Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: "Zyskaj z kartą na Poczcie" czyli 10% zwrotu za płatności kartą Banku Pocztowego

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

4.11.2016

"Zyskaj z kartą na Poczcie" czyli 10% zwrotu za płatności kartą Banku Pocztowego

W placówkach Poczty Polskiej wreszcie można płacić kartą.

Zyskaj z kartą na Poczcie - promocja Bank Pocztowy
Więc i Bank Pocztowy odpalił z tej okazji promocję, dzięki której można uzyskać 10-procentowy zwrot za płatności kartą na poczcie. Wysokość moneybacku fajna, ale zniechęcać może limit miesięcznej premii jaką można uzyskać, jak i dodatkowe wymogi do spełnienia. Poniżej prezentuję jednak prześwietlenie i tej okazji do bankobrania.

Uczestnikiem promocji "Zyskaj z kartą na Poczcie" może być osoba, która:
"1) jest użytkownikiem Karty Płatniczej do Konta, 
2) dokonała Aktywacji Karty, 
3) w czasie trwania Promocji nie wniosła sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych w celu marketingu bezpośredniego własnych produktów lub usług przez Bank i nie odwołała zgody na otrzymywanie od Banku informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telefonicznie lub automatycznego urządzenia wywołującego, 
4) w czasie trwania Promocji nie zrezygnowała ani z Konta ani z Karty"

Udział w promocji wziąć mogą posiadacze Konta ZawszeDarmowego, Konta Standard, Konta Plus, jak i Konta Nestor. Promocja obowiązuje od 2.11.2016 r. do 31.01.2017 r.

Aby uzyskiwać zwroty należy:
 • wykonywać płatności kartą na poczcie, które zostaną zaksięgowane w danym miesiącu
 • wykonać płatności kartą na sumę co najmniej 300 zł miesięcznie w innych miejscach niż poczta (te transakcje również muszą zostać zaksięgowane w danym miesiącu)
 • zapewnić wpływ na konto w wysokości min. 500 zł (może być to również przelew z Twego konta w innym banku; jedyny wymóg jest taki, by przelew nie pochodził z rachunków prowadzonych w Banku Pocztowym dla klientów indywidualnych)
 • posiadać aktywną kartę na dzień wypłaty zwrotu

Zwrot naliczany będzie wyłącznie za płatności na poczcie, a jego wypłata - zgodnie z regulaminem - ma następować do 15. dnia miesiąca po miesiącu wykonania płatności. I byłaby to bardzo dobra promocja dla tych, którzy często wpadają na pocztę i zostawiają tam całkiem spore sumy (np. osoby handlujące online, które wysyłają paczki). Ale słabą stroną oferty jest miesięczny limit premii jaką można uzyskać. To tylko 10 zł.

A przypomnę, że moneyback może być bardziej efektywny. Z kontem w T-Mobile Usługi Bankowe można zyskać zwroty będące równowartością 5% płatności wykonanych kartą. Zaś w Santander Consumer Bank Visa TurboKarta owocuje 3-procentowym zwrotem za płatności na stacjach paliw i 1-procentowym w każdym innym miejscu.

Konto ZawszeDarmowe - prześwietlenie oferty


Rachunkiem oferowanym w Banku Pocztowym jest Konto ZawszeDarmowe. Jego główne cechy to:
 • 0 zł za otwarcie konta
 • 0 zł za prowadzenie konta (z gwarancją niezmienności ceny)
 • 0 zł za przelewy złotówkowe Elixir zlecane w bankowości internetowej
 • 0/5 zł - opłata za kartę nie jest pobierana w przypadku wykonania w miesiącu poprzednim płatności na sumę min. 300 zł (wykonanie płatności uprawniających do uzyskania moneybacku ze spokojem pozwala więc spełnić warunek uniknięcia opłaty)
 • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach sieci PKO BP, BZ WBK i Planet Cash

Jeśli w ostatnich dniach nie było Ci dane zaglądać na blog Bankobranie, koniecznie przeczytaj nowe, najpopularniejsze wpisy:

Za podrzucenie informacji o promocji Banku Pocztowego dziękuję Czytelnikowi Wiesławowi. Jeśli i Ty znasz jakąś promocję bankową, a nie została ona jeszcze prześwietlona na blogu Bankobranie, napisz za pomocą formularza kontaktowego dostępnego w zakładce Kontakt (wystarczy krótka notka lub link do strony promocji).

Bądź na bieżąco z tym co na blogu.  na Twitterze i zapisz się na bezpłatny newsletter:
Adres e-mail

19 komentarzy:

 1. Efektywnie moneyback wynosi więc 2,5% :( Słabo. Przyda się tylko tym co wydają więcej niż inne sensowne oferty z moneybackiem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W pełni się zgadzam. I do tego trzeba jeszcze "trochę" wydawać na poczcie. Bo jak ktoś wysyła miesięcznie średnio jeden list zwykły i jeden polecony to biznes z tym kontem średnio się opłaca...

   Usuń
  2. Można też zapłacić kartą fakturę za co najmniej 100 zł i już jest 10 zł zwrotu

   Usuń
 2. pomysł na januszowy biznes: kupować znaczki pocztowe z rabatem 10% i sprzedawać je 5% taniej :) Tylko czy to pod jakiś paragraf nie podlega... :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakieś 30 lat temu byłaby to... SPEKULACJA!:)

   Usuń
 3. No cóż, po Pocztowym niczego lepszego spodziewać się nie można.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie zgodzę się. Mieli jakiś czas temu promocję gdzie było 100 zł za opłacanie rachunków na poczcie. Fajna, prosta promocja.

   Ale ta nowa faktycznie słaba.

   Usuń
  2. Faktycznie fajna była ta promocja (100 zwrotu) i z niej korzystałem.

   Niestety, sposób komunikacji typowo urzędniczy i nieprzyjazny dla użytkownika. Złożyłem reklamację, że nie naliczono mi zwrotu w ostatnim miesiącu. Dostałem odpowiedź na piśmie, poleconym, że zgodnie z regulaminem, na takiej a takiej stronie opublikowano informację o zakończeniu promocji. Żadna osobista wiadomość, drogą elektroniczną nie przyszła. A przecież nie siedzisz na stronie banku, żeby sprawdzać, co się u nich zmieniło.

   Mogłem się kłócić, że w regulaminie był zapis o konieczności poinformowania bezpośrednio, a nie przez ogłoszenie, ale stwierdziłem, że tak to my się nie będziemy komunikować i przeniosłem konto do CA. Za duży opór materii urzędniczej.

   Usuń
  3. Mnie wypłacili wszystko. Ale obsługa urzędowa, masz rację. Czułem się jak petent a nie klient.

   Usuń
  4. Do Credit Agricole....no nie wiem czy tam długo wytrzymasz...powodzenia

   Usuń
 4. Z ciekawostek płatniczych na poczcie. Ja za wysyłkę na poczcie faktury biorę, wiadomo zbieram paragony i na koniec miesiąca dreptam po FV i teraz niespodzianka paragonów za które płaciło się kartą system poczty nie widzi w systemie... więc albo ja mam wybitnie "zdolne" panie albo system jest jeszcze beee

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to bierz fakturę od razu. Kuj żelazo póki gorące. Po co czekasz na kumulację?

   Usuń
  2. Jak się wysyła paczki codziennie to z 1 FV łatwiej z 25 FV ;)

   Usuń
 5. Jaki jest kod MCC za płatności rachunków na poczcie za pomocą karty ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bofaj 9402 powinien być choć zdarzały się placówki ze źle nadanym kodowaniem terminali i transakcje tam traktowane były jak wypłata gotówki

   Usuń
  2. U mnie w historii TMUB mam MCC 9399

   Usuń
 6. Jaka jest opłata za płatność KK za wpłatę na poczcie i jaki jest kod MCC ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma opłaty. MCC 9399

   Usuń
  2. Robiłem na poczcie wpłatę płacąc KK mcc 9399 i musiałem zapłacić 3,50 zł . Do sumy 600 zł doliczyli 3,50 zł porto. Razem 603,5 zł. Czy na pewno powinienem być obciążony 3,5 zł? Też tak macie ?

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...