Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Merlin.pl: 25 zł na kolejne zakupy dla płacących z MasterPass. Plus słaba tym razem promocja Citibanku z voucherem 400 zł

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium530 zł od BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

18.11.2016

Merlin.pl: 25 zł na kolejne zakupy dla płacących z MasterPass. Plus słaba tym razem promocja Citibanku z voucherem 400 zł

W internetowym sklepie Merlin.pl łatwo o rabat 25 zł na kolejne zakupy. I trudno o vouchery o wartości 400 zł.

merlin.pl voucher 25 zł na kolejne zakupy dla płacących portfelem MasterPass
Czas przedświątecznych zakupów zbliża się wielkimi krokami. A patrząc na asortyment w sklepach to chyba już się zaczął. Pojawiają się więc kolejne promocje, które pozwalają zaoszczędzić. Dziś o propozycjach zaserwowanych przez Merlin.pl. Jedna we współpracy z MasterPass, druga z Citibankiem.

W przypadku promocji z portfelem elektronicznym MasterPass warunki są bardzo proste. W okresie promocji (od 16.11.2016 r. do 15.01.2017 r.) wystarczy zrobić zakupy na sumę co najmniej 39 zł i zapłacić za nie portfelem MasterPass. Za to otrzymasz kod rabatowy o wartości 25 zł do wykorzystania podczas kolejnych zakupów.

Kod (ważny przez 12 miesięcy) otrzymasz mailowo w ciągu trzech dni roboczych od transakcji. Każdy klient udział w promocji może wziąć wielokrotnie i zdobyć więcej niż jeden kod rabatowy. Trzeba jednak pamiętać, że ich pula została ograniczona do 1 600 sztuk oraz że zdobyte rabaty nie kumulują się i zgodnie z regulaminem promocji każdy należy wykorzystać podczas odrębnego zamówienia.

Za podrzucenie informacji o powyższej okazji dziękuję kilku Czytelnikom: Adamowi, Danielowi i Przemowi.

Jak założyć portfel elektroniczny MasterPass? 


Jeśli jeszcze nie masz portfela MasterPass to podpowiem Ci jak z niego skorzystać. To bezpłatna usługa, którą w chwili obecnej udostępnia Bank Zachodni WBK, BGŻ BNP Paribas, Raiffeisen Polbank oraz firma uPaid. Szczegółową instrukcję aktywacji portfela znajdziesz tutaj. Wskazane jest tam postępowanie krok po kroku jak portfel zarejestrować, uruchomić i dodać do niego kartę.

Później już możesz z portfela korzystać podczas zakupów. Gdy już je będziesz finalizować w sklepie internetowym, wybierz opcję płatności z portfelem MasterPass. Wówczas nastąpi przekierowanie do panelu portfela. Zalogowanie i potwierdzenie transakcji wystarczy by dokonać płatności (już bez powtórnego podawania danych z karty płatniczej dodanej do portfela).

Aktualnie dzięki portfelowi MasterPass możesz też zaoszczędzić przy zakupach na bdsklep.pl (do 100 zł). A pośrednio - dzięki aplikacji Sprytny Bill - także opłacając rachunki (organizator, promocji - firma uPaid zwraca do 30 zł).

Karta kredytowa Citibanku z prezentem: 400 zł na zakupy


Promocji z voucherami o wartości 400 zł za wyrobienie karty kredytowej Citibanku mamy co niemiara. Wszak takie vouchery można zdobyć do wykorzystania podczas zakupów na Allegro, w internetowym pasażu Mall.pl czy do perfumerii Douglas.

Udziału w promocji nie mogą brać:
"– osoby, które od stycznia 2014 posiadały główną Kartę Kredytową Citibank, 
– pracownicy Banku, 
– osoby współpracujące z Bankiem na podstawie umów cywilnoprawnych, 
– członkowie władz Banku, 
– osoby ze statusem dewizowym nierezydenta zgodnie z ustawą z dnia 27 lipca 2002 r. Prawo Dewizowe, 
– obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki"

Zasady zdobycia voucherów o wartości 400 zł do wykorzystania podczas zakupów na Merlin.pl nie są wyśrubowane. Należy bowiem:
 • gdy zadzwoni konsultant Citibanku, złożyć wniosek o kartę 
 • dostarczyć do banku dokument potwierdzający zadeklarowane dochody (dokument ten będzie można przekazać kurierowi, który przyjedzie z umową do podpisania)
 • w ciągu miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa (data będzie widoczna w umowie, którą bank do Ciebie odeśle) co najmniej jeden raz zalogować się w bankowości internetowej lub aplikacji banku
 • przez kolejne trzy miesiące (jako pierwszy licząc miesiąc następujący po miesiącu zawarcia umowy) wykonać przynajmniej po jednej transakcji bezgotówkowej kartą (na dowolne kwoty)

Zgodnie z regulaminem promocji za transakcje bezgotówkowe uznawane są transakcje:
"i. będące transakcjami bezgotówkowymi w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.; 
ii. nie będące przelewami z rachunku Karty, w tym przelewami będącymi zapłatą rachunków obejmujących wydatki Klienta związane z użytkowaniem domu lub mieszkania, o których mowa w Regulaminie Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.; 
iii. nie będące transakcjami zwróconymi lub niezaksięgowanymi w systemie Banku" (pisownia oryginalna)
I za spełnianie tych warunków otrzymywać będziesz vouchery o wartości 200, 100 i 100 zł w kolejnych trzech miesiącach (w pierwszym tygodniu miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji; voucher otrzymasz za pośrednictwem bankowości internetowej).

W regulaminie promocji pojawia się jeszcze zapis o konieczności utrzymywania karty przez kolejne 12 miesięcy i wykonywanie w tym okresie co miesiąc minimum jednej płatności kartą na dowolną kwotę. I ten warunek można przeboleć (w niektórych promocjach Citibanku też się już pojawiał). Choć jest pewien rygor: w przypadku nie wykonania choć jednej z takich płatności bank naliczy karę w wysokości 200 zł. Jeśli o transakcjach nie zapomnisz to kary nie będzie.

I ciągle można by mówić o tej promocji bardzo dobrze, gdyby nie fakt, że kartą którą należy zamówić... jest karta Citibank World MasterCard.
merlin.pl citibank promocja karty kredytowej World MasterCard

Ta karta kosztuje aż 18 zł miesięcznie! Dzięki programowi lojalnościowemu, który jest integralną częścią oferty tej karty można uzyskać punkty powitalne (1000), które dalej można wymienić na zwolnienie z opłaty, ale "do przodu" będziemy zaledwie o dwa miesiące. W kolejnych będzie trzeba się liczyć z tak dużą opłatą albo wykonywać płatności kartą na sumę min. 4 000 zł miesięcznie by opłaty bank nie pobrał. To strasznie dużo. A do tego dochodzi jeszcze opłata za usługę CitiPhone (6 zł miesięcznie). Choć ją można na szczęście wyłączyć (dyspozycję można złożyć w prosty sposób, wysyłając wiadomość w bankowości internetowej z prośbą o wyłącznie usługi).

We wspominanych już wcześniej innych promocjach Citibanku zamówić można bezwarunkowo darmową kartę Citi Simplicity. Jeśli więc z wyżej opisywaną promocją z Merlin.pl skonfrontować promocję z voucherem 400 zł do Douglas to mamy dwie skrajne oferty (w promocji z bonem na zakupy do Douglas nie trzeba wykonywać płatności kartą, ani jej utrzymywać po uzyskaniu nagrody).

Bądź na bieżąco z nowymi wpisami na blogu. na Twitterze i polub na Facebooku:

7 komentarzy:

 1. Promocja Citibanku. Odc. 7387. Przebiją "Modę na sukces" 😉

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dla citibanku oglądający modę na sukces to do docelowa grupa klientów. Zaryzykuje tezę ale citi skopiował z mody na sukces strategię marketingową. Jestem pewny, za tydzień będzie odcinek 7388 ;)

   Usuń
 2. Kończą się dobre czasy... ale ja i tak załapię się na kolejną promocję CB dopiero za dwa lata, jak dobrze pójdzie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lepszych niż teraz nie było! Każdy bank ma jakąś promocję. Najgorsze tylko karencje. Wiem co czujesz bo z Citkiem mam to samo.

   Usuń
 3. a takie mam pytanie, po otrzymaniu kodu na rabat 25 zł i dokonaniu kolejnej płatności masterpassem na min. 39 zł (wykorzystując ten rabat) dostanę następny kupon ? Jeżeli nie to który podpunkt w regulaminie o tym mów ? Dzięki za odpowiedź :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. np. min 39 - 25 rabat = 14 tyle masterpass ściągnie z karty. Kolejny rabat u masterpassa przysługuje powyżej 39 czyli 64 - 25 = 39 i rabat kolejny powinien być przekazany.

   Usuń
 4. U mnie rabat dziś przyszedł.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...