Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Nawet 750 zł dla prowadzących działalność gospodarczą: mBiznes 150 zł na start + 600 zł zwrotów ZUS

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

25.11.2016

Nawet 750 zł dla prowadzących działalność gospodarczą: mBiznes 150 zł na start + 600 zł zwrotów ZUS

Jeśli masz firmę to możesz sobie bez wysiłku dorobić korzystając z konta bankowego.

Podwójnie można zarobić na założeniu konta firmowego w mBanku. Bo oprócz premii (do 600 zł) od banku, teraz można też zyskać dodatkowe, gwarantowane 150 zł w akcji specjalnej bez wyśrubowanych warunków do spełnienia. Za samo założenie darmowego konta.

O promocji "600 zł na ZUS z mBiznes konto Start" już na blogu pisałem (choć jej warunki dziś też przypomnę). Teraz jednak oprócz zwrotów od banku można zyskać dodatkowe 150 zł na start dzięki promocji organizowanej przez wydawcę serwisu Bankier.pl we współpracy z mBankiem.

Aby wziąć udział w akcji "mBiznes 150 zł na start" i zgarnąć tytułową premię należy:
 • najpóźniej do 30.11.2016 r. 31.12.2016 r. (promocja przedłużona)
  • po zalogowaniu z poziomu panelu złożyć wniosek o mBiznes konto Start, wyrażając przy tym zgodę na przekazanie organizatorowi przez bank informacji objętych tajemnicą bankową (ale tylko w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji, tj. do poinformowania o spełnieniu warunków uprawniających do zdobycia premii)
 • w ciągu miesiąca od przesłania wniosku (nie później niż do 31.12.2016 r. 31.01.2017 r.) zawrzeć umowę o konto
 • uzupełnić dane niezbędne do wypłaty premii (po zalogowaniu na stronie promocji podać będzie należało m.in. numer rachunku konta otwartego w promocji)

O przynaniu premii organizator ma powiadomić mailowo najpóźniej do 24.02.2017 r., a jej wypłata ma nastąpić w ciągu 14 dni roboczych od wspomnianego uzupełnienia danych.

Dla kogo promocja?


Zgodnie z regulaminem w promocji uczestniczyć mogą:
"1. (...) przedsiębiorcy w rozumieniu ustawy (...) o swobodzie działalności gospodarczej (...) uprawnieni do zawarcia umowy dotyczącej Produktu mBanku na warunkach określonych przez mBank dla Produktów mBank (...). 
2. Uczestnikami Promocji nie mogą być nierezydenci, pracownicy i współpracownicy Organizatora oraz członkowie ich najbliższych rodzin (małżonkowie, zstępni, wstępni, rodzeństwo), pracownicy mBank, obecni klienci mBank. 
3. Uczestnikiem Promocji nie może być osoba która przed dniem wykonania czynności opisanych w Pkt II.4 Regulaminu [tj. przed rejestracją w promocji "mBiznes 150 zł na start" - przyp. Mr. Złotówa] została zarejestrowana jako wnioskodawca w zakresie Produktu mBanku"
Zarejestruj się w promocji i zdobądź od 150 do 750 zł

600 zł na ZUS z mBiznes konto Start


Również do 30.11.2016 r. 31.12.2016 r. (dzięki czemu promocje kumulują się) dostępna jest promocja mBanku, dzięki której zyskać można do 600 zł (tu jednak trzeba wyrobić się z zawarciem umowy o konto do 30.11.2016 r. 31.12.2016 r.). Wypłata premii została podzielona na miesięczne transze po 50 zł. Aby je otrzymywać w okresie 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy o konto należy: 
 • wykonywać co miesiąc płatności składek ZUS na kwotę min. 250 zł 
 • raz w miesiącu w punktach handlowo – usługowych wykonać jedną płatność kartą wydaną do konta (transakcja musi zostać wykonana i zaksięgowana w tym samym miesiącu; płatność może być zrealizowana na dowolną kwotę)

Dla kogo promocja? 


Zgodnie z regulaminem
"Promocja przeznaczona jest dla przedsiębiorców, przez których (...) rozumie się osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, spółki cywilne, jawne, partnerskie, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, fundacje, stowarzyszenia rejestrowe, spółdzielnie" 
Trzeba jednak i pamiętać o wykluczeniu:
"Z promocji nie mogą skorzystać przedsiębiorcy, którzy posiadali jakikolwiek rachunek firmowy w mBanku, dla danego numeru NIP do dnia 10.11.2016 r."
Oznacza to ni mniej, ni więcej, że z promocji banku skorzystać mogą wyłącznie nowi klienci mBanku (w zakresie prowadzonej firmy, bo ewentualne posiadanie - wcześniej lub nawet teraz - konta osobistego w tym banku nie wyklucza z udziału w promocji).

mBiznes konto Start - prześwietlenie oferty 


Główne cechy rachunku firmowego otwieranego w promocji to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta przez okres 12 miesięcy 
 • 0 zł za przelewy do US i ZUS zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej 
 • 0 zł za pierwsze pięć przelewów złotówkowych Elixir zlecanych w danym miesiącu kalendarzowym w bankowości internetowej i mobilnej (pakiet darmowych przelewów dostępny wyłącznie w przypadku wykonania przelewu do ZUS; 1,50 zł - opłata za każdy kolejny przelew oraz przelew poza pakietem) 
 • 0 zł za wydanie karty płatniczej 
 • 0/5 zł - opłata miesięczna za kartę nie jest pobierana w przypadku rozliczenia w danym miesiącu płatności kartą na sumę min. 200 zł 
 • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach sieci Planet Cash, Euronet i BZ WBK

Po uzyskaniu wszystkich zwrotów w promocji z kontem możesz zrobić co zechcesz (także zamknąć). Tę ewentualność warto mieć na uwadze, bo po upływie 12 miesięcy od otwarcia konto Start zamienia się na warunki obowiązujące dla konta Komfort, które - przynajmniej w chwili obecnej - do nader atrakcyjnych już nie należy. Trzeba bowiem płacić za to konto aż 25 zł miesięcznie (za tym zwiększa się jednak pakiet darmowych przelewów w miesiącu kalendarzowym z 5 do 20 sztuk, a bank nie pobiera już też opłaty za kartę).

Na koniec przypomnienie: w przypadku promocji konta firmowego wypłacane premie należy traktować jako przychód, więc konieczne jest rozliczenie podatku i to na przedsiębiorcy spoczywa ten obowiązek.

Zarejestruj się w promocji i zdobądź nawet 750 zł

Bądź na bieżąco z tym co w bankobraniu.  na Twitterze i polub na Facebooku:

8 komentarzy:

 1. Czyli jeśli w lipcu zamknęłam konto firmowe to mogę teraz skorzystać ale tylko z tych 150 zł tak? 600 za ZUS mnie ominie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "3. Uczestnikiem Promocji nie może być osoba która przed dniem wykonania czynności opisanych w Pkt II.4 Regulaminu została zarejestrowana jako wnioskodawca w zakresie Produktu mBanku"

   Jeśli kiedyś miałeś konto to musiałeś być wnioskodawcą. A to wyklucza.

   Usuń
 2. 2. Uczestnikami Promocji nie mogą być nierezydenci, pracownicy i współpracownicy Organizatora oraz członkowie ich najbliższych rodzin (małżonkowie, zstępni, wstępni, rodzeństwo), pracownicy mBank, obecni klienci mBank.

  Czyli jeśli mam konto prywatne w mBanku to na 150 juz się nie załapię?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Łapiesz się bo umowę z bankiem masz jako osoba prywatna. Jeśli założysz konto firmowe to będzie umowa między bankiem, a firmą. Jeśli na firmę nic nie miałeś w mBanku to możesz brać udział. Sprawdzone w poprzedniej edycji.

   Usuń
 3. No dobra pytania może z serii głupich ale
  1. Zakładam konto w listopadzie więc już w listopadzie robię przelew na ZUS aby w grudniu otrzymać premię?
  2. Po 12 miesiącach konto zmienia się w Komfort, ale premia za 12 miesiąc przychodzi do końca miesiąca 13 więc czy opłatę za to konto można jakoś "pominąć"
  3. No i ostatnie pytanie. W którym miesiącu złożyć wypowiedzenie umowy? Czy jeszcze przed wypłata ostatniej premii? Czy po otrzymaniu premii? Jak to rozwiążecie, bo wtedy konto będzie kontem Komfort?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. Tak
   2. Obawiam się że ten jeden 13. miesiąc będzie trzeba wpisać w koszty (no chyba że liczą te 12 miesięcy od p-wszego pełnego miesiąca)
   3. Ja bym zaczekał do wypłaty

   Usuń
 4. jesli umowa zostala zawarta w grudniu, ale pierwszym miesiacem w ktorym mozliwe jest spelnienie warunkow do premii jest styczen (brak aktywnej kart w grudniu i wykonane wczesniej przelewy zusz innego rach), to czy nadal przysluguje pelne 12 miesiecy premii? (do grudnia 2017) czy tracimy premie za grudzien 2016 i pozostaje 11 premii do zdobycia do listopada 2017?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej już w grudniu warunki powinny być spełnione. No ale pożyjesz, zobaczysz. Zawsze można reklamacje napisać.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...