Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja dla klientów PKO BP i Inteligo: bonus 10 zł za przelewy na telefon z IKO

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium530 zł od BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

3.11.2016

Promocja dla klientów PKO BP i Inteligo: bonus 10 zł za przelewy na telefon z IKO

PKO BP oraz Inteligo ponownie promują korzystanie z aplikacji mobilnej IKO.

Tym razem do zdobycia jest bonus 10 zł na który załapać się mogą zarówno nowi, jak i obecni użytkownicy IKO (o ile wcześniej nie zlecali tam przelewu na telefon). Warunki do spełnienia są banalnie proste - wystarczy wykonać dwa przelewy na telefon po co najmniej 5 zł.

Zgodnie z regulaminem uczestnikiem promocji "Przelewaj na telefon" może być:
"a. Pełnoletnia osoba fizyczna i posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, będąca Rezydentem Rzeczypospolitej Polskiej, która posiada min. jeden rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy dla osób fizycznych w PKO Banku Polskim lub Inteligo i spełni warunki uczestnictwa w Promocji, lub 
b. Osoba fizyczna posiadająca ograniczoną zdolność do czynności prawnych w wieku od 13 do 18 lat, będąca Rezydentem Rzeczypospolitej Polskiej, która ma PKO Konto Pierwsze lub konto Inteligo i spełni warunki uczestnictwa w Promocji"
Jest jednak pewne ograniczenie:
"Z Promocji są wyłączeni klienci Banku, którzy od 01.01.2016 roku do dnia poprzedzającego dzień rozpoczęcia Promocji, czyli do dnia 02.11.2016 do godziny 23:59:59 włącznie, zlecili Przelew na telefon z dowolnej wersji aplikacji IKO, połączonej z dowolnym rachunkiem w PKO Banku Polskim lub Inteligo."
Aby zdobyć 10 zł należy:
 • za pośrednictwem aplikacji IKO wykonać dwa przelewy na telefon (każdy z nich na co najmniej 5 zł) do innego użytkownika IKO lub do innego banku obsługującego ten rodzaj przelewów w ramach systemu BLIK
 • utrzymywać aktywną aplikację IKO nieprzerwanie do dnia wypłaty premii 
 • posiadać nieprzerwaną zgodę na otrzymywanie informacji handlowych z banku

Promocja dostępna jest od 3. do 30.11.2016 r. Na bonusy w wysokości 10 zł załapie się jednak wyłącznie pierwsze 6 000 osób, które spełnią warunki promocji. W przypadku niewyczerpania puli nagród, promocja ma być przedłużona do 18.12.2016 r. [Aktualizacja w dn. 2.12.2016 r.: I tak się właśnie stało. Bank przedłużył promocję, co oznacza, że ciągle można w niej brać udział]. Jednocześnie bank zastrzega sobie również możliwość zwiększenia puli nagród do 10 000 sztuk. Premia ma być wypłacona najpóźniej do 14 dni kalendarzowych liczonych od dnia zakończenia promocji.

Czy przelew na telefon coś kosztuje? Zgodnie z Tabelą Opłat i Prowizji Inteligo 1 zł za każdy przelew na telefon powiązany z rachunkiem w innym banku. Przy okazji poprzedniej promocji IKO bazującej m.in. na przelewie na telefon, Czytelnicy, jak i ja takiej opłaty w historii rachunków jednak nie odnotowaliśmy...


Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w Inteligo, sprawdź promocję w której bank płaci 100 zł za otwarcie konta i płatności na sumę zaledwie 210 zł.


Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelnikowi Kamilowi. Jeśli i Ty znasz jakąś promocję bankową, a nie została ona jeszcze prześwietlona na blogu Bankobranie, napisz za pomocą formularza kontaktowego dostępnego w zakładce Kontakt (wystarczy krótka notka lub link do strony promocji).

Bądź na bieżąco z bankowymi okazjami na dodatkowy zarobek. Zapisz się na bezpłatny newsletter:
Adres e-mail

25 komentarzy:

 1. Osz!!!!! A ja w poniedziałek zrobiłem przelew BLIKiem by doszedł od razu z pominięciem sesji Elixir jeszcze przed Wszystkich Świętych. To się spaliłem :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 10 zł nie majątek. Nie ma się co martwić.

   Usuń
  2. Dla jednych majatek dla innych nie. Ja uwazam, ze duzo tylko jest pytanie czy za te dwa przelewy na numer telefonu w Inteligo przez IKO nie ma oplaty.

   Usuń
  3. 10 zł mało? Wiesz ile mi to zajęło? Jakoś z minutę. Leżałem sobie na kanapie, w ręki miałem smartfon. I po robocie.

   Usuń
  4. Jak robisz przelew blik?

   Usuń
  5. W aplikacji wybierasz menu w górnym lewym narożniku (te 3 kreski). Trzeci kafelek będzie Przelew na telefon. Najpierw zażąda akceptacji rejestracji numeru który masz podany w banku, wystarczy zatwierdzić i dalej już zlecasz przelew. Wpisać trzeba numer telefonu osoby do której robisz przelew, wpisać dalej kwotę i już.

   Usuń
  6. To nie jest Blik, tylko jeden z rodzajów przelewów tzw. przelew na telefon. Czy w IKO jest Blik nie na telefon tylko na rachunek innego banku ? Taki Blik jest w Orange Finanse.

   Usuń
 2. Szkoda tylko, że z 10 robi się 8 zł bo dziabną w Inteligo po 1 zł za przelew :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Juz nie do konca roku przelewy na telefon w Inteligo do innych bankow za darmo, maja promocje :)

   Usuń
  2. Mnie nic nie pobrali za te przelewy więc wyjdzie 10 zł na czysto.

   Usuń
 3. Czy gdzieś jest licznik lub coś w tym stylu by wiedzieć czy się załapię czy nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, dopiero info o zakończeniu promo ma być na stronie. Pewnie tutaj: http://iko.pkobp.pl/promocje/p2p/

   Usuń
  2. Jedyna promocja przy której spotkałem się z licznikiem to jest promocja mBnku z premiami za cashback. W sumie to fajne rozwiązanie.

   Usuń
 4. Ktoś coś wie o losach tej promocji? 6 listopada zrobiłam 2 przelewy.... zwrotu jakiegokolwiek brak.... Czyli nie załapałam się, albo się załapie... ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na stronie banku nie ma informacji o zakończeniu. Więc jeśli zakończy się 30.11. to jeszcze będą mieli 14 dni na wypłatę.

   Usuń
 5. A czy mogę zrobic przelew na telefon ze swojego numeru telefonu z IKO na aplikację w Millenium na ten sam nr telefonu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zarejestrowanie numeru w BLIKu w PKO oznacza wyrejestrowanie w BLIKu w Millennium. I na odwrót bo może być tylko w jednym.

   Usuń
 6. Jest już wypłata bonusowych 10 złotych na Inteligo.
  Przy okazji, dowiedziałem się wczoraj na infolinii, że przelewy na telefon (zgodnie z obowiązującą promocją) są zwolnione z opłat do 31.12.2017 roku!
  Ma gest PKO.

  OdpowiedzUsuń
 7. Potwierdzam! Dyszka wpadła.

  OdpowiedzUsuń
 8. Jest 10 zł tytułem WYPŁATA PREMII W PROMOCJI PRZELEWAJ NA TELEFON. DZIĘKUJEMY ZA KORZYS TANIE Z IKO I UDZIAŁ W PROMOCJI.

  OdpowiedzUsuń
 9. Odnośnie:
  "Czy przelew na telefon coś kosztuje? Zgodnie z Tabelą Opłat i Prowizji Inteligo 1 zł za każdy przelew na telefon powiązany z rachunkiem w innym banku. Przy okazji poprzedniej promocji IKO bazującej m.in. na przelewie na telefon, Czytelnicy, jak i ja takiej opłaty w historii rachunków jednak nie odnotowaliśmy..."
  Nurtowało mnie to zagadnienie i znalazłem czemu nie kasują nas 1zł od przelewu do innego banku a wykonałem już ich kilka. Zacząłem się bać, że skasują mnie pod koniec miesiąca, więc zacząłem grzebać.
  "Międzybankowe przelewy na telefon w ramach systemu BLIK są dostępne dla użytkowników aplikacji mobilnej IKO bez pobierania dodatkowych opłat do dnia 31 grudnia 2017 r. włącznie."
  Wnioskuję o umieszczenie takowego zapisu w poście.
  Znalazłem to na stronie INTELIGO.
  pozdrawiam Grzegorz

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za info. Można spać spokojnie :)

   Usuń
 10. Rozumiem ze nie mogl by to byc przelew na ten sam nr tylko w innym banku? Tzn. Przelew z jednego mojego konta na inne konto z tym samym nr. Komorki? Tak na przyszlosc mnie to ciekawi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Numer kontaktowy możesz mieć ten sam w wielu bankach. Ale w bliku przypisany jest do jednego banku - tego gdzie ostatnio go powiązałeś. Na swój własny więc przelewu nie zrobisz

   Usuń
  2. Do wykonania przelewu na telefonu nie jest potrzebna rejestracja w systemie blik. Oznacza to, że możesz zrobić przelew na swój numer telefonu. Choć nie wiadomo czy takie przelewy są uznawane w promocjach. Moim zdaniem powinny być.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...