Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bonus 100 zł na Allegro za konto w BGŻ BNP Paribas

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santanderatelefon od Citi

20.06.2016

Bonus 100 zł na Allegro za konto w BGŻ BNP Paribas

Ruszyła kolejna promocja iKonta.

bonus na allegro promocja 100 zł bgż bnp paribas
Tym razem również można zdobyć bonus 100 zł, jest nieco łatwiej niż w równolegle dostępnej akcji "Premia z kontem", ale... nie w formie premii pieniężnej, ale karty podarunkowej do wykorzystania podczas zakupów w serwisie Allegro.

Jak to bywa w promocjach BGŻ BNP Paribas czy BGŻ Optima wyłączność ich organizacji ma firma Ad Astra. Tak jest i tym razem. By wziąć udział w promocji "Bonus na Allegro" i zdobyć 100 zł należy:
 • do 28.06.2016 r.:
  • złożyć wniosek (dane muszą być zgodne z podanymi podczas wypełniania wspomnianego formularza rejestracyjnego) 
 • zawrzeć umowę o konto osobiste z kartą płatniczą oraz dostępem do bankowości internetowej
 • w okresie od 1.07. do 15.08.2016 r. wykonać płatności kartą na sumę co najmniej 300 zł
 • posiadać konto i kartę na dzień wydania nagrody, tj. 31.08.2016 r.
O przyznaniu karty podarunkowej bank poinformuje mailowo najpóźniej do 29.08., a jej przekazanie nastąpi w formie wiadomości SMS. Otrzymany kod będzie można wykorzystać najpóźniej do 31.12.2016 r. Środki będzie należało wykorzystać podczas jednorazowych zakupów. Środki będzie można wykorzystać na pokrycie kosztów zakupów (bez kosztów przesyłki).

Promocja dostępna jest w wybitnie krótkim terminie. Wystartowała dziś i zakończy się już w przyszły wtorek. Ale warto też mieć na uwadze możliwość wcześniejszego wyczerpania puli dostępnych nagród (1000 sztuk). Jeśli tak by się stało, na stronie promocji ma się pojawić komunikat o wstrzymaniu przyjmowania wniosków.

Dla kogo promocja?


W promocjach BGŻ BNP Paribas mamy niestety bezwzględne wykluczenie wszystkich byłych klientów. Zgodnie z regulaminem:
"W Promocji mogą wziąć udział Uczestnicy, którzy łącznie spełniają następujące warunki: 
1) nie są stroną Umowy ramowej na dzień składania wniosku o zawarcie Umowy ramowej oraz otwarcie Konta Osobistego w ramach Promocji; 
2) nie byli posiadaczami ani współposiadaczami konta osobistego w Banku oraz, przed połączeniem BGŻ S.A. i BNP Paribas Bank Polska S.A., nie byli posiadaczami ani współposiadaczami konta osobistego ani w BGŻ S.A. ani w BNP Paribas Bank Polska S.A."

Konto w BGŻ BNP Paribas - prześwietlenie oferty


Tradycyjnie w tym miejscu prześwietlam warunki konta, które należy założyć w promocji. O zasadach jakie obowiązują w BGŻ BNP Paribas możesz przeczytać we wcześniejszym wpisie dotyczącym równolegle trwającej promocji: Premia z kontem. Czyli 100 zł za iKonto w BGŻ BNP Paribas.

W promocji warto zwrócić uwagę na konieczność utrzymywania karty do momentu wydania nagrody, tj. do 31.08.2016 r. A więc trzeba uwzględnić konieczność wykonywania płatności kartą także w kolejnym okresie rozliczeniowym by uniknąć opłaty (albo się z nią pogodzić - opłata wyniesie 7 zł; obowiązek obrotu kartą celem uniknięcia opłaty nie dotyczy osób które nie ukończyły 26. roku życia).

Umowę o konto w BGŻ BNP Paribas można zawrzeć za pomocą przelewu weryfikacyjnego z konta w innym banku lub za pośrednictwem kuriera. Choć ten drugi wariant może być nieco ryzykowny (zwłaszcza przy wnioskach złożonych za kilka dni), gdy umowę należy zawrzeć do 30.06.2016 r.

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelniczce Karolinie. Jeśli i Ty znasz promocję bankową, która dotąd nie została prześwietlona na blogu, podziel się informacją z Bankobiorcami. Do Twej dyspozycji jest formularz kontaktowy w zakładce Kontakt. Wystarczy krótka notka lub link.

Lubisz zarabiać na promocjach bankowych? Polub Bankobranie na Facebooku:

14 komentarzy:

 1. Przestrzegam każdego, kto ma zamiar zrobić ten błąd i wejść w relacje z Parobasem - kolosalna porażka!

  Akcja "premia 120 zł za iKontoaktywator" to wręcz szczyty farsy - naprawdę warto przeczytać komentarze wielu mocno sfrustrowanych uczestników. Premia od nich wiąże się z nieprawdopodobnie stromymi schodami.

  http://bankobranie.blogspot.com/2016/02/konto-plus-premia-ii-120-zl-za-ikontoaktywator-w-bgz-bnp-paribas.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja tam bez problemów wziąłem 120 złociszy i podzekowałem na drugi dzień

   Usuń
  2. Tam nawet zamykanie konta ze skutkiem natychmiastowym nie odbyło się bez wpadki - żałosna firma!

   Usuń
 2. Dzięki poprzedniej edycji byłem ich klientem i już na pewno NIGDY nie będę. To był tylko ROR i karta płatnicza, ale jak pomyślę, że co-poniektórzy nieszczęśnicy związali się nimi na długie lata, to aż włosy mi dęba stają!

  OdpowiedzUsuń
 3. ale chyba na tym polega bankobranie .bankom zalezy na pozyskaniu klientow - długodystansowych .nam zalezy tylko na tym aby załozyc ror i zgarnac kase .bankom jestesmy jak plewy ktore trzeba oddzielic od ziarna , które bedzie na długie lata .ziarno nie zrazi sie ze nie dostalo premii , bo czegos moze niedopatrzyło , my bedziemy walczyli o swoje - a taki klient dla banku jest beee ...

  OdpowiedzUsuń
 4. Faktycznie, jest to aktualnie jeden z GORSZYCH BANKÓW. Jedynie klony Czarneckiego są niedoścignionym numerem 1.

  Od 5 lat mam tam kredyt hipoteczny. Zobligowali mnie wówczas do założenia konta, które miałem utrzymywać przez 5 LAT! Do tego opłata za konto - najwyższa pod słońcem - aż 20 (słownie: DWADZIEŚCIA) złotych miesięcznie! Taki "bonus dla banku" w ramach kredytu. Jak zakładałem rachunek, to opiekun (których przez 5 lat zmieniło się aż 3-ch) zapewniał, że po okresie lojalnościowym będzie można z konta spokojnie zrezygnować. Nadejszła wiekopomna chwila: idę do Banku z zamiarem zamknięcia rachunku i co się okazuję? Nie mogę tego zrobić, bo ... z konta są pobierane zaliczki na spłatę kredytu. Argumentuję, że niech zostawią go jako konto techniczne (jak np. przy posiadanej kredytówce w Citi, gdzie nie mam konta (w stylu ROR)), na które będę owe zaliczki wpłacał. Nie można! Jedynie co mogę zrobić, to przejść (ANEKSEM ZA 100 (słownie: STO) złotych) na inny typ rachunku. Opłaty za prowadzenie na nim również będą, chyba, że namacham kartą kilka stów.

  Żenua i totalne bagno. Bank ten schodzi na totalne psy. Nawet ludziska w oddziałach albo sami się zwalniają albo są tasowani. I co najgorsze: nowa obsługa jest mniej kompetentna od poprzedniej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pamiętający aferę tabletową http://bankobranie.blogspot.com/2014/10/bnp-paribas-zmienia-decyzje-beda.html wiedzą dużo o BNP Paribas. No ale w końcu tablety dali.

   Usuń
  2. "Jedynie klony Czarneckiego są niedoścignionym numerem 1" - rzecz w tym, że w GLC jest sporo instytucji finansowych. GetinOnline było farsą i obecnie wciąż jest nią Otwarty Fajans, jednak nie mam najmniejszych zastrzeżeń co do Getin-Noble. Wielu leszczy płacze, bo dało się wrobić zatrudnionym w Getin dzieciakom w jakieś idiotyczne historie, ale to raczej nie świadczy zbyt dobrze o tych leszczach :)

   Popierajmy polską bankowość!

   Usuń
  3. Powiadasz Getin-Noble. Cóż, miałem przejścia również z nimi. Przydzielono nam w Noble "pożal się Boże" opiekuna, który wciskał a to condo-hotele, a to inne dziury w ziemi. Najlepszym było to, że (z racji dość rozlegle prowadzonych w Polsce interesów) akurat bywałem w okolicach (m.in. Zakopane, Kołobrzeg), gdzie owe cudowne obiekty (znoszące złote jaja) miałyby powstawać. Totalna porażka lokalizacyjna. Jeszcze gorsze warunki dla mnie, jako potencjalnego inwestora. Praktycznie niezbywalne pokoje (zwane "apartamentami") albo udziały jakichś szemranych interesach. Śmiem stwierdzić, że z Noblami (jak również Lions'ami) wiążą się albo snoby, lubujące się w "personalnej opiece" (małorozgarniętych) opiekunów (z Bożej łaski), albo niedojdy, którym los się poszczęścił i sypnął groszem (np. spadek po rodzinie itp.). Jak trafnie skwitował mój serdeczny przyjaciel, przedsięwzięcia tego typu nazywa "firmami, którze chciały by się podzielić ze mną ... MOIMI ŻE pieniędzmi."

   A bankowość tak naprawdę nie ma przynależności krajowej, lecz raczej narodowościową. A to, że ma siedziby w tym czy innym kraju, wcale nie przesądza o tym, że pieniądze w tych krajach faktycznie są.

   Bankowość (w każdym wydaniu) - to ... niestety zło. :)

   Usuń
 5. Dzień dobry,
  A co wlicza się do transakcji bezgotówkowych? Opłaty np. na Allegro równiez?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, w bnp do transakcji zaliczają też płatności w internecie.

   Usuń
  2. Dziękuję :)

   Usuń
 6. niestety nie otrzymałam karty podarunkowej a warunki spełnione :(

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...