa pisze, że aby skorzystać z oferty należy:
  - posiadać (lub dopiero otworzyć) konto osobiste
  - w okresie od 12-15.06.2016 r. zarejestrować się w promocji

  Do rejestracji wymagają podanie numeru PESEL (!?) oraz zgody na otrzymywanie śmieci marketingowych oraz "przetwarzanie" danych osobowych. Czy to jest zgodne z prawem?

  Na dodatek mówimy tutaj o naprawdę groszowej sprawie, gdyż to maks. 10 tys. zł jedynie na 90 dni w sytuacji gdy na na rynku są konta oszczędnościowe z bardzo podobnym oprocentowaniem!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdzie jest napisane, że "Do rejestracji wymagają podanie numeru PESEL (!?) oraz zgody na otrzymywanie śmieci marketingowych oraz "przetwarzanie" danych osobowych." Chodzi o te zgody. Nigdzie nie znalazłam.

   Usuń
  2. Zgody na marketing są dobrowolne - regulamin nie wymaga ich zaznaczania.

   Propozycja lokaty jest atrakcyjna chociażby dla obecnych klientów Credit Agricole, gdyż ich nie wyklucza.

   Sama lokata być może nie jest tym dla czego warto stawać się klientem banku i w dodatku zakładać konto. Ale w połączeniu z promocją w której czeka 250 zł za konto (i w perspektywie dodatkowe 100 zł za jego zamknięcie) to całość wygląda ciekawie.

   Usuń
  3. 1. Złotówa, czy wymóg podania PESEL na tej stronie rejestracyjnej jest zgodny z prawem?

   2. Wątek dotyczy jednej konkretnej lokaty, a nie oferty "globalnej" CA, nieprawdaż?

   Usuń
  4. Złotówa, takie komentarze lepiej ignorować. Przecież widać że to narzekanie na wszystko.

   Usuń
  5. Złotówa, ja zawsze powtarzam, że nie każda oferta jest dobra dla każdego - ta z przeniesieniem konta do CA wymaga wpływów na konto od pracodawcy, a to jest warunek, którego niektórzy nie spełniają!

   Usuń
  6. Anonimowy - 13 czerwca 2016 17:17

   Gdzie jest napisane, że "Do rejestracji wymagają podanie numeru PESEL

   https://formularz.credit-agricole.pl/lead?lid=135620

   Usuń
 8. Regulamin stanowi, że należy posiadać konto dla osób fizycznych. Co to oznacza? Czy mają w tym przypadku na myśli ROR oraz ile to kosztuje? Karta też i za ile?

  Więcej pytań niż odpowiedzi :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli konto ktoś już w Credit Agricole posiada to zapewne wie czy jest to konto dla osób fizycznych czy firmowe ;) Też pewnie zna jego koszty.

   A dla osób które zechcą konto dopiero teraz założyć to oferta szczegółowo prześwietlona jest w podlinkowanym wpisie o promocji w której można zyskać 250 zł.

   Usuń
  2. Jeśli ktoś posiadałby już konto w Credit Agricole, to zapewne nie zadawałby pytań o jego koszta :)

   Usuń
 9. Czy ktoś się orientuje, jaka jest oferta CA w kwestii kont osobistych, tzn. czy oferują jakiś bezwarunkowo darmowy ROR bez karty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. http://bankobranie.blogspot.com/2016/05/przenies-konto-z-gwarancja-satysfakcji-odbierz-250-zl-od-credit-agricole.html na końcu masz tabelkę i porównanie kont.

   Usuń
  2. Z tej tabeli wynika, że dla kogoś kto ukończył 27 lat, opłaty za ich konto ROR są dość spore i tym samym poważnie obniżają oprocentowanie tej lokaty - tam po prostu od czasów wałka zwanego Lukas nic się nie zmieniło!

   Zaczekam na ich ofertę darmowych biletów do kina za blikowanie :)

   Usuń
  3. A ja mam PREMIUM i nic nie płacę. Tylko 1 przelew robię co miesiąc. I nie narzekam. A to, że jest promocja także dla obecnych klientów to się chwali!

   Usuń
  4. Czy pływ min. 10 000 zł na to konto Premium to koniecznie wynagrodzenie czy może być przelew z mojego konta w innym banku?

   Usuń
  5. Z dowolnego źródła. Może być własny przelew z innego banku.

   Usuń
  6. Dokładnie. Ja przelewam co miesiąc 10k bo konto PREMIUM jest zdecydowanie najlepsze. Poza tym przelewem o niczym nie muszę już myśleć. Kartę i bankomaty mam za 0 zł.

   Usuń
  7. Jak często są u nich zmiany TOiP?

   Usuń
 10. Dziś z okazji meczu z Niemcami już nic nie mają?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, info pojawiło się na facebookowym profilu Credit Agricole. Ma być to "Promocja dla klientów z kontem osobistym w Banku Credit Agricole, którzy nie zarejestrowali się do promocji „Lokaty Piłkarskiej!” w okresie 12.06-15.06.2016r.".

   Usuń
  2. Ta nowa lokata już tylko na 3% - zabawni ludzie :)

   "Dla tych, którzy nie zdążyli zarejestrować się do promocji „Lokaty Piłkarskiej!” w okresie 12.06-15.06.2016r., mamy 3% na Lokacie Piłkarskiej II"

   https://www.facebook.com/CreditAgricoleBankPolska/

   Usuń
  3. Czy te lokata Piłkarska II jest wyłącznie dla klientów banku?

   Usuń
  4. trzeba mieć konto

   Usuń
  5. Konto można założyć do końca trwania tej "promocji" ... lokata 10K na 3 miechy to żart - lokata się skończy, a klient im zostaje!

   Usuń
 11. Czy łatwo u nich zamknąć konto? Oddział, telefon, e-mail czy list jak w Tojocie?

  OdpowiedzUsuń
 12. Rozumiem, że po zwycięstwie 1:0 nad Ukrainą, oprocentowanie lokaty wzrasta do 3,4?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. https://www.facebook.com/CreditAgricoleBankPolska/posts/1203521456359037

   Usuń
  2. 3,2%. Bo teraz mamy Lokatę Piłkarską III - za każdym razem punktem wyjścia jest 3,0%, a że bramkę Polacy zdobyli tylko jedną to stawka urosła jedynie o 0,2 p.p. Z tej lokaty nie mogą skorzystać klienci którzy zarejestrowali się w promocji Lokata Piłkarska lub Lokata Piłkarska II.

   Usuń
  3. Czy to jest ta lokata 10k na 3 miesiące? O co ten cały rwetes?

   Usuń
  4. Teraz zaszła zmiana - trzeba koniecznie najpierw założyć u nich konto ... co za "bank" :)

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...