Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Lokata Bezkompromisowa w BGŻ Optima + 135 zł do wydania na Grouponie

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santanderatelefon od Citi

21.11.2016

Lokata Bezkompromisowa w BGŻ Optima + 135 zł do wydania na Grouponie

Kolejna okazja do bankobrania pojawiła się w serwisie zakupów społecznościowych.

Promocja Bezkompromisowy Zysk z lokatą w BGŻ Optima na Grouponie
Tym razem dodatkowe gratyfikacje są do zdobycia za założenie depozytu w BGŻ Optima. Na Lokacie Bezkompromisowej uzyskać można 3% w skali roku na 3 miesiące nawet do 100 000 zł, a w prezencie voucher o wartości 135 zł, który wykorzystać będzie można wyłącznie na zakupy w serwisie Groupon.pl.

Aby wziąć udział w promocji "Bezkompromisowy Zysk" należy:
 • w w/w terminie na stronie bezkompromisowyzysk.pl wypełnić formularz rejestracyjny, podając w nim m.in. Kod Groupon (pochodzący z zakupionego kuponu); 
 • złożyć wniosek i najpóźniej do 31.12.2016 r. zawrzeć umowę o Lokatę Bezkompromisową oraz Konto Indywidualne w BGŻ Optima
 • do 31.12.2016 r. zasilić Lokatę Bezkompromisową kwotą co najmniej 1 000 zł i utrzymywać ją do 20.02.2017 r.
 • do 31.03.2017 r., każdego dnia po zakończeniu lokaty, utrzymywać saldo konta w BGŻ Optima równe lub wyższe wysokości założonej Lokaty Bezkompromisowej

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz nagrodę w postaci środków do wykorzystania w serwisie Groupon (znajdziesz je po zalogowaniu w zakładce "Moje Groupony"). Mailowa informacja o ich przyznaniu ma być przekazana do 18.04., a przekazanie do 28.04.2017 r. środki mają być ważne do 30.09.2017 r.

Jedna osoba może kupić i wykorzystać wyłącznie jeden kupon. Pula dostępnych kuponów jest ograniczona do 1 500 sztuk.

Dla kogo promocja?


Zgodnie z regulaminem uczestnikami promocji mogą być osoby, które nie były posiadaczami Konta Indywidualnego w BGŻ Optima w okresie 12 miesięcy poprzedzających dzień zawarcia umowy w promocji.

BGŻ Optima - prześwietlenie oferty


Lokata Bezkompromisowa to 3-miesięczny depozyt z oprocentowaniem stałym 3% w skali roku, na który można wpłacić od 1 000 do 100 000 zł. Lokatę można w każdej chwili zerwać bez utraty odsetek (są one wtedy naliczane według wspomnianej stawki 3% w skali roku za okres faktycznego utrzymywania lokaty). Ale oczywiście pamiętaj, że zgodnie z regulaminem promocji lokatę trzeba utrzymać co najmniej do 20.02.2017 r.

Z kolei Konto Indywidualne w BGŻ Optima to rachunek oszczędnościowy, który służy obsłudze lokaty, jak również deponowaniu nadwyżek finansowych. Oprocentowanie na nim (dla nowych środków) wynosi 2,3% w skali roku dla kwoty do 150 000 zł. Jest ono gwarantowane do 9.02.2017 r. Standardowe oprocentowanie wypada już zdecydowanie gorzej (to 1.5% w skali roku) i musisz się liczyć, ze przez pewien czas na tym (albo i innym - nawet niższym) oprocentowaniu Twe środki mogą być przez pewien czas utrzymywane, bo przypomnę, że zgodnie z regulaminem promocji do 31.03.2017 r. środki z zakończonej Lokaty Bezkompromisowej utrzymywać będzie należało na rachunku w BGŻ Optima (a nie będą one wtedy spełniać warunku "nowych środków"). Optymalnym rozwiązaniem wydaje się więc być w tej sytuacji wstrzymanie z założeniem Lokaty Bezkompromisowej do końca bieżącego roku. Wtedy wpłacone środki większość czasu będą pracowały na lokacie (3 miesiące), a na koncie trzymać je będzie należało już króciutko (np. kilka dni)

Otwarcie, prowadzenie Konta Indywidualnego w BGŻ Optima jest bezwarunkowo darmowe. Nic również nie kosztują przelewy wykonywane z takiego rachunku za pomocą bankowości internetowej.

Więcej o ofercie BGŻ Optima, w tym o Lokacie Bezkarnej z oprocentowaniem 3,2% w skali roku (niedostępnej jednak w promocji na Grouponie), pisałem tutaj.

Korzystając ze sposobności dzisiejszego wpisu przypomnę też o dobiegającej końca promocji Comperia Bonus 7. W tym przypadku założyć należy konto i lokatę na kwotę min. 10 000 zł w Toyota Banku. Premia wynosi 110 zł, ale są to środki wypłacane w formie pieniężnej na konto, więc można będzie je wykorzystać w dowolny sposób ;) Promocja ta dostępna jest do 30.11., ale uwzględnić należy fakt, że nie liczy się samo złożenie wniosku w tym okresie, ale i zawarcie umowy (a jest to możliwe wyłącznie za pośrednictwem kuriera). Sprawdź szczegóły>>

Najlepsze oprocentowanie, bo na poziomie 4% w skali roku (choć dla dość mocno limitowanej kwoty) można z kolei uzyskać w promocji konta w BZ WBK. W akcji promocyjnej dodatkowo czeka premia 100 zł. Sprawdź szczegóły>>

Za podrzucenie informacji o promocji BGŻ Optima na Grouponie dziękuję Czytelniczce Patrycji.

Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi. na Twitterze i zapisz się na bezpłatny newsletter:
Adres e-mail

16 komentarzy:

 1. Po otrzymaniu nagrody można zamknąć konto??

  OdpowiedzUsuń
 2. Już wolę zaczekać gdy będzie kasa do wzięcia a nie jakieś tam groupon-coins.

  OdpowiedzUsuń
 3. Było fajnie na grouponie gdy szło zrobić jakieś zakupy rzeczowe a nie tak jak jest teraz, tylko usługi i podróże.

  OdpowiedzUsuń
 4. To się wycwanili z tym przymusem utrzymania salda. Słabe to.

  OdpowiedzUsuń
 5. czyli najlepiej zainwestować tylko tysiąc złotych i to jak najpóźniej czyli 31 grudnia wtedy tylko przez miesiąc pieniądze nie będą zarabiać.. ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od końca grudnia do końca marca są 3 mies. więc wtedy wyciśniesz maksa. Ale przy tysiącu to mała różnica. Gorzej by było dać większą kwotę u później dłużej trzymać na niższym %.

   Usuń
 6. Czy grupom musi być na te same nazwisko co założone konto?

  OdpowiedzUsuń
 7. "... do dnia 31.03.2017 r. utrzymanie salda Konta Indywidualnego BGŻOptina w wysokości nie mniejszej niż pierwotna wysokość Lokaty Bezkompromisowej."
  Jak mam to rozumieć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W sytuacji gdy lokata zdąży się zakończyć przed tym terminem to jej kapitał i tak trzeba w banku utrzymać (do 31.03.2017 r.).

   Usuń
 8. To jest kpina. Obiecanki cacanki banku, wszędzie info o 3% a od dziś 2,5% :(

  OdpowiedzUsuń
 9. W taki razie lepiej wpłacić 1000zł 30 grudnia

  OdpowiedzUsuń
 10. i cisza dalej nie ma nagrody

  OdpowiedzUsuń
 11. mimo, iz dostałem maila o przyznaniu nagrody, nadal brak jej na koncie groupon.. Ma też ktoś tak?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Śmieszne jest to że środki nie są widoczne ale podobno można z nich korzystać.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...