Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Moje Konto 360° w Banku Millennium czyli promocja z premiami do 600 zł (promocja przedłużona do 9.12.2016 r.!)

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

17.11.2016

Moje Konto 360° w Banku Millennium czyli promocja z premiami do 600 zł (promocja przedłużona do 9.12.2016 r.!)

Premia za konto i premie za polecenia czekają na uczestników nowej promocji Agory i Banku Millennium.

Agora Bank Millennium - promocja Moje Konto 360° w Banku Millennium
Do wzięcia jest 100 zł za otwarcie konta oraz - opcjonalnie - po 50 zł za polecenie konta znajomym. No a pisząc o ofercie Banku Millennium należy dodać, że oprócz tego jest też coś dla oszczędzających: na lokacie można uzyskać 3%, a na koncie oszczędnościowym bardzo dobre - jak na obecne czasy - 2,7% w skali roku.

Promocja "Moje Konto 360° w Banku Millennium" składa się z dwóch akcji: "Konto 360° z premią" oraz "Polecaj konto i zarabiaj". Pierwsza z nich to gwarantowane 100 zł za otwarcie konta i spełnienie bardzo prostych warunków. A druga - jak sama nazwa sugeruje - program poleceń. Poniżej szczegółowo prześwietlam jedną i drugą akcję:

Konto 360° z premią


Pierwsza z promocji daje możliwość zdobycia w dość prosty sposób premii 100 zł za otwarcie konta. Aby uzyskać gwarantowany bonus należy:
 • do 7.12.2016 r. 9.12.2016 r. (promocja została przedłużona!): 
  • po zalogowaniu, klikając w przycisk "Przejdź do strony banku" złóż wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student    
   (Pamiętaj wyrazić przy tym zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych banku i podmiotów powiązanych z bankiem oraz wyrazić zgodę na przekazywanie przez bank organizatorowi danych objętych tajemnicą bankową w zakresie niezbędnym do zweryfikowania spełnienia warunków promocji i prawa do uzyskania premii.)
 • najpóźniej do 13.12.2016 r. 15.12.2016 r. (ze względu na przedłużenie promocji) zawrzeć z bankiem umowę o konto wraz z kartą płatniczą do tego konta 
 • w styczniu i lutym 2017 r.:
  • zasilić konto kwotą co najmniej 1 000 zł (w każdym z tych dwóch miesięcy) 
  • wykonać co najmniej jedną płatność kartą lub za pomocą systemu BLIK w punktach handlowo-usługowych również w każdym z dwóch wspomnianych miesięcy
Po spełnieniu powyższych warunków pozostanie już tylko oczekiwać na wiadomość od organizatora (najpóźniej do 20.03.2017 r.) z powiadomieniem o przyznaniu premii w wysokości 100 zł. Wtedy też będziesz mieć czas (do 24.03.2017 r.) by zalogować się na stronie promocji i podać dane niezbędne do wypłaty premii (podać będzie należało m.in. numer rachunku konta otwartego w Banku Millennium w ramach promocji). Wypłata premii ma nastąpić do 31.03.2017 r.

W graficznym uproszczeniu przebieg i zasady promocji wyglądają następująco:
terminarz promocji Konto 360 z premią w Banku Millennium

Ważne wskazówki


➤ Podczas rejestracji na stronie promocji (gdzie podać należy imię, nazwisko i adres mailowy) do zaznaczenia są oświadczenia i zgody. Wystarczy akceptacja wyłącznie pierwszego z nich (pozostałe nie są wymagane i nie będą miały wpływu na uzyskanie premii, a nie zaznaczając tych pól unikniesz reklam).


➤ Jeśli w promocji udział chce wziąć także ktoś z Twych najbliższych to musi dokonać odrębnej rejestracji. Z jednego profilu założonego w promocji można złożyć tylko jeden wniosek o konto. Każda rejestracja wymaga odrębnego adresu email.

➤ Zasilenie konta kwotą 1 000 zł wymagane w promocji oznacza wpływ na konto, który może pochodzić z dowolnego źródła (może to być także przelew z Twego konta w innym banku). Środki te mogą wpłynąć na konto w Banku Millennium w dowolnym dniu miesiąca. Nie musisz ich również utrzymywać na Koncie 360° (są do Twej dyspozycji: możesz przerzucić na konto oszczędnościowe, wydawać płacąc karta, ale także wypłacić w bankomacie lub przelewem).

➤ Transakcje kartą (lub BLIKiem), które należy wykonać w promocji mogą być płatnościami w sklepach stacjonarnych, restauracji, kinie, na stacji paliw czy w każdym innym punkcie handlowo-usługowym. Do transakcji spełniających warunek promocji nie zostaną zaliczone płatności kartą w Internecie.

➤ Rejestrując się w promocji dane w polu "Wprowadź kod polecającego" wpisz wyłącznie wtedy, gdy ktoś ze znajomych już założył konto w aktualnej promocji i podał Ci kod polecenia. Jeśli takowego nie masz w panelu promocji przejedź nieco niżej i kliknij "Przejdź do strony banku":


Dla kogo promocja?


Udział w akcji "Konto 360° z premią" - zgodnie z regulaminem - mogą wziąć:
"pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, posiadające obywatelstwo polskie oraz miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. 
a. osoby nie będące pracownikami Organizatora lub Partnera zaangażowanymi w organizację Akcji; 
b. osoby, które nie mają zawartej żadnej umowy z Bankiem i nie są lub nie były uprawnione do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku po 01.04.2015 r., jako posiadacz, współposiadacz rachunku lub pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku, jak również nie są i nie były w danym czasie użytkownikiem jakiegokolwiek produktu, w tym karty przedpłaconej pre-paid; 
c. osoby, które przed dniem rozpoczęcia Promocji, tj.: 15.11.2016 nie zostały zarejestrowane przez Bank jako wnioskodawca jakiegokolwiek Produktu Banku, a ich wniosek nie jest procesowany przez Bank w trakcie trwania Promocji"
Zarejestruj się i zdobądź co najmniej 100 zł z Kontem w Millennium 

Polecaj konto i zarabiaj


Jeśli weźmiesz udział w akcji "Konto 360° z premią" (celem zyskania 100 zł) możesz zarobić więcej. Możliwe jest bowiem również polecanie konta znajomym. Polecać możesz, ale nie musisz. Jeśli jednak skorzystasz i z tej części promocji to za każdą skuteczną rekomendację zyskasz 50 zł. A polecić można więcej niż jedną osobę - do wzięcia jest bowiem nawet 500 zł (co byłoby wynagrodzeniem za polecenie dziesięciu osób).

Jako polecający otrzymasz premię, jeśli:
"a. Polecający weźmie udział w Akcji oraz spełni warunki otrzymania Premii (...) [100 zł za otwarcie konta w ramach akcji "Konto 360° z premią" - przyp. Mr. Złotówa], 
b. Polecający wygeneruje w Aplikacji Kod oraz przekaże go Poleconemu. 
c. Kod, imię, nazwisko oraz e-mail Polecającego zostanie prawidłowo wpisany w Aplikacji przez Poleconego ponadto Polecony weźmie udział w Akcji i spełni warunki dotyczące wypłaty Premii (...) [również 100 zł w ramach akcji "Konto 360° z premią" - przyp. Mr. Złotówa]
Oznacza to więc, że polecony może również zyskać 100 zł. A nawet musi, jeśli Ty - jako polecający - masz otrzymać 50 zł za skuteczne polecenie. Poleconego obowiązują wszystkie wcześniej opisane warunki dot. rejestracji, zapewnienia wpływów na konto czy wykonania płatności. Takie same są również wytyczne jeśli chodzi o zasady uczestnictwa (m.in. nieposiadanie konta w Banku Millennium po 1.04.2015 r.).

Aplikacja o której mowa w zacytowanym fragmencie regulaminu to de facto panel na stronie promocji, do którego już się zalogujesz przy wnioskowaniu o konto.

Uczestnik akcji „Polecaj konto i zarabiaj” może być jednocześnie poleconym i później polecającym. Kod polecenia będzie można generować i wykorzystywać najpóźniej do 7.12.2016 r 9.12.2016 r.


Powyższa promocja "Moje Konto 360° w Banku Millennium" nie łączy się z innymi promocjami banku - w tym z promocją "Zyskaj 360 zł - 4 edycja", którą szczegółowo opisywałem tutaj. Tam samemu zakładając konto można zdobyć zdecydowanie więcej, ale wymaga to większej aktywności w korzystaniu z konta, karty oraz płatności BLIK.

O przyznaniu premii dodatkowych w ramach programu poleceń organizator promocji powiadomić ma mailowo do 20.03.207 r. Wypłata tych premii, podobnie jak premii podstawowej (100 zł za otwarcie konta) ma nastąpić do 31.03.2017 r. Do momentu wypłaty należy posiadać aktywne konto.

Oferta Millennium dla oszczędzających


Jak już wspomniałem na wstępie, w Banku Millennium całkiem ciekawe propozycje mogą dla siebie znaleźć osoby oszczędzające. Szczególnie atrakcyjnie wygląda lokata mobilna, na której można uzyskać od 2,75% do 3% w skali roku (niezbędne jest skorzystanie z aplikacji mobilnej, a dla uzyskania wyższej stawki wykorzystanie rozszerzonej rzeczywistości, o której pisałem tutaj). Na 3-miesięcznej lokacie mobilnej można zdeponować jednak maksymalnie do 10 000 zł.

Jeśli masz do wpłaty większą kwotę, wówczas odpowiednim rozwiązaniem będzie dla Ciebie konto oszczędnościowe. Dla kwoty do 100 000 zł uzyskasz 2,7% w skali roku. Warunkiem jest wpłacenie nowych środków, ale w sytuacji gdy dopiero co założysz konto kwalifikując się do promocji, równocześnie wymóg ten spełnisz z automatu. Promocyjna stawka oprocentowania obowiązuje przez okres 92 dni od momentu pierwszej wpłaty środków na konto oszczędnościowe.

Konto w Banku Millennium - prześwietlenie oferty


W przypadku Konta 360º  za spełnienie prostych warunków, jakimi są zapewnienie wpływów na sumę 1 000 zł (może być to także przelew z Twego konta w innym banku) oraz jedną płatność kartą na dowolną kwotę będziesz mieć:
 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za posiadanie karty płatniczej 
 • 0 zł za wypłaty gotówki z dowolnych bankomatów w Polsce

Przy niespełnieniu tych dwóch wspomnianych warunków opłaty wynoszą: 8 zł za konto, 7 zł za kartę oraz 0 zł za wypłaty w bankomatach Millennium, 1 zł w bankomatach BZ WBK i Planet Cash oraz 5 zł w innych bankomatach. Konieczność zapewnienia wpływu i wykonania płatności kartą nie pojawia się od razu. Np. gdy umowę o konto zawrzesz w listopadzie, wpływ 1 000 zł na konto i 1 płatność kartą muszą być zaksięgowane dopiero w styczniu. 

Bez warunków darmowe są przelewy złotówkowe Elixir zlecane w bankowości internetowej i mobilnej.

Z kolei Konto 360º Student - wbrew nazwie - nie jest oferowane wyłącznie studentom. Kluczowe kryterium to wiek właściciela rachunku, który powinien mieć 18-26 lat. Tutaj, by konto było prowadzone za 0 zł, posiadanie karty nic nie kosztowało i darmowe były wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce wystarczy wykonać w miesiącu jedną płatność kartą na dowolną kwotę. A i w przypadku gdy o takiej płatności zapomnisz koszty nie będą duże (konto nadal pozostanie darmowe, a opłata za kartę wyniesie 4 zł).

Zarejestruj się w promocji i załóż konto z premią 100 zł


Bądź na bieżąco z tym co na blogu:  na Twitterze i zapisz się na bezpłatny newsletter wysyłany średnio co 5-6 nowych wpisów na blogu:
Adres e-mail

80 komentarzy:

 1. A czy konto można po premiach wypłacić? Jeśli tak to w jaki sposób?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po otrzymaniu premii możesz z kontem zrobić co zechcesz. A więc również zamknąć :) Możliwe jest to na kilka sposobów: w oddziale, listownie, na infolinii lub w bankowości internetowej. Szczegółowe informacje w poradniku dotyczącym wypowiadania umów (nie tylko w Millennium, ale też w innych bankach) tutaj.

   Usuń
  2. To pytanie fundamentalne. Czym byłyby komentarze gdyby nie to pytanie o możliwość zamknięcia?

   Usuń
 2. Czy jak we wniosku wybiorę opcję podpisania umowy w oddziale, to mam się jeszcze spodziewać telefonu weryfikacyjnego z Banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można od razu iść do oddziału podpisać umowę.

   Usuń
  2. @Anonimowy 17 listopada 2016 14:10
   Sprawdzone w praktyce?

   Usuń
  3. Tak. Tzn poszedłem następnego dnia. Ale w międzyczasie nikt nie dzwonił.

   Usuń
  4. Pytałem o to. Nie dzwonią bo finalizacja wniosku jest w oddziale więc jak to pani na infolinii powiedziała "na logikę po co mielibyśmy jeszcze dzwonić". Najlepiej pójść od następnego dnia.

   Usuń
  5. Byłem w banku w sierpniu podczas zakładania konta w promocji "Zgarnij Premię z Bankiem Millennium - II edycja", 15 minut po złożeniu wniosku przez internet. Wszystko poszło bardzo sprawnie, wniosek przez internet kilka minut, w banku kilka minut. Nikt nie dzwonił.

   Usuń
  6. Millennium nie wydawania tak mamiakalnie jak BPH czy WBK. Bardziej stawiają raczej na propozycje online by samemu sobie wnioskować w Millenet. Mnie się to podoba.

   Usuń
 3. Czy mogę polecać jak mam konto 360 student z groupona?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecającym może być wyłącznie uczestnik powyższej promocji, czyli osoby która Konto 360° lub 360° Student założy w opisywanej wyżej promocji. Posiadacze kont otwieranych w Millennium wcześniej, polecać tej promocji nie mogą.

   Usuń
 4. W końcu promocja Milennium w której nie trzeba korzystać z aplikacji. I bardzo dobrze, mogę wejść!

  OdpowiedzUsuń
 5. Brak zwrotów za płatności kartą lub BLIKiem :-(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z ulotek ktore dostalam z umowa wynika ze zwrot za platnosc karta i blikiem jest tzn. Jakies tam procenty. Wiec w sumie jak to jest?

   Usuń
  2. To inna promocja. Nie łączy się z tą.

   Usuń
 6. A ja powiem z innej perspektywy - mam konto w Millenium od bardzo dawna i zaczyna mnie denerwować, jak kuszą nowych klientów takimi premiami. Jako stały klient ani razu nie dostałem podobnej propozycji, tylko stałe warunki prowadzenia konta. Po pozyskaniu klienta całkowicie się go olewa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak działa ich matematyka..

   Usuń
  2. Tak, olewa się bo nie ma nikt interesu by pozyskanemu klientowi coś jeszcze dawać. Dlatego z bankami nie ma sentymentów tylko trzeba sobie otwierać nowe co jakiś czas i ciągle zyskiwać

   Usuń
  3. To normalne. Każdy bank chce zdobyć klienta, a nie rozpieszczać obecnego. Aczkolwiek na Millennium można narzekać najmniej. To jedna z najstabilniejszych ofert, a warunki bardzo dobre. Spójrz na to co dzieje się w innych bankach w ofercie dla obecnych klientów.

   Usuń
 7. Rozumiem, że aby zarobić w promocji to tej lokaty zakładać nie trzeba? Ani wpłacać kasy na konto oszczędnościowe?

  OdpowiedzUsuń
 8. Gubię się w tym kto może uczestniczyć w "Konto 360° z premią"
  Ja miałem u nich 10 lat temu lokaty więc się chyba już nie łapię? Poza tym mam jeszcze trochę funduszy Millenium.
  Więc jak? Promocja dla mnie czy nie? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli po 1.04.2015 r. nic już w Milennium nie masz to możesz brać udział.

   Usuń
 9. czy można zacząć polecać konto zaraz po złożeniu wniosku, czy trzeba czekać aż konto zostanie założone?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wg regulaminu:

   Uczestnik – osoba biorąca udział w Promocji;

   Polecający – uczestnik Akcji, który wygenerował w Aplikacji Kod umożliwiający polecanie w ramach Akcji „Polecaj konto i zarabiaj”;

   Rejestracja sprawia że chyba już jest się uczestnikiem. A polecającym też można się stać skoro od 1. dnia można generować kod polecenia.

   Usuń
 10. Mam pytanie odnośnie marca i kwietnia bo jest informacja o wpływach w styczniu i lutym. A żeby konto pozostało bezpłatne to trzeba chyba jeszcze w marcu zapewnić wpływ 1000 i płatność kartą (wypłata premii do końca marca i konto wtedy musi być) oraz miesiąc wypowiedzenia konta po wypłacie premii czyli kwiecień. Czy się mylę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W przypadku konta 360 tak. Przy 360 Student już starczy 1 płatność. Albo zastrzeżenie karty i czekanie do wypłaty.

   Usuń
  2. Dla otrzymywania premii już nie musisz. Liczą się warunki w styczniu i lutym. Ale musisz dla braku opłaty bo to też standardowe warunki z konta które dają uniknąć opłaty.

   Usuń
 11. Konto 360 STUDENT nie wymaga wpłaty 1000zl tylko jedna transakcje w ciagu miesiąca?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W styczniu i w lutym wpływ 1 000 zł jest wymagany ze względu na warunki promocji, których spełnienie uprawnia do otrzymania premii. W następnych miesiącach na Konto 360° Student wpływ już nie będzie wymagany (wtedy wystarczy właśnie tylko jedna płatność kartą w ciągu miesiąca).

   Usuń
 12. Niech mi ktoś powie proszę jak to jest dokładnie u nich z tym kontem oszczędnościowym.
  Gdzie np. prom. oprocentowanie 2,7 jest gwarantowane w okresie 9.10-7.01.17r.
  Dajmy na to, że wpłacam nowe śr. 01.12 (92 dni - a więc koniec 03.03) w międzyczasie kończą mi się przecież promocjne %.
  Powinnam wypłacić wcześniej np. 6.01 i wpłacić ponownie jako 'nowe na 92 dni" z innym już % odowiązującym od 8.01 ?
  Czy po pierwszej wpłacie bez wgz na prom. trzymac te 92 dni?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wtedy wszystko co wpłacisz 1.12. ale i co później dopłacisz będzie na 2,7 proc. do 3.03. Czy wypłacisz coś czy nie. Bo zawsze liczą się nowe środki liczone względem daty wyjściowej wobec promocji która cię wtedy obejmuje (1.12.-3.03.).

   Usuń
 13. Czy konto w Millenium otworzę przelewem czy wyłącznie kurier ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wniosek online ale zawarcie umowy tylko w oddziale albo kurier.

   Usuń
 14. Czy jeśli jutro zawrę umowę z bankiem, wówczas konto mam zasilić po 1000 zł także w styczniu i lutym, czy w 2 kolejnych m-cach, czyli grudniu i styczniu?

  OdpowiedzUsuń
 15. Przy rejestracji są wymagane wszystkie zgody. Konkurencja lepiej to opisała...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przy rejestracji wymagane jest pierwsze z trzech oświadczeń (vide: zrzut ze strony promocji w części "Ważne wskazówki").

   Dalej wymagane są jeszcze: zgoda na przetwarzanie danych w celach marketingowych banku i podmiotów powiązanych z bankiem oraz zgoda na przekazywanie przez bank organizatorowi danych objętych tajemnicą bankową (również wymienione w opisie).

   Usuń
  2. Niestety z maila ktory dzisiaj otrzymalam wynika ze potrzebne sa wszystkie zgody marketingowe...

   Usuń
 16. Prosze mi powiedziec jak jest z oplata za karte i konto w grudniu? A takze jak to jest ze zwrotem czesci platnosci karta i BLIKiem?
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli umowę zawartą masz w grudniu to ani w grudniu ani w styczniu nie będzie opłat. Teoretycznie w styczniu nie trzeba by więc nic robić w kontekście uniknięcia opłat. Ale trzeba ze względu na promocję. Zwrotu nie ma bo promocje się nie łączą.

   Usuń
  2. A jak jest z "pakietem pomocy", pani weryfikujaca twierdzila ze jest darmowy przez 12 miesiecy.

   Usuń
  3. nie trzeba go brać, ale prawdą jest że jest darmowy przez rok. później jakoś 4-5 zł miesięcznie. można zrezygnować.

   Usuń
 17. Obawiam się, że wiele osób nie skorzysta z promocji po przeczytaniu wyżej "Ważnych wskazówek" proponuje to zmienić...
  W regulaminie jest mowa o Wniosku wypełnianym na stronie internetowej:

  pkt. II.1.
  c. składając Wniosek wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych
  Banku, podmiotów stanowiących jednostki powiązane z Bankiem oraz współpracujące z Bankiem na
  podstawie umowy, w tym drogą telefoniczną i poprzez środki komunikacji elektronicznej, oraz nie
  odwołać tej zgody w okresie trwania Promocji.
  d. składając Wniosek wyrazić zgodę na ujawnienie przez Bank Organizatorowi informacji objętych
  tajemnicą bankową w zakresie niezbędnym do wypłacenia Uczestnikowi lub osobie polecającej
  Uczestnikowi Konto, od której Uczestnik uzyskał Kod, Premii lub Premii dodatkowej tj.: o spełnieniu
  lub niespełnieniu warunków uprawniających do otrzymania Premii lub Premii dodatkowej.

  OdpowiedzUsuń
 18. Złotówa może byś w przeglądzie oferty Millenium wyszczególniał że maksymalny dzienny limit transakcyjny (przelewów wychodzących) to 50 tyś i ani groźbą ni prośba w placówce ani nigdzie ci go nie zwiększa. Lokowanie więc wspomnianych przez ciebie 100 tyś czy więcej mija się z celem bo będziesz musiał wybierać na dwa razy, a ponieważ jeden masz tylko przelew bezpłatny z konta oszczędnościowego to 50 tyś będzie leżało bez oprocentowania jeden dzień. Zmarnowałem tylko czas i paliwo udając się do banku. To bank dla bardzo ubogich ludzi bo domyślnie wciskają limit 5 tyś zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W takiej sytuacji można zrobić przelew 100k z oszczędnościowego na osobiste bo limit nie obowiązuje dla przelewu wewnętrznego i dalej 50k jednego dnia do innego banku, a 50k na lokatę 1-dniową i następnego dnia znów do innego banku.

   Usuń
  2. Propozycja od @Anonimowy 9 grudnia 2016 10:33 jest pewnym rozwiązaniem. Ale faktycznie warto wyszczególnić tę kwestię w przyszłości, bo maksymalny limit (tak niski) dla przelewów online jest ewenementem wśród banków.

   Usuń
  3. Ja kiedyś zrobiłem przelew na 50K i dodatkowo wypłaciłem 50K w gotówce - portugalski cyrk!

   Usuń
 19. Mam takie pytanie, w zasadzie chciałbym się tylko upewnić, że dobrze myślę. Wpływ po 1000 zł w styczniu i lutym oznacza, że to musi być 1 przelew na sumę co najmniej 1000 zł czy suma wszystkich wpływów w miesiącu wynosząca min. 1000 zł? Podejrzewam, że ta druga opcja jest właściwa (bo inaczej zadanie będzie trochę trudniejsze), ale wolę zapytać o to zawczasu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Nowo otwarte Konto zasilone zostanie kwotą co najmniej 1000 zł (słownie: tysiąc złotych) w każdym z dwóch miesięcy, to jest styczniu i lutym 2017 roku" - tak jest w regulaminie. Więc raczej chodzi o jednorazowy wpływ w każdym z miesięcy na min. tysiąc. Bo inaczej to byłaby suma wpływów albo wpływy.

   Usuń
  2. No z tego co zacytowałeś nie wynika raczej, że chodzi o jednorazowy wpływ. Zasilenie konta to nie musi być 1 przelew, przynajmniej ja tak to rozumiem.

   Usuń
  3. Ale zasilone "Kwotą", a nie "kwotami/wpływami/wpłatami na sumę". Ja wolę przelać 1000 zł.Bazując na regulaminie.

   W tabeli opłat zapis jest już bardziej liberalny. Chodzi o to by "łączne wpływy zewnętrzne na Konto 360° wynosiły min. 1 000 PLN". Tu masz więc liczbę mnogą i możesz wpłacić nawet tysiąc razy po złotówce. Nic nie pozostawia złudzeń. Ale w regulaminie promocji jest inny zapis.

   Usuń
 20. Dla mnie to jest spora różnica, bo nie widem czy będę miał akurat 1000 zł żeby to przelać jednorazowo, natomiast 2 razy przelać te same 500 zł to już nie problem. Może zadzwonię do banku i się o to dopytam, na szczęście jest jeszcze trochę czasu do stycznia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cóż może ci powiedzieć szeregowy pracownik infolinii?? Na doczekaniu szybką interpretację własną w dodatku nie wiążącą dla nikogo. Tym bardziej, że może nawet o promocji nie wiedzieć, bo to regulamin Agory. Już lepiej napisz maila do nich - masz adres w regulaminie.

   Usuń
 21. Może faktycznie to jest lepszy pomysł.

  OdpowiedzUsuń
 22. Czy jezeli wyplace pieniadze z konta oszczednosciowego podpietego do tego konta nastepnie wysle pieniadze do innego banku i zaraz po zaksiegowaniu zrobie przelew spowrotem na to konto to uznaja mi ten przychod? I czy jest jakas minimalna kwota platnosci karta?

  OdpowiedzUsuń
 23. Czy wpływ 1000 zł na konto może pochodzić z rachunku innej osoby, ale również w Banku Millennium?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dochodziłem tego. I w regulaminie promocji nie ma za bardzo jakichś definicji ani wykluczeń. Za to w cenniku jest "1 000 PLN (do kalkulacji łącznych wpływów nie uwzględnia się przelewów z innych rachunków dla Klientów indywidualnych prowadzonych na rzecz Posiadacza w Banku Millennium oraz z rachunków prowadzonych w Millennium Domu Maklerskim, a także zwrotów na rachunek z tytułu transakcji dokonanych kartami debetowymi)". Więc na moje ten 1000 może być przelany z konta w Millennium innego klienta.

   Usuń
  2. Dzięki za wyjaśnienie ;)

   Usuń
  3. A czy wpłata może byc 2 razy po 500 zł czy musi być jednorazowa?

   Usuń
 24. Mam pytanie, czy zasilenie konta kwota 1000 zl może być za pomocą 2 przelewów po 500 zł, czy musi to być wpłata jednorazowa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Parę komentarzy wyżej masz wątek zaczynający się od Maciej Kosmala 13 grudnia 2016 09:21. Pisałem tam swoją interpretację. Na potrzeby reklamacji wolę przelać 1000 zł. Choć dla unikania opłat może być wielorazowa wpłata na sumę.

   Usuń
 25. Biorę udział w tej promocji. Czy jeszcze teraz mogę kogoś polecić i zgarnąć premię za polecenie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ta promocja jest już zakończona. Zarówno w zakresie otwierania kont z premią, jak ich polecenia. Można to było zrobić najpóźniej do 9.12.2016 r.

   Usuń
 26. Jeśli płatność w sklepie dokonałam 31 stycznia ale została zaksięgowana dopiero 2 lutego to załapię się na premię czy już przepadło

  OdpowiedzUsuń
 27. Ktoś dostał już maila o spełnieniu warunków promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze niestety nie, nadal czekam. Przed chwilą sprawdzałem maila i nadal nic..

   Usuń
  2. Ja dostalam maila z informacja ze zeby otrzymac premie musze wyrazic zgody marketingowe bo nie mam wszystkich...

   Usuń
  3. Ja dostalam maila ze do spelnienia warunkow promocji brakuje mi zgod marketingowych i ze mspsm czas do 24.03 zeby to zrobic.

   Usuń
  4. U mnie dalej nic ;/

   Usuń
  5. U mnie też cisza do tej pory, sprawdziłam mejla, spam...

   Usuń
  6. Spokojnie, bo znając życie to mail będzie w poniedziałek. Wszak dopiero wtedy jest 20. marca.

   Usuń
  7. Ja też nic nie dostałam :(

   Usuń
 28. Moje już ktoś maila ma?

  OdpowiedzUsuń
 29. Dziś ok. godz. 16 ruszyła wysyłka mejli.

  OdpowiedzUsuń
 30. doatał ktos emaila ???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego co mi wiadomo maile wyszły w piątek. Więcej na ten temat piszę tutaj.

   Usuń
 31. Chyba dałem dup*. Pewnie CallPay nie jest punktem handlowo-usługowym?? Robiłem na niego przelew blikiem a nie mam e-maila. Zakładam, że nie załapałem się z własnej głupoty.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...