Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Konkurs #mojeintro czyli Bank Pekao S.A. rozdaje 800 zestawów słuchawek Sony

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

8.11.2016

Konkurs #mojeintro czyli Bank Pekao S.A. rozdaje 800 zestawów słuchawek Sony

Nie trzeba być klientem, ani też konta zakładać. Trzeba tylko się pośpieszyć.

konkurs pekao #mojeintro
W konkursie Banku Pekao wystarczy zrobić jedno zdjęcie i wrzucić na Facebook lub Instagram. Nagrody trafią do pierwszych 800 osób, które spełnią te niewyśrubowane warunki. Ograniczenia są dwa. Wiek uczestnika w przedziale 18-30 lat. No i w konkursie nie mogą brać udziału osoby posiadające konto w Pekao.

Aby wziąć udział w konkursie #mojeIntro:
"Zrób fotkę, gdy grasz na dowolnym, niewidzialnym instrumencie 
- Wrzuć ją na swój profil na Facebooku lub Instagramie z hashtagami #mojeintro, #pekaoSA i oznacz profil @bankpekaosa [zdjęcie należy opublikować jako publiczne - przyp. Mr. Złotówa]
- I wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy"
Nagrody w postaci słuchawek Sony MDRZX110B (o wartości 50 zł) trafią do pierwszych 800 osób, które spełnią powyższe wymogi. Będzie można je odebrać w wybranym oddziale Banku Pekao (wskazanym podczas rejestracji; odbiór ma być możliwy do 20.01.2017 r.).

Dla kogo konkurs?


Zgodnie z regulaminem udział w konkursie mogą wziąć osoby fizyczne (konsumenci w rozumieniu art. 221 Kodeksu cywilnego) posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, które:
"a) w okresie trwania Akcji specjalnej nie posiadają rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku Pekao S.A. 
b) w dniu zakończenia Akcji specjalnej mają nie mniej niż 18 lat i nie więcej niż 30 lat. 
c) posiadają numer PESEL (numer ewidencyjny osoby fizycznej w Powszechnym Elektronicznym Systemie Ewidencji Ludności - PESEL). 2. Uczestnikami Akcji specjalnej nie mogą być pracownicy Organizatora"
Poza tym uczestnikami akcji nie mogą być też pracownicy banku.

Konkurs trwa do 20.11.2016 r. lub wcześniejszego wyczerpania puli nagród. Do tego jednak daleko choć konkurs wystartował już 18.10.! O jego małej popularności może świadczyć fakt, że dopiero teraz się o nim dowiaduję ;) No i dowodem nikłej popularności są też liczby zdjęć w serwisach społecznościowych z konkursowym otagowaniem. Na chwilę publikacji tego wpisu w serwisie Instagram hashtag #mojeIntro został użyty niespełna 90 razy, a na Facebooku jeszcze rzadziej.

Przy okazji tematu, oczywiście zapraszam do obserwowania Bankobrania na Instagramie oraz do polubienia na Facebooku.

Post o konkursie Pekao nie jest jedynym dzisiejszym wpisem na blogu. Sprawdź wcześniejszy: Voucher 400 zł na zakupy w perfumerii Douglas w prezencie do darmowej karty Citi Simplicity (tak łatwej promocji Citibanku jeszcze nie było!).

20 komentarzy:

 1. "Kocham" moje pekao. Daje nagrody nowym klientom. To da się zrozumieć. Ale teraz daje byle komu. Byle nie był klientem. Przegięcie.

  OdpowiedzUsuń
 2. już udostępnione zdjęcie czekam na telefon :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I aj sobie focie strzelić postanowiłem. No więc czekam na nagrodę. Śmieszna taka akcja.

   Usuń
 3. brat sie pytał czy już gupszego konkursu nie idzie wymyslec(niestety ja mam wiecej jak 30 lat)

  OdpowiedzUsuń
 4. A jakiejkolwiek promocji z premią czy nagrodą za konto w Pekao jak nie było tak nie ma. Ciekawe czy kiedyś coś zrobią? Bo inni duzi swoje promocje mają: PKO, WBK, mBank, ING

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. oni mają dziadków a teraz chcą POZYSKAC MŁDSZE DUSZYCZKi dlatego warto w akcji zarejestrowac jakiś mało używany numer bo bedzie wydzwanianie zapewne

   Usuń
  2. Ciekawe ilu uczestników promocji da się im przekabacić do założenia konta?

   Usuń
  3. Patrząc na to ile ten bank ma klientów myślę że może wielu.

   Usuń
 5. No to przybywa fotek. Na insta już >150. Ale dziwi mnie niezmiennie czemu tak mało? Przecież tu zasady są śmiesznie proste.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bo po 1. wiek a jak sie o nas mówi "starzy wyjadacze" bo po 2. z tego co widze to tylko w miescie +/- wojewódzkim z tego co widze można nagrode odebrac wiec chyba tez zrezygnuje jak mam tyle kilosów jechac

   Usuń
  2. Ten odbiór nagród tylko w niektórych oddziałach w największych miastach dowodzi jak ten bank jest obliczony. Bo obczaili, że wysyłanie pojedynczych sztuk do oddziałów w małych mieścinkach by się im nie opłacało.

   Usuń
 6. Myśle że ktoś sie pochwali po odebraniu nagrody i opowie czy wykład na temat wyższości pekao nad innymi i nakłanianie do ich usług przy odbiorze nagrody był długi i meczący

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie był. Dosłownie 5 minut, bez natarczywego nakłaniania. Ot, informacja, że jest konto i można założyć.

   Usuń
 7. I nic, nie załapałem się :) Limit wieku, a słuchawki muszę kupić! A tak z drugiej strony, bankowi się taka akcja z pewnością opłaci. Część z osób, która wzięła udział w konkursie założy konto. Bank już na nich zarobi. Pewien procent w przyszłości weźmie kredyt/pożyczkę, otworzy limit kredytowy, itd. Koszt 20000 zł szybko się zwróci.

  OdpowiedzUsuń
 8. Dostał ktoś z was juz telefon ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Laureaci zostaną powiadomieni o wygranej w terminie do 31 grudnia 2016"

   Usuń
  2. Dali sobie czasu jakby nie wiem co chcieli weryfikować i rozstrzygać.

   Usuń
 9. No to jestem umówiony na odbiór słuchawek :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie wyrobiłam wczoraj z odbiorem 😯 ciekawe czy pójdą na rękę i pozwolą w poniedziałek. Oby.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...