Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Do 360 zł od banku + 100 zł od Bankiera + 100 zł na Fly.pl za Konto 360º lub Konto 360º Student

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

14.06.2016

Do 360 zł od banku + 100 zł od Bankiera + 100 zł na Fly.pl za Konto 360º lub Konto 360º Student

Łączne zyski w promocji konta Banku Millennium mogą wynieść nawet 560 zł.

zgarnij premie z bankiem millennium
To efekt kumulacji: trwającej już promocji banku, w której czeka 360 zł za aktywne korzystanie z karty i BLIKa oraz akcji zorganizowanej przez wydawcę serwisu Bankier.pl, gdzie do wzięcia jest premia pieniężna 100 zł oraz bon o wartości 100 zł do wykorzystania w serwisie Fly.pl.

>>Ta okazja już się zakończyła. Sprawdź aktualniejsze promocje Banku Millennium<<

Aby wziąć udział w promocji "Zgarnij premię z Bankiem Millennium" i zdobyć premię 100 zł oraz bon na Fly.pl:
 • najpóźniej do 30.06.2016 r. zarejestruj się na stronie promocji 
 • za pomocą linku otrzymanego na mail podany podczas rejestracji przejdź na stronę akcji i złóż wniosek o konto w Banku Millennium (we wniosku pamiętaj wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i nie odwołuj jej przez cały okres promocji)
 • wyraź zgodę na ujawnienie przez bank organizatorowi danych objętych tajemnicą bankową, niezbędnych do weryfikacji spełnienia warunków promocji i wypłaty premii 
 • najpóźniej do 4.07.2016 r. zawrzyj umowę o konto
 • spełnij warunki uzależnione od rodzaju otwartego konta:
  • w przypadku Konta 360º: w lipcu i sierpniu zasil konto kwotą po min. 1 000 zł i wykonaj co najmniej jedną płatność kartą na dowolną kwotę
  • w przypadku Konta 360º Student: w lipcu i sierpniu wykonaj po co najmniej jednej płatności BLIKiem i/lub kartą wydaną do konta
Za spełnienie powyższych warunków uzyskasz premię. O jej przyznaniu organizator powiadomi Cię mailowo najpóźniej do 13.09.2016 r. Wtedy też będzie należało zalogować się na stronie promocji i uzupełnić dane (imię, nazwisko oraz numer rachunku konta otwartego w promocji) niezbędne do wypłaty premii. A ta nastąpi w ciągu 14 dni roboczych od powiadomienia. Do tego momentu - zgodnie z regulaminem promocji - umowa o konto nie może być rozwiązana.

Do 30.09.2016 r. mailem otrzymasz również bon o wartości 100 zł do wykorzystania w serwisie Fly.pl (szczegóły dot. zasad realizacji bonu znajdziesz w regulaminie). Oczywiście dla wyliczenia opłacalności wykorzystania takiego bonu warto uprzednio porównać ceny na Fly.pl z konkurencyjnymi platformami dystrybucji biletów.

Dla kogo promocja?


Z promocji tradycyjnie wykluczeni są pracownicy oraz współpracownicy banku i organizatora, a także członkowie ich najbliższych rodzin. Uczestnikami promocji nie mogą również być:
"osoby, które dysponowały jakimkolwiek rachunkiem w Banku jako współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun czy kurator posiadacza rachunku w Banku po 01.04.2015 roku"
Poza powyższym uczestnikiem promocji nie może być również osoba, która już jest wnioskodawcą o którykolwiek produkt banku i jej wniosek jest w trakcie procesowania przez bank.

Premie od Banku Millennium


Wnioski o Konto 360º lub 360º Student złożone w powyższej promocji będą również objęte bankową promocją "Zyskaj 360 zł - 3 edycja", którą szczegółowo prześwietliłem tutaj w momencie jej startu. Przypomnę jednak jej główne zasady. W promocji tej:
""Uczestnik (...) otrzymuje raz w miesiącu premię za płatności kartą i płatności BLIK dokonane w ciągu kolejnych sześciu miesięcy kalendarzowych, począwszy od miesiąca następującego po miesiącu, w którym zawarto Umowę"
Miesięczny zwrot może łącznie wynieść do 60 zł. Jego wysokość uzależniona jest od sum płatności wykonanych kartą i BLIKiem. Bank będzie oddawać 2% wartości zakupów opłaconych kartą i 5% tych opłaconych BLIKiem. Miesięczne zwroty za płatności kartą, jak i BLIKiem maksymalnie mogą wynieść po 30 zł.

Aby uzyskiwać premie należy zadbać o to, by w danym miesiącu zapewnić wpływy zewnętrzne w łącznej kwocie nie niższej niż 1 000 zł, wykonać co najmniej jedną płatność kartą (ważne by została w danym miesiącu zaksięgowana) i min. 1 raz zalogować się do aplikacji mobilnej.

Konto 360º lub Konto 360º Student - prześwietlenie oferty


Konto 360°: konto i karta płatnicza będą za 0 zł jeśli miesięcznie na rachunek wpłynie kwota min. 1 000 zł, a kartą wykonasz co najmniej jedną płatność na dowolną kwotę (warunki te idealnie pokrywają się z zasadami promocji, w której czeka premia 100 zł i bon na Fly.pl).

Dzięki karcie zyskasz bezpłatny dostęp do wszystkich bankomatów w Polsce i zagranicą.

Do karty dołączone jest ubezpieczenie "Pakiet Bezpieczeństwa", kosztujące 3,99 zł miesięcznie, ale jest to na szczęście ubezpieczenie dobrowolne i można je wyłączyć, składając dyspozycję na infolinii banku.

Drugim z ubezpieczeń jest "Pakiet Bardzo Pomocny" który na pierwsze 12 miesięcy prowadzenia konta otrzymasz za darmo. Później - jeśli nadal zechcesz z niego korzystać (bo również jest możliwa rezygnacja) - opłata miesięczna wyniesie 4,99 zł.

Konto 360° Student: to rachunek przeznaczony dla osób w wieku 18-26 lat (to kluczowe kryterium; wbrew nazwie nie trzeba być studentem!).

Prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe, ale w pozostałym zakresie zasady dotyczące karty i ubezpieczeń są identyczne z opisanymi powyżej dla Konta 360°. Jedna płatność kartą na dowolną kwotę miesięcznie pozwoli Ci uniknąć opłaty.

Po złożeniu wniosku o wybrane konto, umowę zawrzesz za pomocą przelewu weryfikacyjnego z konta w innym banku, za pośrednictwem kuriera lub podczas wizyty w oddziale banku.

Warto zwrócić uwagę, że w Banku Millennium w przypadku zawarcia umowy za pomocą przelewu weryfikacyjnego, funkcjonalności systemu bankowości internetowej oraz limity transakcji będą ograniczone. Limity zostaną podniesione dopiero po wizycie w oddziale i uzupełnieniu wzoru podpisu. Bez konieczności wizyty w placówce uda się otworzyć i korzystać z konta w przypadku zawarcia umowy za pośrednictwem kuriera.

Coś dla oszczędzających


Dla osób posiadających oszczędności i szukających dobrego - jak na obecne czasy - oprocentowania, dodatkowym argumentem do założenia konta w Banku Millennium może być Lokata Mobilna i konto oszczędnościowe.

Trzymiesięczna Lokata Mobilna dla kwoty do 10 000 zł daje oprocentowanie od 3,25% do 3,5% w skali roku (wyższa stawka dostępna jest dla tych którzy depozyt założą za pomocą aplikacji mobilnej w opcji rozszerzonej rzeczywistości - więcej na ten temat pisałem tutaj).

Z kolei na koncie oszczędnościowym można uzyskać 2,7% w skali roku dla kwoty do 100 000 zł pod warunkiem wpłacenia "nowych środków" - no ale w przypadku osób przystępujących do promocji wymóg te zostanie spełniony automatycznie. Na promocyjną stawkę można załapać się do 2.07.2016 r., a oprocentowanie jest gwarantowana przez bank na okres 92 dni (liczony od dnia pierwszej wpłaty).

Jakie zgody należy wyrazić?


Przy rejestracji w promocji wyrazić należy zgody bez których i tak dalej nie da się kontynuować rejestracji:

Składając już wniosek o konto wszystkie zgody wymagane przez bank czy też wymagane w regulaminie promocji są automatycznie zaznaczone:


75 komentarzy:

 1. Uczestnikami promocji nie mogą być:
  "osoby, które dysponowały jakimkolwiek rachunkiem w Banku jako współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun czy kurator posiadacza rachunku w Banku po 01.04.2015 roku"
  Tak napisali te definicję, że jako posiadacz indywidualny po 1.04.2015 r. mógłbym udział wziąć :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Te 1000zł trzeba od pracodawcy czy można z własnego konta w innym banku przelać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może być z dowolnego źródła. A więc zaliczy się także przelew z własnego konta w innym banku :)

   Usuń
 3. Czy "Bankier" to jedna z witryn wydawniczych rodziny Bonnier vel. Hirschel?

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwaga! Mail po rejestracji wpadł do spamu, więc uważajcie na to i przejrzyjcie wszystkie foldery

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też już od dawna mam Bankiera ustawionego na liście spamu!

   Usuń
 5. Widać, że promocje bankowe kwitną. Jedna to za mało. Teraz czas na kumulacje! ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kumulacje kumulacjami, fajna sprawa. Ale mogliby tak przesunąć tą karencję :(

   Usuń
 6. Można płacić kartą w Internecie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, można płacić. I płatności te zaliczają się w promocji, do zwolnienia z opłat, jak i do naliczania zwrotów :)

   Usuń
  2. Super,w lipcu mam popisy do zapłacenia☺

   Usuń
 7. Czy do tych zwrotów liczą się płatności kartą/Blikiem w Internecie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zaliczają się. Regulamin promocji mówi o transakcjach "w punktach handlowo-usługowych i przez internet" więc nie ma żadnych wątpliwości :)

   Usuń
 8. Warto dodać, że Millennium jest w mniejszości banków wydających kartę Visa do konta. A to plus, bo Visa ma więcej promocji i chociażby rabaty w ramach Visa Oferty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie. W moim portfelu mam tylko Mastercardy i 1 Visę właśnie z Millennium którą sobie zostawiłem po promocji z premią... wtedy jedyne 200 zł.

   Usuń
 9. Czyli premia to 100 zł gotówką i 100 zł fly a 360 za zwrot? Czy premia to 360 ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli zusammen 560? Coraz lepiej :)

   Usuń
  2. Dokładnie. Od Bankiera premia 100 zł i bon 100 zł. Od banku zwroty do 360 zł.

   Usuń
 10. Komentarze w tej sprawie pojawiają się pod wpisem dot. wymienionej przez Ciebie promocji: tutaj.

  OdpowiedzUsuń
 11. Obecnie mam konto w WBK i chyba jutro pomyślę nad przeniesieniem. Konto student można otworzyć do 26 roku życia włącznie? Akurat 89' rocznik jestem:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Stuknie Ci 27 lat to konto przejdzie w 360 (już nie Student).

   Usuń
 12. Można jakoś sprawdzić kiedy zamknęło się konto w Millenium? Infolinia powie?

  OdpowiedzUsuń
 13. W/g powyższego opisu restrykcji "uczestnikami promocji nie mogą być osoby, które dysponowały jakimkolwiek rachunkiem w Banku jako współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun czy kurator posiadacza rachunku w Banku po 01.04.2015 roku".

  Oznacza to, że uczestnikiem może być osoba posiadająca u nich konto samodzielnie, czy tak?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgodnie z brzmieniem tego zdania... tak. Na zdrowy rozsądek: nie.

   Usuń
  2. Zdanie w regulaminie "Zgarnij premię z Bankiem Millennium" jest sformułowane niefortunnie. Precyzyjnie zapis brzmi w regulaminie promocji "Zyskaj 360 zł - 3 edycja", gdzie mowa o tym, że promocją objęte są osoby, które:
   "w okresie od 1.04.2015 r. do dnia poprzedzającego rozpoczęcie Promocji, czyli do 15.05.2016 r., nie były stroną umowy, na mocy której Bank prowadził na ich rzecz rachunek oszczędnościowo rozliczeniowy (ROR) lub Konto Techniczne (rachunek techniczny)" (sama promocja banku jest nieco bardziej liberalna - nie wyklucza np. posiadaczy kart kredytowych).

   Usuń
  3. Nie zapominajmy, że Millennium to jest bank portugalski i być może polski nie jest ich mocną stroną :)

   Usuń
 14. Wniosek złożony. Teraz przelew weryfikacyjny. 10 zł? Oddają to?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 0,01 zł wraca na konto z którego zrobisz przelew, a 9,99 zł zostaje na koncie w Millenium.

   Usuń
  2. Oddają 1 gr, pozostałe środki będą czekały w millennium na twoim rachunku.

   Usuń
 15. jak jest w przypadku platnosci karta za granica? jakie prowizje i jaki przelicznik?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bankobiorca chce płacić kartą do złotówkowego konta za granicą?! No helloł!

   Usuń
 16. wypłaty za granica sa za darmo, ale pewnie przeliczanie swoje zrobi i nie będzie to już za darmo, czy nie lepiej zalozyc konto walutowe?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spytaj w oddziale - oni wiedzą wszystko :)

   Usuń
 17. cyt "funkcjonalności systemu bankowości internetowej oraz limity transakcji będą ograniczone" . - tzn? "Limity zostaną podniesione dopiero po wizycie w oddziale i uzupełnieniu wzoru podpisu" - a jak się nie zjawię w oddziale to czy ktoś wie na jakim poziomie będą te limity?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 5 tys. na mies. na wszystkie transakcje kartą/ w bankomacie/ przelewy

   Usuń
 18. Jest też chyba jeden mały haczyk bo nie widzę w tabeli okresu karencji i wychodzi na to, że opłata za prowadzenie konta jest pobierana zaraz w następnym miesiącu po założeniu. W w przypadku karty jest okres ochronny przez dwa miesiące. Wynika więc, że zakładając je w połowie miesiąca w następnym już będzie opłata. Dziwne to dla mnie bo wypłata dopiero nadejdzie ale poprawcie mnie jeśli się mylę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W pierwszym niepełnym miesiącu nie musi być wpływu. Sprawdzone w praktyce.

   Usuń
  2. Potwierdzałem. Tak samo kartą - płatność nie jest wymagana nawet przez 2 miesiące! Ale w związku z promocją w lipcu zrobić już trzeba.

   Usuń
 19. Czy moga byc dwa przelewy po 500zl czy wymagaja calego 1000zl ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też o tym myślałem i przeanalizowałem zapisy. Więc tak: dla uniknięcia opłaty za konto liczy się suma wpływów. Więc może być rozdrobnione. W regulaminie Bankiera jest zapis "Uczestnik dokona zasilenia tego rachunku bankowego kwotą co najmniej 1000 PLN" czyli nieprecyzyjny. Ale w regulaminie promocji banku jest już jasno: "Zapewnienia w danym miesiącu kalendarzowym łącznych wpływów zewnętrznych na Konto w kwocie nie niższej niż 1000 PLN". Czyli wychodzi też że mogą być mniejsze wpływy. Byleby suma wyniosła 1000 zł w miesiącu.

   Usuń
 20. Witam.
  Czy aby zgarnąć tylko premię 100zł od Bankiera, można wykonać 1 płatność, a potem kartę unieważnić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli chodzi o konto 360 to nie warto. Bo jak nie masz karty to Ci skrobną opłatę za konto bo nie spełnisz łącznego warunku wpływu i 1 płatności. Więc lepiej kartę utrzymywać. 1 płatność raczej problemem nie powinna być.

   Usuń
 21. Drażnią mnie trochę te wciskane ubezpieczenia. Podczas zakładania konta można było tylko odhaczyć "Pakiet Bardzo Pomocny". Na temat "Pakietu Bezpieczeństwa" nigdzie już jednak ani słowa. Na stronie banku po zalogowaniu nigdzie też nie widać informacji, że coś mam włączone i będzie pobierana opłata. Wygląda to tak, że jak zapłacisz to się dopiero dowiesz i wtedy będziesz drążył temat jak to wyłączyć. Trochę zagranie nie fair.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież Złotówa ostrzegał przed tą chamską zagrywką "portugalską" :)

   Usuń
 22. Nik tez nie napisal o Koncie Oszczednosciowym oprocentowanym na 2,7% ktore jest wazne tylko do 02.07 na 92dni po tym okresie drastycznie obnizaja.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Drastycznie tzn. 2,5% :)

   Jeśli wiesz jakie będą warunki w przyszłości, to się najzwyczajniej w świecie marnujesz - jakie będą kursy CHF/PLN oraz EUR/PLN w czwartek?

   Usuń
  2. Przedłużają ale na nowe środki. A 2,7-2,8 w Millennium jest już od dobrych kilku miesięcy.

   Usuń
  3. Ale podobno mają drastycznie obniżyć ... co jest?

   Usuń
 23. Tzn że jeżeli dziś otworzę Konto Oszczędnościowe to oprocentowanie 2,7% będzie tylko do 2 lipca czy od dziś przez okres 92 dni wysokość oprocentowania przez cały czas będzie 2,7?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ważne kiedy otworzysz. Ważne kiedy wpłacisz. Byle do 2.07. Wtedy będziez mieć 2,7% przez 92 dni od dnia wpłaty

   Usuń
  2. Dziękuję

   Usuń
 24. Jeżeli posiada dobre konto w banku Millennium kwalifikuje się do promocji i otwarcia konta 360 ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie możesz posiadać żadnego konta w millennium po 01.04.2015 roku

   Usuń
 25. Musi być jedna płatność i Blikiem i kartą czy po prostu jedna płatność? :)

  OdpowiedzUsuń
 26. Boli karencja gdy konto miałam zamknięte 3 kwietnia 2015 :(

  OdpowiedzUsuń
 27. Jak można później zamknąć to konto? Oddziały? List? Jakoś inaczej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wymienione oraz na infolinii i w Millenet - logujesz się, konta > wnioski > zamykanie konta

   Usuń
 28. Biorę udział w tej promocji. Urlopuję w małym miasteczku czy na pewno mogę bezpłatnie wypłacać pieniądze z PKO BP, jedynego bankomatu w mieście ?


  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli masz w miesiącu wykonaną 1 płatność i wpływ 1000 zł to wypłaty masz darmowe ze wszystkich bankomatów. Także PKO

   Usuń
 29. Kiedy wypłacany będzie moneyback? Na koniec miesiąca?

  OdpowiedzUsuń
 30. Czy ktoś już dostał maila o przyznaniu nagrody?

  OdpowiedzUsuń
 31. No zobaczymy, czy będą czekali do ostatniego dnia, czy będzie trzeba pisać odwołania :)

  OdpowiedzUsuń
 32. Coś się kuśwa ociągają z tym mailem. Jutro ostatni dzień.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spokojnie, zawodowi uczestnicy promocji wiedzę że jak mail ma być do 13 września to on będzie 13 września pewnie o godz. 17.

   Usuń
 33. Z moneyback trzeba uważać na haczyki. W poprzednim miesiącu nic nie wpłynęło i okazało się że przegapiłem obowiązek zalogowania przez aplikację mobilną.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to nie haczyki - trzeba wczytywac sie w regulamin .logowanie sie do apki obowiazuje prawie we wszystkich promocjach .....mbank , citi itd

   Usuń
  2. Tutaj zapomnieć o jednym logowaniu to strata zwrotów za jeden miesiąc. Bardziej bolałoby to w mBank, bo to nie tylko strata moneybacku ale też premii dodatkowej czyli 240 zł

   Usuń
 34. Jak widać chyba jeszcze nikt maila nie dostał, więc pewnie wyślą jutro po południu, licząc na to że ludzie zapomną i tyle

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...