Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Dla klientów Orange: 10 zł zwrotu na fakturę lub 10 zł doładowania

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

15.11.2016

Dla klientów Orange: 10 zł zwrotu na fakturę lub 10 zł doładowania

Orange Finanse odpalił kolejną promocję skierowaną do klientów Orange.

Orange Finanse - Super Bank dla Klientów Orange święta 2016
Tym razem zyskać mogą jednak nie tylko abonenci telekomu, ale również użytkownicy telefonu na kartę. Do zdobycia jest odpowiednio 10 zł zwrotu na fakturze lub doładowanie w wysokości 10 zł. I tak przez 12 miesięcy. A przy okazji dzisiejszego wpisu też o promocji dla obecnych klientów Orange Finanse, którzy mogą otrzymać 40 zł, jeśli... złożą wypowiedzenie umowy o konto.

Aby wziąć udział w promocji "Super Bank dla Klientów Orange, święta 2016" należy:
 • wypełniając wniosek, wyrazić zgodę na na przekazywanie przez bank do Orange informacji objętych tajemnicą bankową celem przygotowywania spersonalizowanych ofert telekomu oraz zgodę na przekazywanie danych w drugą stronę (a więc bankowi przez operatora) danych również celem marketingu (w tym o rozliczeniach i umowach)
 • zawrzeć umowę
Nagrodą w promocji jest zwrot 10 zł na konto abonenckie dla osób będących Mobilnym Klientem Orange (definicja tego pojęcia nieco niżej) lub doładowanie w wysokości 10 zł (dla posiadaczy ofert na kartę). Warunkiem uzyskania gratyfikacji jest wykonanie w danym miesiącu płatności bezgotówkowych na sumę co najmniej 300 zł. A przez płatność bezgotówkową bank rozumie transakcję, która została:
"dokonana w punkcie usługowo-handlowym w kraju lub za granicą każdą z następujących kart wydanych w Orange Finanse: Karta Debetowa MasterCard, Karta Debetowa MasterCard Naklejka, Karta Kredytowa MasterCard, Karta Debetowa MasterCard NFC oraz za pomocą usługi BLIK. Transakcja, o której mowa w zdaniu poprzednim musi zostać wykonana w danym miesiącu kalendarzowym, musi ona być również zaksięgowana w Banku"
Do tych płatności nie zaliczają się transakcje bez okazywania karty (a więc np. za zakupy w Internecie czy w ramach usługi "Płacę z Orange"). Takie wykluczenie wygląda słabo, gdy jest to jednak oferta banku kreującego swój mobilny, nowoczesny wizerunek. No cóż, trzeba płacić wyłącznie w punktach handlowo-usługowych.

Zwrot będzie naliczany już w miesiącu otwarcia konta oraz w maksymalnie 12 pełnych miesiącach kalendarzowych liczonych od otwarcia konta. Zwroty mają być wypłacane do 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. Każdy uczestnik promocji w danym miesiącu może otrzymać tylko jeden zwrot. Jeśli jesteś i abonentem Orange i użytkownikiem oferty na kartę to zwrot uzyskasz w formie adekwatnej do numeru, który podasz w polu "Numer do relacji z Orange" we wniosku o konto. W ten sposób bank rozpozna czy przyznawać Ci 10 zł zwrotu na fakturze czy doładowywać telefon.

Dla kogo promocja?


Zgodnie z regulaminem udział w promocji "Super Bank dla Klientów Orange, święta 2016" nie może wziąć osoba fizyczna, która:
"w okresie od dnia 02.10.2014 r. do momentu przystąpienia do Promocji była posiadaczem dowolnego rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w Orange Finanse"
W regulaminie pojawiają się też dwie definicje wskazujące na to kto jest Mobilnym Klientem Orange, a więc takim który otrzyma zwroty na konto abonenckie, a kto klientem na kartę:
"Mobilny Klient Orange – jest właścicielem Konta Abonenckiego, na którym ma co najmniej jedną aktywną mobilną usługę abonamentową w Orange (np. mobilna usługa głosowa lub internet mobilny). Definicja uwzględnia klientów oferty Zetafon, Minutofon, a wyłącza Klientów korzystających z oferty pod marką nju.mobile. 
Klient Orange na kartę - osoba, która nie jest stroną pisemnej Umowy z Orange, korzystająca z usług przedpłaconych w ramach oferty Orange na kartę, która zawarła z Operatorem Umowę poprzez włączenie się do sieci i dokonała Rejestracji. Definicja wyłącza Klientów korzystających z oferty pod marką nju mobile"

Gwarancja braku opłat na 24 miesiące i 3,5% dla oszczędności


Wnioskując o konto w okresie promocyjnym do 2.02.2017 r. załapiesz się również na inną promocję Orange Finanse. To "Dobry Start, święta 2016" w ramach której uzyskasz:
 • Gwarancję niezmienności opłat przez 24 miesiące od dnia przystąpienia do promocji - w tym okresie bank zobowiązuje się do utrzymania następujących warunków:
  - 0 zł za prowadzenie konta
  - 0 zł za posiadanie karty (warunkiem zwolnienia jest jednak zawnioskowanie o kartę już w momencie wnioskowania o konto)
  - 0 zł za wypłatę gotówki z dowolnych bankomatów w Polsce (także dotyczy sytuacji, w której zawnioskujesz o wydanie karty przy okazji składania wniosku o konto)
  - 0 zł za złotówkowe przelewy internetowe. 
 • Promocyjne oprocentowanie konta oszczędnościowego - aby otrzymać oprocentowanie 3,5% w skali roku na koncie oszczędnościowym należy o takie konto zawnioskować już w momencie składania wniosku o konto osobiste lub w ciągu 60 dni kalendarzowych od otwarcia konta osobistego wnioskując w systemie bankowości internetowej lub na infolinii (trzeba wówczas wyrazić także zgody marketingowe). Promocyjna stawka obowiązuje wyłącznie dla kwoty do 10 000 zł przez okres 6 miesięcy (licząc od daty otwarcia konta oszczędnościowego). Warunkiem uzyskania promocyjnego oprocentowania jest wykonanie płatności kartą na sumę co najmniej 300 zł miesięcznie (co pokrywa się z warunkami promocji ze zwrotami)
 • Bonus na pierwszą transakcję - w tym przypadku wystarczy zawnioskować o kartę w trakcie otwierania konta. Otrzymasz za to - uwaga, przygotuj się! - bonus w wysokości 1 zł (przecierasz oczy ze zdumienia? Uzupełnię słownie: jeden złoty)

Zatrzymaj konto Orange Finanse


Na koniec o jeszcze jednej propozycji Orange Finanse, ale skierowanej przede wszystkim do obecnych klientów. To promocja "Zatrzymaj konto Orange Finanse" o której informację podesłał Czytelnik Adam. Na stronie internetowej jest to oferta nieco ukryta, a i jej regulamin przedstawiono w dość niekonwencjonalny, nieuporządkowany sposób.

Aby wziąć w niej udział należy posiadać konto w Orange Finanse otwarte po 30.04.2016 r. i złożyć wypowiedzenie umowy w okresie trwania promocji (do 31.12.2016 r.), ale i zaakceptować regulamin "Promocji Strefy Korzyści" (możliwe jest to w systemie bankowości internetowej, jak i na infolinii banku). W tym okresie będzie jednak należało w rozmowie telefonicznej z konsultantem Orange Finanse złożyć "oświadczenie o cofnięciu oświadczenia woli o wypowiedzeniu umowy o prowadzenie rachunków bankowych dla osób fizycznych w Orange Finanse".

W ramach tej akcji otrzymasz bonus w wysokości 40 zł jeśli wykonasz płatność kartą na kwotę min. 40 zł w punktach handlowo-usługowych należących do wybranych kategorii (zakupy spożywcze, drogerie, stacje benzynowe). Transakcję będzie należało wykonać najpóźniej do 31.01.2017 r., a zwrot zostanie wypłacony w ciągu 60 dni od daty zaksięgowania płatności. Z promocji tej skorzystać można jednorazowo.


Korzystając z dzisiejszego wpisu, przypomnę o trzech topowych promocjach listopada:

Bądź na bieżąco z nowymi promocjami bankowymi.  i polub na Facebooku:

11 komentarzy:

 1. Dają coraz mniej. Na początku ich istnienia było 600 zł, później 300, ostatnio 241, a teraz nieco ponad 100. Szkoda.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jak się zsumuje wszystkie benefity to wyjdzie ponad 700zł i to nie licząc przecenionej komórki

   Usuń
 2. jest za darmo i ok. To po co zamykać

  OdpowiedzUsuń
 3. Od jakiegoś czasu, zainspirowany pewną stroną internetową (nie chcę jej reklamować), szukam ofert bankowych, na których mogę zarobić. Wiele razy zmieniałem konta, parę złotych byłem do przodu, a potem zamykałem, bo jak przychodziło co do czego to konta darmowe stawały się płatne. Oczywiście nie wszystkie, ale po co korzystać z czegoś, co jest i tyle, skoro można wyciągnąć więcej z innych ofert. Przypadkiem skorzystałem z Orange Finanse i zostałem na dłużej :D Przypadek? Nie sądzę. Hehe. Mam telefon w Orange więc dostałem zniżkę na fakturze - wtedy to było chyba 8 zł (musiałbym poszukać), teraz jest 10 zł. Do tego doszły bonusy w postaci programu rabatowego, czyli tych wszystkich zniżek w sklepach i restauracjach. Jak się dobrze poszuka to można się najeść za półdarmo. Plus darmowe konto, inne użyteczności i wszystko cacy. Dalej będę szukał okazji bankowych, ale z Orange zostanę na dłużej - taki backup z profitami :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Szanowny Mr. Złotówa.
  W tym wpisie jest błąd w pozycji - Dla kogo promocja?

  Zgodnie z regulaminem udział w promocji "Super Bank dla Klientów Orange, święta 2016" (TUTAJ powinno znaleźć się słowo -NIE) może wziąć osoba fizyczna, która...

  To jest część z regulaminu ze strony Orane Finanse:
  W Promocji nie może wziąć udziału osoba, która w okresie od dnia 02.10.2014 r. do momentu przystąpienia do Promocji
  była posiadaczem dowolnego rachunku oszczędnościowo

  rozliczeniowego w Orange Finanse.

  A z Twojego wpisu wynika, że udział w promocji mogą wziąć udział klienci, którzy w wyznaczonym okresie posiadali konto.

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sporo Czytelników już wpis przeczytało, nikt jeszcze nie zauważył (czy przynajmniej tego nie zgłosił). A zgadza się: dotychczasowi klienci są wykluczeni i nie mogą brać udziału. Dzięki za komentarz i podzielenie się spostrzeżeniem! Pozdrawiam

   Usuń
 5. Ostatnio chciałem zmienić bank i zrobiłem krótki research, z którego wynika, że są bodaj 3 banki z autentycznie darmowym kontem - Idea, Nest i Orange Finanse. Idea i Nest oprócz bezpłatnego konta nie oferują praktycznie nic, natomiast Orange daje sporo korzyści związanych z kontem, więc chyba nie muszę pisać, co wybrałem. :))

  OdpowiedzUsuń
 6. mBank teoretycznie oparty był na podobnym, nie wiem jak to nazwać - interfejsie? co Orange Finanse. Z tym, że od lutego mBank wprowadza opłaty za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów, nawet "własnych". Słabo, słabo, słabo. Dlatego jestem jedną nogą w Orange.

  OdpowiedzUsuń
 7. Bank mobilny który nie zalicza płatności internetowych do płatności kartą? A niech spadają. A już chciałem u nich założyć konto. Żal pośladki ściska.

  OdpowiedzUsuń
 8. Czy ktoś założył to te Konto Oszczędnościowe.Bo ja po założeniu go mam informację w szczegółach konta,że 3,5% obowiązuje do 10999zł

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...