Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bon o wartości 100 zł na zakupy w Carrefour w prezencie do karty kredytowej T-Mobile Usługi Bankowe

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

16.11.2016

Bon o wartości 100 zł na zakupy w Carrefour w prezencie do karty kredytowej T-Mobile Usługi Bankowe

Ruszyła kolejna promocja karty kredytowej.

100 zł na zakupy w Carrefour z Kartą Kredytową T-Mobile Usługi Bankowe
Po licznych ostatnio promocjach Citibanku, teraz przyszedł czas na propozycję innego banku. Od T-Mobile Usługi Bankowe można otrzymać bon o wartości 100 zł na zakupy w sklepach sieci Carrefour.

Zasady promocji "100 zł na zakupy z Kartą Kredytową T-Mobile Usługi Bankowe" są dość proste. Wystarczy bowiem:
 • w kolejnym miesiącu kalendarzowym od daty zawarcia przez bank umowy o kartę wykonać płatności kartą na sumę co najmniej 500 zł (transakcje te muszą zostać zaksięgowane)
Nagrodę bank prześle do Ciebie na adres korespondencyjny do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunku płatności kartą.

Dla kogo promocja?


Zgodnie z regulaminem:
"a. Z Promocji może skorzystać pełnoletnia osoba fizyczna (...), która w okresie trwania Promocji złoży dedykowany wniosek o Kartę Kredytową („Kartę”). 
b. Z Promocji nie mogą skorzystać osoby, które przed rozpoczęciem obowiązywania Oferty były stroną umowy o Kartę Kredytową z Bankiem w okresie 90 dni przed złożeniem wniosku o Kartę Kredytową lub są stroną umowy o kartę kredytową z Bankiem"
W regulaminie promocji brak rozwinięcia myśli czym jest "dedykowany wniosek". Raczej nie będzie nim link polecający w ramach programu rekomendacyjnego. Informacja o promocji znajduje się na stronie banku, więc wniosek należy złożyć tam lub za pomocą linka w mailu:

Taką wiadomość bank przesłał do swych klientów (którzy już np. posiadają konto osobiste - swoją drogą, jeśli Ty konta w T-Mobile Usługi Bankowe jeszcze nie posiadasz sprawdź na ile Ci się to opłaca dzięki moneybackowi lub rabatowi na abonament).

Ekstra punkty w MasterCard Priceless Specials


Karty kredytowe T-Mobile Usługi Bankowe kwalifikują do uczestniczenia w programie lojalnościowym MasterCard Priceless Specials, w którym to za płatności kartą w wybranych miejscach zbierać można punkty, a dalej wymieniać je na nagrody.

Po wyrobieniu karty kredytowej na start można zdobyć 2 000 punktów powitalnych. Wystarczy w kolejnym miesiącu po miesiącu podpisania umowy o kartę, wykonać co najmniej trzy płatności za które zostaną przyznane punkty (a więc w miejscach, które są objęte punktowaniem).

Zgodnie z regulaminem, promocyjne punkty powitalne zostaną przypisane do Twego konta w kolejnym miesiącu po miesiącu spełnienia warunków promocji.

2 000 punktów to mało czy dużo? Przykładowe nagrody z katalogu: doładowanie telefonu w Orange, Plusie, T-Mobile czy Play na kwotę min. 10 zł można uzyskać przy wymianie 800 punktów. Tyle samo wart jest bilet do Cinema City.

Karta Kredytowa MasterCard - prześwietlenie 


Standardowo karta kredytowa MasterCard nie należy do najtańszych. Ale na szczęście dzięki promocji, która jest aktualnie dostępna (dla umów zawieranych aż do 31.12.2016 r.)  można uniknąć opłat. Zgodnie z regulaminem są to:
"- Zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę do 31.03.2017 roku, niezależnie od liczby transakcji bezgotówkowych dokonanych w miesiącu kalendarzowym 
- Zwolnienie z opłaty za wznowienie Karty kredytowej na drugi rok użytkowania, niezależnie od łącznej kwoty rozliczonych transakcji. " 
To duże oszczędności, zważywszy na to, że w standardowej ofercie bank pobiera 8 zł opłaty miesięcznej (zwolnieniem z tego kosztu jest wykonanie i rozliczenie w danym okresie rozliczeniowym co najmniej czterech płatności kartą) oraz 70 zł za wznowienie (opłaty można uniknąć, ale po wyrobieniu niemałego limitu płatności kartą).

Alternatywne promocje


W T-Mobile Usługi Bankowe nie tak dawno można było zyskać nawet 300 zł za wyrobienie karty i spełnienie jeszcze prostszych warunków (w chwili obecnej promocja ta jest już niedostępna). Więc jeśli coś Ci mówi, że 100 zł za kartę kredytową to mało, sprawdź alternatywne propozycje od wspomnianego już Citibanku. W tych promocjach można zyskać więcej:

Za podrzucenie informacji o promocji w T-Mobile Usługi Bankowe dziękuję Edycie i Michałowi. Jeśli i Ty znasz jakąś promocję bankową, a nie została ona jeszcze prześwietlona na blogu Bankobranie, napisz za pomocą formularza kontaktowego dostępnego w zakładce Kontakt (wystarczy krótka notka lub link do strony promocji).


Bądź na bieżąco z tym co na blogu:  na Twitterze i zapisz się na bezpłatny newsletter wysyłany średnio co 5-6 nowych wpisów na blogu:
Adres e-mail

48 komentarzy:

 1. A co z programem poleceń? obie promocje można łączyć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej nie, bo w regulaminie jest "złoży dedykowany wniosek o Kartę Kredytową"

   Usuń
 2. Pytanie pojawia się takie: czy aby założyć kartę kredytową w T-Mobile należy mieć dochody? Pytanie jest wbrew pozorom zasadne, ponieważ w BZ WBK nie jest to wymagane, jeśli ma się status studenta.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W T-Mobile jest wymagany dochód.

   Usuń
  2. I nawet jak ma się duży, dwie karty z małymi limitami i brak innych kredytów to potrafią odmówić przyznania karty. Przerobione przy poprzedniej promocji.

   Usuń
 3. Szkoda że jest karencja :( Nie zmieszczę się.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Domyślam się, że też uczestniczyłaś/aś w promocji z poleceniem 3x100,10 zł? No mam tak samo.

   Usuń
 4. §6 4. Promocja nie może być łączona z innymi promocjami i ofertami specjalnymi Banku.

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy po dostaniu voucher można bez opłat zrezygnować z karty i konta?

  OdpowiedzUsuń
 6. Kurcze co za pech zawnioskowałem o kartę 7.11 a promocja od 8.11.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przykazania bankiorcy:
   1. Nie wnioskuj o nic gdy nie ma na to promocji.

   Usuń
  2. Hahaha xD O jak szanuję to podejście^^

   Usuń
  3. @Anonimowy16 listopada 2016 17:45, dokładnie to powinno być:
   1. Nie będziesz miał produktów bankowych przed promocją.

   Usuń
  4. Albo też inaczej:

   Nie będziesz brał produktów bankowych nadaremno. ;)

   Usuń
 7. Witam, mam pytanie dotyczące TUMB.

  Czy płatność Blikiem jest liczona do wydatków uprawniających do cashbacku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak już moneybacku. Cashback to wypłata w sklepowej kasie. Mają wprowadzić zwroty też za płatności Blikiem ale póki co cisza. A powinni zmienić regulamin na tę okoliczność.

   Usuń
 8. Jak w TMUB mogę skutecznie zrezygnować z karty kredytowej?Jej zastrzeżenie w systemie transakcyjnym to chyba nie do końca pewny sposób.Czy można to zrobić telefonicznie lub online?W umowie mam zapis,że jest ona ważna do daty widniejące na karcie...a to jeszcze 3 lata,😂

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To zastrzeżenie to samo zastrzeżenie plastiku. Jak chcesz wypowiedzieć umowę to musisz wypowiedzieć umowę przyznanego limitu kredytowego. Można telefonicznie ale chyba też można napisać wiadomość w serwisie transakcyjnym.

   Usuń
 9. Czy płatności internetowe też się liczą? Czy na tej karcie też się zbiera punkty tak jak w CitiWorld w CitiBanku? Jaki jest przelicznik?

  OdpowiedzUsuń
 10. Czy Ktoś dostał już ten bon ? Mnie nic nie przyszło jeszcze

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też jeszcze nie dostałem, tylko nie wiem czy koniec miesiąca to termin w którym bank wyśle bon czy w którym już powinniśmy go dostać?

   Usuń
  2. Też jeszcze nic nie dostałem :(.

   Usuń
  3. "Wysłanie voucherów o wartości 100 zł nastąpi do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego następującego po
   miesiącu, w którym spełnione zostały warunki opisane w §3 punkt 1." wskazuje że do stycznia mają czas na wysłanie. Znając życie zrobią to jutro popołudniu.

   Usuń
  4. Poprzedni post pisałem dwa razy bo zdawało mi się że pierwszy się nie wysłał. Sorki. Co do bonu to dalej nic nie mam. Liczę że do poniedziałku będzie.

   Usuń
 11. Dalej nic, zlozylem reklamacje przez wiadomosc w bankowosci online. Zobaczymy co odpowiedza. Czy ktos moze juz dostal ten bon?

  OdpowiedzUsuń
 12. Ja nie dostałem, zastanawiam się czy składać reklamację, czy po prostu nie zrezygnować z karty. Na cholerę mi karta banku, który jest niesolidny?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Się nie zastanawiaj tylko składaj reklamację bo się należy.

   Usuń
  2. No i złozyłem reklamację. Pani z infolinii mnie rozczuliła ;) Powiedziała, że rzeczywiście mają opóźnienie, i wkrótce będą wysłać. Skoro mają opóźnienia, i to takie spore, to dlaczego nie poinformowali, mają do dyspozycji mój telefon, e-mail, SMA i wiadomości w bankowości internetowej! Ona nie wie, dzlaczego. No to kiedy to wkrótce bedzie? Tak dokładniej - spytałem. Wkrótce to znaczy wkrótce! - odpowiada. Ale wkrótce w tym miesiącu? Wkrótce w tym roku? Czy wkrótce w tym dziesięciolecu? Ona nie wie, kiedy wkrótce! To proszę mnie połączyć z kimś, kto wie, co znaczy - wkrótce! Ona nie wie, kto wie! I taka to była rozmowa :D

   Usuń
  3. Oj wymęczyłeś biedną panią, a co ona może powiedzieć. Kto inny nawalił, kto inny odpowiada za obsuwę a ona musi świecić oczami. No dobra, przez telefon nie świeci, ale musi nawijać.

   Usuń
  4. Reklamacje mam w trakcie realizacji, na infolinii usłyszałem podobny tekst, że powinno niedługo być. Tyle że koleś już nie był taki "otwarty" i nie powiedział że mają opóźnienia, tylko dziwną matematyką sugerował że dopiero są wysyłane. Karta jest darmowa do 31.03 to jeszcze trochę mogę poczekać. Szkoda tylko że jak to zwykle bywa, jak my nie dotrzymujemy regulaminów to musimy płacić kary, jeśli bank to nic nam się nie należy.

   Usuń
  5. W piątek otrzymałem odpowiedź na reklamację. Miła Pani odpowiedziała, że oczywiście spełniam warunki, że mają opóźnienie, i bon na 100 zł zostanie wkrótce < słynne "wkrótce" :D > wysłany. No i że najmocniej mnie przepraszają, że nie wynikało to z ich złej woli, i że w ramach rekompensaty .... przelewają dodatkowe 100 zł na rachunek. Patrzę - stówka na konkcie jest :D
   Pewnie to dlatego, że od bonu uzależniłem utrzymanie karty

   Usuń
  6. Ale jak??? Stówkę oprócz bonu?????????? :D

   Usuń
  7. Ano tak, na bon czekam (ma być wysłany "wkrótce"), a stówka (w ramch rekompensaty) już jest :)
   Czyli jak otrzymam w końcu bon, to razem będzie 200 zł - 100 zł bon plus 100 zł na rachunek :)

   Usuń
  8. No i doczekałem się.
   Wczoraj przyszedł bon.
   czyli razem wyciągnąłem 200 zł - 100zł bon i 100 zł rekompensaty za opóźnienie. Czyli sumarycznie - całkiem nieźle
   M.

   Usuń
 13. No i jak u Was jest ten bon? U mnie poza sms-em z 02.02.2017 że wysyłają to żadnej innej informacji a bonu jak nie ma to nie ma.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja nawet smsa nie dostalem. Bonu dalej nie ma, reklamacja zlozona 07.02 i dalej nie rozpatrzona.

   Usuń
  2. Ja w tym miesiącu nie dostałem moneybacku. Reklamacja złożona i też póki co bez odzewu.

   Usuń
  3. Reklamacja rozpatrzona pozytywnie, bon zostanie "wkrótce" wysłany. No to czekam :).

   Usuń
  4. Czyli prawie 3 tyg rozpatrywali reklamację??

   Usuń
  5. Niestety tak, żeby było śmieszniej nadal bonu nie dostałem. Widać to stwierdzenie "wkrótce" może być różnie rozumiane... Ktoś musiał po ich stronie zawalić i teraz grają na czas.

   Usuń
  6. Kompromitują się. No ale może jakoś zrekompensują? Czytałem że Nest za spóźnienie z bonem dał 2 bilety do kina ;)

   Usuń
 14. Dalej nic nie mam, miałem akurat inną sprawę i poruszyłem temat przy okazji na infolinii. Póki co dalej tych bonów nie mają.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też czekam. Żenada. Skończy się ta farsa i skończą się zwroty na koncie Premium to i skończy się niebawem moja współpraca z tym śmiesznym bankiem.

   Usuń
 15. Wyczekiwany bon wreszcie dotarł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Potwierdzam, szkoda że nic nie dorzucili za półtorej miesiąca opóźnienia. Gdybym to ja im był dłużny 100zł nie wierzę że nie naliczyliby żadnych kosztów :). Skończą się zwroty niedługo za płatności kartą to pójdzie wypowiedzenie :).

   Usuń
  2. Klasę poznaje się własnie w takich momentach. Nest Bank spóźniając się z wysyłką voucherów dorzucał pendrive w ramach przeprosin.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...