Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 3x100 zł za kartę kredytową Fair w Banku BPH

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

9.06.2016

3x100 zł za kartę kredytową Fair w Banku BPH

Kolejny bank premiuje wyrobienie karty kredytowej. Tym razem czekają bony Sodexo.

Bank BPH promocja 3x100 zł za kartę kredytową
Jeśli posiadasz już jakąkolwiek kartę kredytową w banku lub SKOKu, nie rezygnuj z niej. W Banku BPH zawnioskuj o kartę Fair, zadeklaruj spłacenie "starej" karty z dotychczasowego banku i zyskaj nawet 300 zł. [Aktualizacja] Promocja pierwotnie mająca obowiązywać do końca wakacji została przedłużona!

Promocja "3x100 zł" skierowana jest zarówno do nowych, jak i obecnych klientów Banku BPH. Aby wziąć w niej udział należy:
 • na dzień składania wniosku posiadać kartę kredytową w innym banku lub SKOKu; należy to udokumentować podczas wizyty w oddziale lub placówce partnerskiej Banku BPH - wówczas dopełnisz wszystkich formalności związanych z wnioskiem; by to zrobić należy przedstawić jeden z wymienionych dokumentów:
  - miesięczny wyciąg z rachunku karty lub
  - dowód wykonania spłaty karty lub
  - umowę o kartę
 • zawrzeć umowę o kartę kredytową w Banku BPH i złożyć dyspozycję spłaty zadłużenia karty w innym banku lub SKOKu
Dalej do spełnienia zostaną warunki uzyskania nagród. A te uzależnione są przede wszystkim od wysokości limitu kredytowego jaki uzyskasz na karcie w Banku BPH.

Jeśli Twój limit będzie niższy niż 2 000 zł, otrzymać możesz jeden bon Sodexo o wartości 100 zł. Warunkiem jego uzyskania jest wykonanie płatności kartą kredytową Banku BPH na łączną kwotę 900 zł w każdym z trzech kolejnych miesięcy następujących po miesiącu w którym zawrzesz umowę.

Gdy Twój limit na nowej karcie w Banku BPH będzie wynosił min. 2 000 zł, wówczas do wzięcia będą nawet trzy bony Sodexo o wartości 100 zł każdy. Pierwszy z bonów dostaniesz za samo zawarcie umowy o nową kartę. Drugi bon otrzymasz w przypadku dyspozycji jednorazowej spłaty karty posiadanej w innym banku lub SKOKu w kwocie co najmniej 1 900 zł (przy limicie 2 000 zł musi to być dokładnie taka kwota - zgodnie z regulaminem promocji nie można bowiem dokonać spłaty innej karty kwotą wyższą niż 95% przyznanego limitu na karcie w BPH) . Trzeci z bonów trafi do Ciebie za wykazanie się aktywnością w płaceniu nową kredytówką od Banku BPH. Wykonać będzie należało płatności na sumę min. 900 zł w każdym z trzech kolejnych miesięcy następujących po miesiącu w którym zawrzesz umowę.

Najłatwiej będzie więc zarobić poprzez wyrobienie karty z limitem kredytowym wynoszącym min. 2 000 zł. Tu jeden z bonów będziesz mieć już gwarantowany, a za spłatę kwotą min. 1 900 zł karty w innym banku lub SKOKu z karty w BPH otrzymasz drugi. Więc na bonach Sodexo uzbiera się już 200 zł bez wykonywania jakiejkolwiek płatności nową kartą.

Zgodnie z regulaminem promocji warunkiem uzyskania premii jest również niewypowiadanie umowy z Bankiem BPH do dnia wydania nagród. Należy również kartę terminowo spłacać (jeśli uzyskać masz bony za płacenie kartą). A bony Sodexo zostaną wysłane listownie - najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego po miesiącu w którym spełnisz dany warunek promocji.

Promocja trwa do 31.08.2016 r. 31.10.2016 r. (akcja została przedłużona)

Karta kredytowa Fair - prześwietlenie oferty


Bony Sodexo to niejedyne korzyści jakie może przynieść Ci wyrobienie karty kredytowej w Banku BPH. Karta Fair charakteryzuje się zwrotem za płatności w wybranych kategoriach punktów handlowo-usługowych (AGD, biura podróży, gastronomia, hotele, kina, kolej, komputery, księgarnie, RTV, salony: fryzjerskie, piękności, sklepy: odzieżowe, papiernicze oraz teatry).

Maksymalny kwartalny moneyback może wynieść 75 zł, co daje nawet 300 zł w ciągu roku. Na wysokość zwrotów wpływa czas posiadania karty Fair. W pierwszym roku wynosi on 1%, w drugim 2%, a dopiero w kolejnych latach po 3%. I wyczekiwanie na najwyższy możliwy procent zwrotu nie jest jedynym mankamentem tego moneybacku. Aby go uzyskiwać trzeba też wykonywać płatności kartą na sumę co najmniej 12 000 zł w ciągu roku.

Bank nie pobiera opłaty za wydanie karty, ale w Taryfie Opłat i Prowizji pojawia się taka pozycja, jak "prowizja za udostępnienie limitu". Wynosi ona 10 zł miesięcznie. Jeśli jednak w danym okresie rozliczeniowym wykonasz płatności na łączną kwotę 600 zł, wówczas prowizja zostanie przez bank zwrócona.

Umów się na spotkanie w Banku BPH by złożyć wniosek i uzyskać nawet 300 zł

Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi - zapisz się na bezpłatny newsletter:
Adres e-mail

40 komentarzy:

 1. Czyli. W czerwcu wniosek, umowa i spłata karty w innym banku. A do końca lipca dostanę 2 bony Sodexo? I finito, mogę kartę zamknąc?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie tak to wygląda.

   Usuń
  2. Rozumiem że muszę zlecić te spłatę, ale nie jet to jednoznaczne z wypowiedzeniem umowy o kartę w dotychczasowym banku?

   Usuń
  3. Nie, karty nie musisz zamykać, a do tego kwotę spłaty de facto deklarujesz więc chyba nawet ten 1900 zł nie musi być tam wykorzystany. Będzie jednak nadpłata na karcie w innym banku.

   Usuń
  4. Widzę 2 skrajne opinie:
   "Tu jeden z bonów będziesz mieć już gwarantowany, a za spłatę karty w innym banku lub SKOKu (o ile masz wykorzystane środki w kwocie min. 1 900 zł) "
   i
   " kwotę spłaty de facto deklarujesz więc chyba nawet ten 1900 zł nie musi być tam wykorzystany. Będzie jednak nadpłata na karcie w innym banku."
   skłaniam się ku tej drugiej opini ale czy może ktoś to speawdzić kto w niedługim czasie będzie zakładał taką kartę i jaki dokument chcą by zweryfikować kartę z innego banku.

   Usuń
  5. § 4. ust. 1. pkt. 2 regulaminu by dostać drugi bon wymaga spłaty karty w dotychczasowym banku/SKOKu wymaga spłaty 1 900 zł. Ale, że regulamin nigdzie nie wspomina o konieczności udokumentowania zadłużenia na tej karcie to zlecana "spłata" może i nawet spowodować nadpłatę na "starej" karcie. Więc z drugą opinią zgadzam się również ;)

   Usuń
 2. A jakie jest oprocentowanie ba tej karcie? I co oznacza miesięczna opłata 10 zł za udostępnienie limitu? Tzn. Że co miesiąc kwota mojego zadłużenia będzie wzrastać o 10 zł + odsetki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. okres bezodsetkowy do 54 dni. Oproc. 9,75%. A co do 10 zł jeśli wydasz 600 zł to Ci zwrócą, ale musisz spłacić te 600 zł. A jak nic nie wydasz to musisz spłacić 10 zł.

   Usuń
 3. czyli jak mam juz ta karte to juz lipa jest?? nawet jeśli z niej tera zrezygnuje??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocja ma być do 31.08. więc jeśli złożysz teraz wypowiedzenie to się wyrobisz z wnioskiem o nową kartę Fair.

   Usuń
 4. No patrz, miałem się żegnać bo czekam na ostatni moneyback. A tu taka niespodzianka :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam,
  A co w przypadku gdy w innym banku karta jest w okresie wypowiedzenia?
  Przejdzie :P?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pytanie jak szybko w BPH uwiną się z Twym wnioskiem. Jeśli szybko to przelew przejdzie na kartę którą zamykasz. Ale jeśli masz już ją spłaconą to będziesz mieć nadpłatę. Ją musisz wydać lub wypłacić a to może kosztować. Z kolei gdy BPH będzie opieszały a tam zdążą Ci zamknąć kartę to kasa niestety się cofnie.

   Usuń
 6. Pojawiły mi się 2 pytania:
  1. Czy spłata karty w innym banku jest obciążona jakimiś kosztami?
  2. Czy konieczna jest wizyta w banku, czy można kartę Fair założyć online? (jestem klientem BPH z moneybacku 3%)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1) nie
   2) tak, wizyta konieczna

   Usuń
  2. Dzięki!
   Promo dobre i jeszcze tydzień wcześniej miałem debet na KK, ale spłaciłem. W tej sytuacji, miałbym nadpłatę, a te 1900 też trzeba spłacić. Muszę się dobrze zastanowić, czy mi się opłaca. Gdyby to była gotówka, to jeszcze w porządku, ale bonów Sodexo nigdy nie używałem...

   Usuń
  3. Bony Sodexo są bardzo często dawana w prezencie przez pracodawców np. na święta. Wiele sklepów je akceptuje - w większości branż. Po prostu zamiast gotówki czy karty podajesz sprzedawcy bon. I tyle. Dopłacasz gdy rachunek jest wyższy niż wartość bonu.

   Usuń
 7. Mr. Złotówa bądź Wy drodzy użytkownicy - moim zamysłem jest zrobienie nadpłaty na innej karcie kredytowej i następnie przelew tej nadpłaty z powrotem do BPH - czy spłata karty w BPH możliwa jest szybkim przelewem np Przelewy24 z opcją płatności kartą tak bym mógł wyciągnąć nadpłatę bez ponoszenia kosztów? :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tzw. "wyciągnięcie" to w języku bankowym wypłata gotówki z karty kredytowej (cash advance) - sprawdź koszt i ichnim TOiP.

   Usuń
  2. Przelew za nadpłatę raczej będzie Cię kosztować. Zazwyczaj do 3-4% kwoty. Ale to musisz zobaczyć jak wygląda w TOIP Twego banku.

   Usuń
  3. Tak czy inaczej, powinieneś wyjść na plus. Sam się teraz nad tym zasttanawiam.

   Usuń
  4. Panowie,
   Ale płacąc nadpłatą bezgotówkowo nie mam prowizji przecież?
   Chodzi mi tylko o to czy jest sposób by nadpłaty się pozbyć w sposób bezgotówkowy z innej kredytówki

   Usuń
  5. Anonimowy, 16 czerwca 2016 15:52

   Czyli konkretnie co chcesz zrobić: wpłacić czy wypłacić z karty kredytowej?

   Wpłata jest za friko, wypłata kosztuje - jarzysz?

   Usuń
 8. Wszystkim zainteresowanym i nie posiadajacym nadmiaru gotowki podpowiem, ze splata "starej" karty kredytowej nastepuje z nowej, jest to bezplatne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spirala zadłużenia? Lovely :)

   Usuń
  2. Byłam dziś w BPH i pani powiedziała że założenie karty fair wiążę się z koniecznością zamknięcia starej karty... I zrezygnowałam

   Usuń
  3. kolejna "wyedukowana" pani z oddziału. Powinna od razu wskazać punkt w regulaminie na podstawie którego tak twierdzi. Pewnie by zbladła... bo nic takiego nie ma.

   Usuń
  4. Mnie kiedyś uparcie wmawiali przy okazji wpłaty gotówki w oddziale, że sam dowód nie wystarczy do pozytywnej weryfikacji i konieczne jest potwierdzenie biometryczne. Wezwany przełożony kasjerki dalej brnął jak ogłupiały ... czy kogoś dziwi dlaczego Amerykanie ich opędzlowali?

   Usuń
 9. Wybrałem się do banku, niestety nie lubią osób prowadzących działalność gospodarczą, Citi było bardziej tolerancyjne. Muszę dostarczyć trochę papierów i nie wiem czy ma to sens?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba potwierdziłeś moje obawy, składałem 3 miesiące temu te wszystkie papiery (niezaleganie, kpir itd) na kartę bph ryanair i dostałem odmowę, więc chyba tym razem też nie ma sensu. W citi i raiff bez problemu karty wyrabiałem.

   Usuń
 10. No niestety karta kredytowa jest tylko dla osób które: mają umowę o pracę lub prowadzą działalność gospodarczą lub też mają rentę / emeryturę pozostałym dziękujemy. Przy obecnych moich doświadczeniach tylko citibank wszedł w 21 wiek. Reszta banków siedzi jeszcze głęboko w 20.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To znaczy, że nie wystarczy dowód wykonania spłaty karty ? Bank sprawdza dane dotyczące naszego zatrudnienia ?

   Usuń
  2. Tak. jest badana zdolność kredytowa. Bo to przenoszenie karty to jest umowne - mógłby podpisać nową umowę a z tej starej nie rezygnować

   Usuń
 11. Byłam dziś w oddziale BPH. Doradca poinformował mnie, że promocja będzie przedłużona do końca października.

  OdpowiedzUsuń
 12. Przy zgłoszeniu chęci rezygnacji z KK i ogólnie pożegnania się z bankiem zaproponowano mi 3% zwrotu za paliwo. Dodatkowo bank nie pobiera opłat, jeżeli na koniec cyklu mamy zadłużenie mniejsze niż 10 PLN. Słowem - na razie karta leży w szufladzie i jeździ ze mną tylko na "tankownie". Dodając do tego Visa Oferty mamy całkiem przyzwoite rozwiazanie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy jeszcze ktoś może potwierdzić (bo przetestował) brak opłaty za kartę w przypadku braku zadłużenia na koniec cyklu rozliczeniowego?

   Usuń
 13. Czy kartę T-mobile która chcę zamknąć mogę rozliczyć z "górką" tą kwota 1900zł. A potem nadwyżkę wydać. Czy taki przelew zostanie odrzucony ?

  OdpowiedzUsuń
 14. Jak już bony otrzymane to można kartę zneutralizować?

  OdpowiedzUsuń
 15. czyli ile nalezy posiadac te karte, miesiac ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To zależy. Dla 1-2 bonów to w sumie gdzieś około 1 do 2 miesięcy. Bo zależy kiedy spełnisz warunek. Nagrodę wysyłają do końca miesiąca następnego, a do tego momentu trzeba kartę posiadać.
   Aby zdobyć opcjonalny trzeci bon to trzeba kartę mieć dłużej bo trzeba nią trochę pomachać w sklepach.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...