Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Z BLIKiem taniej w sklepie cdp.pl

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

28.11.2016

Z BLIKiem taniej w sklepie cdp.pl

Rabat na zakupy z BLIKiem zdobyć można w kolejnym miejscu. 

BLIK na cdp.pl - rabat do 20 zł
Do wspólnej promocji dołączył serwis cdp.pl. Przy zakupach opłacanych BLIKiem zaoszczędzić można do 20 zł. A że to sklep z pomysłami na prezent (w asortymencie są m.in. gry, książki, filmy czy muzyka), to przed świętami promocja ta może się przydać wielu Czytelnikom.

Zasady promocji "Kupuj taniej z BLIK w CDP.PL!" są proste. Wystarczy zrobić zakupy na cdp.pl, zapłacić BLIKiem i uzyskać rabat. Jego wysokość jest jednak uzależniona od kwoty jaką wydasz:
  • dla transakcji od 20 do 40 zł - rabat wynosi 5 zł 
  • dla transakcji od 40 do 100 zł - rabat wynosi 10 zł 
  • dla transakcji powyżej 100 zł - rabat to już 20 zł
Rabat jest naliczany automatycznie po wyborze formy płatności.

Promocja trwa od 28.11. do 31.12.2016 r. lub do wcześniejszego wyczerpania puli środków przewidzianej na rabaty w promocji. A zgodnie z regulaminem jest to 80 000 zł. [Aktualizacja: w dniu 20.12.2016 r. BLIK poinformował o wyczerpaniu puli rabatów.]

Z promocji wyłączono kilka produktów - przy ich zakupie rabat nie będzie przyznany. A są to: World of Warcraft - karta pre-paid 60 dni, Karta Abonament Playstation Network 100 zł, Karta przedpłacona XBOX Live 100 PLN, Karta przedpłacona XBOX Live PLN, Karta przedpłacona XBOX Live GOLD 3.

Obecnie promocja BLIKa z cdp.pl nie jest jedyną promocją dla użytkowników systemu płatności mobilnych, dostępnego dla klientów następujących banków: Alior Bank, Bank Millennium, BZ WBK, Getin Bank, ING Bank Śląski, mBank, Orange Finanse, PKO BP (w tym Inteligo) oraz T-Mobile Usługi Bankowe. Rabat 20 zł można zdobyć też na kolejne zakupy na Allegro.

Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z BLIKa, przeczytaj czym jest BLIK i jak z niego korzystać.

Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi oraz ofertami dostawców instrumentów płatniczych. Wypróbuj newsletter - to zero bankobrania, a jedynie powiadomienia o nowościach. W każdej chwili możesz też z subskrypcji zrezygnować. Zapis zajmuje kilkadziesiąt sekund:
Adres e-mail
Powyższy wpis nie jest artykułem sponsorowanym, a jedynie efektem własnych obserwacji rynku i ofert promocyjnych oferowanych przez banki oraz instytucje uczestniczące w procesie płatności bezgotówkowych.

1 komentarz:

  1. A jak zapłacicie Blikiem na cdp.pl to jeszcze możecie brać udział w konkursie:
    https://www.facebook.com/cdppl/posts/1112536958867639

    OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...