Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Weź kartę do konta i odbierz 50 zł - promocja dla klientów PKO BP

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

8.06.2016

Weź kartę do konta i odbierz 50 zł - promocja dla klientów PKO BP

Największy bank w Polsce odpalił nową promocję, w której czeka bonus za wyrobienie karty do konta i jedną płatność.

Niestety promocja skierowana jest wyłącznie do obecnych klientów PKO BP, którzy posiadają konto osobiste bez karty. W dodatku potrzebne jest też zaproszenie do promocji. Jeśli znajdziesz się w tym gronie masz szansę na łatwe do wzięcia 50 zł.

Promocja "Weź kartę do konta i odbierz 50 zł" trwa od 1.06. do 31.08.2016 r., a zaproszenia do udziału bank wysyła listownie lub w bankowości internetowej.

Udział w promocji może wziąć osoba, która posiada rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w PKO BP i w dniu 31.03.2016 r. nie posiadała wydanej do niego karty. W okresie promocji wymagane jest zawnioskowanie o taką kartę (w bankowości internetowej lub oddziale). Niezbędne będzie też wykonanie w ciągu dwóch miesięcy od złożenia wniosku o kartę co najmniej jednej płatności nowo wydanym plastikiem na dowolną kwotę.

Premia ma być wypłacona najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego po miesiącu spełnienia warunków promocji. Wymogiem promocji jest posiadanie karty na dzień wypłaty premii. Warto więc zwrócić uwagę na ewentualne koszty utrzymania karty w takim okresie (a te mogą być bardzo różne - w zależności od rodzaju posiadanego konta).

O jaką kartę możesz zawnioskować? Regulamin promocji wymienia następujące opcje:
"a) karta debetowa PKO Ekspres z symbolem Visa, w formie tradycyjnej, wydana do rachunku oszczędnościowo- -rozliczeniowego prowadzonego przez PKO Bank Polski, z wyjątkiem: SUPERKONTA Graffiti i PKO Konta Pierwszego, PKO Konta dla Młodych (umowy zawierane od 10.01.2014 r.), Konta Aurum, Konta Platinium II, ZŁOTEGO KONTA oraz Rachunku PLATINIUM, 
b) karta debetowa PKO Ekspres z funkcjonalnością miejską (z symbolem Visa)"
Jeśli bank przesłał Ci zaproszenie do promocji to z wzięciem udziału nie ma co zwlekać. Pula bonusów w promocji została ograniczona do 50 tys. sztuk. Informacja o ewentualnym wcześniejszym wyczerpaniu nagród ma się pojawić na stronie www.pkobp.pl/wezkartedokonta.

Jeśli posiadasz koto w PKO BP to nic nie stoi na przeszkodzie by wziąć udział w promocji Inteligo: za otwarcie konta z polecenie czeka premia 100 zł. Dodatkowo możesz też zarabiać po 50 zł za każde skuteczne polecenie nowego klienta. Ale jest i też sporo alternatyw: mBank płaci do 500 zł w promocji "Zyskaj z eKontem" za aktywne korzystanie z konta, karty i aplikacji. Z kolei w BZ WBK jest już ostatnia szansa by załapać się na 4% dla części oszczędności oraz zwolnienie z niektórych opłat gwarantowane do połowy 2017 r. - z okazji warto skorzystać tym bardziej, że teraz Comperia Bonus dorzuca 100 zł za otwarcie Konta Godnego Polecenia.


Za podesłanie wiadomości o promocji PKO BP dziękuję Czytelnikowi Tomaszowi. Jeśli też trafisz na promocję, która jeszcze nie jest prześwietlona na blogu Bankobranie, zachęcam do podesłania cynku (wystarczy sam link). Do Twej dyspozycji jest formularz w zakładce Kontakt.

Bądź na bieżąco z promocjami:

21 komentarzy:

 1. Moja mama dostała list. Ale karty nie chce. Chodzi co miesiąc i czeka w kolejce do kasy by wypłacić pensję. Nic i nikt jej nie przekona.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedyś się zdziwisz jak pani Krysia z oddziału namówi ją do karty ale kredytowej. Mama powie "tak mnie przekonywała, nie mogłam odmówić"

   Usuń
  2. wiadomo przecież pani zosia jest cool ona wie lepiej a co tam mogą moje dzieci wiedziec przecież oni chcą dla rodzica jak najgorzej nie warto ich słuchac

   Usuń
 2. Warto zwrócić uwagę, że we wniosku o kartę można wybrać różne ładne, kolorowe wizerunki karty. Ale tylko podstawowy jest za 0 zł, a te wymyślne kosztują aż 14,90 zł!

  OdpowiedzUsuń
 3. Zaczekam aż zaczną dawać bilety do kina albo darmowe kupony na lody w Biedronce :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Posiadając samo konto w PKO można się obłowić :D Zgarnąłem już 10 zł za zmianę zdrapki na hasła sms, 25 zł za IKO, a teraz czas na 50 zł. Chyba jedyny bank, który daje tyle obecnym klientom :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo jednocześnie tych obecnych klientów najmocniej strzygą ;)

   Usuń
  2. Zabierają biednym a dają bogatym :D

   Usuń
  3. Tak jak drzewiej robili Janosik i Robin Hood :)

   Usuń
 5. Już tak dawno nie logowałam się do bankowości internetowej, że musiałam iść do oddziału przypomnieć login. Zaproszenie miałam. Karta zamówiona. Dzięki za info!

  OdpowiedzUsuń
 6. Ta definicja w regulaminie jest dość miękka: udział może wziąć osoba która "posiada rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy i w dniu 31.03.2016 r. nie posiadała wydanej do niego Karty". Jeśli założę konto teraz to na dzień 31.03. karty nie posiadałem. Wyrobię ją i co? Dostanę 50 zł? Przejdzie taki myk?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Bo musisz jeszcze dostać list lub wiadomość od banku.

   Usuń
 7. Chyba nie ma przesady w stwierdzeniu, że PKO BP jest jednym z niewielu banków w Europie, w którym klienci płacą bankowi za trzymanie pieniądzy na swoich kontach :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I to dość dużo... ja zawsze przed końcem darmowego okresu wypowiadam umowę i konto robi się darmowe na kolejny rok, mam je chyba tylko po to, żeby dziecko miało pkojunior

   Usuń
  2. Dobrą mają ofertę dla dzieci i dla studentów to fakt. Ale później jest już tylko gorzej. Najwięcej skubią z emerytów co mają konta starego typu od kilkudziesięciu lat. No ale plusem PKO jest skala działania, dostępność oddziałów i bankomatów oraz uniwersalna oferta.

   Usuń
 8. karte juz jedna posiadam, ale otrzymalem zaproszenie do tej oferty. co to znaczy? pomylka? czy moge wziąć udzual w promocji i zarobic 50zl?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spytaj na infolinii - tam na pewno wiedzą :)

   Usuń
  2. Raczej pomyłka. Zgodnie z regulaminem nie możesz posiadać karty na dzień 31.03.2016

   Usuń
 9. W czerwcu zrobiłem płatność a jeszcze nie mam hajsu, normalne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mają czas do końca miesiąca, więc czekam do piątku. Ja nic nie będzie to w weekend wysyłam reklamację.

   Usuń
  2. dobra, mam hajs :)

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...