Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: W Comperii Bonus 6 dodatkowy konkurs "Pokaż nam jak kibicujesz"

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

21.06.2016

W Comperii Bonus 6 dodatkowy konkurs "Pokaż nam jak kibicujesz"

Do gwarantowanej premii 100 zł do konta 4% w BZ WBK, teraz w akcji Comperia Bonus dorzucono konkurs.

Do wygrania są piłki Euro 2016 oraz koszulki polskiej reprezentacji. Co ważne, udział w konkursie mogą wziąć zarówno osoby, które dopiero się w akcji zarejestrują, jak i te które konto w ramach obecnej edycji Comperia Bonus już założyły.

Konkurs "Pokaż nam jak kibicujesz!" jest dodatkową szansą na wzbogacenie się na promocji Comperia Bonus, której zasady szczegółowo opisywałem już tutaj.

Dla przypomnienia, by wziąć udział w akcji i zgarnąć 100 zł należy:
 • najpóźniej do 30.06.2017 r.: 
  • klikając w link otrzymany na mail podany podczas rejestracji, potwierdzić udział w akcji 
  • po zalogowaniu na stronie Comperia Bonus złożyć wniosek o Konto Godne Polecenia w BZ WBK (we wniosku pamiętaj wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i podaj numer telefonu komórkowego do kontaktu oraz nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych banku) 
  • wyrazić zgodę na przekazanie przez bank organizatorowi informacji niezbędnych do weryfikacji spełnienia warunków promocji i wypłaty premii 
 • do 31.08.2016 r.: 
  • zawrzeć umowę o konto 
  • wykonać sześć transakcji bezgotówkowych - płatności na dowolną kwotę wykonanych kartą, systemem BLIK lub telefonem (transakcje te muszą być zaksięgowane w w/w terminie)
Do 23.09. organizator promocji mailem i SMSem ma powiadomić o przyznaniu premii. Później zostanie już tylko uzupełnienie danych niezbędnych do wypłaty nagrody (podać będzie należało m.in. numer rachunku konta otwartego w promocji). Wypłata premii nastąpi do 30.09.2016 r.

Teraz mamy dodatkową atrakcję podgrzewającą emocje ;)

Konkurs "Pokaż nam jak kibicujesz!"


Jak już sugeruje nazwa konkursu, zadaniem jest wykonanie zdjęcia pokazującego kibicowanie polskiej reprezentacji. Pracę konkursową należy przesłać na adres konkurs@comperiabonus.pl najpóźniej do 30.06.2016 r.

Zgodnie z wytycznymi z regulaminu konkursu, udział w akcji mogą wziąć osoby fizyczne, zamieszkujące na terytorium Polski, które posiadają zdolność do czynności prawnych i wzięły udział w promocji Comperia Bonus.

Spośród nadesłanych prac konkursowe jury wyłoni zwycięzców. Autorzy trzech najciekawszych prac otrzymają piłki, a kolejne 11 wyróżnionych osób koszulki.

Lista zwycięzców zostanie ogłoszona do 31.07.2016 r. na stronie internetowej promocji. Oprócz tego wybrani przez konkursowe jury otrzymają powiadomienia mailowe. Wówczas w ciągu 14 dni niezbędne będzie podanie danych niezbędnych do wysyłki nagród przez organizatora.

Zarejestruj się w Comperia Bonus 6 z kontem 4% i bonusem 100 zł oraz szansą na nagrody

Dowiaduj się o promocjach bankowych - zapisz się na bezpłatny newsletter:
Adres e-mail

8 komentarzy:

 1. Dzisiaj może być ostatni mecz polskiej reprezentacji na tej żałosnej imprezie, więc te koszulki są wyjątkowo na czasie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. coś z Twego komentarza miało wyniakać, że nie wyjdziemy z grupy?

   Usuń
 2. czy są jakieś wykluczenia dla tych co mieli konto w wbk?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Uczestnik nie może być właścicielem rachunku prowadzonego w złotych polskich od 15 sierpnia 2015 do momentu zawarcia umowy o otwierane w ramach Promocji Konto"

   Usuń
 3. Czy dostaliści już informacje o premii związanej z Money Mania 5 ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z komentarzy Czytelników wynika, że maila jeszcze nie ma. Do kontynuacji wątku zapraszam pod wpisem dotyczącym Money Manii 5 tutaj.

   Usuń
 4. Miło że nie wykluczyli tych którzy dotąd wzięli udział.

  OdpowiedzUsuń
 5. A tu niespodzianka dla organizatorów konkursu. Na Euro zmieniono piłkę. Ciekawe jaka będzie nagrodą? Ta z fazy grupowej czy obecna?? ;)

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...